Меморијални турнир "Жељко Николић" 2018Бечеј

Адреса: Змај Јовина 105
Датум: 06.10.2018.

Такмичење "Меморијални турнир "Жељко Николић" 2018" одржано је 06.10.2018. године. На овој страници можете погледати све резултате и бодове, као и клубове и такмичаре који су учествовали.

Пријаве клубова

 
Клуб
Пријава
Мушки
Женски
Пријава
1.

ОЏК Пролетер

Зрењанин


Пријава

20

М

15

Ж

5

20

15

5

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ДимитријеНедељковић

Старији полетарци -25кг

0

2.

ЖивкоРакинић

Старији полетарци -28кг

0

3.

МихајлоМилановић

Старији полетарци -34кг

0

4.

ВукБенгин

Старији полетарци -42кг

0

5.

СаваАдамов

Старији полетарци +50кг

0

6.

МилованСавић

Млађи дечаци -38кг

0

7.

ИлијаМикин

Млађи дечаци -46кг

0

8.

ЈованБељуц

Млађи дечаци -66кг

0

9.

ТомиславСтевановић

Млађи дечаци +66кг

0

10.

ДраганИсаков

Млађи дечаци +66кг

0

11.

НемањаКојчић

Кадети -73кг

0

12.

НиколаБлешић

Кадети -73кг

0

13.

МаркоДелић

Кадети -81кг

0

14.

ДушанЛудошки

Кадети -81кг

0

15.

ПетарНиколин

Кадети -90кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

МионаКаран

Старије полетарке -28кг

0

2.

МилицаРадаковић

Старије полетарке +43кг

0

3.

АлександраБељуц

Млађе девојчице -52кг

0

4.

НиколинаТривуновић

Кадеткиње +70кг

0

5.

ГорданаБошњак

Кадеткиње +70кг

0

2.

УЏК Славија

Нови Сад


Пријава

19

М

15

Ж

4

19

15

4

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ДушанАдамовић

Старији полетарци -28кг

0

2.

РадованМеничанин

Старији полетарци -38кг

0

3.

МаркоМитрић

Старији полетарци -38кг

0

4.

ФилипТесла

Старији полетарци -38кг

0

5.

МихаилоПетровић

Млађи дечаци -38кг

0

6.

ЈованЂекић

Млађи дечаци -38кг

0

7.

МаркоСтефановић

Млађи дечаци -42кг

0

8.

ЈованПавловић

Млађи дечаци -46кг

0

9.

ЈованТителац

Млађи дечаци -46кг

0

10.

ЛазарЋеран

Млађи дечаци +66кг

0

11.

ИванЛедјански

Кадети -55кг

0

12.

СтрахињаМалеш

Кадети -60кг

0

13.

МилошСамарџић

Кадети -66кг

0

14.

ЛукаМилеуснић

Кадети -73кг

0

15.

ДушанОстојић

Кадети -73кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЕленаМрђа

Старије полетарке -25кг

0

2.

СофијаПетровић

Старије полетарке -28кг

0

3.

ИванаТителац

Старије полетарке -28кг

0

4.

МиаДемер

Кадеткиње -63кг

0

3.

Сзатјмаз јудо

Сзатјмаз


Пријава

13

М

10

Ж

3

13

10

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

КевинБалазс

Старији полетарци -42кг

0

2.

ГрегоМаковицзка

Старији полетарци +50кг

0

3.

ДаниелСисак

Млађи дечаци -30кг

0

4.

АдамКонја

Млађи дечаци -34кг

0

5.

АбрахамРафаел

Млађи дечаци -38кг

0

6.

БалинтАндоди

Млађи дечаци -46кг

0

7.

ЗсомборЦсабаи

Млађи дечаци -46кг

0

8.

ВалентинТакó

Млађи дечаци -50кг

0

9.

АлеxТури

Млађи дечаци +66кг

0

10.

ВикторНаги

Кадети -55кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ВикториаЦзекман

Старије полетарке -25кг

0

2.

ПаннаЗадори

Млађе девојчице -40кг

0

3.

КаталинСзекерес

Млађе девојчице -52кг

0

4.

Спартак

Суботица


Пријава

12

М

11

Ж

1

12

11

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МатејНемет

Старији полетарци -28кг

0

2.

ВуканСтокановић

Старији полетарци -28кг

0

3.

ФилипИвановић

Старији полетарци -34кг

0

4.

