ШАМПИОНАТ СРБИЈЕ - МЛАЂИ ДЕЧАCI 2021Београд

Адреса: Устаничка 125/1
Датум: 02.10.2021.

Такмичење "ШАМПИОНАТ СРБИЈЕ - МЛАЂИ ДЕЧАCI 2021" одржано је 02.10.2021. године. На овој страници можете погледати све резултате и бодове, као и клубове и такмичаре који су учествовали.

Медаље са такмичења

 
Клуб
Пријава
I
II
III
V
VII
1.

ОЏК Пролетер

Зрењанин


Пријава

4

I

2

II

1

III

V

VII

4

2

1

2.

УЏК Славија

Нови Сад


Пријава

5

I

1

II

1

III

1

V

2

VII

5

1

1

1

2

3.

Бор

Бор


Пријава

7

I

II

2

III

1

V

3

VII

7

2

1

3

4.

Винча

Београд


Пријава

6

I

1

II

1

III

1

V

VII

1

6

1

1

1

1

5.

Партизан

Београд


Пријава

9

I

1

II

III

2

V

2

VII

2

9

1

2

2

2

6.

Рекорд Раковица

Београд


Пријава

7

I

1

II

1

III

V

2

VII

1

7

1

1

2

1

7.

Црвена Звезда

Београд


Пријава

7

I

II

1

III

3

V

VII

1

7

1

3

1

8.

Џудока

Београд


Пријава

12

I

II

1

III

2

V

2

VII

4

12

1

2

2

4

9.

Макикоми

Београд


Пријава

5

I

1

II

1

III

V

VII

2

5

1

1

2

10.

Вождовац

Београд


Пријава

3

I

1

II

1

III

V

VII

1

3

1

1

1

11.

Света Србија

Београд


Пријава

3

I

1

II

1

III

V

VII

1

3

1

1

1

12.

Омладинац

Степановићево


Пријава

6

I

II

III

3

V

2

VII

6

3

2

13.

Динамо

Панчево


Пријава

4

I

1

II

III

1

V

VII

1

4

1

1

1

14.

Локомотива

Вршац


Пријава

3

I

1

II

III

1

V

VII

3

1

1

15.

Сирмијум

Сремска Митровица


Пријава

2

I

1

II

III

1

V

VII

2

1

1

16.

Тамиш

Панчево


Пријава

3

I

1

II

III

V

2

VII

3

1

2

17.

Академија Јочић

Старчево


Пријава

4

I

II

1

III

1

V

1

VII

4

1

1

1

18.

Ниш

Ниш


Пријава

6

I

1

II

III

V

1

VII

1

6

1

1

1

19.

Сириг

Сириг


Пријава

3

I

1

II

III

V

1

VII

3

1

1

20.

Царина

Смедерево


Пријава

2

I

1

II

III

V

1

VII

2

1

1

21.

Филоктет

Зрењанин


Пријава

2

I

1

II

III

V

VII

1

2

1

1

22.

ЛСК Лаћарак

Лаћарак


Пријава

2

I

1

II

III

V

VII

2

1

23.

Турија

Турија


Пријава

5

I

II

1

III

V

2

VII

5

1

2

24.

Раднички

Београд


Пријава

3

I

II

1

III

V

1

VII

1

3

1

1

1

25.

3

1

1

26.

ОЏК Врбас

Врбас


Пријава

5

I

II

III

2

V

VII

1

5

2

1

27.

Оками НС

Нови Сад


Пријава

3

I

II

III

2

V

VII

3

2

28.

Нови Београд

Београд


Пријава

2

I

II

1

III

V

VII

2

1

29.

Новосадски џудо клуб

Нови Сад


Пријава

2

I

II

1

III

V

VII

2

1

30.

Југовић

Каћ


Пријава

1

I

II

1

III

V

VII

1

1

31.

Жандармерија

Београд


Пријава

5

I

II

III

1

V

2

VII

2

5

1

2

2

32.

Спортско џудо удружење

Пожаревац


Пријава

3

I

II

III

1

V

1

VII

3

1

1

33.

Панчево

Панчево


Пријава

2

I

II

III

1

V

1

VII

2

1

1

34.

Рума

Рума


Пријава

3

I

II

III

1

V

VII

2

3

1

2

35.

Партизан ВМЛ

Београд


Пријава

4

I

II

III

1

V

VII

1

4

1

1

36.

ОЏК Београд

Београд


Пријава

3

I

II

III

1

V

VII

1

3

1

1

37.

Кучево

Кучево


Пријава

3

I

II

III

1

V

VII

1

3

1

1

38.

Партизан

Нови Сад


Пријава

3

I

II

III

1

V

VII

3

1

39.

Спартак

Суботица


Пријава

2

I

II

III

1

V

VII

2

1

40.

ВГСК

Велико Градиште


Пријава

2

I

II

III

1

V

VII

2

1

41.

УЏК Кинезис

Ниш


Пријава

2

I

II

III

1

V

VII

2

1

42.

Партизан Лесковац

Лесковац


Пријава

1

I

II

III

1

V

VII

1

1

43.

Кањижа

Кањижа


Пријава

1

I

II

III

1

V

VII

1

1

44.

Џунс

Нови Сад


Пријава

1

I

II

III

1

V

VII

1

1

45.

Брус

Брус


Пријава

1

I

II

III

1

V

VII

1

1

46.

Шогун

Ниш


Пријава

4

I

II

III

V

1

VII

1

4

1

1

47.

Фајтер

Обреновац


Пријава

2

I

II

III

V

1

VII

1

2

1

1

48.

Јединство

Качарево


Пријава

2

I

II

III

V

1

VII

1

2

1

1

49.

Цемент

Беочин


Пријава

2

I

II

III

V

1

VII

1

2

1

1

50.

Алексинац

Алексинац


Пријава

6

I

II

III

V

1

VII

6

1

51.

СУ "Мија&Зорка"

Суботица


Пријава

3

I

II

III

V

1

VII

3

1

52.

Лесковац

Лесковац


Пријава

2

I

II

III

V

1

VII

2

1

53.

Младост Царина

Смедерево


Пријава

2

I

II

III

V

1

VII

2

1

54.

Хајиме

Обреновац


Пријава

1

I

II

III

V

1

VII

1

1

55.

Вук

Ниш


Пријава

2

I

II

III

V

VII

2

2

2

56.

13. мај

Јагодина


Пријава

4

I

II

III

V

VII

1

4

1

57.

Партизан

Кикинда


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1

58.

АС

Београд


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1

59.

Бамби

Пожаревац


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1

60.

1