Регионални Шампионат ВОЈВОДИНА - КАДЕТИ 2022Степановићево

Адреса: 25. октобра бб
Датум: 05.02.2022.

Такмичење "Регионални Шампионат ВОЈВОДИНА - КАДЕТИ 2022" одржано је 05.02.2022. године. На овој страници можете погледати све резултате и бодове, као и клубове и такмичаре који су учествовали.

Медаље са такмичења

 
Клуб
Пријава
I
II
III
V
VII
1.

Новосадски џудо клуб

Нови Сад


Пријава

12

I

2

II

1

III

3

V

4

VII

12

2

1

3

4

2.

Турија

Турија


Пријава

7

I

1

II

2

III

2

V

VII

7

1

2

2

3.

Партизан

Нови Сад


Пријава

7

I

2

II

1

III

1

V

VII

7

2

1

1

4.

Цемент

Беочин


Пријава

8

I

2

II

III

2

V

2

VII

1

8

2

2

2

1

5.

ОЏК Пролетер

Зрењанин


Пријава

6

I

2

II

1

III

V

1

VII

6

2

1

1

6.

Омладинац

Степановићево


Пријава

3

I

2

II

III

1

V

VII

3

2

1

7.

УЏК Славија

Нови Сад


Пријава

13

I

II

2

III

2

V

1

VII

4

13

2

2

1

4

8.

Спартак

Суботица


Пријава

7

I

1

II

1

III

V

3

VII

7

1

1

3

9.

Динамо

Панчево


Пријава

7

I

1

II

III

2

V

1

VII

7

1

2

1

10.

Партизан

Кикинда


Пријава

4

I

1

II

III

2

V

VII

1

4

1

2

1

11.

Џунс

Нови Сад


Пријава

11

I

II

1

III

2

V

2

VII

3

11

1

2

2

3

12.

Словен Рума

Рума


Пријава

4

I

II

1

III

2

V

VII

4

1

2

13.

Сирмијум

Сремска Митровица


Пријава

4

I

II

III

3

V

VII

1

4

3

1

14.

Борац

Нови Сад


Пријава

3

I

II

1

III

1

V

VII

3

1

1

15.

Јединство

Качарево


Пријава

3

I

1

II

III

V

VII

1

3

1

1

16.

Рума

Рума


Пријава

2

I

1

II

III

V

VII

2

1

17.

Бачка

Сомбор


Пријава

6

I

II

1

III

V

2

VII

6

1

2

18.

Локомотива

Вршац


Пријава

6

I

II

III

2

V

VII

2

6

2

2

19.

ЛСК Лаћарак

Лаћарак


Пријава

4

I

II

1

III

V

VII

1

4

1

1

20.

Младост

Бечеј


Пријава

2

I

II

1

III

V

VII

2

1

21.

СУ "Будокаи"

Панчево


Пријава

1

I

II

1

III

V

VII

1

1

22.

Југовић

Каћ


Пријава

2

I

II

III

1

V

VII

2

1

23.

Тамиш

Панчево


Пријава

4

I

II

III

V

2

VII

4

2

24.

Тори

Врбас


Пријава

7

I

II

III

V

1

VII

2

7

1

2

25.

ТСК Темерин

Темерин


Пријава

2

I

II

III

V

1

VII

1

2

1

1

26.

Сириг

Сириг


Пријава

2

I

II

III

V

1

VII

1

2

1

1

27.

ОЏК Врбас

Врбас


Пријава

4

I

II

III

V

1

VII

4

1

28.

Панчево

Панчево


Пријава

1

I

II

III

V

1

VII

1

1

29.

Академија Јочић

Старчево


Пријава

3

I

II

III

V

VII

2

3

2

30.

Ипон

Сомбор


Пријава

2

I

II

III

V

VII

1

2

1

31.

СУ Академија Њерш Иштван

Тотово Село


Пријава

2

I

II

III

V

VII

1

2

1

32.

Војводина

Нови Сад


Пријава

6

I

II

III

V

VII

6