ШАМПИОНАТ СРБИЈЕ - ЈУНИОРИ 2023Београд

Адреса: Устаничка 125/1
Датум: 20.05.2023.

Такмичење "ШАМПИОНАТ СРБИЈЕ - ЈУНИОРИ 2023" одржано је 20.05.2023. године. На овој страници можете погледати све резултате и бодове, као и клубове и такмичаре који су учествовали.

Медаље са такмичења

 
Клуб
Пријава
I
II
III
V
VII
1.

Партизан

Београд


Пријава

13

I

4

II

2

III

2

V

VII

3

13

4

2

2

3

2.

Црвена Звезда

Београд


Пријава

14

I

II

2

III

3

V

5

VII

1

14

2

3

5

1

3.

Новосадски џудо клуб

Нови Сад


Пријава

7

I

2

II

III

2

V

2

VII

7

2

2

2

4.

Рекорд Раковица

Београд


Пријава

9

I

1

II

III

3

V

2

VII

1

9

1

3

2

1

5.

Жандармерија

Београд


Пријава

5

I

1

II

1

III

1

V

1

VII

5

1

1

1

1

6.

УЏК Кинезис

Ниш


Пријава

5

I

1

II

III

3

V

VII

5

1

3

7.

ОЏК Пролетер

Зрењанин


Пријава

8

I

1

II

1

III

V

2

VII

2

8

1

1

2

2

8.

Партизан

Нови Сад


Пријава

4

I

1

II

III

2

V

1

VII

4

1

2

1

9.

Словен Рума

Рума


Пријава

3

I

1

II

1

III

V

VII

3

1

1

10.

Ниш

Ниш


Пријава

3

I

II

2

III

V

VII

1

3

2

1

11.

Партизан

Краљево


Пријава

4

I

II

1

III

1

V

VII

4

1

1

12.

Рума

Рума


Пријава

2

I

II

1

III

1

V

VII

2

1

1

13.

Вождовац

Београд


Пријава

2

I

1

II

III

V

VII

1

2

1

1

14.

Гоч

Врњачка Бања


Пријава

1

I

1

II

III

V

VII

1

1

15.

Цемент

Беочин


Пријава

3

I

II

1

III

V

2

VII

3

1

2

16.

Сирмијум

Сремска Митровица


Пријава

3

I

II

1

III

V

1

VII

3

1

1

17.

Хајиме

Обреновац


Пријава

2

I

II

III

2

V

VII

2

2

18.

Бор

Бор


Пријава

3

I

II

1

III

V

VII

3

1

19.

Партизан

Кикинда


Пријава

5

I

II

III

1

V

1

VII

2

5

1

1

2

20.

Омладинац

Степановићево


Пријава

4

I

II

III

1

V

1

VII

2

4

1

1

2

21.

ОЏК Београд

Београд


Пријава

3

I

II

III

1

V

1

VII

1

3

1

1

1

22.

Јединство

Качарево


Пријава

3

I

II

III

1

V

1

VII

3

1

1

23.

Раднички

Београд


Пријава

2

I

II

III

1

V

VII

2

1

24.

Лесковац

Лесковац


Пријава

1

I

II

III

1

V

VII

1

1

25.

Динамо

Панчево


Пријава

1

I

II

III

1

V

VII

1

1

26.

Земун

Београд


Пријава

1

I

II

III

1

V

VII

1

1

27.

2

2

28.

13. мај

Јагодина


Пријава

2

I

II

III

V

1

VII

1

2

1

1

29.

ВГСК

Велико Градиште


Пријава

2

I

II

III

V

1

VII

1

2

1

1

30.

Царина

Смедерево


Пријава

3

I

II

III

V

1

VII

3

1

31.

УЏК Славија

Нови Сад


Пријава

2

I

II

III

V

1

VII

2

1

32.

Младост

Бечеј


Пријава

1

I

II

III

V

1

VII

1

1

33.

Бамби

Пожаревац


Пријава

1

I

II

III

V

1

VII

1

1

34.

Тамиш

Панчево


Пријава

4

I

II

III

V

VII

2

4

2

35.

13. мај

Уб


Пријава

2

I

II

III

V

VII

1

2

1

36.

Џудока

Београд


Пријава

2

I

II

III

V

VII

1

2

1

37.

Обреновац

Обреновац


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1

1

1

38.

Винча

Београд


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1

1

1

39.

Академија Тодоровић

Зајечар


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1

1

1

40.

Бачка

Сомбор


Пријава

2

I

II

III

V

VII

2

41.

Кучево

Кучево


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1

42.

СУ "Раднички НС 021"

Нови Сад


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1