ШАМПИОНАТ СРБИЈЕ - КАДЕТИ 2021Београд

Адреса: Устаничка 125/1
Датум: 27.02.2021.

Такмичење "ШАМПИОНАТ СРБИЈЕ - КАДЕТИ 2021" одржано је 27.02.2021. године. На овој страници можете погледати све резултате и бодове, као и клубове и такмичаре који су учествовали.

Медаље са такмичења

 
Клуб
Пријава
I
II
III
V
VII
1.

Партизан

Београд


Пријава

11

I

3

II

2

III

2

V

2

VII

1

11

3

2

2

2

1

2.

Рекорд Раковица

Београд


Пријава

13

I

3

II

III

2

V

4

VII

1

13

3

2

4

1

3.

Црвена Звезда

Београд


Пријава

16

I

1

II

1

III

5

V

2

VII

1

16

1

1

5

2

1

4.

Цемент

Беочин


Пријава

9

I

2

II

1

III

2

V

VII

3

9

2

1

2

3

5.

УЏК Славија

Нови Сад


Пријава

6

I

2

II

1

III

1

V

1

VII

6

2

1

1

1

6.

Новосадски џудо клуб

Нови Сад


Пријава

4

I

1

II

1

III

1

V

1

VII

4

1

1

1

1

7.

Словен Рума

Рума


Пријава

5

I

1

II

1

III

1

V

VII

5

1

1

1

8.

Партизан

Кикинда


Пријава

4

I

II

3

III

V

VII

4

3

9.

Џудока

Београд


Пријава

4

I

II

1

III

2

V

1

VII

4

1

2

1

10.

Ниш

Ниш


Пријава

4

I

1

II

III

V

2

VII

4

1

2

11.

Жандармерија

Београд


Пријава

4

I

1

II

III

V

VII

1

4

1

1

12.

Јединство

Качарево


Пријава

3

I

II

1

III

V

1

VII

3

1

1

13.

ОЏК Пролетер

Зрењанин


Пријава

5

I

II

III

2

V

VII

2

5

2

2

14.

4

2

1

15.

УЏК Кинезис

Ниш


Пријава

5

I

II

1

III

V

VII

1

5

1

1

16.

Бор

Бор


Пријава

2

I

II

1

III

V

VII

2

1

17.

Алексинац

Алексинац


Пријава

1

I

II

1

III

V

VII

1

1

18.

Сириг

Сириг


Пријава

4

I

II

III

1

V

1

VII

4

1

1

19.

Омладинац

Степановићево


Пријава

2

I

II

III

1

V

1

VII

2

1

1

20.

Винча

Београд


Пријава

3

I

II

III

1

V

VII

1

3

1

1

21.

Бачка

Сомбор


Пријава

3

I

II

III

1

V

VII

1

3

1

1

22.

Партизан ВМЛ

Београд


Пријава

2

I

II

III

1

V

VII

2

1

23.

Младост Царина

Смедерево


Пријава

1

I

II

III

1

V

VII

1

1

24.

ЛСК Лаћарак

Лаћарак


Пријава

1

I

II

III

1

V

VII

1

1

25.

Фајтер

Обреновац


Пријава

1

I

II

III

1

V

VII

1

1

26.

Рума

Рума


Пријава

1

I

II

III

1

V

VII

1

1

27.

Земун

Београд


Пријава

1

I

II

III

1

V

VII

1

1

28.

Младост

Тутин


Пријава

2

I

II

III

V

2

VII

2

2

29.

Бамби

Пожаревац


Пријава

3

I

II

III

V

1

VII

1

3

1

1

30.

ОЏК Београд

Београд


Пријава

2

I

II

III

V

1

VII

1

2

1

1

31.

Филоктет

Зрењанин


Пријава

2

I

II

III

V

1

VII

1

2

1

1

32.

Лесковац

Лесковац


Пријава

2

I

II

III

V

1

VII

1

2

1

1

33.

Сирмијум

Сремска Митровица


Пријава

4

I

II

III

V

1

VII

4

1

34.

13. мај

Јагодина


Пријава

3

I

II

III

V

1

VII

3

1

35.

Спортско џудо удружење

Пожаревац


Пријава

2

I

II

III

V

1

VII

2

1

36.

СУ "Будокаи"

Панчево


Пријава

1

I

II

III

V

1

VII

1

1

37.

ОЏК Врбас

Врбас


Пријава

1

I

II

III

V

1

VII

1

1

38.

Златар

Нова Варош


Пријава

1

I

II

III

V

1

VII

1

1

39.

ОЈК Бор

Бор


Пријава

1

I

II

III

V

1

VII

1

1

40.

Џунс

Нови Сад


Пријава

6

I

II

III

V

VII

2

6

2

41.

Спартак

Суботица


Пријава

3

I

II

III

V

VII

2

3

2

42.

Царина

Смедерево


Пријава

4

I

II

III

V

VII

1

4

1

43.

Турија

Турија


Пријава

3

I

II

III

V

VII

1

3

1

44.

Књаз Милош

Београд


Пријава

2

I

II

III

V

VII

1

2

1

45.

Академија Тодоровић

Зајечар


Пријава

2

I

II

III

V

VII

1

2

1

46.

Вождовац

Београд


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1

1

1

47.

1

1

48.

Партизан КОТ Кањиза

Кањижа


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1

1

1

49.

ВГСК

Велико Градиште


Пријава

4

I

II

III

V

VII

4

50.

СУ Академија Њерш Иштван

Тотово Село


Пријава

4

I

II

III

V

VII

4

51.

Вук

Ниш


Пријава

3

I

II

III

V

VII

3

52.

Динамо

Панчево


Пријава

2

I

II

III

V

VII

2

53.

Академија Јочић

Старчево


Пријава

2

I

II

III

V

VII

2

54.

Шогун

Ниш


Пријава

2

I

II

III

V

VII

2

55.

Гоч

Врњачка Бања


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1

56.

Макикоми

Београд


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1

57.

13. мај

Уб


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1

58.

Тори

Врбас


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1

59.

Кучево

Кучево


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1

60.

Партизан

Нови Сад


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1

61.

Брус

Брус


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1

62.

Локомотива

Вршац


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1