Меморијални турнир Великана Војводине 2023Нови Сад

Адреса: Сутјеска 2
Датум: 28.10.2023.

Такмичење "Меморијални турнир Великана Војводине 2023" одржано је 28.10.2023. године. На овој страници можете погледати све резултате и бодове, као и клубове и такмичаре који су учествовали.

Пријаве клубова

 
Клуб
Пријава
Мушки
Женски
Пријава
1.

52

43

9

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ФилипВекић

Старији полетарци -28кг

-

2.

ВасилијеШекуларац

Старији полетарци -31кг

2

3.

ДушанБабић

Старији полетарци -31кг

4

4.

МихајлоВерић

Старији полетарци -31кг

-

5.

КонстантинМаринковић

Старији полетарци -38кг

3

6.

МилутинВујко

Старији полетарци -38кг

4

7.

АлексаВлачо

Старији полетарци -38кг

-

8.

ТеодорТанкосић

Старији полетарци -38кг

-

9.

ШтефанЦук

Старији полетарци -38кг

-

10.

ИлијаШајфар

Старији полетарци -42кг

1

11.

АлексаВлајић

Старији полетарци +50кг

2

12.

АлексаПилиповић

Старији полетарци +50кг

6

13.

ТодорОбрадовић

Млађи дечаци -38кг

3

14.

АрсенииЗубарев

Млађи дечаци -38кг

5

15.

АлексејВизи

Млађи дечаци -38кг

-

16.

РасткоПетровић

Млађи дечаци -42кг

2

17.

СимеонНиколић

Млађи дечаци -42кг

4

18.

НиколаДелић

Млађи дечаци -42кг

5

19.

ЛукаВујко

Млађи дечаци -46кг

4

20.

МаркоЈовановић

Млађи дечаци -46кг

5

21.

АлексаЖивић

Млађи дечаци -46кг

8

22.

НиколаЈВујасин

Млађи дечаци -50кг

3

23.

ФилипБабић

Млађи дечаци -50кг

6

24.

МилошТинтор

Млађи дечаци -55кг

1

25.

ЛазарТица

Млађи дечаци -66кг

4

26.

КонстантинДрагаш

Млађи дечаци -66кг

6

27.

ЛукаДангубић

Старији дечаци -46кг

2

28.

СтефанРодић

Старији дечаци -46кг

8

29.

СтрахињаМанојловић

Старији дечаци -50кг

1

30.

ВукДангубић

Старији дечаци -50кг

2

31.

ПавлеГогић

Старији дечаци -50кг

5

32.

СтојанНиколић

Старији дечаци -50кг

7

33.

КонстантинПетронић

Старији дечаци -55кг

1

34.

ФилипШајфар

Старији дечаци -55кг

4

35.

АлександарМаринковић

Старији дечаци -60кг

1

36.

ЛукаМачкић

Старији дечаци -60кг

3

37.

ДавидДелић

Старији дечаци -60кг

4

38.

ТомиславФатић

Старији дечаци -73кг

2

39.

ВасилијеЗорица

Старији дечаци -73кг

6

40.

СтефанЛукач

Старији дечаци -73кг

8

41.

ДанилоБулић

Старији дечаци -73кг

-

42.

УрошГавриловић

Старији дечаци +73кг

1

43.

КомненДрагаш

Старији дечаци +73кг

2

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ИваШаровић

Старије полетарке -34кг

2

2.

ХеленаВлачо

Старије полетарке -34кг

-

3.

ДуњаКостић

Старије полетарке -38кг

3

4.

МилаДрагојловић

Млађе девојчице -44кг

1

5.

ЕмилијаШаровић

Млађе девојчице -48кг

1

6.

СоњаЛазовић

Старије девојчице -48кг

2

7.

ТамараЖивковић

Старије девојчице -63кг

1

8.

УнаМраковић

Старије девојчице +63кг

1

9.

СандраЧигоја

Старије девојчице +63кг

3

2.

Панда

Загреб


Пријава

32

М

16

Ж

16

32

16

16

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ШимунНовосел

Старији полетарци -42кг

-

2.

ФилипХрвој

Старији полетарци -46кг

-

3.

АнтунКаламир

Старији полетарци -50кг

-

4.

МихаелПаћин

Млађи дечаци -30кг

4

5.

ДоминикХорват

Млађи дечаци -38кг

-

6.

ИворХамзић

Млађи дечаци -38кг

-

7.