ВељкоБоројевић

Старији полетарци -42кг

0

5.

ИлијаСтокановиц

Млађи дечаци -34кг

0

6.

АлександарРаденковић

Млађи дечаци -42кг

0

7.

ДеспотВукас

Млађи дечаци -50кг

0

8.

МатејаБоројевић

Млађи дечаци +66кг

0

9.

МихаилоМилошев

Кадети -66кг

0

10.

ВељкоЈегдић

Кадети -66кг

0

11.

ДушанВукас

Кадети -66кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ТеодораЛауш

Кадеткиње -48кг

0

5.

Динамо

Панчево


Пријава

11

М

8

Ж

3

11

8

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МаркоЛечеи

Старији полетарци -28кг

0

2.

СтефанРабреновић

Старији полетарци -50кг

0

3.

МилошЂорђевић

Млађи дечаци -38кг

0

4.

СтефанВасовић

Млађи дечаци -42кг

0

5.

МатејаЗубовић

Млађи дечаци -50кг

0

6.

МилошСтојановић

Млађи дечаци -66кг

0

7.

ВукКошић

Кадети -81кг

0

8.

ДанијелМаравић

Кадети -90кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

МиаДрашковић

Старије полетарке +43кг

0

2.

МиленаСекуловић

Старије полетарке +43кг

0

3.

МилицаСекуловић

Млађе девојчице -40кг

0

6.

Партизан

Нови Сад


Пријава

11

М

9

Ж

2

11

9

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МатејВукадиновић

Млађи дечаци -66кг

0

2.

НиколаТмушић

Кадети -60кг

0

3.

СрђанКатић

Кадети -66кг

0

4.

ОгњенОрловић

Кадети -66кг

0

5.

ДенисБогдановић

Кадети -66кг

0

6.

ЖивкоАрсић

Кадети -66кг

0

7.

ДанијелМиклоши

Кадети -73кг

0

8.

НиколаСтојановић

Кадети -81кг

0

9.

МаркоВасић

Кадети -90кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

АнастасијаМиленовић

Млађе девојчице -48кг

0

2.

МашаТмушић

Млађе девојчице +56кг

0

7.

Бачка

Сомбор


Пријава

9

М

7

Ж

2

9

7

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

СергејЗороја

Старији полетарци -38кг

0

2.

ДејанНоваковић

Млађи дечаци -30кг

0

3.

СергејБорковић

Млађи дечаци -30кг

0

4.

НемањаСтефановић

Млађи дечаци -38кг

0

5.

НемањаШврака

Млађи дечаци -42кг

0

6.

ВељкоМарић

Кадети -55кг

0

7.

УгљешаВукобратовић

Кадети -73кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЛанаЋеран

Млађе девојчице +56кг

0

2.

ЈанаСикима

Кадеткиње +70кг

0

8.

9

7

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МаркоСтанојевић

Старији полетарци -46кг

0

2.

ЈакшаЧабаркапа

Старији полетарци -50кг

0

3.

НиколаПауновић

Кадети -50кг

0

4.

ВукИлиц

Кадети -55кг

0

5.

ИванРадовић

Кадети -60кг

0

6.

МатијаПолексић

Кадети -73кг

0

7.

УрошЧевизовић

Кадети -81кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЈањаВоденицар

Старије полетарке -31кг

0

2.

ТатјанаПетровић

Млађе девојчице -32кг

0

9.

Цемент

Беочин


Пријава

9

М

9

Ж

-

9

9

 
 
Такмичар
Носилац
1.

СрђанМиљић

Старији полетарци -31кг

0

2.

СинишаМиљић

Старији полетарци -42кг

0

3.

ЛукаКовачевић

Млађи дечаци +66кг

0

4.

МаркоМатијевић

Кадети -55кг

0

5.

ФилипШкамла

Кадети -60кг

0

6.

ВелимирКосовић

Кадети -66кг

0

7.

ЛукаМиљић

Кадети -73кг

0

8.

ВукПетковић

Кадети -73кг

0

9.

НиколаМикец

Кадети -81кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

10.

Југовић

Каћ


Пријава

9

М

6

Ж

3

9

6

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

АлексаКрезић

Старији полетарци -50кг

0

2.

НиколаОрлић

Старији полетарци +50кг

0

3.

ДејанЧолић

Старији полетарци +50кг

0

4.

СретенБожић

Млађи дечаци -60кг

0

5.

