ШАМПИОНАТ СРБИЈЕ - СТАРИЈИ ДЕЧАCI 2023Београд

Адреса: Устаничка 125/1
Датум: 27.05.2023.

Такмичење "ШАМПИОНАТ СРБИЈЕ - СТАРИЈИ ДЕЧАCI 2023" одржано је 27.05.2023. године. На овој страници можете погледати све резултате и бодове, као и клубове и такмичаре који су учествовали.

Медаље са такмичења

 
Клуб
Пријава
I
II
III
V
VII
1.

Црвена Звезда

Београд


Пријава

13

I

1

II

3

III

3

V

VII

2

13

1

3

3

2

2.

Партизан

Београд


Пријава

11

I

2

II

III

5

V

1

VII

1

11

2

5

1

1

3.

ОЏК Пролетер

Зрењанин


Пријава

7

I

2

II

1

III

1

V

VII

7

2

1

1

4.

Жандармерија

Београд


Пријава

7

I

1

II

1

III

1

V

2

VII

2

7

1

1

1

2

2

5.

Турија

Турија


Пријава

8

I

1

II

1

III

1

V

2

VII

1

8

1

1

1

2

1

6.

ОЏК Београд

Београд


Пријава

5

I

1

II

1

III

1

V

1

VII

1

5

1

1

1

1

1

7.

Рекорд Раковица

Београд


Пријава

8

I

1

II

III

2

V

2

VII

1

8

1

2

2

1

8.

Џудока

Београд


Пријава

7

I

II

2

III

1

V

2

VII

7

2

1

2

9.

Макикоми

Београд


Пријава

6

I

1

II

1

III

V

2

VII

1

6

1

1

2

1

10.

Тамиш

Панчево


Пријава

4

I

1

II

III

2

V

VII

4

1

2

11.

Партизан

Нови Сад


Пријава

8

I

II

1

III

2

V

VII

1

8

1

2

1

12.

5

1

1

2

13.

Новосадски џудо клуб

Нови Сад


Пријава

2

I

1

II

III

1

V

VII

2

1

1

14.

Царина

Смедерево


Пријава

2

I

1

II

III

1

V

VII

2

1

1

15.

Спортско џудо удружење

Пожаревац


Пријава

3

I

II

2

III

V

VII

3

2

16.

УЏК Славија

Нови Сад


Пријава

3

I

1

II

III

V

1

VII

3

1

1

17.

Академија Јочић

Старчево


Пријава

2

I

II

1

III

1

V

VII

2

1

1

18.

Цемент

Беочин


Пријава

5

I

1

II

III

V

VII

1

5

1

1

19.

Бор

Бор


Пријава

4

I

1

II

III

V

VII

1

4

1

1

20.

Раднички

Београд


Пријава

2

I

1

II

III

V

VII

2

1

21.

Хајиме

Обреновац


Пријава

4

I

II

III

2

V

1

VII

1

4

2

1

1

22.

Локомотива

Вршац


Пријава

2

I

II

1

III

V

VII

2

1

23.

ВГСК

Велико Градиште


Пријава

1

I

II

1

III

V

VII

1

1

24.

Јединство

Качарево


Пријава

1

I

II

1

III

V

VII

1

1

25.

Брус

Брус


Пријава

1

I

II

1

III

V

VII

1

1

26.

13. мај

Јагодина


Пријава

5

I

II

III

1

V

2

VII

5

1

2

27.

Винча

Београд


Пријава

4

I

II

III

1

V

1

VII

1

4

1

1

1

28.

Сирмијум

Сремска Митровица


Пријава

2

I

II

III

1

V

1

VII

2

1

1

29.

УЏК Кинезис

Ниш


Пријава

5

I

II

III

1

V

VII

3

5

1

3

30.

Југовић

Каћ


Пријава

2

I

II

III

1

V

VII

1

2

1

1

31.

Обреновац

Обреновац


Пријава

4

I

II

III

1

V

VII

4

1

32.

Сириг

Сириг


Пријава

2

I

II

III

1

V

VII

2

1

33.

Бачка

Сомбор


Пријава

2

I

II

III

1

V

VII

2

1

34.

Џунс

Нови Сад


Пријава

2

I

II

III

1

V

VII

2

1

35.

Кучево

Кучево


Пријава

2

I

II

III

1

V

VII

2

1

36.

Омладинац

Степановићево


Пријава

1

I

II

III

1

V

VII

1

1

37.

Алексинац

Алексинац


Пријава

5

I

II

III

V

2

VII

1

5

2

1

38.

Партизан

Кикинда


Пријава

3

I

II

III

V

2

VII

1

3

2

1

39.

СУ "Академик СД"

Смедерево


Пријава

2

I

II

III

V

2

VII

2

2

40.

Ниш

Ниш


Пријава

2

I

II

III

V

2

VII

2

2

41.

13. мај

Уб


Пријава

5

I

II

III

V

1

VII

2

5

1

2

42.

Вождовац

Београд


Пријава

3

I

II

III

V

1

VII

1

3

1

1

43.

Младост Царина

Смедерево


Пријава

2

I

II

III

V

1

VII

1

2

1

1

44.

СУ "Мија&Зорка"

Суботица


Пријава

3

I

II

III

V

1

VII

3

1

45.

СУ "Ипон 10"

Пирот


Пријава

2

I

II

III

V

1

VII

2

1

46.

Академија Тодоровић

Зајечар


Пријава

2

I

II

III

V

1

VII

2

1

47.

АС

Београд


Пријава

1

I

II

III

V

1

VII

1

1

48.

СУ Круна

Бор


Пријава

1

I

II

III

V

1

VII

1

1

49.

Бамби

Пожаревац


Пријава

1

I

II

III

V

1

VII

1

1

50.

Оками НС

Нови Сад


Пријава

5

I

II

III

V

VII

2

5

2

51.

СУ "Академија Ивезић"

Ниш


Пријава

3

I

II

III

V

VII

1

3

1

52.

Партизан Лесковац

Лесковац


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1

1

1

53.

Партизан КОТ Кањиза

Кањижа


Пријава

3

I

II

III

V

VII

3

54.

Банат

Житиште


Пријава

2

I

II

III

V

VII

2

55.

СУ "Еxтреме"

Крушевац


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1

56.

Динамо

Панчево


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1

57.

Вук

Ниш


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1

58.

Кањижа

Кањижа


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1

59.

Војводина

Нови Сад


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1

60.

Нови Београд

Београд


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1

61.

Књаз Милош

Београд


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1

62.

Света Србија

Београд


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1

63.

Словен Рума

Рума


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1

64.

ЛСК Лаћарак

Лаћарак


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1