ЈаковШупљика

Млађи дечаци -38кг

-

8.

ТониМандац

Млађи дечаци -42кг

-

9.

ЛукаОдак

Млађи дечаци -50кг

-

10.

ВитоЦомиссо

Млађи дечаци -50кг

-

11.

ЈосипТихава

Млађи дечаци -50кг

-

12.

ОливерМодрић

Млађи дечаци -50кг

-

13.

ЛенардЉубић

Млађи дечаци -50кг

-

14.

ФранРадошевић

Млађи дечаци -50кг

-

15.

МатијаЧолаковић

Млађи дечаци -55кг

7

16.

РокоЛукић

Старији дечаци -66кг

8

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

МиаЈуди

Старије полетарке -31кг

-

2.

РобинКолановић

Старије полетарке -43кг

5

3.

ТеаМартиновић

Старије полетарке -43кг

7

4.

КлараКрижанић

Старије полетарке +43кг

4

5.

ЛеонаБутковић

Старије полетарке +43кг

-

6.

БрунаЈелинчић

Млађе девојчице -40кг

7

7.

ВероникаБенгез

Млађе девојчице -40кг

8

8.

МараОроз

Млађе девојчице -44кг

5

9.

ТенаШушак

Млађе девојчице -44кг

6

10.

ЛориИликић

Млађе девојчице -48кг

4

11.

ГалаФлајпан

Млађе девојчице -48кг

5

12.

ИренаШтимац

Млађе девојчице +56кг

6

13.

ИссаКатаница

Старије девојчице -52кг

-

14.

ЛоренаПавлић

Старије девојчице -57кг

7

15.

СараБоричевић

Старије девојчице -63кг

2

16.

КиараКесер

Старије девојчице -63кг

3

3.

Новосадски џудо клуб

Нови Сад


Пријава

23

М

16

Ж

7

23

16

7

 
 
Такмичар
Носилац
1.

АлександарВукосављев

Старији полетарци -25кг

1

2.

АлексаТрифковић

Старији полетарци -31кг

3

3.

ЈованНикић

Старији полетарци -31кг

6

4.

МихајлоАндрић

Старији полетарци -34кг

1

5.

ВукашинБјелић

Старији полетарци -34кг

4

6.

НовакКурјаков

Старији полетарци -38кг

6

7.

ИлијаСтаматовић

Старији полетарци -42кг

5

8.

МомчилоДраганић

Старији полетарци -42кг

8

9.

УрошЂорђевић

Старији полетарци -46кг

8

10.

ЈованМрачајац

Старији полетарци -50кг

-

11.

ДавидГогољев

Млађи дечаци -30кг

2

12.

АндрејВукоје

Млађи дечаци -38кг

7

13.

ОгњенРосић

Млађи дечаци -42кг

6

14.

ДанилоЛоврин

Млађи дечаци -42кг

-

15.

ЛазарБерић

Млађи дечаци -46кг

3

16.

АлексаНикић

Млађи дечаци -50кг

4

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ИнаЧадевски

Старије полетарке -34кг

5

2.

ИваЦвјетићанин

Старије полетарке -34кг

6

3.

ЕленаБукинац

Старије полетарке -34кг

-

4.

ЛараЦвјетићанин

Старије полетарке -38кг

2

5.

НаташаЂорђевић

Млађе девојчице -36кг

1

6.

БојанаБатинић

Млађе девојчице -40кг

2

7.

УнаРанковић

Млађе девојчице -40кг

3

4.

Партизан

Београд


Пријава

22

М

16

Ж

6

22

16

6

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЛукаЛиздек

Старији полетарци -28кг

3

2.

НиколаКутјевац

Старији полетарци -31кг

8

3.

ДјордјеАндрејевић

Старији полетарци -34кг

8

4.

ЛазарМеловић

Старији полетарци -34кг

-

5.

ВуканГолубовић

Старији полетарци -34кг

-

6.

Давид викторДурсун

Старији полетарци -34кг

-

7.

ЛукаРафаиловић

Старији полетарци -38кг

-

8.

АлексаШошо

Старији полетарци -42кг

-

9.

ЛукаНешковић

Старији полетарци -50кг

3

10.

ДанилоСтојковић

Млађи дечаци -42кг

1

11.

МихајлоМарић

Млађи дечаци -60кг

1

12.

ЈованПаравина

Млађи дечаци -66кг

7

13.

СергејСтанковић

Старији дечаци -46кг

1

14.

