Регионални Шампионат ВОЈВОДИНА - МЛАЂИ ДЕЧАCI 2024Нови Сад

Адреса:
Датум: 01.06.2024.

Такмичење "Регионални Шампионат ВОЈВОДИНА - МЛАЂИ ДЕЧАCI 2024" одржано је 01.06.2024. године. На овој страници можете погледати све резултате и бодове, као и клубове и такмичаре који су учествовали.

Резултати са такмичења

Млађи дечаци -30кг

Преузмите листу

 
 
 
Такмичар
Појед./Клупски
1.

ФилипПопов

Младост,
Бечеј

20 бодова
100%

20 бодова
100%

2.

СтрахињаПопов

ОЏК Пролетер,
Зрењанин

16 бодова
100%

16 бодова
100%

3.

ДанилоЛончаревић

СУ "Мија&Зорка",
Суботица

10 бодова
100%

10 бодова
100%

3.

МаркоМилановић

ОЏК Пролетер,
Зрењанин

10 бодова
100%

10 бодова
100%

5.

ВукашинБачевић

Динамо,
Панчево

8 бодова
100%

8 бодова
100%

5.

ЛеонВаркула

Турија,
Турија

8 бодова
100%

8 бодова
100%

7.

СрђанРудић

СУ "Сенсеи-ин",
Сомбор

0 бодова
0%

0 бодова
0%

7.

ВукВировац

ТСК Темерин,
Темерин

0 бодова
0%

0 бодова
0%

Млађи дечаци -34кг

Преузмите листу

 
 
 
Такмичар
Појед./Клупски
1.

УгљешаКерезовић

Бачка,
Сомбор

20 бодова
100%

20 бодова
100%

2.

АлексаТрифковић

Новосадски џудо клуб,
Нови Сад

16 бодова
100%

16 бодова
100%

3.

ЛукаМилић

Спартак,
Суботица

10 бодова
100%

10 бодова
100%

3.

НиколаРашовић

Спартак,
Суботица

10 бодова
100%

10 бодова
100%

5.

МихајлоСтокановић

Спартак,
Суботица

8 бодова
100%

8 бодова
100%

5.

РељаЖагар

Спартак,
Суботица

8 бодова
100%

8 бодова
100%

7.

ФилипШаму

СУ "Мија&Зорка",
Суботица

0 бодова
0%

0 бодова
0%

7.

ЛукаЂаковић

ОЏК Пролетер,
Зрењанин

0 бодова
0%

0 бодова
0%

Млађи дечаци -38кг

Преузмите листу

 
 
 
Такмичар
Појед./Клупски
1.

МихајлоАндрић

Новосадски џудо клуб,
Нови Сад

20 бодова
100%

20 бодова
100%

2.

ДавидМамојка

Тамиш,
Панчево

16 бодова
100%

16 бодова
100%

3.

ИгорБреберина

Оками НС,
Нови Сад

10 бодова
100%

10 бодова
100%

3.

ВукашинБјелић

Новосадски џудо клуб,
Нови Сад

10 бодова
100%

10 бодова
100%

5.

МихајлоЛатиновић

Оками НС,
Нови Сад

8 бодова
100%

8 бодова
100%

5.

ТодорДубак

Тамиш,
Панчево

8 бодова
100%

8 бодова
100%

7.

МихајлоМургашки

УЏК Славија,
Нови Сад

0 бодова
0%

0 бодова
0%

7.

ПавлеЋосић

Тамиш,
Панчево

0 бодова
0%

0 бодова
0%

Млађи дечаци -42кг

Преузмите листу

 
 
 
Такмичар
Појед./Клупски
1.

МомчилоДраганић

Новосадски џудо клуб,
Нови Сад

20 бодова
100%

20 бодова
100%

2.

ОгњенРосић

Новосадски џудо клуб,
Нови Сад

16 бодова
100%

16 бодова
100%

3.

АндрејВукоје

Новосадски џудо клуб,
Нови Сад

10 бодова
100%

10 бодова
100%

3.

УрошЕрхартић

УЏК Славија,
Нови Сад

10 бодова
100%

10 бодова
100%

5.

ВукСтанковић

Тамиш,
Панчево

8 бодова
100%

8 бодова
100%

5.

ЖаркоНиколић

ОЏК Пролетер,
Зрењанин

8 бодова
100%

8 бодова
100%

7.

УрошБорош

Партизан,
Нови Сад

0 бодова
0%

0 бодова
0%

7.

