ШАМПИОНАТ СРБИЈЕ - КАДЕТИ 2023Београд

Адреса: Устаничка 125/1
Датум: 04.02.2023.

Такмичење "ШАМПИОНАТ СРБИЈЕ - КАДЕТИ 2023" одржано је 04.02.2023. године. На овој страници можете погледати све резултате и бодове, као и клубове и такмичаре који су учествовали.

Медаље са такмичења

 
Клуб
Пријава
I
II
III
V
VII
1.

Партизан

Београд


Пријава

7

I

3

II

1

III

V

2

VII

7

3

1

2

2.

Рекорд Раковица

Београд


Пријава

7

I

2

II

2

III

1

V

1

VII

7

2

2

1

1

3.

Новосадски џудо клуб

Нови Сад


Пријава

13

I

3

II

III

1

V

3

VII

4

13

3

1

3

4

4.

Црвена Звезда

Београд


Пријава

13

I

II

1

III

7

V

1

VII

13

1

7

1

5.

10

4

1

1

1

6.

Цемент

Беочин


Пријава

6

I

1

II

III

2

V

2

VII

6

1

2

2

7.

Жандармерија

Београд


Пријава

8

I

1

II

1

III

V

2

VII

8

1

1

2

8.

Партизан

Нови Сад


Пријава

6

I

II

1

III

2

V

1

VII

6

1

2

1

9.

ОЏК Пролетер

Зрењанин


Пријава

4

I

II

2

III

V

VII

4

2

10.

Џудока

Београд


Пријава

5

I

1

II

III

V

1

VII

1

5

1

1

1

11.

Борац

Нови Сад


Пријава

2

I

1

II

III

V

1

VII

2

1

1

12.

УЏК Кинезис

Ниш


Пријава

9

I

II

1

III

1

V

VII

1

9

1

1

1

13.

Винча

Београд


Пријава

4

I

II

1

III

1

V

VII

4

1

1

14.

Џунс

Нови Сад


Пријава

2

I

II

1

III

1

V

VII

2

1

1

15.

Омладинац

Степановићево


Пријава

2

I

1

II

III

V

VII

1

2

1

1

16.

Рума

Рума


Пријава

2

I

1

II

III

V

VII

1

2

1

1

17.

Тамиш

Панчево


Пријава

4

I

1

II

III

V

VII

4

1

18.

Спартак

Суботица


Пријава

1

I

1

II

III

V

VII

1

1

19.

УЏК Славија

Нови Сад


Пријава

4

I

II

III

2

V

VII

1

4

2

1

20.

Вождовац

Београд


Пријава

2

I

II

1

III

V

VII

2

1

21.

Словен Рума

Рума


Пријава

4

I

II

III

1

V

2

VII

1

4

1

2

1

22.

Бор

Бор


Пријава

4

I

II

III

1

V

1

VII

4

1

1

23.

Динамо

Панчево


Пријава

2

I

II

III

1

V

1

VII

2

1

1

24.

Сирмијум

Сремска Митровица


Пријава

2

I

II

III

1

V

1

VII

2

1

1

25.

13. мај

Јагодина


Пријава

4

I

II

III

1

V

VII

2

4

1

2

26.

Турија

Турија


Пријава

3

I

II

III

1

V

VII

2

3

1

2

27.

ВГСК

Велико Градиште


Пријава

3

I

II

III

1

V

VII

1

3

1

1

28.

Џудо удружење Карађорђевић

Сокобања


Пријава

3

I

II

III

1

V

VII

3

1

29.

ОЏК Београд

Београд


Пријава

3

I

II

III

1

V

VII

3

1

30.

Шогун

Ниш


Пријава

3

I

II

III

1

V

VII

3

1

31.

Југовић

Каћ


Пријава

1

I

II

III

1

V

VII

1

1

32.

Локомотива

Вршац


Пријава

3

I

II

III

V

1

VII

1

3

1

1

33.

Брус

Брус


Пријава

3

I

II

III

V

1

VII

3

1

34.

13. мај

Уб


Пријава

3

I

II

III

V

1

VII

3

1

35.

Гоч

Врњачка Бања


Пријава

2

I

II

III

V

1

VII

2

1

36.

Бачка

Сомбор


Пријава

1

I

II

III

V

1

VII

1

1

37.

Бамби

Пожаревац


Пријава

1

I

II

III

V

1

VII

1

1

38.

Кучево

Кучево


Пријава

1

I

II

III

V

1

VII

1

1

39.

ЛСК Лаћарак

Лаћарак


Пријава

1

I

II

III

V

1

VII

1

1

40.

Ниш

Ниш


Пријава

3

I

II

III

V

VII

3

3

3

41.

Палилулац

Ниш


Пријава

2

I

II

III

V

VII

2

2

2

42.

Машинац

Краљево


Пријава

3

I

II

III

V

VII

1

3

1

43.

Макикоми

Београд


Пријава

2

I

II

III

V

VII

1

2

1

44.

1

1

45.

Младост

Бечеј


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1

1

1

46.

Сириг

Сириг


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1

1

1

47.

Књаз Милош

Београд


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1

1

1

48.

Партизан

Кикинда


Пријава

3

I

II

III

V

VII

3

49.

Алексинац

Алексинац


Пријава

2

I

II

III

V

VII

2

50.

Академија Јочић

Старчево


Пријава

2

I

II

III

V

VII

2

51.

Јединство

Качарево


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1

52.

Царина

Смедерево


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1

53.

Обреновац

Обреновац


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1