ТадијаЂермановић

Старији дечаци -50кг

4

15.

АлексаАнтић

Старији дечаци -55кг

3

16.

АндријаЛуковић

Старији дечаци -73кг

4

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЕмаКривокућа

Старије полетарке -28кг

2

2.

НинаГрубјешић

Старије полетарке -34кг

1

3.

СараДрљача

Старије полетарке -34кг

-

4.

ЂурђаМањенчић

Старије полетарке -43кг

3

5.

ДуњаЈовић

Млађе девојчице -40кг

1

6.

МашаЈанковић

Млађе девојчице -48кг

6

5.

ОЏК Пролетер

Зрењанин


Пријава

21

М

14

Ж

7

21

14

7

 
 
Такмичар
Носилац
1.

СтрахињаПопов

Старији полетарци -28кг

4

2.

ИлијаЋирић

Старији полетарци -28кг

5

3.

МаркоМилановић

Старији полетарци -28кг

6

4.

ДеспотМарков

Старији полетарци -28кг

-

5.

МилошВејновић

Старији полетарци -31кг

-

6.

ПетарЦветинов

Старији полетарци -38кг

-

7.

ИванГладић

Старији полетарци +50кг

3

8.

СергејДеме

Млађи дечаци -38кг

2

9.

НемањаТомашевић

Млађи дечаци -38кг

-

10.

НиколаСавић

Млађи дечаци -50кг

-

11.

ПетарМарковић

Старији дечаци -42кг

1

12.

АлекДеме

Старији дечаци -46кг

4

13.

МихајлоМилановић

Старији дечаци -55кг

7

14.

ДушанСтојић

Старији дечаци +73кг

8

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

МиаБодваи

Старије полетарке -28кг

3

2.

ЈеленаСтанчић

Старије полетарке -31кг

1

3.

ЈанаКопривица

Старије полетарке +43кг

1

4.

ПетраКнежевић

Старије полетарке +43кг

2

5.

КатаринаГорановић

Старије девојчице -40кг

1

6.

ЛенкаСтојанов

Старије девојчице -52кг

1

7.

МиљанаДанић

Старије девојчице +63кг

4

6.

Џунс

Нови Сад


Пријава

19

М

16

Ж

3

19

16

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ВукМитрић

Старији полетарци -31кг

-

2.

АндрејРоманкив

Старији полетарци -31кг

-

3.

ЈаковПантос

Старији полетарци -31кг

-

4.

МаркоКесић

Старији полетарци -34кг

-

5.

АлександарМомциловиц

Старији полетарци -42кг

-

6.

ОгњенПајдић

Старији полетарци -42кг

-

7.

РељаМилосављевиц

Старији полетарци -46кг

1

8.

МиланДрасковиц

Старији полетарци -46кг

5

9.

ЈорданСтакић

Млађи дечаци -38кг

-

10.

АлександарМитровић

Млађи дечаци -50кг

-

11.

ЛукаМијаиловић

Млађи дечаци -55кг

4

12.

АндрејКертес

Млађи дечаци -60кг

3

13.

ФилипДобријевић

Млађи дечаци -60кг

5

14.

НемањаБркљац

Старији дечаци -34кг

1

15.

ДејанПетровиц

Старији дечаци -50кг

-

16.

МихаилоДобријевић

Старији дечаци -66кг

7

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

КатаринаЈевтовић

Старије полетарке -28кг

-

2.

МасаДраца

Млађе девојчице -48кг

3

3.

ИскраСтанојевић

Млађе девојчице +56кг

7

7.

Турија

Турија


Пријава

17

М

9

Ж

8

17

9

8

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЛеонВаркула

Старији полетарци -25кг

3

2.

АлександарСимин

Старији полетарци -31кг

-

3.

СилардСеги

Старији полетарци -31кг

-

4.

ЛорантФиштеш

Старији полетарци -31кг

-

5.

МиланМарјанов

Старији полетарци -38кг

-

6.

РихардБакош

Старији полетарци -38кг

-

7.

ВикторЛасло

Старији полетарци -42кг

-

8.

АлександарПенчић

Старији полетарци -46кг

7

9.

МихајлоСимин

Млађи дечаци -38кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

МинаТепић

Старије полетарке -28кг

4

2.

ТамараВираг

Старије полетарке -31кг

2

3.

ЗоранаМалетин

Старије полетарке -31кг

7

4.

МајаУвалић

Старије полетарке -31кг

8

5.