ВуканРаниславић

Тамиш,
Панчево

0 бодова
0%

0 бодова
0%

Млађи дечаци -46кг

Преузмите листу

 
 
 
Такмичар
Појед./Клупски
1.

ИлијаБогдановић

Тамиш,
Панчево

20 бодова
100%

20 бодова
100%

2.

ЛазарЈокић

Цемент,
Беочин

16 бодова
100%

16 бодова
100%

3.

ДанилоЛоврин

Новосадски џудо клуб,
Нови Сад

10 бодова
100%

10 бодова
100%

3.

БорисЈукић

Оками НС,
Нови Сад

10 бодова
100%

10 бодова
100%

5.

ОгњенОстојић

Младост,
Бечеј

8 бодова
100%

8 бодова
100%

5.

ЗолтанФлајс

Турија,
Турија

8 бодова
100%

8 бодова
100%

7.

АлексаИсаиловиц

Академија Јочић,
Старчево

0 бодова
0%

0 бодова
0%

7.

МихајлоМитиц

Академија Јочић,
Старчево

0 бодова
0%

0 бодова
0%

Млађи дечаци -50кг

Преузмите листу

 
 
 
Такмичар
Појед./Клупски
1.

МаркоАндрић

ОЏК Пролетер,
Зрењанин

20 бодова
100%

20 бодова
100%

2.

ДимитријеОпачић

ЛСК Лаћарак,
Лаћарак

16 бодова
100%

16 бодова
100%

3.

СергејМићевић

Борац,
Нови Сад

10 бодова
100%

10 бодова
100%

3.

МиланДрасковиц

Џунс,
Нови Сад

10 бодова
100%

10 бодова
100%

5.

ЈованРодић

ТСК Темерин,
Темерин

8 бодова
100%

8 бодова
100%

5.

НиколаПродановић

УЏК Славија,
Нови Сад

8 бодова
100%

8 бодова
100%

7.

МиленкоТомић

Турија,
Турија

0 бодова
0%

0 бодова
0%

7.

НемањаПараклис

Словен Рума,
Рума

0 бодова
0%

0 бодова
0%

Млађи дечаци -55кг

Преузмите листу

 
 
 
Такмичар
Појед./Клупски
1.

ЛукаМијаиловић

Џунс,
Нови Сад

20 бодова
100%

20 бодова
100%

2.

ОгњенБабовић

Партизан,
Нови Сад

16 бодова
100%

16 бодова
100%

3.

СтефанЈакшић

Оками НС,
Нови Сад

10 бодова
100%

10 бодова
100%

3.

ВасилијеЈерковић

Омладинац,
Степановићево

10 бодова
100%

10 бодова
100%

5.

ОгњенЦуцић

Партизан,
Кикинда

8 бодова
100%

8 бодова
100%

5.

СинишаПопесков

Партизан,
Кикинда

8 бодова
100%

8 бодова
100%

7.

ПетарБолта

Новосадски џудо клуб,
Нови Сад

0 бодова
0%

0 бодова
0%

7.

ВасилијеДабовић

Партизан,
Кикинда

0 бодова
0%

0 бодова
0%

Млађи дечаци -60кг

Преузмите листу

 
 
 
Такмичар
Појед./Клупски
1.

СтрахињаПантић

Тамиш,
Панчево

20 бодова
100%

20 бодова
100%

2.

ВелиборГрабунџија

Тамиш,
Панчево

16 бодова
100%

16 бодова
100%

3.

МаркоРанђеловић

ТСК Темерин,
Темерин

10 бодова
100%

10 бодова
100%

3.

ЛукаГрадински

СУ "Сенсеи-ин",
Сомбор

0 бодова
0%

0 бодова
0%

Млађи дечаци -66кг

Преузмите листу

 
 
 
Такмичар
Појед./Клупски
1.

ЛукаДувњак

ТСК Темерин,
Темерин

20 бодова
100%

20 бодова
100%

2.

МаркоЛончар

Југовић,
Каћ

16 бодова
100%

16 бодова
100%

3.

ФилипДобријевић

Џунс,
Нови Сад

10 бодова
100%

10 бодова
100%

3.

МартинЦифра

СУ Академија Њерш Иштван,
Тотово Село

0 бодова
0%

0 бодова
0%

Млађи дечаци +66кг

Преузмите листу

 
 
 
Такмичар
Појед./Клупски
1.

МаркоТерек

Партизан,
Нови Сад

20 бодова
100%

20 бодова
100%

2.

СтефанЂисалов

Турија,
Турија

0 бодова
0%

0 бодова
0%