Меморијални турнир Великана Војводине 2021Нови Сад

Адреса: Сутјеска 2
Датум: 30.10.2021.

Такмичење "Меморијални турнир Великана Војводине 2021" одржано је 30.10.2021. године. На овој страници можете погледати све резултате и бодове, као и клубове и такмичаре који су учествовали.

Медаље са такмичења

 
Клуб
Пријава
I
II
III
V
VII
1.

Партизан

Београд


Пријава

17

I

4

II

1

III

7

V

5

VII

17

4

1

7

5

2.

7

4

1

1

3.

Црвена Звезда

Београд


Пријава

10

I

3

II

1

III

2

V

3

VII

10

3

1

2

3

4.

УЏК Славија

Нови Сад


Пријава

11

I

3

II

2

III

V

1

VII

1

11

3

2

1

1

5.

Оками НС

Нови Сад


Пријава

13

I

2

II

1

III

3

V

3

VII

13

2

1

3

3

6.

Фајтер

Обреновац


Пријава

8

I

2

II

2

III

1

V

2

VII

8

2

2

1

2

7.

ЦС ФУСЛЕ СЕЦУРИТЈ

Сату Маре


Пријава

8

I

1

II

3

III

2

V

1

VII

8

1

3

2

1

8.

Тамиш

Панчево


Пријава

6

I

1

II

2

III

2

V

VII

6

1

2

2

9.

Џунс

Нови Сад


Пријава

24

I

1

II

2

III

V

4

VII

2

24

1

2

4

2

10.

Партизан

Нови Сад


Пријава

8

I

II

1

III

4

V

1

VII

1

8

1

4

1

1

11.

Омладинац

Степановићево


Пријава

10

I

1

II

III

3

V

VII

10

1

3

12.

Цемент

Беочин


Пријава

7

I

1

II

III

3

V

VII

7

1

3

13.

ОЏК Пролетер

Зрењанин


Пријава

9

I

II

1

III

3

V

1

VII

1

9

1

3

1

1

14.

Локомотива

Вршац


Пријава

6

I

1

II

1

III

V

2

VII

1

6

1

1

2

1

15.

Новосадски џудо клуб

Нови Сад


Пријава

8

I

1

II

III

2

V

VII

1

8

1

2

1

16.

Сириг

Сириг


Пријава

6

I

II

2

III

1

V

VII

6

2

1

17.

ОЏК Београд

Београд


Пријава

3

I

II

2

III

V

1

VII

3

2

1

18.

6

1

2

2

19.

4

1

1

20.

СУ "Мија&Зорка"

Суботица


Пријава

2

I

1

II

III

1

V

VII

2

1

1

21.

Раднички

Београд


Пријава

3

I

II

2

III

V

VII

3

2

22.

Динамо

Панчево


Пријава

5

I

II

1

III

1

V

1

VII

5

1

1

1

23.

Словен Рума

Рума


Пријава

2

I

II

1

III

1

V

VII

2

1

1

24.

Младост Царина

Смедерево


Пријава

2

I

II

1

III

1

V

VII

2

1

1

25.

Макикоми

Београд


Пријава

3

I

1

II

III

V

VII

3

1

26.

СУ "Будокаи"

Панчево


Пријава

1

I

1

II

III

V

VII

1

1

27.

Јединство

Качарево


Пријава

1

I

1

II

III

V

VII

1

1

28.

13. мај

Уб


Пријава

8

I

II

III

2

V

1

VII

1

8

2

1

1

29.

Младост

Бечеј


Пријава

5

I

II

III

2

V

1

VII

5

2

1

30.

Спартак

Суботица


Пријава

6

I

II

III

1

V

3

VII

1

6

1

3

1

31.

Српски Соко

Зворник


Пријава

2

I

II

1

III

V

VII

2

1

32.

Самураи

Будимпешта


Пријава

1

I

II

1

III

V

VII

1

1

33.

Хајиме

Обреновац


Пријава

4

I

II

III

1

V

1

VII

1

4

1

1

1

34.

Козара

Градишка


Пријава

3

I

II

III

1

V

1

VII

3

1

1

35.

Партизан

Кикинда


Пријава

2

I

II

III

1

V

1

VII

2

1

1

36.

Винча

Београд


Пријава

2

I

II

III

1

V

1

VII

2

1

1

37.

Турија

Турија


Пријава

2

I

II

III

1

V

1

VII

2

1

1

38.

Југовић

Каћ


Пријава

3

I

II

III

1

V

VII

3

1

39.

Преспа-Ресен

Ресен


Пријава

1

I

II

III

1

V

VII

1

1

40.

Војводина

Нови Сад


Пријава

3

I

II

III

V

3

VII

3

3

41.

Рума

Рума


Пријава

5

I

II

III

V

2

VII

1

5

2

1

42.

Академија Јочић

Старчево


Пријава

4

I

II

III

V

2

VII

1

4

2

1

43.

Академија Тодоровић

Зајечар


Пријава

3

I

II

III

V

1

VII

1

3

1

1

44.

Сакура Катерини

Катерини


Пријава

4

I

II

III

V

VII

3

4

3

45.

Борац

Нови Сад


Пријава

2

I

II

III

V

VII

2

2

2

46.

Бамби

Пожаревац


Пријава

2

I

II

III

V

VII

1

2

1

47.

Филоктет

Зрењанин


Пријава

2

I

II

III

V

VII

2

48.

Тори

Врбас


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1

49.

ОЏК Врбас

Врбас


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1

50.

Кањижа

Кањижа


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1