ШАМПИОНАТ СРБИЈЕ - КАДЕТИ 2018Београд

Адреса: Устаничка 125/А
Датум: 03.02.2018.

Такмичење "ШАМПИОНАТ СРБИЈЕ - КАДЕТИ 2018" одржано је 03.02.2018. године. На овој страници можете погледати све резултате и бодове, као и клубове и такмичаре који су учествовали.

Медаље са такмичења

 
Клуб
Пријава
I
II
III
V
VII
1.

УЏК Славија

Нови Сад


Пријава

14

I

3

II

3

III

1

V

1

VII

1

14

3

3

1

1

1

2.

Словен Рума

Рума


Пријава

4

I

2

II

1

III

V

1

VII

4

2

1

1

3.

Цемент

Беочин


Пријава

10

I

II

2

III

2

V

4

VII

2

10

2

2

4

2

4.

Црвена Звезда

Београд


Пријава

7

I

2

II

III

1

V

2

VII

7

2

1

2

5.

Партизан

Београд


Пријава

6

I

II

2

III

3

V

VII

1

6

2

3

1

6.

Партизан

Кикинда


Пријава

7

I

1

II

1

III

1

V

2

VII

1

7

1

1

1

2

1

7.

ТСК Темерин

Темерин


Пријава

5

I

1

II

III

1

V

3

VII

5

1

1

3

8.

УЏК Кинезис

Ниш


Пријава

9

I

II

2

III

1

V

VII

2

9

2

1

2

9.

ВГСК

Велико Градиште


Пријава

3

I

1

II

1

III

V

VII

3

1

1

10.

Борац

Београд


Пријава

4

I

1

II

III

1

V

2

VII

4

1

1

2

11.

Рекорд Раковица

Београд


Пријава

10

I

1

II

III

1

V

VII

2

10

1

1

2

12.

Партизан

Нови Сад


Пријава

4

I

1

II

III

1

V

VII

4

1

1

13.

Вождовац

Београд


Пријава

4

I

II

1

III

1

V

1

VII

4

1

1

1

14.

Бор

Бор


Пријава

5

I

II

1

III

1

V

VII

1

5

1

1

1

15.

ОЏК Београд

Београд


Пријава

4

I

1

II

III

V

VII

1

4

1

1

16.

Макикоми

Београд


Пријава

5

I

1

II

III

V

VII

5

1

17.

Младост

Бечеј


Пријава

1

I

1

II

III

V

VII

1

1

18.

5

2

1

1

19.

Џунс

Нови Сад


Пријава

3

I

II

III

2

V

1

VII

3

2

1

20.

ОЏК Пролетер

Зрењанин


Пријава

5

I

II

III

2

V

VII

2

5

2

2

21.

Брус

Брус


Пријава

3

I

II

1

III

V

VII

3

1

22.

Рума

Рума


Пријава

1

I

II

1

III

V

VII

1

1

23.

13. мај

Јагодина


Пријава

4

I

II

III

1

V

2

VII

1

4

1

2

1

24.

Бамби

Пожаревац


Пријава

7

I

II

III

1

V

1

VII

1

7

1

1

1

25.

Безбедност

Нови Сад


Пријава

3

I

II

III

1

V

1

VII

3

1

1

26.

Новосадски џудо клуб

Нови Сад


Пријава

3

I

II

III

1

V

1

VII

3

1

1

27.

Омладинац

Степановићево


Пријава

3

I

II

III

1

V

1

VII

3

1

1

28.

Царина

Смедерево


Пријава

3

I

II

III

1

V

VII

1

3

1

1

29.

Олимп

Београд


Пријава

2

I

II

III

1

V

VII

1

2

1

1

30.

6

1

31.

Чукарички

Београд


Пријава

2

I

II

III

1

V

VII

2

1

32.

Панчево

Панчево


Пријава

2

I

II

III

1

V

VII

2

1

33.

Динамо

Панчево


Пријава

2

I

II

III

V

2

VII

2

2

34.

Пирот

Пирот


Пријава

2

I

II

III

V

1

VII

1

2

1

1

35.

Безбедност

Инђија


Пријава

2

I

II

III

V

VII

2

2

2

36.

Машинац

Краљево


Пријава

5

I

II

III

V

VII

1

5

1

37.

Турија

Турија


Пријава

3

I

II

III

V

VII

1

3

1

38.

Свети Ђорђе

Београд


Пријава

3

I

II

III

V

VII

1

3

1

39.

Спартак

Суботица


Пријава

2

I

II

III

V

VII

1

2

1

40.

Партизан

Краљево


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1

1

1

41.

Жупа Александровац

Александровац


Пријава

3

I

II

III

V

VII

3

42.

Бачка

Сомбор


Пријава

2

I

II

III

V

VII

2

43.

Света Србија

Београд


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1

44.

Ушће

Београд


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1

45.

Тори

Врбас


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1