ШАМПИОНАТ СРБИЈЕ - СЕНИОРИ 2019Београд

Адреса: Устаничка 125/А
Датум: 02.03.2019.

Такмичење "ШАМПИОНАТ СРБИЈЕ - СЕНИОРИ 2019" одржано је 02.03.2019. године. На овој страници можете погледати све резултате и бодове, као и клубове и такмичаре који су учествовали.

Медаље са такмичења

 
Клуб
Пријава
I
II
III
V
VII
1.

Борац

Нови Сад


Пријава

11

I

4

II

2

III

1

V

2

VII

11

4

2

1

2

2.

Црвена Звезда

Београд


Пријава

17

I

2

II

3

III

3

V

2

VII

2

17

2

3

3

2

2

3.

УЏК Славија

Нови Сад


Пријава

6

I

3

II

1

III

1

V

VII

6

3

1

1

4.

УЏК Кинезис

Ниш


Пријава

19

I

1

II

1

III

4

V

5

VII

2

19

1

1

4

5

2

5.

9

3

2

3

6.

ОЏК Београд

Београд


Пријава

6

I

1

II

1

III

2

V

VII

1

6

1

1

2

1

7.

Жандармерија

Београд


Пријава

2

I

2

II

III

V

VII

2

2

8.

Вождовац

Београд


Пријава

4

I

II

1

III

1

V

1

VII

4

1

1

1

9.

ТСК Темерин

Темерин


Пријава

3

I

II

III

3

V

VII

3

3

10.

Партизан

Кикинда


Пријава

3

I

1

II

III

V

1

VII

1

3

1

1

1

11.

Партизан

Београд


Пријава

3

I

II

1

III

1

V

VII

1

3

1

1

1

12.

Цемент

Беочин


Пријава

6

I

II

1

III

V

2

VII

3

6

1

2

3

13.

Винча

Београд


Пријава

4

I

II

III

1

V

1

VII

1

4

1

1

1

14.

Бачка

Сомбор


Пријава

3

I

II

III

1

V

1

VII

1

3

1

1

1

15.

Рума

Рума


Пријава

4

I

II

III

1

V

VII

2

4

1

2

16.

Динамо

Панчево


Пријава

3

I

II

III

1

V

VII

1

3

1

1

17.

Словен Рума

Рума


Пријава

3

I

II

III

1

V

VII

3

1

18.

Царина

Смедерево


Пријава

1

I

II

III

1

V

VII

1

1

19.

Нови Београд

Београд


Пријава

1

I

II

III

1

V

VII

1

1

20.

Локомотива

Вршац


Пријава

1

I

II

III

1

V

VII

1

1

21.

Партизан ВМЛ

Београд


Пријава

1

I

II

III

1

V

VII

1

1

22.

Књаз Милош

Београд


Пријава

1

I

II

III

1

V

VII

1

1

23.

Омладинац

Степановићево


Пријава

3

I

II

III

V

2

VII

1

3

2

1

24.

Брус

Брус


Пријава

2

I

II

III

V

2

VII

2

2

25.

Младост Царина

Смедерево


Пријава

3

I

II

III

V

1

VII

2

3

1

2

26.

Чукарички

Београд


Пријава

2

I

II

III

V

1

VII

1

2

1

1

27.

ОЏК Пролетер

Зрењанин


Пријава

3

I

II

III

V

1

VII

3

1

28.

Борац

Београд


Пријава

1

I

II

III

V

1

VII

1

1

29.

Бамби

Пожаревац


Пријава

1

I

II

III

V

1

VII

1

1

30.

1

1

31.

Џунс

Нови Сад


Пријава

3

I

II

III

V

VII

2

3

2

32.

Храбро срце

Београд


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1

1

1

33.

1

1

34.

13. мај

Јагодина


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1

1

1

35.

Вук

Ниш


Пријава

3

I

II

III

V

VII

3

36.

Жупа Александровац

Александровац


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1

37.

Академија Тодоровић

Зајечар


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1

38.

Спартак

Суботица


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1

39.

Војводина

Нови Сад


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1