Регионални Шампионат ЦЕНТРАЛНЕ СРБИЈЕ - С.ДЕЧАCI 2023Бор

Адреса: Петра Кочића
Датум: 21.05.2023.

Такмичење "Регионални Шампионат ЦЕНТРАЛНЕ СРБИЈЕ - С.ДЕЧАCI 2023" одржано је 21.05.2023. године. На овој страници можете погледати све резултате и бодове, као и клубове и такмичаре који су учествовали.

Резултати са такмичења

Старији дечаци -34кг

Преузмите листу

 
 
 
Такмичар
Појед./Клупски
1.

ИванМиловановић

Спортско џудо удружење,
Пожаревац

20 бодова
100%

20 бодова
100%

2.

МихајлоНешић

СУ "Ипон 10",
Пирот

16 бодова
100%

16 бодова
100%

3.

ФилипТегелтија

ВГСК,
Велико Градиште

0 бодова
0%

0 бодова
0%

Старији дечаци -38кг

Преузмите листу

 
 
 
Такмичар
Појед./Клупски
1.

Теодор-лукаНиколић

Бор,
Бор

20 бодова
100%

20 бодова
100%

2.

СтрахињаРистић

Бор,
Бор

0 бодова
0%

16 бодова
100%

3.

СтефанРанђеловић

СУ "Академија Ивезић",
Ниш

10 бодова
100%

10 бодова
100%

3.

ВукМарковић

13. мај,
Јагодина

10 бодова
100%

10 бодова
100%

5.

АндријаИлић

Брус,
Брус

0 бодова
0%

0 бодова
0%

5.

СтефанЧиковић

13. мај,
Уб

0 бодова
0%

0 бодова
0%

Старији дечаци -42кг

Преузмите листу

 
 
 
Такмичар
Појед./Клупски
1.

ИгњатЂокић

УЏК Кинезис,
Ниш

0 бодова
0%

20 бодова
100%

2.

МатеаНиколић

УЏК Кинезис,
Ниш

0 бодова
0%

16 бодова
100%

3.

ПавлеНиколић

Бор,
Бор

10 бодова
100%

10 бодова
100%

3.

СашаКомненовић

Шогун,
Ниш

10 бодова
100%

10 бодова
100%

5.

ВасилијеМитровић

ВГСК,
Велико Градиште

0 бодова
0%

0 бодова
0%

5.

ФилипШарац

Академија Тодоровић,
Зајечар

8 бодова
100%

8 бодова
100%

Старији дечаци -46кг

Преузмите листу

 
 
 
Такмичар
Појед./Клупски
1.

ОгњенКостић

СУ "Академик СД",
Смедерево

0 бодова
0%

20 бодова
100%

2.

ЛавПетровић

Алексинац,
Алексинац

16 бодова
100%

16 бодова
100%

3.

АлексаРанђеловић

13. мај,
Јагодина

10 бодова
100%

10 бодова
100%

3.

ЂорђеФилиповић

Џудо удружење Карађорђевић,
Сокобања

0 бодова
0%

10 бодова
100%

5.

ВладимирМаринковић

СУ Круна,
Бор

8 бодова
100%

8 бодова
100%

5.

МладенСимић

Џудо удружење Карађорђевић,
Сокобања

8 бодова
100%

8 бодова
100%

7.

ВукашинЗгоњанин

ВГСК,
Велико Градиште

0 бодова
0%

0 бодова
0%

7.

УрошКрстић

ВГСК,
Велико Градиште

0 бодова
0%

0 бодова
0%

Старији дечаци -50кг

Преузмите листу

 
 
 
Такмичар
Појед./Клупски
1.

УросАнтонић

13. мај,
Уб

20 бодова
100%

20 бодова
100%

2.

ПавлеДимитријевић

Академија Тодоровић,
Зајечар

16 бодова
100%

16 бодова
100%

3.

ЈованВиријевић

Брус,
Брус

10 бодова
100%

10 бодова
100%

3.

ДанилоТошић

Шогун,
Ниш

10 бодова
100%

10 бодова
100%

5.

ФилипДавидовић

Жупа Александровац,
Александровац

0 бодова
0%

0 бодова
0%

5.

ЈованМаксимовић

Шогун,
Ниш

0 бодова
0%

0 бодова
0%

Старији дечаци -55кг

Преузмите листу

 
 
 
Такмичар
Појед./Клупски
1.

ВукПетровић

Алексинац,
Алексинац

0 бодова
0%

20 бодова
100%

2.

МихајлоЦветановић

Бор,
Бор

0 бодова
0%

16 бодова
100%

3.

НиколаЈелић

13. мај,
Уб

0 бодова
0%

10 бодова
100%

3.

