Меморијални турнир Великана Војводине 2019 II данНови Сад

Адреса: Сутјеска 2
Датум: 03.11.2019.

Такмичење "Меморијални турнир Великана Војводине 2019 II дан" одржано је 03.11.2019. године. На овој страници можете погледати све резултате и бодове, као и клубове и такмичаре који су учествовали.

Медаље са такмичења

 
Клуб
Пријава
I
II
III
V
VII
1.

Црвена Звезда

Београд


Пријава

27

I

4

II

6

III

7

V

6

VII

27

4

6

7

6

2.

УЏК Славија

Нови Сад


Пријава

25

I

3

II

3

III

6

V

3

VII

25

3

3

6

3

3.

Рандори

Источно Сарајево


Пријава

13

I

4

II

2

III

3

V

2

VII

13

4

2

3

2

4.

Новосадски џудо клуб

Нови Сад


Пријава

19

I

1

II

4

III

6

V

4

VII

1

19

1

4

6

4

1

5.

Цемент

Беочин


Пријава

19

I

2

II

3

III

5

V

3

VII

1

19

2

3

5

3

1

6.

Динамо

Панчево


Пријава

14

I

3

II

2

III

2

V

2

VII

1

14

3

2

2

2

1

7.

ОЏК Пролетер

Зрењанин


Пријава

7

I

3

II

2

III

1

V

VII

7

3

2

1

8.

ТСК Темерин

Темерин


Пријава

16

I

2

II

2

III

2

V

1

VII

1

16

2

2

2

1

1

9.

Партизан

Кикинда


Пријава

10

I

3

II

III

2

V

VII

10

3

2

10.

Турија

Турија


Пријава

9

I

1

II

2

III

3

V

1

VII

9

1

2

3

1

11.

Борац

Нови Сад


Пријава

7

I

3

II

III

1

V

VII

7

3

1

12.

Јединство

Качарево


Пријава

5

I

2

II

2

III

V

VII

5

2

2

13.

Џунс

Нови Сад


Пријава

27

I

1

II

2

III

1

V

4

VII

3

27

1

2

1

4

3

14.

Рума

Рума


Пријава

9

I

1

II

1

III

3

V

2

VII

9

1

1

3

2

15.

Фајтер

Обреновац


Пријава

16

I

II

2

III

3

V

4

VII

16

2

3

4

16.

Винча

Београд


Пријава

8

I

1

II

1

III

2

V

2

VII

1

8

1

1

2

2

1

17.

Сплит

Сплит


Пријава

8

I

1

II

1

III

1

V

2

VII

2

8

1

1

1

2

2

18.

Омладинац

Степановићево


Пријава

13

I

II

III

4

V

4

VII

1

13

4

4

1

19.

Локомотива

Вршац


Пријава

6

I

1

II

1

III

1

V

VII

6

1

1

1

20.

Макикоми

Београд


Пријава

3

I

1

II

1

III

1

V

VII

3

1

1

1

21.

Жандармерија

Београд


Пријава

6

I

II

2

III

1

V

2

VII

6

2

1

2

22.

4

2

1

23.

Бачка

Сомбор


Пријава

6

I

1

II

1

III

V

1

VII

6

1

1

1

24.

Спартак

Суботица


Пријава

6

I

1

II

1

III

V

1

VII

6

1

1

1

25.

Филоктет

Зрењанин


Пријава

6

I

II

1

III

2

V

1

VII

6

1

2

1

26.

Сириг

Сириг


Пријава

4

I

II

III

4

V

VII

4

4

27.

Загреб

Загреб


Пријава

5

I

1

II

III

1

V

1

VII

5

1

1

1

28.

Обреновац

Обреновац


Пријава

7

I

II

1

III

1

V

3

VII

7

1

1

3

29.

Оками НС

Нови Сад


Пријава

6

I

II

1

III

1

V

3

VII

6

1

1

3

30.

Свети Ђорђе

Београд


Пријава

3

I

1

II

III

1

V

VII

1

3

1

1

1

31.

Лесковац

Лесковац


Пријава

6

I

II

1

III

1

V

1

VII

6

1

1

1

32.

Исхи

Београд


Пријава

6

I

II

III

3

V

VII

6

3

33.

Словен Рума

Рума


Пријава

5

I

1

II

III

V

1

VII

1

5

1

1

1

34.

Југовић

Каћ


Пријава

2

I

1

II

III

V

1

VII

2

1

1

35.

Јудо Пхоениx

Тимисоара


Пријава

4

I

1

II

III

V

VII

1

4

1

1

36.

Академија Тодоровић

Зајечар


Пријава

1

I

1

II

III

V

VII

1

1

37.

УЏК Славија

Нови Сад


Пријава

1

I

1

II

III

V

VII

1

1

38.

Партизан

Нови Сад


Пријава

4

I

II

III

2

V

VII

1

4

2

1

39.

Фигхтер

Подгорица


Пријава

3

I

II

III

2

V

VII

3

2

40.

Партизан КОТ Кањиза

Кањижа


Пријава

2

I

II

1

III

V

VII

2

1

41.

ОЏК Београд

Београд


Пријава

1

I

II

1

III

V

VII

1

1

42.

ОЏК Врбас

Врбас


Пријава

7

I

II

III

1

V

2

VII

1

7

1

2

1

43.

Тори

Врбас


Пријава

9

I

II

III

1

V

VII

2

9

1

2

44.

Ипон

Сомбор


Пријава

3

I

II

III

1

V

VII

3

1

45.

Самураи

Будимпешта


Пријава

1

I

II

III

1

V

VII

1

1

46.

Брус

Брус


Пријава

1

I

II

III

1

V

VII

1

1

47.

ЈАКА

Словениа


Пријава

1

I

II

III

1

V

VII

1

1

48.

Рајко Кушић

Пале


Пријава

2

I

II

III

V

2

VII

2

2

49.

Милићи

Милићи


Пријава

3

I

II

III

V

1

VII

3

1

50.

Младост

Бечеј


Пријава

3

I

II

III

V

1

VII

3

1

51.

Тиват

Тиват


Пријава

2

I

II

III

V

1

VII

2

1

52.

ДИФ 021

Нови Сад


Пријава

7

I

II

III

V

VII

1

7

1

53.

Борац

Чачак


Пријава

3

I

II

III

V

VII

1

3

1

54.

Младост

Осијек


Пријава

3

I

II

III

V

VII

1

3

1

55.

Партизан

Београд


Пријава

2

I

II

III

V

VII

2

56.

Змај

Српски Крстур


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1

57.

Лакташи

Лакташи


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1