Меморијални турнир "14. октобар" 2018Краљево

Адреса: Душана Поповића 41А
Датум: 27.10.2018.

Такмичење "Меморијални турнир "14. октобар" 2018" одржано је 27.10.2018. године. На овој страници можете погледати све резултате и бодове, као и клубове и такмичаре који су учествовали.

Пријаве клубова

 
Клуб
Пријава
Мушки
Женски
Пријава
1.

УЏК Кинезис

Ниш


Пријава

18

М

13

Ж

5

18

13

5

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ВукМиловановић

Старији полетарци -34кг

0

2.

СтрахињаМикић

Старији полетарци -34кг

0

3.

РасткоСтанковић

Старији полетарци -38кг

0

4.

ВукКрстић

Старији полетарци -42кг

0

5.

ОгњенСимић

Млађи дечаци -42кг

0

6.

ОбрадПетровић

Млађи дечаци -46кг

0

7.

ОгњенКрасојевић

Млађи дечаци -46кг

0

8.

ЛукаИлић

Млађи дечаци -46кг

0

9.

СањинЛазић

Млађи дечаци +66кг

0

10.

НиколаЈовановић

Кадети -66кг

0

11.

ВасилијеНешовић

Кадети -73кг

0

12.

ВасилијеДинић

Кадети -81кг

0

13.

ДушанСтанковић

Кадети +90кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

АнђелаСимић

Старије полетарке -28кг

0

2.

ЈанаМитровић

Старије полетарке -34кг

0

3.

ИваМитровић

Старије полетарке -34кг

0

4.

СофијаРадоњић

Млађе девојчице -40кг

0

5.

ДејанаШулић

Млађе девојчице -56кг

0

2.

Алексинац

Алексинац


Пријава

14

М

12

Ж

2

14

12

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

НовакНоваковић

Старији полетарци -31кг

0

2.

ЈованЈовчић

Старији полетарци -38кг

0

3.

ЂорђеЂорђевић

Старији полетарци -42кг

0

4.

ЛукаТрајковић

Старији полетарци -50кг

0

5.

ИлијаТрајковић

Старији полетарци -50кг

0

6.

ОгњенЛатински

Старији полетарци -50кг

0

7.

ЛазарСтоиљковић

Старији полетарци +50кг

0

8.

ДанилоМилићевић

Млађи дечаци -42кг

0

9.

УрошСтевановић

Млађи дечаци -46кг

0

10.

ЂорђеСтанковић

Млађи дечаци -50кг

0

11.

МихајлоМилојковић

Млађи дечаци -55кг

0

12.

ЗоранТрајковић

Кадети -73кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

КсењаМилошевић

Старије полетарке -43кг

0

2.

ЈањаЗдравковић

Млађе девојчице -40кг

0

3.

Машинац

Краљево


Пријава

14

М

11

Ж

3

14

11

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

КостаПоповић

Старији полетарци -34кг

0

2.

ЛазарСекулић

Старији полетарци -38кг

0

3.

ЛукаСтојић

Млађи дечаци -42кг

0

4.

МихајлоЛишанин

Млађи дечаци -55кг

0

5.

НиколаЈелић

Млађи дечаци -60кг

0

6.

ВељкоШундовић

Млађи дечаци -60кг

0

7.

БогданСладоје

Кадети -60кг

0

8.

ЂорђеТодоровић

Кадети -66кг

0

9.

ДалиборПавловић

Кадети -66кг

0

10.

НиколаКоторчевић

Кадети -73кг

0

11.

БогданМарковић

Кадети -73кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ХеленаРадосављевић

Старије полетарке -31кг

0

2.

АлександраРадосављевић

Млађе девојчице -40кг

0

3.

МинаЂуровић

Кадеткиње +70кг

0

4.

Партизан

Краљево


Пријава

12

М

9

Ж

3

12

9

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЛазарГлувчанин

Старији полетарци -28кг

0

2.

АлександарСавић

Старији полетарци -34кг

0

3.

ВукашинМихаиловић

Млађи дечаци -34кг

0

4.

ДушанПухача

Млађи дечаци -34кг

0

5.

ВелимирМихаиловић

Млађи дечаци -34кг

0

6.

ДавидГајовић

Млађи дечаци -42кг

0

7.

ДимитријеПавловић

Млађи дечаци -55кг

0

8.

