Меморијални турнир Великана Војводине 2021 II данНови Сад

Адреса: Сутјеска 2
Датум: 31.10.2021.

Такмичење "Меморијални турнир Великана Војводине 2021 II дан" одржано је 31.10.2021. године. На овој страници можете погледати све резултате и бодове, као и клубове и такмичаре који су учествовали.

Медаље са такмичења

 
Клуб
Пријава
I
II
III
V
VII
1.

Партизан

Београд


Пријава

14

I

8

II

2

III

3

V

1

VII

14

8

2

3

1

2.

УЏК Славија

Нови Сад


Пријава

20

I

4

II

3

III

5

V

5

VII

20

4

3

5

5

3.

Новосадски џудо клуб

Нови Сад


Пријава

14

I

5

II

2

III

V

4

VII

1

14

5

2

4

1

4.

Партизан

Нови Сад


Пријава

14

I

3

II

1

III

5

V

3

VII

14

3

1

5

3

5.

Омладинац

Степановићево


Пријава

9

I

2

II

1

III

5

V

1

VII

9

2

1

5

1

6.

Турија

Турија


Пријава

12

I

1

II

3

III

3

V

VII

12

1

3

3

7.

Цемент

Беочин


Пријава

13

I

2

II

III

5

V

1

VII

1

13

2

5

1

1

8.

Џунс

Нови Сад


Пријава

15

I

1

II

1

III

4

V

6

VII

15

1

1

4

6

9.

Миленијум

Подгорица


Пријава

5

I

3

II

III

1

V

1

VII

5

3

1

1

10.

ОЏК Пролетер

Зрењанин


Пријава

5

I

1

II

3

III

V

1

VII

5

1

3

1

11.

Тамиш

Панчево


Пријава

8

I

1

II

2

III

1

V

2

VII

8

1

2

1

2

12.

5

1

2

1

1

13.

Вождовац

Београд


Пријава

4

I

1

II

1

III

2

V

VII

4

1

1

2

14.

Макикоми

Београд


Пријава

4

I

1

II

1

III

2

V

VII

4

1

1

2

15.

Српски Соко

Зворник


Пријава

3

I

2

II

III

1

V

VII

3

2

1

16.

Сириг

Сириг


Пријава

4

I

1

II

2

III

V

VII

4

1

2

17.

Динамо

Панчево


Пријава

4

I

1

II

III

3

V

VII

4

1

3

18.

Сакура Катерини

Катерини


Пријава

4

I

1

II

1

III

1

V

VII

4

1

1

1

19.

Обреновац

Обреновац


Пријава

5

I

II

2

III

1

V

1

VII

5

2

1

1

20.

Борац

Нови Сад


Пријава

4

I

1

II

1

III

V

VII

4

1

1

21.

Домасзек

Домасзек


Пријава

2

I

1

II

1

III

V

VII

2

1

1

22.

13. мај

Уб


Пријава

10

I

1

II

III

1

V

2

VII

1

10

1

1

2

1

23.

ОЏК Врбас

Врбас


Пријава

7

I

II

1

III

2

V

1

VII

1

7

1

2

1

1

24.

Хајиме

Обреновац


Пријава

3

I

II

1

III

2

V

VII

3

1

2

25.

Кањижа

Кањижа


Пријава

2

I

II

2

III

V

VII

2

2

26.

Југовић

Каћ


Пријава

2

I

II

2

III

V

VII

2

2

27.

Козара

Градишка


Пријава

4

I

II

1

III

1

V

2

VII

4

1

1

2

28.

Спартак

Суботица


Пријава

4

I

II

1

III

1

V

1

VII

1

4

1

1

1

1

29.

Славија

Источно Сарајево


Пријава

2

I

1

II

III

V

1

VII

2

1

1

30.

ОЏК Београд

Београд


Пријава

3

I

II

1

III

1

V

VII

3

1

1

31.

Филоктет

Зрењанин


Пријава

3

I

II

1

III

1

V

VII

3

1

1

32.

Младост Царина

Смедерево


Пријава

2

I

II

1

III

1

V

VII

2

1

1

33.

Раднички

Београд


Пријава

3

I

1

II

III

V

VII

1

3

1

1

34.

СУ "Сенсеи-ин"

Сомбор


Пријава

1

I

1

II

III

V

VII

1

1

35.

Партизан

Београд


Пријава

1

I

1

II

III

V

VII

1

1

36.

Локомотива

Вршац


Пријава

1

I

1

II

III

V

VII

1

1

37.

Оками НС

Нови Сад


Пријава

5

I

II

III

2

V

1

VII

5

2

1

38.

Фајтер

Обреновац


Пријава

3

I

II

III

2

V

1

VII

3

2

1

39.

СУ "Мија&Зорка"

Суботица


Пријава

3

I

II

III

2

V

1

VII

3

2

1

40.

Безбедност

Инђија


Пријава

3

I

II

III

2

V

VII

1

3

2

1

41.

Партизан ВМЛ

Београд


Пријава

3

I

II

III

1

V

1

VII

3

1

1

42.

Рума

Рума


Пријава

3

I

II

III

1

V

VII

3

1

43.

Винча

Београд


Пријава

1

I

II

III

1

V

VII

1

1

44.

1

1

45.

Тори

Врбас


Пријава

5

I

II

III

V

2

VII

5

2

46.

Војводина

Нови Сад


Пријава

3

I

II

III

V

2

VII

3

2

47.

Пролетер

Прилеп


Пријава

2

I

II

III

V

1

VII

2

1

48.

Јудо сцхоол ИППОН

Алматј


Пријава

1

I

II

III

V

1

VII

1

1