Меморијални турнир Великана Војводине 2019Нови Сад

Адреса: Сутјеска 2
Датум: 02.11.2019.

Такмичење "Меморијални турнир Великана Војводине 2019" одржано је 02.11.2019. године. На овој страници можете погледати све резултате и бодове, као и клубове и такмичаре који су учествовали.

Медаље са такмичења

 
Клуб
Пријава
I
II
III
V
VII
1.

Џунс

Нови Сад


Пријава

57

I

5

II

3

III

14

V

21

VII

3

57

5

3

14

21

3

2.

УЏК Славија

Нови Сад


Пријава

29

I

4

II

6

III

8

V

4

VII

2

29

4

6

8

4

2

3.

Новосадски џудо клуб

Нови Сад


Пријава

19

I

8

II

3

III

3

V

5

VII

19

8

3

3

5

4.

Омладинац

Степановићево


Пријава

21

I

6

II

4

III

2

V

4

VII

1

21

6

4

2

4

1

5.

Цемент

Беочин


Пријава

16

I

5

II

3

III

2

V

2

VII

1

16

5

3

2

2

1

6.

Оками НС

Нови Сад


Пријава

19

I

2

II

5

III

5

V

3

VII

1

19

2

5

5

3

1

7.

Динамо

Панчево


Пријава

14

I

4

II

1

III

5

V

3

VII

14

4

1

5

3

8.

Фајтер

Обреновац


Пријава

16

I

2

II

3

III

5

V

2

VII

16

2

3

5

2

9.

Борац

Нови Сад


Пријава

14

I

2

II

3

III

5

V

1

VII

14

2

3

5

1

10.

Партизан

Нови Сад


Пријава

10

I

2

II

3

III

2

V

2

VII

10

2

3

2

2

11.

Винча

Београд


Пријава

10

I

II

5

III

2

V

1

VII

10

5

2

1

12.

Сириг

Сириг


Пријава

8

I

1

II

2

III

4

V

VII

1

8

1

2

4

1

13.

Словен Рума

Рума


Пријава

8

I

2

II

2

III

1

V

1

VII

1

8

2

2

1

1

1

14.

Партизан

Београд


Пријава

4

I

3

II

III

1

V

VII

4

3

1

15.

5

2

2

1

16.

Рандори

Источно Сарајево


Пријава

7

I

2

II

III

2

V

VII

7

2

2

17.

ДИФ 021

Нови Сад


Пријава

8

I

1

II

2

III

V

3

VII

8

1

2

3

18.

ТСК Темерин

Темерин


Пријава

7

I

1

II

2

III

V

2

VII

7

1

2

2

19.

Бачка

Сомбор


Пријава

10

I

1

II

III

3

V

2

VII

2

10

1

3

2

2

20.

Тори

Врбас


Пријава

6

I

1

II

III

3

V

2

VII

6

1

3

2

21.

Спартак

Суботица


Пријава

10

I

1

II

1

III

1

V

2

VII

1

10

1

1

1

2

1

22.

ОЏК Врбас

Врбас


Пријава

8

I

II

III

5

V

2

VII

8

5

2

23.

Филоктет

Зрењанин


Пријава

6

I

1

II

III

3

V

VII

6

1

3

24.

Југовић

Каћ


Пријава

5

I

1

II

III

3

V

VII

5

1

3

25.

Турија

Турија


Пријава

10

I

II

1

III

3

V

2

VII

10

1

3

2

26.

Сирмијум

Сремска Митровица


Пријава

10

I

II

III

5

V

VII

2

10

5

2

27.

Младост

Осијек


Пријава

5

I

1

II

III

2

V

1

VII

1

5

1

2

1

1

28.

Црвена Звезда

Београд


Пријава

9

I

II

2

III

1

V

1

VII

1

9

2

1

1

1

29.

Јединство

Качарево


Пријава

7

I

II

1

III

3

V

VII

7

1

3

30.

Партизан

Кикинда


Пријава

7

I

II

1

III

2

V

2

VII

1

7

1

2

2

1

31.

Ход Спортегјесулет

Ходмезовасармелј


Пријава

3

I

1

II

1

III

V

VII

3

1

1

32.

СЕИСХИН

Прилеп


Пријава

7

I

II

III

4

V

VII

7

4

33.

Макикоми

Београд


Пријава

2

I

1

II

III

V

1

VII

2

1

1

34.

Академија Јочић

Старчево


Пријава

3

I

II

1

III

1

V

VII

1

3

1

1

1

35.

Панчево

Панчево


Пријава

1

I

1

II

III

V

VII

1

1

36.

Младост

Бечеј


Пријава

1

I

1

II

III

V

VII

1

1

37.

Миљаковац

Београд


Пријава

1

I

1

II

III

V

VII

1

1

38.

ОЏК Пролетер

Зрењанин


Пријава

5

I

II

1

III

V

2

VII

1

5

1

2

1

39.

Сплит

Сплит


Пријава

5

I

II

1

III

V

1

VII

1

5

1

1

1

40.

Винковци

Винковци


Пријава

2

I

II

1

III

V

1

VII

2

1

1

41.

Јудо Пхоениx

Тимисоара


Пријава

3

I

II

III

2

V

VII

3

2

42.

Сзатјмаз -Сзегед

Сзегед


Пријава

3

I

II

1

III

V

VII

3

1

43.

ЛСК Лаћарак

Лаћарак


Пријава

2

I

II

1

III

V

VII

2

1

44.

Обреновац

Обреновац


Пријава

1

I

II

1

III

V

VII

1

1

45.

Атхлете М

Добој


Пријава

1

I

II

1

III

V

VII

1

1

46.

Војводина

Нови Сад


Пријава

4

I

II

III

1

V

1

VII

4

1

1

47.

Ипон

Сомбор


Пријава

4

I

II

III

1

V

1

VII

4

1

1

48.

Царина

Смедерево


Пријава

3

I

II

III

1

V

VII

1

3

1

1

49.

Змај

Српски Крстур


Пријава

2

I

II

III

1

V

VII

1

2

1

1

50.

Бор

Бор


Пријава

4

I

II

III

1

V

VII

4

1

51.

Рајко Кушић

Пале


Пријава

2

I

II

III

1

V

VII

2

1

52.

ЈАКА

Словениа


Пријава

1

I

II

III

1

V

VII

1

1

53.

Храбро срце

Београд


Пријава

1

I

II

III

1

V

VII

1

1

54.

Тиват

Тиват


Пријава

1

I

II

III

1

V

VII

1

1

55.

ОЏК Београд

Београд


Пријава

2

I

II

III

V

1

VII

2

1

56.

Безбедност

Инђија


Пријава

1

I

II

III

V

1

VII

1

1

57.

Лакташи

Лакташи


Пријава

1

I

II

III

V

1

VII

1

1

58.

Партизан КОТ Кањиза

Кањижа


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1