НаташаМолнар

Старије полетарке -34кг

3

6.

ЛеонтинаШућов

Старије полетарке -43кг

4

7.

АнђелаГајиновић

Млађе девојчице -32кг

1

8.

СандраРитер

Млађе девојчице +56кг

4

8.

УЏК Славија

Нови Сад


Пријава

16

М

16

Ж

-

16

16

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ВукСремчевић

Старији полетарци -31кг

-

2.

ВељкоГрбић

Старији полетарци -31кг

-

3.

АлександарЗечевић

Старији полетарци -34кг

-

4.

УрошЕрхартић

Старији полетарци -38кг

5

5.

АлексаМатовић

Старији полетарци -38кг

7

6.

РељаСтефановић

Старији полетарци -38кг

-

7.

ВујадинЈововић

Старији полетарци -42кг

-

8.

УрошМалчић

Старији полетарци -42кг

-

9.

МилорадПетрушић

Старији полетарци -50кг

-

10.

НиколаПродановић

Старији полетарци -50кг

-

11.

ЈугБојановић

Млађи дечаци -38кг

-

12.

АндријаПоповић

Млађи дечаци -42кг

-

13.

ДимитријеБилокапић

Млађи дечаци -42кг

-

14.

ОбренЈововић

Млађи дечаци -50кг

1

15.

ФилипУрошевић

Старији дечаци -46кг

-

16.

ЕмилВеселиновиц

Старији дечаци -50кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

9.

ТСК Темерин

Темерин


Пријава

14

М

10

Ж

4

14

10

4

 
 
Такмичар
Носилац
1.

АлексејЛичина

Старији полетарци -34кг

-

2.

СтрахињаЋеран

Старији полетарци -38кг

-

3.

ТадијаРибић

Старији полетарци -38кг

-

4.

ЈованРодић

Старији полетарци -50кг

5

5.

МаркоРанђеловић

Старији полетарци +50кг

-

6.

ЛукаКостић

Млађи дечаци -30кг

1

7.

ВасилијеРибић

Млађи дечаци -42кг

-

8.

АдријанЕрдеи

Млађи дечаци -42кг

-

9.

ЛукијанВасилић

Млађи дечаци -42кг

-

10.

ЛазарМалић

Старији дечаци -66кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

МашаШтефановић

Старије полетарке -34кг

8

2.

МиаШтефановић

Старије полетарке -38кг

7

3.

АнђелаРамач

Старије полетарке -38кг

-

4.

ЛанаЈоветић

Млађе девојчице -52кг

3

10.

Оками НС

Нови Сад


Пријава

14

М

12

Ж

2

14

12

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

УрошМоравац

Старији полетарци -34кг

6

2.

ДушанТерзић

Старији полетарци -34кг

-

3.

ИгорБреберина

Старији полетарци -38кг

-

4.

МихајлоРацков

Старији полетарци -46кг

-

5.

СтефанЈакшић

Старији полетарци +50кг

4

6.

МихајлоЛатиновић

Млађи дечаци -38кг

-

7.

ВукТепшић

Млађи дечаци -46кг

2

8.

АлексаИвановић

Млађи дечаци -60кг

2

9.

ПавлеЂогаш

Млађи дечаци -60кг

6

10.

ЛукаМоравац

Старији дечаци -50кг

3

11.

ВукЂоковић

Старији дечаци -55кг

5

12.

ПавлеКецојевић

Старији дечаци -73кг

5

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

НађаИрић

Старије полетарке -25кг

2

2.

ДоротеаВуковић

Старије полетарке +43кг

5

11.

СУ "Академик СД"

Смедерево


Пријава

13

М

7

Ж

6

13

7

6

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ПавлеСтанковић

Старији полетарци -28кг

1

2.

ФилипАрсић

Старији полетарци -31кг

1

3.

АлексаКукаљ

Старији полетарци -34кг

2

4.

ЂорђеСтанојевић

Старији полетарци -34кг

7

5.

ВукашинСимоновић

Старији полетарци -38кг

1

6.

ДимитријеДејановић

Млађи дечаци -38кг

1

7.

УрошЦојић

Млађи дечаци -38кг

4

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

МашаРадосављевић

Старије полетарке -28кг

1

2.

ДуњаАрсић

Старије полетарке -34кг

4

3.

МилицаЦојић

Старије полетарке -43кг

2

4.

МилаСтепановић

Старије полетарке +43кг

3

5.

