Трофеј Београда 2020Београд

Адреса: Устаничка 125/1
Датум: 31.10.2020.

Такмичење "Трофеј Београда 2020" одржано је 31.10.2020. године. На овој страници можете погледати све резултате и бодове, као и клубове и такмичаре који су учествовали.

Медаље са такмичења

 
Клуб
Пријава
I
II
III
V
VII
1.

Црвена Звезда

Београд


Пријава

15

I

2

II

5

III

2

V

2

VII

1

15

2

5

2

2

1

2.

Рекорд Раковица

Београд


Пријава

16

I

2

II

1

III

4

V

1

VII

1

16

2

1

4

1

1

3.

Партизан

Београд


Пријава

9

I

2

II

III

3

V

2

VII

1

9

2

3

2

1

4.

Џудока

Београд


Пријава

7

I

2

II

III

1

V

1

VII

7

2

1

1

5.

Сириг

Сириг


Пријава

4

I

1

II

1

III

V

2

VII

4

1

1

2

6.

Турија

Турија


Пријава

4

I

II

2

III

1

V

VII

4

2

1

7.

4

2

1

8.

Локомотива

Вршац


Пријава

4

I

1

II

III

1

V

VII

2

4

1

1

2

9.

Жандармерија

Београд


Пријава

7

I

1

II

III

1

V

VII

1

7

1

1

1

10.

Академија Јочић

Старчево


Пријава

2

I

1

II

III

V

VII

2

1

11.

Алексинац

Алексинац


Пријава

1

I

1

II

III

V

VII

1

1

12.

Банат

Житиште


Пријава

1

I

1

II

III

V

VII

1

1

13.

Ниш

Ниш


Пријава

1

I

1

II

III

V

VII

1

1

14.

4

2

1

1

15.

ОЏК Београд

Београд


Пријава

3

I

II

III

2

V

1

VII

3

2

1

16.

Шогун

Ниш


Пријава

4

I

II

1

III

V

1

VII

2

4

1

1

2

17.

ТСК Темерин

Темерин


Пријава

5

I

II

III

2

V

VII

5

2

18.

Омладинац

Степановићево


Пријава

2

I

II

1

III

V

VII

1

2

1

1

19.

Спортско џудо удружење

Пожаревац


Пријава

1

I

II

1

III

V

VII

1

1

20.

Рума

Рума


Пријава

1

I

II

1

III

V

VII

1

1

21.

УЏК Кинезис

Ниш


Пријава

4

I

II

III

1

V

1

VII

4

1

1

22.

Динамо

Панчево


Пријава

3

I

II

III

1

V

1

VII

3

1

1

23.

Спартак

Суботица


Пријава

4

I

II

III

1

V

VII

1

4

1

1

24.

ЛСК Лаћарак

Лаћарак


Пријава

2

I

II

III

1

V

VII

2

1

25.

Обреновац

Обреновац


Пријава

2

I

II

III

1

V

VII

2

1

26.

Фајтер

Обреновац


Пријава

1

I

II

III

1

V

VII

1

1

27.

Вук

Ниш


Пријава

1

I

II

III

1

V

VII

1

1

28.

ВГСК

Велико Градиште


Пријава

1

I

II

III

1

V

VII

1

1

29.

Олимп

Београд


Пријава

1

I

II

III

V

1

VII

1

1

30.

Војвода Степа

Београд


Пријава

1

I

II

III

V

1

VII

1

1

31.

ОЏК Пролетер

Зрењанин


Пријава

3

I

II

III

V

VII

2

3

2

32.

Младост

Бечеј


Пријава

2

I

II

III

V

VII

1

2

1

33.

Свети Ђорђе

Београд


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1

1

1

34.

Тутин

Тутин


Пријава

4

I

II

III

V

VII

4

35.

Макикоми

Београд


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1

36.

Бамби

Пожаревац


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1

37.

Винча

Београд


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1