Регионални Шампионат ЦЕНТРАЛНА СРБИЈА - МЛАЂИ ПИОНИРИ 2018Бор

Адреса: Зелени Булевар бб
Датум: 08.09.2018.

Такмичење "Регионални Шампионат ЦЕНТРАЛНА СРБИЈА - МЛАЂИ ПИОНИРИ 2018" одржано је 08.09.2018. године. На овој страници можете погледати све резултате и бодове, као и клубове и такмичаре који су учествовали.

Пријаве клубова

 
Клуб
Пријава
Мушки
Женски
Пријава
1.

Алексинац

Алексинац


Пријава

6

М

5

Ж

1

6

5

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ДанилоМилићевић

Млађи дечаци -38кг

0

2.

ВикторМиленковић

Млађи дечаци -42кг

0

3.

УрошСтевановић

Млађи дечаци -46кг

0

4.

ЂорђеСтанковић

Млађи дечаци -50кг

0

5.

МихајлоМилојковић

Млађи дечаци -55кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЈањаЗдравковић

Млађе девојчице -36кг

0

2.

ВГСК

Велико Градиште


Пријава

6

М

3

Ж

3

6

3

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МиланЋирковић

Млађи дечаци -50кг

0

2.

МатијаМилошевић

Млађи дечаци -66кг

0

3.

МладенОбрадовић

Млађи дечаци +66кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ВалентинаТимотијевић

Млађе девојчице -44кг

0

2.

АлександраДаниловић

Млађе девојчице -52кг

0

3.

КатаринаСтојићевић

Млађе девојчице -56кг

0

3.

Бор

Бор


Пријава

6

М

3

Ж

3

6

3

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ДушанЋирић

Млађи дечаци -30кг

0

2.

ОгњенЗлатков

Млађи дечаци -34кг

0

3.

ВељкоСимић

Млађи дечаци -38кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

СараШаиновиц

Млађе девојчице -52кг

0

2.

ТеодораАритоновић

Млађе девојчице -56кг

0

3.

МилицаЈовановић

Млађе девојчице -56кг

0

4.

Омега

Ниш


Пријава

5

М

4

Ж

1

5

4

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ВељкоМилосављевић

Млађи дечаци -38кг

0

2.

ФилипМиловановић

Млађи дечаци -38кг

0

3.

АлександарСтевановић

Млађи дечаци -46кг

0

4.

ДанилоМилојковић

Млађи дечаци +66кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

НедаСпасић

Млађе девојчице -40кг

0

5.

УЏК Кинезис

Ниш


Пријава

4

М

3

Ж

1

4

3

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

АндријаМладеновић

Млађи дечаци -42кг

0

2.

ОгњенКрасојевић

Млађи дечаци -46кг

0

3.

ОбрадПетровић

Млађи дечаци -46кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ДејанаШулић

Млађе девојчице -56кг

0

6.

Шогун

Ниш


Пријава

4

М

1

Ж

3

4

1

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

УрошПераловић

Млађи дечаци -38кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

АнђелаИвановић

Млађе девојчице -44кг

0

2.

АндријанаСмиљковић

Млађе девојчице -48кг

0

3.

АнаЦветковић

Млађе девојчице -52кг

0

7.

Партизан Лесковац

Лесковац


Пријава

4

М

3

Ж

1

4

3

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

СтефанСимић

Млађи дечаци -38кг

0

2.

ВањаПетровић

Млађи дечаци -38кг

0

3.

НиколаЂорђевић

Млађи дечаци -50кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ПетраСтојановић

Млађе девојчице -40кг

0

8.

Жупа Александровац

Александровац


Пријава

3

М

1

Ж

2

3

1

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ДушанСавовић

Млађи дечаци -34кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

АлександраИвановић

Млађе девојчице -32кг

0

2.

МилицаИвковић

Млађе девојчице -44кг

0

9.

Крушевац

Крушевац


Пријава

3

М

3

Ж

-

3

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ВељкоВучковић

Млађи дечаци -50кг

0

2.

СаваМиљковић

Млађи дечаци -50кг

0

3.

ЛазарБуковац

Млађи дечаци +66кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

10.

Ниш

Ниш


Пријава

3

М

2

Ж

1

3

2

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МатејаМиловановић

Млађи дечаци -42кг

0

2.

ПетарКостадиновић

Млађи дечаци -46кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

МиљанаФилиповић

Млађе девојчице -56кг

0

11.

Бамби

Пожаревац


Пријава

2

М

2

Ж

-

2

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МилошЈовић

Млађи дечаци -42кг

0

2.

ПавлеЈелисавац

Млађи дечаци -46кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

12.

Царина

Смедерево


Пријава

2

М

-

Ж

2

2

2

 
 
Такмичар
Носилац

Нема података.

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

СараАтанацковић

Млађе девојчице +56кг

0

2.

ВањаБендић

Млађе девојчице +56кг

0

13.

Кучево

Кучево


Пријава

2

М

-

Ж

2

2

2

 
 
Такмичар
Носилац

Нема података.

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

КсенијаКоцић

Млађе девојчице -44кг

0

2.

АнастасијаСтојковић

Млађе девојчице -48кг

0

14.

Академија Тодоровић

Зајечар


Пријава

2

М

2

Ж

-

2

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ВељкоМарковић

Млађи дечаци -38кг

0

2.

ЈованБузаџин

Млађи дечаци -55кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

15.

Машинац

Краљево


Пријава

2

М

1

Ж

1

2

1

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

НиколаЈелић

Млађи дечаци -60кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ТеодораОбрадовић

Млађе девојчице +56кг

0

16.

Вук

Ниш


Пријава

1

М

1

Ж

-

1

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ИлијаЛожајић

Млађи дечаци -34кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

17.

Брус

Брус


Пријава

1

М

-

Ж

1

1

1

 
 
Такмичар
Носилац

Нема података.

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

НевенаЧикарић

Млађе девојчице -36кг

0