СофијаКостић

Млађе девојчице -52кг

2

6.

НевенаРошковић

Старије девојчице -48кг

1

12.

Цемент

Беочин


Пријава

13

М

10

Ж

3

13

10

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЛазарСтанојевић

Старији полетарци -31кг

5

2.

АлексаИвковић

Млађи дечаци -38кг

6

3.

ПредрагКовачевић

Млађи дечаци -42кг

3

4.

ЛазарЈокић

Млађи дечаци -42кг

7

5.

СавоПушић

Млађи дечаци -55кг

5

6.

МихајлоМиљановић

Старији дечаци -46кг

3

7.

МиланДимшић

Старији дечаци -60кг

7

8.

УрошЈалић

Старији дечаци -66кг

1

9.

ДавидМикец

Старији дечаци -73кг

7

10.

ОгњенСавић

Старији дечаци +73кг

4

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЈованаТомашевић

Старије полетарке -34кг

-

2.

МиленаБојанић

Старије полетарке -38кг

5

3.

ГоранаИлић

Млађе девојчице -52кг

1

13.

Тамиш

Панчево


Пријава

12

М

9

Ж

3

12

9

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ВукСтанковић

Старији полетарци -38кг

2

2.

ВуканТаушан

Старији полетарци -38кг

-

3.

ЈованВитас

Старији полетарци -46кг

2

4.

ДавидМамојка

Млађи дечаци -34кг

2

5.

МатејаНиколић

Млађи дечаци -38кг

8

6.

СтрахињаПантић

Млађи дечаци -55кг

3

7.

ВелиборГрабунџија

Млађи дечаци -55кг

6

8.

КристианЛехни

Старији дечаци -38кг

2

9.

ГаврилоБошковић

Старији дечаци -42кг

2

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЛенаРанчић

Старије полетарке -38кг

1

2.

ТамараГрабунџија

Старије полетарке -38кг

6

3.

ДуњаПралица

Старије девојчице -44кг

2

14.

Фајтер

Обреновац


Пријава

12

М

9

Ж

3

12

9

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ДеспотЛазиц

Старији полетарци -31кг

7

2.

МиланПетковиц

Старији полетарци -31кг

-

3.

НемањаБаловиц

Старији полетарци -34кг

3

4.

СтефанБаловиц

Старији полетарци -34кг

5

5.

ЛазарСтанојевиц

Старији полетарци -42кг

3

6.

ЈованПоповић

Старији полетарци -50кг

1

7.

ДјордјеВулетић

Старији полетарци -50кг

4

8.

АлексаСтепић

Старији дечаци -55кг

2

9.

НиколаПоповиц

Старији дечаци +73кг

3

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЛенаПантелић

Млађе девојчице -48кг

2

2.

ТамараЧубрило

Млађе девојчице +56кг

1

3.

ИваПантелић

Млађе девојчице +56кг

2

15.

Бачка

Сомбор


Пријава

12

М

9

Ж

3

12

9

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ДимитријеДушанић

Старији полетарци -28кг

-

2.

ИлијаШарић

Старији полетарци -31кг

-

3.

МилошЖивковић

Старији полетарци -34кг

-

4.

ВељкоСтричевић

Старији полетарци -46кг

-

5.

УгљешаКерезовић

Млађи дечаци -34кг

3

6.

БалинтЈанда

Млађи дечаци -34кг

6

7.

НиколаПлавшић

Млађи дечаци -38кг

-

8.

ЛукаВидовић

Старији дечаци -46кг

6

9.

БранкоКнежевић

Старији дечаци +73кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

МаријаСекулић

Млађе девојчице -32кг

3

2.

АнђелаСекулић

Старије девојчице -40кг

3

3.

МирјанаШторк

Старије девојчице -57кг

3

16.

11

10

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МатијаСимоновић

Старији полетарци -38кг

8

2.

ВасилијеБуквић

Старији полетарци -42кг

2

3.

РасткоЦвијић

Старији полетарци -46кг

3

4.

ФилипКачар

Старији полетарци -50кг

2

5.

АндрејАлексић

Старији полетарци +50кг

1

6.

ДусанРатковић

Млађи дечаци -46кг

1

7.

ВуканЂековић

Млађи дечаци -66кг

1

8.

ПетарДудварски

Старији дечаци -50кг

6

9.

НенадПетровић

Старији дечаци -60кг

2

10.