АлександарЈовичић

Млађи дечаци -60кг

0

6.

МаркоРепац

Млађи дечаци -66кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

МаријаБаника

Старије полетарке -31кг

0

2.

ДушкаБеквалац

Млађе девојчице -44кг

0

3.

НиколинаБожић

Кадеткиње -63кг

0

11.

Бамби

Пожаревац


Пријава

9

М

5

Ж

4

9

5

4

 
 
Такмичар
Носилац
1.

БогданТраиловић

Старији полетарци -38кг

0

2.

СтефанЈовић

Старији полетарци -50кг

0

3.

МилошЈовић

Млађи дечаци -42кг

0

4.

ПавлеЈелисавац

Млађи дечаци -46кг

0

5.

ДимитријеАнтић

Кадети -73кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

АлександраСимоновић

Кадеткиње -63кг

0

2.

МилицаЈовић

Кадеткиње -63кг

0

3.

МилицаМанојловић

Кадеткиње -63кг

0

4.

КатаринаСимоновић

Кадеткиње -70кг

0

12.

Младост

Бечеј


Пријава

9

М

6

Ж

3

9

6

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МирославСтојановић

Млађи дечаци -42кг

0

2.

ЛукаШијачки

Млађи дечаци -50кг

0

3.

ДариоМушћет

Млађи дечаци -55кг

0

4.

МарчелоБерчек

Млађи дечаци -66кг

0

5.

ЛеонБенковић

Млађи дечаци +66кг

0

6.

АлександарСтојков

Кадети -90кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

СузанаЈоксимовић

Млађе девојчице -36кг

0

2.

УнаИванишевић

Млађе девојчице -48кг

0

3.

АнђелаПроданов

Млађе девојчице +56кг

0

13.

Турија

Турија


Пријава

9

М

6

Ж

3

9

6

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

СветозарМалишевић

Старији полетарци -28кг

0

2.

НиколаВираг

Старији полетарци -38кг

0

3.

НиколаЈовановић

Старији полетарци -42кг

0

4.

НиколаЈовановић

Млађи дечаци -34кг

0

5.

ЕронТхачи

Млађи дечаци -34кг

0

6.

ВасилијеЈованов

Млађи дечаци -50кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

МилицаАрбутина

Старије полетарке -28кг

0

2.

ЈеленаЈорданоски

Млађе девојчице -40кг

0

3.

НаташаГаџић

Млађе девојчице -48кг

0

14.

ТСК Темерин

Темерин


Пријава

7

М

3

Ж

4

7

3

4

 
 
Такмичар
Носилац
1.

БогданГруичић

Старији полетарци -42кг

0

2.

ФилипНежић

Старији полетарци -46кг

0

3.

АлександарПап

Млађи дечаци -55кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЛараЋеран

Старије полетарке -38кг

0

2.

ГеоргинаЈовичић

Старије полетарке -43кг

0

3.

АњаАцан

Млађе девојчице -32кг

0

4.

ДуњаЈоветић

Млађе девојчице -52кг

0

15.

Сирмијум

Сремска Митровица


Пријава

7

М

5

Ж

2

7

5

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЛукаНоваковић

Старији полетарци -31кг

0

2.

ДавидПерковић

Млађи дечаци +66кг

0

3.

ДаркоМатајић

Кадети -66кг

0

4.

ОгњенТрогрлић

Кадети -73кг

0

5.

МихајлоТупец

Кадети -81кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ТеодораБаћић

Старије полетарке -43кг

0

2.

КатаринаТрећаковић

Кадеткиње -70кг

0

16.

Тори

Врбас


Пријава

7

М

6

Ж

1

7

6

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

КонстантинБауцал

Старији полетарци -31кг

0

2.

ДушанМартиновић

Старији полетарци -46кг

0

3.

МилошСтепановић

Старији полетарци +50кг

0

4.

МартинСтепановић

Млађи дечаци -46кг

0

5.

ИлијаКовачевић

Кадети -60кг

0

6.

ЛукаХевеши

Кадети -90кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

АнђелинаСавићевић

Старије полетарке -43кг

0

17.

Џунс

Нови Сад


Пријава

7

М

6

Ж

1

7

6

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

НемањаКесански

Старији полетарци -25кг

0

2.

ВукЗељко

Старији полетарци -31кг

0

3.

МихаилоДобријевић

Старији полетарци -34кг

0

4.

МихајлоМуждека

Млађи дечаци -50кг

0

5.

