ШАМПИОНАТ СРБИЈЕ - ЈУНИОРИ 2018Београд

Адреса: Устаничка 125/А
Датум: 12.05.2018.

Такмичење "ШАМПИОНАТ СРБИЈЕ - ЈУНИОРИ 2018" одржано је 12.05.2018. године. На овој страници можете погледати све резултате и бодове, као и клубове и такмичаре који су учествовали.

Медаље са такмичења

 
Клуб
Пријава
I
II
III
V
VII
1.

УЏК Кинезис

Ниш


Пријава

13

I

2

II

1

III

3

V

3

VII

3

13

2

1

3

3

3

2.

УЏК Славија

Нови Сад


Пријава

11

I

2

II

III

3

V

2

VII

1

11

2

3

2

1

3.

Динамо

Панчево


Пријава

5

I

3

II

III

V

2

VII

5

3

2

4.

Цемент

Беочин


Пријава

6

I

1

II

III

4

V

1

VII

6

1

4

1

5.

Омладинац

Степановићево


Пријава

4

I

1

II

2

III

V

VII

4

1

2

6.

Црвена Звезда

Београд


Пријава

8

I

II

2

III

2

V

1

VII

8

2

2

1

7.

Вождовац

Београд


Пријава

4

I

1

II

1

III

1

V

1

VII

4

1

1

1

1

8.

Рекорд Раковица

Београд


Пријава

5

I

1

II

III

1

V

2

VII

1

5

1

1

2

1

9.

Партизан

Кикинда


Пријава

5

I

II

1

III

2

V

1

VII

5

1

2

1

10.

Партизан

Београд


Пријава

4

I

1

II

III

1

V

1

VII

4

1

1

1

11.

ТСК Темерин

Темерин


Пријава

3

I

1

II

III

1

V

VII

1

3

1

1

1

12.

13. мај

Јагодина


Пријава

5

I

II

1

III

1

V

1

VII

1

5

1

1

1

1

13.

ОЏК Пролетер

Зрењанин


Пријава

2

I

II

1

III

1

V

VII

2

1

1

14.

Младост Царина

Смедерево


Пријава

2

I

II

1

III

1

V

VII

2

1

1

15.

Словен Рума

Рума


Пријава

3

I

1

II

III

V

VII

2

3

1

2

16.

Локомотива

Вршац


Пријава

1

I

1

II

III

V

VII

1

1

17.

Кањижа

Кањижа


Пријава

1

I

1

II

III

V

VII

1

1

18.

Бачка

Сомбор


Пријава

4

I

II

1

III

V

2

VII

4

1

2

19.

Бамби

Пожаревац


Пријава

5

I

II

1

III

V

1

VII

3

5

1

1

3

20.

ОЏК Београд

Београд


Пријава

4

I

II

1

III

V

1

VII

4

1

1

21.

Чукарички

Београд


Пријава

3

I

II

1

III

V

VII

3

1

22.

Нови Београд

Београд


Пријава

1

I

II

1

III

V

VII

1

1

23.

ВГСК

Велико Градиште


Пријава

1

I

II

1

III

V

VII

1

1

24.

Џунс

Нови Сад


Пријава

5

I

II

III

1

V

1

VII

1

5

1

1

1

25.

Винча

Београд


Пријава

3

I

II

III

1

V

1

VII

3

1

1

26.

Рума

Рума


Пријава

2

I

II

III

1

V

1

VII

2

1

1

27.

Брус

Брус


Пријава

3

I

II

III

1

V

VII

1

3

1

1

28.

Макикоми

Београд


Пријава

2

I

II

III

1

V

VII

1

2

1

1

29.

Младост

Бечеј


Пријава

2

I

II

III

1

V

VII

2

1

30.

Тори

Врбас


Пријава

1

I

II

III

1

V

VII

1

1

31.

Борац

Нови Сад


Пријава

1

I

II

III

1

V

VII

1

1

32.

Олимп

Београд


Пријава

1

I

II

III

1

V

VII

1

1

33.

Партизан

Краљево


Пријава

1

I

II

III

1

V

VII

1

1

34.

Царина

Смедерево


Пријава

3

I

II

III

V

2

VII

1

3

2

1

35.

Свети Ђорђе

Београд


Пријава

3

I

II

III

V

1

VII

1

3

1

1

36.

Књаз Милош

Београд


Пријава

1

I

II

III

V

1

VII

1

1

37.

Новосадски џудо клуб

Нови Сад


Пријава

1

I

II

III

V

1

VII

1

1

38.

Бор

Бор


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1

1

1

39.

Света Србија

Београд


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1

1

1

40.

Пирот

Пирот


Пријава

2

I

II

III

V

VII

2

41.

Спартак

Суботица


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1

42.

Фајтер

Обреновац


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1