АндрејАнастасов

Старији дечаци -73кг

1

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

СараДимић

Старије девојчице -52кг

5

17.

Локомотива

Вршац


Пријава

10

М

7

Ж

3

10

7

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ТомиславСухецки

Старији полетарци -42кг

4

2.

ВладанМилетић

Старији полетарци -50кг

-

3.

ВладимирБркљач

Старији дечаци -55кг

6

4.

МилошСтанков

Старији дечаци -60кг

5

5.

АлексаГава

Старији дечаци -66кг

3

6.

ЈованДеспотовић

Старији дечаци -66кг

-

7.

ВукАћимовић

Старији дечаци -73кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

АнастасијаРадосављевић

Старије полетарке -34кг

-

2.

ЈеленаТанацков

Млађе девојчице -36кг

3

3.

МаријаТанацков

Старије девојчице -44кг

3

18.

Спартак

Суботица


Пријава

10

М

4

Ж

6

10

4

6

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МихајлоРадаковић

Старији полетарци -28кг

-

2.

ВељкоЂукић

Старији полетарци -31кг

-

3.

ОливерТотх

Млађи дечаци -42кг

-

4.

ЈованПеришић

Млађи дечаци -50кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

АлизТотх

Старије полетарке -28кг

8

2.

ТамараКокановић

Старије полетарке -38кг

-

3.

АнђелаРадаковић

Млађе девојчице -44кг

2

4.

ТараБојанић

Млађе девојчице -44кг

3

5.

НађаВојнић Тунић

Старије девојчице -48кг

4

6.

ЕминаМезеи

Старије девојчице -57кг

4

19.

САМОБОР

Самобор


Пријава

9

М

7

Ж

2

9

7

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ТомиславФабенковић

Старији полетарци -28кг

-

2.

БруноИштук

Старији полетарци -31кг

-

3.

КрешимирЈурчевић

Старији полетарци -46кг

6

4.

МихаелСучић

Млађи дечаци -34кг

7

5.

ЈаковКтулић

Млађи дечаци -42кг

8

6.

МартинФабековец

Млађи дечаци -46кг

-

7.

НиноБалог

Старији дечаци -46кг

5

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЕваДуменчић

Старије полетарке -34кг

-

2.

ЕмаЈанковић

Старије полетарке -38кг

8

20.

Југовић

Каћ


Пријава

9

М

6

Ж

3

9

6

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МихајлоМилић

Старији полетарци -38кг

-

2.

ДраганМалеш

Старији полетарци -46кг

-

3.

СтефанБаника

Млађи дечаци -38кг

-

4.

МаркоЛончар

Млађи дечаци -66кг

5

5.

АлексаЧанак

Старији дечаци -50кг

-

6.

МилошМишић

Старији дечаци -60кг

8

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ДаницаМишић

Старије полетарке -28кг

6

2.

АнастасијаБаника

Старије полетарке -28кг

7

3.

ТеодораСавић

Старије полетарке +43кг

6

21.

Младост

Бечеј


Пријава

9

М

5

Ж

4

9

5

4

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЛукаЖиванов

Старији полетарци -31кг

-

2.

ДушанМиљуш

Млађи дечаци -34кг

4

3.

СтрахињаВењхарт

Млађи дечаци -38кг

-

4.

ОгњенОстојић

Млађи дечаци -42кг

-

5.

ВељкоАгбаба

Млађи дечаци -46кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

НедаМладеновић

Старије полетарке -31кг

4

2.

СлавицаВасић

Млађе девојчице -40кг

4

3.

АнастасијаРадовановић

Старије девојчице -52кг

2

4.

ЛуцијаСремчевић

Старије девојчице -52кг

3

22.

Тори

Врбас


Пријава

8

М

7

Ж

1

8

7

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

СимеонМиловић

Старији полетарци -31кг

-

2.

МилошЈоковић

Старији полетарци -31кг

-

3.

ВучетаЦвелф

Старији полетарци -50кг

-

4.

ВасилијеВојиновић

Млађи дечаци -55кг

-

5.

МилошВукобратовић

Старији дечаци -73кг

-

6.

МаркоШкељић

Старији дечаци -73кг

-

7.

ОгњенЂедовић

Старији дечаци +73кг

7

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

МашаИвановић

Старије полетарке -31кг

6

23.

Партизан

Нови Сад


Пријава

7

М

6

Ж

1

7

6

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ДимитријеШипка

Старији полетарци -31кг

-

2.

