ШАМПИОНАТ СРБИЈЕ - СТАРИЈИ ДЕЧАCI 2021Београд

Адреса: Устаничка 125/1
Датум: 22.05.2021.

Такмичење "ШАМПИОНАТ СРБИЈЕ - СТАРИЈИ ДЕЧАCI 2021" одржано је 22.05.2021. године. На овој страници можете погледати све резултате и бодове, као и клубове и такмичаре који су учествовали.

Медаље са такмичења

 
Клуб
Пријава
I
II
III
V
VII
1.

Партизан

Београд


Пријава

13

I

3

II

1

III

3

V

1

VII

1

13

3

1

3

1

1

2.

Новосадски џудо клуб

Нови Сад


Пријава

11

I

3

II

III

2

V

3

VII

1

11

3

2

3

1

3.

Рекорд Раковица

Београд


Пријава

9

I

2

II

1

III

2

V

1

VII

9

2

1

2

1

4.

Ниш

Ниш


Пријава

5

I

2

II

1

III

V

VII

5

2

1

5.

Цемент

Беочин


Пријава

5

I

2

II

1

III

V

VII

5

2

1

6.

ОЏК Београд

Београд


Пријава

5

I

1

II

1

III

V

1

VII

5

1

1

1

7.

УЏК Кинезис

Ниш


Пријава

11

I

1

II

III

1

V

3

VII

1

11

1

1

3

1

8.

Винча

Београд


Пријава

6

I

II

1

III

2

V

2

VII

1

6

1

2

2

1

9.

УЏК Славија

Нови Сад


Пријава

6

I

II

1

III

2

V

1

VII

6

1

2

1

10.

Динамо

Панчево


Пријава

3

I

1

II

III

1

V

1

VII

3

1

1

1

11.

6

2

1

12.

Бачка

Сомбор


Пријава

7

I

II

1

III

2

V

VII

1

7

1

2

1

13.

Жандармерија

Београд


Пријава

7

I

II

III

3

V

2

VII

7

3

2

14.

Борац

Нови Сад


Пријава

3

I

II

1

III

1

V

1

VII

3

1

1

1

15.

Макикоми

Београд


Пријава

2

I

II

1

III

1

V

VII

2

1

1

16.

Омладинац

Степановићево


Пријава

3

I

1

II

III

V

VII

2

3

1

2

17.

Џунс

Нови Сад


Пријава

4

I

1

II

III

V

VII

4

1

18.

Гоч

Врњачка Бања


Пријава

3

I

1

II

III

V

VII

3

1

19.

Партизан

Нови Сад


Пријава

4

I

II

III

2

V

1

VII

4

2

1

20.

ОЏК Пролетер

Зрењанин


Пријава

6

I

II

1

III

V

1

VII

1

6

1

1

1

21.

Тамиш

Панчево


Пријава

4

I

II

III

2

V

VII

4

2

22.

13. мај

Јагодина


Пријава

7

I

II

1

III

V

VII

3

7

1

3

23.

Југовић

Каћ


Пријава

2

I

II

1

III

V

VII

1

2

1

1

24.

Сирмијум

Сремска Митровица


Пријава

2

I

II

1

III

V

VII

2

1

25.

Банат

Житиште


Пријава

1

I

II

1

III

V

VII

1

1

26.

Бамби

Пожаревац


Пријава

1

I

II

1

III

V

VII

1

1

27.

Црвена Звезда

Београд


Пријава

11

I

II

III

1

V

1

VII

2

11

1

1

2

28.

Књаз Милош

Београд


Пријава

5

I

II

III

1

V

VII

2

5

1

2

29.

Брус

Брус


Пријава

3

I

II

III

1

V

VII

2

3

1

2

30.

3

1

1

31.

Спартак

Суботица


Пријава

3

I

II

III

1

V

VII

1

3

1

1

32.

Хајиме

Обреновац


Пријава

2

I

II

III

1

V

VII

2

1

33.

Турија

Турија


Пријава

2

I

II

III

1

V

VII

2

1

34.

2

1

35.

Кањижа

Кањижа


Пријава

1

I

II

III

1

V

VII

1

1

36.

СУ "Мија&Зорка"

Суботица


Пријава

1

I

II

III

1

V

VII

1

1

37.

Света Србија

Београд


Пријава

1

I

II

III

1

V

VII

1

1

38.

Кучево

Кучево


Пријава

1

I

II

III

1

V

VII

1

1

39.

Фајтер

Обреновац


Пријава

4

I

II

III

V

2

VII

1

4

2

1

40.

Јединство

Качарево


Пријава

4

I

II

III

V

2

VII

1

4

2

1

41.

Царина

Смедерево


Пријава

3

I

II

III

V

1

VII

1

3

1

1

42.

ЛСК Лаћарак

Лаћарак


Пријава

3

I

II

III

V

1

VII

1

3

1

1

43.

Партизан

Кикинда


Пријава

3

I

II

III

V

1

VII

3

1

44.

Вук

Ниш


Пријава

3

I

II

III

V

1

VII

3

1

45.

Оками НС

Нови Сад


Пријава

2

I

II

III

V

1

VII

2

1

46.

ОЏК Врбас

Врбас


Пријава

2

I

II

III

V

1

VII

2

1

47.

Бор

Бор


Пријава

2

I

II

III

V

1

VII

2

1

48.

Словен Рума

Рума


Пријава

1

I

II

III

V

1

VII

1

1

49.

ТСК Темерин

Темерин


Пријава

1

I

II

III

V

1

VII

1

1

50.

Врање

Врање


Пријава

4

I

II

III

V

VII

1

4

1

51.

Алексинац

Алексинац


Пријава

3

I

II

III

V

VII

1

3

1

52.

Џудока

Београд


Пријава

3

I

II

III

V

VII

1

3

1

53.

Тутин

Тутин


Пријава

2

I

II

III

V

VII

1

2

1

54.

ОЈК Бор

Бор


Пријава

2

I

II

III

V

VII

1

2

1

55.

Нови Београд

Београд


Пријава

2

I

II

III

V

VII

1

2

1

56.

ВГСК

Велико Градиште


Пријава

2

I

II

III

V

VII

1

2

1

57.

Крушевац

Крушевац


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1

1

1

58.

СУ "Ипон 10"

Пирот


Пријава

4

I

II

III

V

VII

4

59.

Тори

Врбас


Пријава

2

I

II

III

V

VII

2

60.

Академија Јочић

Старчево


Пријава

2

I

II

III

V

VII

2

61.

Обреновац

Обреновац


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1

62.

Жупа Александровац

Александровац


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1

63.

Партизан ВМЛ

Београд


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1

64.

Панчево

Панчево


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1

65.

Спортско џудо удружење

Пожаревац


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1

66.

Младост

Бечеј


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1