ШАМПИОНАТ СРБИЈЕ - СЕНИОРИ 2023Београд

Адреса: Устаничка 125/1
Датум: 04.03.2023.

Такмичење "ШАМПИОНАТ СРБИЈЕ - СЕНИОРИ 2023" одржано је 04.03.2023. године. На овој страници можете погледати све резултате и бодове, као и клубове и такмичаре који су учествовали.

Медаље са такмичења

 
Клуб
Пријава
I
II
III
V
VII
1.

Црвена Звезда

Београд


Пријава

24

I

5

II

1

III

5

V

2

VII

3

24

5

1

5

2

3

2.

УЏК Кинезис

Ниш


Пријава

14

I

3

II

2

III

3

V

2

VII

14

3

2

3

2

3.

Партизан

Београд


Пријава

15

I

1

II

2

III

2

V

5

VII

1

15

1

2

2

5

1

4.

УЏК Славија

Нови Сад


Пријава

8

I

3

II

1

III

V

1

VII

8

3

1

1

5.

ОЏК Београд

Београд


Пријава

8

I

1

II

1

III

3

V

1

VII

2

8

1

1

3

1

2

6.

Рекорд Раковица

Београд


Пријава

15

I

II

3

III

1

V

4

VII

1

15

3

1

4

1

7.

Новосадски џудо клуб

Нови Сад


Пријава

7

I

II

2

III

1

V

VII

1

7

2

1

1

8.

Жандармерија

Београд


Пријава

5

I

II

1

III

2

V

VII

5

1

2

9.

Цемент

Беочин


Пријава

8

I

II

1

III

1

V

VII

1

8

1

1

1

10.

Ниш

Ниш


Пријава

1

I

1

II

III

V

VII

1

1

11.

Партизан

Кикинда


Пријава

4

I

II

III

1

V

1

VII

1

4

1

1

1

12.

Турија

Турија


Пријава

3

I

II

III

1

V

1

VII

3

1

1

13.

Џудока

Београд


Пријава

4

I

II

III

1

V

VII

1

4

1

1

14.

Борац

Нови Сад


Пријава

4

I

II

III

1

V

VII

4

1

15.

СУ "Раднички НС 021"

Нови Сад


Пријава

3

I

II

III

1

V

VII

3

1

16.

ОЏК Пролетер

Зрењанин


Пријава

3

I

II

III

1

V

VII

3

1

17.

Сирмијум

Сремска Митровица


Пријава

2

I

II

III

1

V

VII

2

1

18.

Јединство

Качарево


Пријава

2

I

II

III

1

V

VII

2

1

19.

Лесковац

Лесковац


Пријава

1

I

II

III

1

V

VII

1

1

20.

13. мај

Јагодина


Пријава

1

I

II

III

1

V

VII

1

1

21.

Динамо

Панчево


Пријава

6

I

II

III

V

2

VII

1

6

2

1

22.

Партизан

Нови Сад


Пријава

2

I

II

III

V

2

VII

2

2

23.

Раднички

Београд


Пријава

3

I

II

III

V

1

VII

2

3

1

2

24.

Брус

Брус


Пријава

9

I

II

III

V

1

VII

1

9

1

1

25.

Тамиш

Панчево


Пријава

3

I

II

III

V

1

VII

1

3

1

1

26.

Винча

Београд


Пријава

1

I

II

III

V

1

VII

1

1

27.

Младост Царина

Смедерево


Пријава

1

I

II

III

V

1

VII

1

1

28.

ТСК Темерин

Темерин


Пријава

2

I

II

III

V

VII

2

2

2

29.

4

1

30.

Партизан

Краљево


Пријава

4

I

II

III

V

VII

1

4

1

31.

Војводина

Нови Сад


Пријава

3

I

II

III

V

VII

1

3

1

32.

1

1

33.

Вождовац

Београд


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1

1

1

34.

Партизан Лесковац

Лесковац


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1

1

1

35.

Света Србија

Београд


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1

1

1

36.

Спартак

Суботица


Пријава

6

I

II

III

V

VII

6

37.

Књаз Милош

Београд


Пријава

4

I

II

III

V

VII

4

38.

Словен Рума

Рума


Пријава

3

I

II

III

V

VII

3

39.

Макикоми

Београд


Пријава

3

I

II

III

V

VII

3

40.

Младост

Бечеј


Пријава

2

I

II

III

V

VII

2

41.

Југовић

Каћ


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1

42.

Царина

Смедерево


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1

43.

ВГСК

Велико Градиште


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1

44.

СУ Академија Њерш Иштван

Тотово Село


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1

45.

Нови Београд

Београд


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1