ИванГребелдингер

Старији полетарци -38кг

-

3.

РадомирТепић

Млађи дечаци -30кг

3

4.

ОгњенБабовић

Млађи дечаци -55кг

8

5.

УросНоваковић

Старији дечаци -38кг

1

6.

ТепићДејан

Старији дечаци -66кг

2

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЛараМаћешић

Старије девојчице -52кг

4

24.

СУ "Мија&Зорка"

Суботица


Пријава

7

М

6

Ж

1

7

6

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ДанилоЛончаревић

Старији полетарци -28кг

2

2.

ФилипШаму

Старији полетарци -31кг

-

3.

ДушанЗлатковић

Старији полетарци -42кг

7

4.

СрђанШврака

Млађи дечаци -46кг

7

5.

НемањаНичић

Старији дечаци -38кг

3

6.

МатејНемет

Старији дечаци -46кг

7

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

АнтеаНемет

Млађе девојчице -40кг

5

25.

Борац

Нови Сад


Пријава

7

М

3

Ж

4

7

3

4

 
 
Такмичар
Носилац
1.

РаткоПетровић

Старији полетарци -31кг

-

2.

СергејМићевић

Старији полетарци -46кг

4

3.

БалшаРаонић

Млађи дечаци -42кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЛазаријаМрђа

Старије полетарке -25кг

1

2.

ЈованаБожовић

Старије полетарке -31кг

5

3.

МиаШобот

Млађе девојчице -40кг

6

4.

ЕленаПротић

Старије девојчице +63кг

2

26.

Омладинац

Степановићево


Пријава

6

М

2

Ж

4

6

2

4

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МиљанЂукић

Старији полетарци -42кг

-

2.

ЈованПепић

Старији полетарци -42кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЈованаМатијашевић

Старије полетарке -38кг

4

2.

АњаМартинчевић

Старије полетарке -43кг

6

3.

ДуњаЗорић

Млађе девојчице -40кг

-

4.

СофијаПанић

Старије девојчице -57кг

5

27.

Динамо

Панчево


Пријава

6

М

4

Ж

2

6

4

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ВасилијеФилиповић

Старији полетарци -28кг

7

2.

ЈованСавановић

Старији полетарци -34кг

-

3.

ЛукаИвановић

Старији полетарци -42кг

-

4.

ВукРајковић

Млађи дечаци -66кг

3

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ХристинаДимитријевски

Старије полетарке -31кг

3

2.

СташаСиманић

Старије полетарке -43кг

1

28.

ЛСК Лаћарак

Лаћарак


Пријава

6

М

3

Ж

3

6

3

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ДимитријеОпачић

Млађи дечаци -50кг

2

2.

СтрахињаГргичевић

Млађи дечаци -60кг

4

3.

АлександарВинчић

Млађи дечаци -66кг

2

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ТатјанаРаковић

Старије полетарке -34кг

7

2.

ЖељкаПурешевић

Млађе девојчице -32кг

2

3.

ЈованаВоркапић

Старије девојчице -48кг

5

29.

Војводина

Нови Сад


Пријава

6

М

5

Ж

1

6

5

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ОгњенДејановић

Старији полетарци -42кг

6

2.

СтефанЈефтић

Старији полетарци -50кг

6

3.

МаркоПејић

Старији полетарци -50кг

8

4.

ФилипЗорић

Млађи дечаци -34кг

8

5.

БогољубЛемајић

Старији дечаци +73кг

5

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЕмаКострешевић

Старије девојчице -52кг

6

30.

Сириг

Сириг


Пријава

6

М

2

Ж

4

6

2

4

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МатеТот

Старији полетарци -38кг

-

2.

АлексаКараћ

Старији дечаци -73кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЈованаГоведарица

Старије полетарке -34кг

-

2.

ЕникоДоша

Млађе девојчице -56кг

1

3.

СоњаТот

Млађе девојчице +56кг

5

4.

МиаМалеш

Старије девојчице -57кг

1

31.

Олимп

Сарајево


Пријава

5

М

3

Ж

2

5

3

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЕрнадШоња

Старији полетарци +50кг

5

2.

АјдинОшијан

Старији полетарци +50кг

7

3.

РијадЛичина

Млађи дечаци -38кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ФарахЛичина

Старије полетарке -31кг

-

2.

МинелаХајдук

Млађе девојчице -40кг

-

32.