ЈованМићић

Млађи дечаци -60кг

0

6.

СтрахињаДесница

Кадети -73кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

НинаОбадов

Млађе девојчице -44кг

0

18.

6

6

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЂорђеМиланов

Кадети -66кг

0

2.

НиколаШапић

Кадети -73кг

0

3.

ДимитријеЈовановић

Кадети -81кг

0

4.

УрошРадосављевић

Кадети -81кг

0

5.

МатијаЈовановић

Кадети -81кг

0

6.

ИвоМартиновић

Кадети -90кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

19.

Винча

Београд


Пријава

5

М

4

Ж

1

5

4

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

АлександарГашић

Млађи дечаци +66кг

0

2.

ОгњенЦветковић

Кадети -60кг

0

3.

ВукашинТесла

Кадети -66кг

0

4.

ЂорђеМалић

Кадети -73кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ИсидораПетровић

Млађе девојчице -52кг

0

20.

Ибар

Рожаје


Пријава

3

М

3

Ж

-

3

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

НијазКурпејовић

Старији полетарци -42кг

0

2.

АбидКурпејовић

Млађи дечаци -42кг

0

3.

МердинДацић

Млађи дечаци -60кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

21.

Омладинац

Степановићево


Пријава

3

М

2

Ж

1

3

2

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ВељкоМилановић

Млађи дечаци -38кг

0

2.

ДимитријеЛатинкић

Кадети -90кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ИванаГордић

Кадеткиње +70кг

0

22.

Партизан

Кикинда


Пријава

3

М

3

Ж

-

3

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ВладимирТалијанов

Млађи дечаци -38кг

0

2.

МилошРакин

Млађи дечаци -38кг

0

3.

ДушанМилешевић

Млађи дечаци -55кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

23.

Локомотива

Вршац


Пријава

3

М

2

Ж

1

3

2

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ОгњенОжеговић

Старији полетарци -38кг

0

2.

ВукОжеговић

Млађи дечаци -46кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ТараЂекић

Млађе девојчице +56кг

0

24.

Вождовац

Београд


Пријава

3

М

1

Ж

2

3

1

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МилошПјевић

Кадети -81кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

АницаМајсторовић

Кадеткиње -48кг

0

2.

ЈованаЧакаревић

Кадеткиње -63кг

0

25.

Спортско џудо удружење

Пожаревац


Пријава

3

М

1

Ж

2

3

1

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЛазарВеселиновић

Старији полетарци -25кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ИваЂурић

Старије полетарке -25кг

0

2.

ЛенаЈовановић

Старије полетарке -31кг

0

26.

ЛСК Лаћарак

Лаћарак


Пријава

3

М

2

Ж

1

3

2

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

СтрахињаБировљев

Старији полетарци -28кг

0

2.

СтефанГемери

Млађи дечаци -34кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ТеодораАнтонић

Млађе девојчице -36кг

0

27.

Сириг

Сириг


Пријава

3

М

1

Ж

2

3

1

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

БранкоМарић

Млађи дечаци +66кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ТатјанаРадовић

Старије полетарке -31кг

0

2.

ДанијелаРадовић

Млађе девојчице -52кг

0

28.

Домасзек

Домасзек


Пријава

3

М

3

Ж

-

3

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

КолокБалогх

Кадети -50кг

0

2.

ЛасзлоСанта

Кадети -66кг

0

3.

БалинтОрдогх

Кадети -81кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

29.

Панчево

Панчево


Пријава

2

М

2

Ж

-

2

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МатејаКалинић

Млађи дечаци -30кг

0

2.

НемањаВељковић

Кадети -60кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

30.

Рудар

Угљевик


Пријава

2

М

2

Ж

-

2

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЛазарСтевић

Старији полетарци -46кг

0

2.

НемањаДрагичевић

Млађи дечаци -66кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

31.

Кучево

Кучево


Пријава

2

М

-

Ж

2

2

2

 
 
Такмичар
Носилац

Нема података.

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

КсенијаКоцић

Млађе девојчице -48кг

0

2.

АнастасијаСтојковић

Млађе девојчице -52кг

0

32.

Партизан КОТ Кањиза

Кањижа


Пријава

1

М

1

Ж

-

1

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ГергеРафаи

Старији полетарци -42кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

33.

Макикоми

Београд


Пријава

1

М

1

Ж

-

1

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МиљанШулејић

Кадети -50кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.