Меморијални турнир "Жељко Николић" 2021Бечеј

Адреса: Змај Јовина 105
Датум: 14.11.2021.

Такмичење "Меморијални турнир "Жељко Николић" 2021" одржано је 14.11.2021. године. На овој страници можете погледати све резултате и бодове, као и клубове и такмичаре који су учествовали.

Медаље са такмичења

 
Клуб
Пријава
I
II
III
V
VII
1.

Капосвáр

Капосвáр


Пријава

5

I

3

II

1

III

V

1

VII

5

3

1

1

2.

Винча

Београд


Пријава

6

I

1

II

III

3

V

1

VII

1

6

1

3

1

1

3.

Цемент

Беочин


Пријава

4

I

1

II

1

III

1

V

1

VII

4

1

1

1

1

4.

Макикоми

Београд


Пријава

3

I

1

II

III

2

V

VII

3

1

2

5.

Фајтер

Обреновац


Пријава

3

I

II

2

III

1

V

VII

3

2

1

6.

Академија Јочић

Старчево


Пријава

4

I

II

1

III

2

V

1

VII

4

1

2

1

7.

Спартак

Суботица


Пријава

5

I

1

II

III

1

V

1

VII

5

1

1

1

8.

СУ "Мија&Зорка"

Суботица


Пријава

2

I

II

2

III

V

VII

2

2

9.

УЏК Славија

Нови Сад


Пријава

4

I

1

II

III

V

1

VII

4

1

1

10.

ЛСК Лаћарак

Лаћарак


Пријава

3

I

1

II

III

V

1

VII

3

1

1

11.

Мастер

Сату Маре


Пријава

3

I

II

1

III

1

V

VII

1

3

1

1

1

12.

ОЏК Београд

Београд


Пријава

1

I

1

II

III

V

VII

1

1

13.

Жандармерија

Београд


Пријава

5

I

II

III

2

V

VII

5

2

14.

Тамиш

Панчево


Пријава

2

I

II

III

2

V

VII

2

2

15.

Партизан

Нови Сад


Пријава

5

I

II

III

1

V

3

VII

5

1

3

16.

ПАНТЕР

Бијељина


Пријава

2

I

II

1

III

V

VII

2

1

17.

МТК БУдапест

Будапест


Пријава

2

I

II

1

III

V

VII

2

1

18.

Џунс

Нови Сад


Пријава

3

I

II

III

1

V

1

VII

3

1

1

19.

Филоктет

Зрењанин


Пријава

2

I

II

III

1

V

1

VII

2

1

1

20.

Кањижа

Кањижа


Пријава

1

I

II

III

1

V

VII

1

1

21.

Партизан КОТ Кањиза

Кањижа


Пријава

1

I

II

III

1

V

VII

1

1

22.

Локомотива

Вршац


Пријава

3

I

II

III

V

2

VII

3

2

23.

Словен Рума

Рума


Пријава

2

I

II

III

V

1

VII

2

1

24.

Динамо

Панчево


Пријава

1

I

II

III

V

1

VII

1

1

25.

Змај

Српски Крстур


Пријава

2

I

II

III

V

VII

2

26.

Бачка

Бачка


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1

27.

Сириг

Сириг


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1

28.

1

29.

Младост

Бечеј


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1

30.

Бачка

Сомбор


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1

31.

ОЏК Пролетер

Зрењанин


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1