ШАМПИОНАТ СРБИЈЕ - МЛАЂИ ПИОНИРИ 2018Зрењанин

Адреса: Карађорђев Трг
Датум: 22.09.2018.

Такмичење "ШАМПИОНАТ СРБИЈЕ - МЛАЂИ ПИОНИРИ 2018" одржано је 22.09.2018. године. На овој страници можете погледати све резултате и бодове, као и клубове и такмичаре који су учествовали.

Медаље са такмичења

 
Клуб
Пријава
I
II
III
V
VII
1.

Рекорд Раковица

Београд


Пријава

11

I

1

II

3

III

3

V

VII

11

1

3

3

2.

Црвена Звезда

Београд


Пријава

10

I

1

II

2

III

2

V

1

VII

3

10

1

2

2

1

3

3.

Цемент

Беочин


Пријава

3

I

3

II

III

V

VII

3

3

4.

Динамо

Панчево


Пријава

6

I

1

II

1

III

2

V

VII

1

6

1

1

2

1

5.

Новосадски џудо клуб

Нови Сад


Пријава

7

I

1

II

III

2

V

1

VII

2

7

1

2

1

2

6.

Партизан ВМЛ

Београд


Пријава

4

I

1

II

III

2

V

1

VII

4

1

2

1

7.

Локомотива

Вршац


Пријава

3

I

1

II

1

III

V

VII

3

1

1

8.

Југовић

Каћ


Пријава

5

I

1

II

III

1

V

2

VII

1

5

1

1

2

1

9.

ОЏК Пролетер

Зрењанин


Пријава

6

I

1

II

III

1

V

2

VII

6

1

1

2

10.

Бачка

Сомбор


Пријава

4

I

1

II

III

1

V

1

VII

4

1

1

1

11.

Сириг

Сириг


Пријава

3

I

1

II

III

1

V

1

VII

3

1

1

1

12.

Партизан

Београд


Пријава

7

I

II

1

III

1

V

3

VII

1

7

1

1

3

1

13.

УЏК Славија

Нови Сад


Пријава

4

I

1

II

III

V

2

VII

4

1

2

14.

ТСК Темерин

Темерин


Пријава

5

I

II

1

III

1

V

1

VII

1

5

1

1

1

1

15.

Џунс

Нови Сад


Пријава

4

I

II

1

III

1

V

1

VII

4

1

1

1

16.

Бор

Бор


Пријава

6

I

1

II

III

V

1

VII

2

6

1

1

2

17.

Џудока

Београд


Пријава

4

I

1

II

III

V

1

VII

4

1

1

18.

Словен Рума

Рума


Пријава

2

I

1

II

III

V

1

VII

2

1

1

19.

3

1

1

1

20.

ОЏК Београд

Београд


Пријава

2

I

II

1

III

1

V

VII

2

1

1

21.

Омладинац

Степановићево


Пријава

2

I

II

1

III

1

V

VII

2

1

1

22.

Кучево

Кучево


Пријава

2

I

1

II

III

V

VII

1

2

1

1

23.

Винча

Београд


Пријава

5

I

II

1

III

V

1

VII

1

5

1

1

1

24.

Макикоми

Београд


Пријава

3

I

II

1

III

V

1

VII

1

3

1

1

1

25.

Турија

Турија


Пријава

4

I

II

1

III

V

1

VII

4

1

1

26.

Спартак

Суботица


Пријава

3

I

II

1

III

V

1

VII

3

1

1

27.

Младост

Бечеј


Пријава

4

I

II

III

2

V

VII

4

2

28.

Жандармерија

Београд


Пријава

2

I

II

III

2

V

VII

2

2

29.

Царина

Смедерево


Пријава

2

I

II

1

III

V

VII

1

2

1

1

30.

Панчево

Панчево


Пријава

5

I

II

III

1

V

1

VII

1

5

1

1

1

31.

Оками НС

Нови Сад


Пријава

3

I

II

III

1

V

1

VII

1

3

1

1

1

32.

УЏК Кинезис

Ниш


Пријава

3

I

II

III

1

V

VII

2

3

1

2

33.

Партизан

Нови Сад


Пријава

2

I

II

III

1

V

VII

1

2

1

1

34.

2

1

1

35.

Шогун

Ниш


Пријава

4

I

II

III

1

V

VII

4

1

36.

Ниш

Ниш


Пријава

2

I

II

III

1

V

VII

2

1

37.

Чукарички

Београд


Пријава

2

I

II

III

1

V

VII

2

1

38.

Брус

Брус


Пријава

1

I

II

III

1

V

VII

1

1

39.

Књаз Милош

Београд


Пријава

1

I

II

III

1

V

VII

1

1

40.

Рума

Рума


Пријава

1

I

II

III

1

V

VII

1

1

41.

ВГСК

Велико Градиште


Пријава

6

I

II

III

V

2

VII

1

6

2

1

42.

Алексинац

Алексинац


Пријава

4

I

II

III

V

1

VII

1

4

1

1

43.

Храбро срце

Београд


Пријава

2

I

II

III

V

1

VII

1

2

1

1

44.

Борац

Нови Сад


Пријава

2

I

II

III

V

1

VII

2

1

45.

Крушевац

Крушевац


Пријава

2

I

II

III

V

1

VII

2

1

46.

Исхи

Београд


Пријава

2

I

II

III

V

1

VII

2

1

47.

Свети Ђорђе

Београд


Пријава

2

I

II

III

V

1

VII

2

1

48.

Јединство

Качарево


Пријава

1

I

II

III

V

1

VII

1

1

49.

Академија Тодоровић

Зајечар


Пријава

1

I

II

III

V

1

VII

1

1

50.

Сирмијум

Сремска Митровица


Пријава

1

I

II

III

V

1

VII

1

1

51.

Света Србија

Београд


Пријава

3

I

II

III

V

VII

2

3

2

52.

Фајтер

Обреновац


Пријава

3

I

II

III

V

VII

2

3

2

53.

Омега

Ниш


Пријава

2

I

II

III

V

VII

2

2

2

54.

Вождовац

Београд


Пријава

2

I

II

III

V

VII

1

2

1

55.

Партизан

Кикинда


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1

1

1

56.

Нови Београд

Београд


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1

1

1

57.

ОЏК Врбас

Врбас


Пријава

2

I

II

III

V

VII

2

58.

Борац

Београд


Пријава

2

I

II

III

V

VII

2

59.

Бамби

Пожаревац


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1

60.

Вук

Ниш


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1

61.

1