Српски Соко

Зворник


Пријава

5

М

4

Ж

1

5

4

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЛукаТурунтас

Старији полетарци -28кг

8

2.

АлександарЗекан

Старији полетарци -31кг

-

3.

ВукТурунтус

Старији полетарци -38кг

-

4.

ЛазарДјкокић

Млађи дечаци -42кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ДуњаТомић

Старије девојчице -57кг

6

33.

Сплит

Сплит


Пријава

5

М

5

Ж

-

5

5

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЛукаТоншић

Старији полетарци -25кг

4

2.

МатејШећер

Старији полетарци -38кг

-

3.

НедељкоКулишић

Старији полетарци +50кг

-

4.

ЛукаЗулим

Млађи дечаци -42кг

-

5.

ТомиславШоре

Старији дечаци -66кг

6

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

34.

Фигхтер

Подгорица


Пријава

5

М

3

Ж

2

5

3

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ВукМилошевић

Млађи дечаци -46кг

6

2.

МатијаЂуровић

Старији дечаци -46кг

-

3.

РељаПоповић

Старији дечаци -50кг

8

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

КатаринаВукотић

Млађе девојчице -48кг

7

2.

СејлаСпахић

Старије девојчице -57кг

2

35.

СУ Академија Њерш Иштван

Тотово Село


Пријава

4

М

3

Ж

1

4

3

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

АрминСалма

Старији полетарци -34кг

-

2.

МартинЦифра

Старији полетарци +50кг

8

3.

БалинтБичкеи

Млађи дечаци -34кг

5

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЈазминЊари

Старије девојчице -48кг

3

36.

СУ "Раднички НС 021"

Нови Сад


Пријава

4

М

3

Ж

1

4

3

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ВељкоКрсмановић

Старији полетарци -42кг

-

2.

ВукКнежевић

Старији полетарци -50кг

-

3.

АлександарДобромиров

Млађи дечаци -55кг

2

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

МилаНићетин

Старије полетарке -34кг

-

37.

Јудо клуб тх Еилбецк Хамбург

Хамбург


Пријава

4

М

-

Ж

4

4

4

 
 
Такмичар
Носилац

Нема података.

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

АнгелинаСцхњеизер

Старије полетарке -38кг

-

2.

ЈеленаТекић

Старије полетарке +43кг

8

3.

ЈанинеСемрау

Млађе девојчице -44кг

4

4.

ЛанаКукић

Старије девојчице -52кг

7

38.

3

2

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЛавМаљковић

Старији полетарци -34кг

-

2.

ПавлеСтевановић

Старији полетарци -38кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЛенаКрстициц

Млађе девојчице -36кг

2

39.

Сирмијум

Сремска Митровица


Пријава

3

М

1

Ж

2

3

1

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ТомиславРаца

Млађи дечаци -50кг

8

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

АлександраКочић

Старије девојчице -40кг

2

2.

ТеодораВукасовић

Старије девојчице -44кг

1

40.

Безбедност

Инђија


Пријава

3

М

3

Ж

-

3

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ТеодорБјељац

Старији полетарци -28кг

-

2.

ФилипМилекић

Млађи дечаци -46кг

-

3.

ЛукаМандић

Старији дечаци +73кг

6

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

41.

Клитомахос

Солун


Пријава

3

М

3

Ж

-

3

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ТомасЗахарегас

Млађи дечаци -42кг

-

2.

ЕммануилДиос

Старији дечаци -55кг

8

3.

НиколаосПападопулос

Старији дечаци -66кг

5

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

42.

ПАНТЕР

Бијељина


Пријава

2

М

1

Ж

1

2

1

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЈованБогдановски

Млађи дечаци -50кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

КатаринаБркљач

Старије полетарке +43кг

7

43.

Банат

Житиште


Пријава

2

М

1

Ж

1

2

1

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

БогданЛучић

Старији дечаци -73кг

3

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЛенаКовачевић

Млађе девојчице +56кг

3

44.

Змај

Српски Крстур


Пријава

2

М

2

Ж

-

2

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

НенадНовковић

Старији дечаци -60кг

6

2.

НиколаЦветићанин

Старији дечаци -66кг

4

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

45.

Кањижа

Кањижа


Пријава

2

М

2

Ж

-

2

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ИгорХанђа

Старији полетарци -25кг

2

2.

НиколаБилић

Старији дечаци -46кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

46.

1

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ПавлеРадивојевић

Млађи дечаци -34кг

1

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.