Регионални Шампионат ЦЕНТРАЛНА СРБИЈА - СТАРИЈИ ПИОНИРИ 2018Ниш

Адреса: 9. бригаде
Датум: 13.05.2018.

Такмичење "Регионални Шампионат ЦЕНТРАЛНА СРБИЈА - СТАРИЈИ ПИОНИРИ 2018" одржано је 13.05.2018. године. На овој страници можете погледати све резултате и бодове, као и клубове и такмичаре који су учествовали.

Пријаве клубова

 
Клуб
Пријава
Мушки
Женски
Пријава
1.

13. мај

Јагодина


Пријава

8

М

6

Ж

2

8

6

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МатејаБожић

Старији дечаци -38кг

0

2.

АлексаОгњановић

Старији дечаци -38кг

0

3.

ВукОбреновић

Старији дечаци -50кг

0

4.

ВељкоВеличковић

Старији дечаци -55кг

0

5.

АндрејаМилановић

Старији дечаци -73кг

0

6.

ДушанСавић

Старији дечаци -73кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

МајаРајковић

Старије девојчице -48кг

0

2.

СофијаЖивковић

Старије девојчице -52кг

0

2.

Царина

Смедерево


Пријава

6

М

4

Ж

2

6

4

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ВластимирВранић

Старији дечаци -42кг

0

2.

НемањаМартиновић

Старији дечаци -50кг

0

3.

ЈованСтефановић

Старији дечаци -60кг

0

4.

НемањаСтанојевић

Старији дечаци -60кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ВасилијаГајић

Старије девојчице -52кг

0

2.

АнђелаРадојичић

Старије девојчице -63кг

0

3.

Алексинац

Алексинац


Пријава

5

М

4

Ж

1

5

4

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЛазарСтанковић

Старији дечаци -46кг

0

2.

МаркоДимитријевић

Старији дечаци -55кг

0

3.

АлексејВасић

Старији дечаци -66кг

0

4.

ФилипСтанојев

Старији дечаци +73кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

АнђелаНиколић

Старије девојчице -36кг

0

4.

Академија Тодоровић

Зајечар


Пријава

5

М

4

Ж

1

5

4

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ИгњатПауновић

Старији дечаци -50кг

0

2.

АндрејаНижницки

Старији дечаци -55кг

0

3.

СлађанПуловић

Старији дечаци -60кг

0

4.

НиколаЂорђевић

Старији дечаци -66кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ИнесКос

Старије девојчице -36кг

0

5.

Бор

Бор


Пријава

5

М

3

Ж

2

5

3

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ФилипКопиловић

Старији дечаци -42кг

0

2.

БорисДуловић

Старији дечаци -55кг

0

3.

ДанијелМиленковски

Старији дечаци -60кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

СташаМладеновић

Старије девојчице -63кг

0

2.

СараЖивковић

Старије девојчице -63кг

0

6.

Машинац

Краљево


Пријава

4

М

4

Ж

-

4

4

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МартинСекулић

Старији дечаци -50кг

0

2.

ЛукаДрагањац

Старији дечаци -50кг

0

3.

НикосМихаиловић

Старији дечаци -55кг

0

4.

МиљанКликовац

Старији дечаци -73кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

7.

Ниш

Ниш


Пријава

4

М

3

Ж

1

4

3

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЂорђеРадојковић

Старији дечаци -38кг

0

2.

АлексаНиколић

Старији дечаци -42кг

0

3.

МихајлоЛазаревић

Старији дечаци -60кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЈастраМиловановић

Старије девојчице -44кг

0

8.

ВГСК

Велико Градиште


Пријава

4

М

4

Ж

-

4

4

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЛазарМилошевић

Старији дечаци -46кг

0

2.

ЂорђеЖивковић

Старији дечаци -50кг

0

3.

НиколаРанђеловић

Старији дечаци -60кг

0

4.

ЛазарРанђеловић

Старији дечаци -60кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

9.

Пирот

Пирот


Пријава

4

М

1

Ж

3

4

1

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МатејаГвозденац

Старији дечаци -66кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

МилаЛилић

Старије девојчице -44кг

0

2.

ДаницаЋирић

Старије девојчице -48кг

0

3.

НађаАнтић

Старије девојчице +63кг

0

10.

Партизан

Краљево


Пријава

4

М

3

Ж

1

4

3

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ФилипГлувчанин

Старији дечаци -42кг

0

2.

ЛукаТерзић

Старији дечаци -50кг

0

3.

СтеванСтанишић

Старији дечаци -50кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

АнђелаЛешевић

Старије девојчице -63кг

0

11.

Шогун

Ниш


Пријава

4

М

4

Ж

-

4

4

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МаркоЗивковић

Старији дечаци -38кг

0

2.

ВељкоРајковић

Старији дечаци -55кг

0

3.

ЛукаКовачевић

Старији дечаци -73кг

0

4.

УрошЛазић

Старији дечаци +73кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

12.

Спортско џудо удружење

Пожаревац


Пријава

3

М

2

Ж

1

3

2

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЂорђеКрстић

Старији дечаци -34кг

0

2.

АндријаЈовановић

Старији дечаци -46кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ТамараРајић

Старије девојчице -52кг

0

13.

Стара Чаршија

Краљево


Пријава

3

М

1

Ж

2

3

1

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ПетарПавловић

Старији дечаци -50кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

НаталијаБогојевић

Старије девојчице -44кг

0

2.

ДејанаАндрић

Старије девојчице -48кг

0

14.

Вук

Ниш


Пријава

3

М

3

Ж

-

3

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ИванЛожајић

Старији дечаци -50кг

0

2.

ПавлеПавковић

Старији дечаци -50кг

0

3.

МладенПавловић

Старији дечаци -60кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

15.

Бамби

Пожаревац


Пријава

3

М

1

Ж

2

3

1

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МиљанРајић

Старији дечаци -50кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

АнђелаВасиљевић

Старије девојчице -40кг

0

2.

МилицаЈовић

Старије девојчице -63кг

0

16.

УЏК Кинезис

Ниш


Пријава

2

М

1

Ж

1

2

1

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ОгњенПетровић

Старији дечаци -60кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

АнђелаМиловановић

Старије девојчице -52кг

0

17.

Кучево

Кучево


Пријава

2

М

2

Ж

-

2

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МиљанШулеић

Старији дечаци -46кг

0

2.

ДимитријеСтанковић

Старији дечаци -55кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

18.

Младост

Тутин


Пријава

2

М

2

Ж

-

2

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

СаидХот

Старији дечаци -46кг

0

2.

СеминХот

Старији дечаци -73кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

19.

Гоч

Врњачка Бања


Пријава

2

М

2

Ж

-

2

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

АндријаПетрашиновић

Старији дечаци -60кг

0

2.

НенадСавковић

Старији дечаци -73кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

20.

Младост Царина

Смедерево


Пријава

1

М

-

Ж

1

1

1

 
 
Такмичар
Носилац

Нема података.

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

КристинаМарковић

Старије девојчице -63кг

0