ВојинЈокић

13. мај,
Јагодина

0 бодова
0%

10 бодова
100%

5.

ВукашинМатеовић

Џудо удружење Карађорђевић,
Сокобања

8 бодова
100%

8 бодова
100%

5.

НиколаПавловић

ВГСК,
Велико Градиште

0 бодова
0%

8 бодова
100%

7.

ЛазарЗдравковић

Жупа Александровац,
Александровац

0 бодова
0%

0 бодова
0%

7.

ДавидЛешингер

Бамби,
Пожаревац

0 бодова
0%

0 бодова
0%

Старији дечаци -60кг

Преузмите листу

 
 
 
Такмичар
Појед./Клупски
1.

НиколаЦакић

Ниш,
Ниш

20 бодова
100%

20 бодова
100%

2.

ЛукаЦветановић

Партизан Лесковац,
Лесковац

0 бодова
0%

16 бодова
100%

3.

ВукКрстић

СУ "Академија Ивезић",
Ниш

0 бодова
0%

10 бодова
100%

3.

КостадинКостић

СУ "Ипон 10",
Пирот

10 бодова
100%

10 бодова
100%

5.

ЛукаЂокић

СУ "Академија Ивезић",
Ниш

0 бодова
0%

8 бодова
100%

5.

ОгњенЈанаћковић

СУ "Академија Ивезић",
Ниш

8 бодова
100%

8 бодова
100%

7.

АндрејРешетар

СУ "Еxтреме",
Крушевац

0 бодова
0%

0 бодова
0%

7.

ВасилијеМитровић

Вук,
Ниш

0 бодова
0%

0 бодова
0%

Старији дечаци -66кг

Преузмите листу

 
 
 
Такмичар
Појед./Клупски
1.

НиколаАритоновић

СУ Круна,
Бор

0 бодова
0%

20 бодова
100%

2.

ОгњенЂокић

УЏК Кинезис,
Ниш

16 бодова
100%

16 бодова
100%

3.

ЈованЧапаковић

СУ "Еxтреме",
Крушевац

0 бодова
0%

10 бодова
100%

3.

БојанВарга

Спортско џудо удружење,
Пожаревац

0 бодова
0%

10 бодова
100%

5.

ЛукаМилетић

СУ "Еxтреме",
Крушевац

8 бодова
100%

8 бодова
100%

5.

ЛазарСтаменковић

Алексинац,
Алексинац

8 бодова
100%

8 бодова
100%

7.

ЛазарПоповић

13. мај,
Уб

0 бодова
0%

0 бодова
0%

7.

АлександарМарковић

Царина,
Смедерево

0 бодова
0%

0 бодова
0%

Старији дечаци -73кг

Преузмите листу

 
 
 
Такмичар
Појед./Клупски
1.

БогданЈевремовић

Царина,
Смедерево

0 бодова
0%

20 бодова
100%

2.

СтеванЂурић

Спортско џудо удружење,
Пожаревац

0 бодова
0%

16 бодова
100%

3.

МатијаЈовић

Кучево,
Кучево

0 бодова
0%

10 бодова
100%

3.

СтрахињаСјеклоћа

13. мај,
Јагодина

0 бодова
0%

10 бодова
100%

5.

СтефанЈовић

Бамби,
Пожаревац

0 бодова
0%

8 бодова
100%

5.

ЂорђеАпостоловић

13. мај,
Јагодина

8 бодова
100%

8 бодова
100%

7.

НиколаПејић

Шогун,
Ниш

0 бодова
0%

0 бодова
0%

7.

МатијаМитровић

Шогун,
Ниш

0 бодова
0%

0 бодова
0%

Старији дечаци +73кг

Преузмите листу

 
 
 
Такмичар
Појед./Клупски
1.

ВујадинТасић

УЏК Кинезис,
Ниш

0 бодова
0%

20 бодова
100%

2.

ФилипДодеровиц

Лесковац,
Лесковац

16 бодова
100%

16 бодова
100%

3.

ЛазарРусимовић

Алексинац,
Алексинац

0 бодова
0%

10 бодова
100%

3.

ЛукаТрајковић

Алексинац,
Алексинац

0 бодова
0%

10 бодова
100%

5.

НиколаБузејић

Бор,
Бор

0 бодова
0%

8 бодова
100%

5.

ВукВукашиновић

СУ "Академија Ивезић",
Ниш

0 бодова
0%

8 бодова
100%

7.

МихајлоЂуричић

13. мај,
Јагодина

0 бодова
0%

0 бодова
0%

7.

ЈовицаПоповић

13. мај,
Уб

0 бодова
0%

0 бодова
0%