ШАМПИОНАТ СРБИЈЕ - СТАРИЈИ ПИОНИРИ 2019Београд

Адреса: Устаничка 125/1
Датум: 01.06.2019.

Такмичење "ШАМПИОНАТ СРБИЈЕ - СТАРИЈИ ПИОНИРИ 2019" одржано је 01.06.2019. године. На овој страници можете погледати све резултате и бодове, као и клубове и такмичаре који су учествовали.

Медаље са такмичења

 
Клуб
Пријава
I
II
III
V
VII
1.

9

3

2

4

2.

Динамо

Панчево


Пријава

8

I

1

II

1

III

3

V

1

VII

1

8

1

1

3

1

1

3.

Цемент

Беочин


Пријава

11

I

1

II

2

III

V

3

VII

1

11

1

2

3

1

4.

Црвена Звезда

Београд


Пријава

11

I

II

III

5

V

2

VII

2

11

5

2

2

5.

Словен Рума

Рума


Пријава

3

I

1

II

1

III

1

V

VII

3

1

1

1

6.

Новосадски џудо клуб

Нови Сад


Пријава

4

I

1

II

1

III

V

1

VII

1

4

1

1

1

1

7.

Јединство

Качарево


Пријава

5

I

1

II

III

2

V

VII

1

5

1

2

1

8.

6

1

1

1

1

9.

Рума

Рума


Пријава

2

I

1

II

III

1

V

VII

2

1

1

10.

ТСК Темерин

Темерин


Пријава

6

I

II

1

III

1

V

2

VII

1

6

1

1

2

1

11.

Винча

Београд


Пријава

5

I

II

III

3

V

1

VII

1

5

3

1

1

12.

Обреновац

Обреновац


Пријава

4

I

II

III

3

V

1

VII

4

3

1

13.

Џудока

Београд


Пријава

3

I

II

1

III

1

V

1

VII

3

1

1

1

14.

УЏК Кинезис

Ниш


Пријава

7

I

1

II

III

V

1

VII

7

1

1

15.

Партизан

Кикинда


Пријава

7

I

II

1

III

1

V

VII

1

7

1

1

1

16.

УЏК Славија

Нови Сад


Пријава

3

I

II

1

III

1

V

VII

1

3

1

1

1

17.

ВГСК

Велико Градиште


Пријава

4

I

1

II

III

V

VII

1

4

1

1

18.

ОЏК Пролетер

Зрењанин


Пријава

3

I

1

II

III

V

VII

1

3

1

1

19.

Партизан

Нови Сад


Пријава

2

I

1

II

III

V

VII

1

2

1

1

20.

ОЏК Београд

Београд


Пријава

2

I

1

II

III

V

VII

1

2

1

1

21.

Панчево

Панчево


Пријава

3

I

1

II

III

V

VII

3

1

22.

Партизан ВМЛ

Београд


Пријава

2

I

1

II

III

V

VII

2

1

23.

Ниш

Ниш


Пријава

1

I

1

II

III

V

VII

1

1

24.

Макикоми

Београд


Пријава

4

I

II

1

III

V

2

VII

1

4

1

2

1

25.

Локомотива

Вршац


Пријава

4

I

II

1

III

V

1

VII

4

1

1

26.

3

2

27.

Турија

Турија


Пријава

3

I

II

III

2

V

VII

3

2

28.

Алексинац

Алексинац


Пријава

3

I

II

1

III

V

VII

1

3

1

1

29.

Фајтер

Обреновац


Пријава

2

I

II

1

III

V

VII

1

2

1

1

30.

Жандармерија

Београд


Пријава

2

I

II

1

III

V

VII

2

1

31.

Омладинац

Степановићево


Пријава

2

I

II

1

III

V

VII

2

1

32.

Борац

Београд


Пријава

1

I

II

1

III

V

VII

1

1

33.

Сириг

Сириг


Пријава

5

I

II

III

1

V

2

VII

2

5

1

2

2

34.

Партизан

Београд


Пријава

4

I

II

III

1

V

1

VII

4

1

1

35.

Царина

Смедерево


Пријава

3

I

II

III

1

V

VII

1

3

1

1

36.

ЛСК Лаћарак

Лаћарак


Пријава

2

I

II

III

1

V

VII

2

1

37.

Исхи

Београд


Пријава

2

I

II

III

1

V

VII

2

1

38.

Олимп

Београд


Пријава

1

I

II

III

1

V

VII

1

1

39.

Спортско џудо удружење

Пожаревац


Пријава

1

I

II

III

1

V

VII

1

1

40.

Бачка

Сомбор


Пријава

1

I

II

III

1

V

VII

1

1

41.

Џунс

Нови Сад


Пријава

4

I

II

III

V

2

VII

2

4

2

2

42.

Академија Тодоровић

Зајечар


Пријава

3

I

II

III

V

1

VII

1

3

1

1

43.

13. мај

Јагодина


Пријава

3

I

II

III

V

1

VII

1

3

1

1

44.

Тутин

Тутин


Пријава

2

I

II

III

V

1

VII

1

2

1

1

45.

Кучево

Кучево


Пријава

1

I

II

III

V

1

VII

1

1

46.

Вук

Ниш


Пријава

1

I

II

III

V

1

VII

1

1

47.

Филоктет

Зрењанин


Пријава

1

I

II

III

V

1

VII

1

1

48.

Ипон

Сомбор


Пријава

1

I

II

III

V

1

VII

1

1

49.

Академија Јочић

Старчево


Пријава

1

I

II

III

V

1

VII

1

1

50.

Шогун

Ниш


Пријава

6

I

II

III

V

VII

1

6

1

51.

Спартак

Суботица


Пријава

2

I

II

III

V

VII

1

2

1

52.

Нови Београд

Београд


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1

1

1

53.

Оками НС

Нови Сад


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1

1

1

54.

Света Србија

Београд


Пријава

3

I

II

III

V

VII

3

55.

Југовић

Каћ


Пријава

2

I

II

III

V

VII

2

56.

Чукарички

Београд


Пријава

2

I

II

III

V

VII

2

57.

Гоч

Врњачка Бања


Пријава

2

I

II

III

V

VII

2

58.

Књаз Милош

Београд


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1

59.

ОЏК Врбас

Врбас


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1

60.

Партизан КОТ Кањиза

Кањижа


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1

61.

Бор

Бор


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1

62.

Бамби

Пожаревац


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1

63.

Вождовац

Београд


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1

64.

1