СтеванСтанишић

Кадети -50кг

0

9.

ФилипГлувчанин

Кадети -50кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

МаријаРадосављевић

Старије полетарке -38кг

0

2.

СањаСрећковић

Старије полетарке -43кг

0

3.

СтефанаСавић

Кадеткиње -63кг

0

5.

Партизан Лесковац

Лесковац


Пријава

11

М

6

Ж

5

11

6

5

 
 
Такмичар
Носилац
1.

БорисМитић

Старији полетарци -28кг

0

2.

ДимитријеМитић

Старији полетарци -31кг

0

3.

НемањаСтевановић

Старији полетарци -38кг

0

4.

ИлијаГавриловић

Старији полетарци -42кг

0

5.

МилошСтанковић

Старији полетарци -50кг

0

6.

ВањаПетровић

Млађи дечаци -38кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ДаницаЗлатковић

Старије полетарке -28кг

0

2.

ЛенаСтојановић

Старије полетарке -38кг

0

3.

АнастасијаСтаменковић

Старије полетарке -43кг

0

4.

УнаПетровић

Старије полетарке +43кг

0

5.

ПетраСтојановић

Млађе девојчице -40кг

0

6.

10

10

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЂорђеХирцл

Млађи дечаци -46кг

0

2.

ВикторБатизић

Млађи дечаци -55кг

0

3.

АлексаВељков

Млађи дечаци -60кг

0

4.

ЂорђеМиланов

Кадети -66кг

0

5.

ДимитријеЈовановић

Кадети -73кг

0

6.

УрошРадосављевић

Кадети -81кг

0

7.

МатијаЈовановић

Кадети -81кг

0

8.

ВукашинСекуловић

Кадети -90кг

0

9.

ИвоМартиновић

Кадети -90кг

0

10.

АндријаПавичевић

Кадети +90кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

7.

Цомбат Самбо

Софиа


Пријава

10

М

7

Ж

3

10

7

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ТеодорЕленков

Старији полетарци -25кг

0

2.

РобинВасилев

Млађи дечаци -55кг

0

3.

ТсветомирИванов

Кадети -60кг

0

4.

ТсветановНикалас

Кадети -66кг

0

5.

ВладимирБорисов

Кадети -73кг

0

6.

ВалериПентсев

Кадети -90кг

0

7.

АнтониоКирилов

Кадети -90кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

РадостПетросхинова

Старије полетарке -25кг

0

2.

КостадинаПетросхинова

Старије полетарке -31кг

0

3.

ДеинаГеоргиева

Кадеткиње -63кг

0

8.

Винча

Београд


Пријава

10

М

6

Ж

4

10

6

4

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ГвозденЦветковић

Старији полетарци -34кг

0

2.

ЛазарЂокиц

Млађи дечаци -46кг

0

3.

АлександарГашић

Млађи дечаци +66кг

0

4.

МатејаПоповић

Кадети -50кг

0

5.

ОгњенЦветковић

Кадети -60кг

0

6.

ЂорђеБањац

Кадети -73кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

МиаПавловић

Старије полетарке -28кг

0

2.

КсенијаПоповић

Млађе девојчице -48кг

0

3.

КристинаЂорђевић

Млађе девојчице -52кг

0

4.

ИсидораПетровић

Млађе девојчице -52кг

0

9.

Панчево

Панчево


Пријава

10

М

9

Ж

1

10

9

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МихајлоВуковић

Старији полетарци -28кг

0

2.

ВукВељковић

Млађи дечаци -30кг

0

3.

МатејаКалинић

Млађи дечаци -30кг

0

4.

ЛазарВаневски

Млађи дечаци -34кг

0

5.

ВукБабић

Млађи дечаци -38кг

0

6.

НемањаВељковић

Кадети -60кг

0

7.

ЛазарАлбијанић

Кадети -66кг

0

8.

СтеванВишекруна

Кадети -73кг

0

9.

БожидарТуцић

Кадети -90кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

НинаАлбијанић

Млађе девојчице -40кг

0

10.

Ниш

Ниш


Пријава

8

М

6

Ж

2

8

6

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

УгљешаПетровић

Старији полетарци -25кг

0

2.

ЛазарЂориц

Старији полетарци -28кг

0

3.

ВукНедељковић

Старији полетарци -31кг

0

4.

МатејаМиловановић

Млађи дечаци -42кг

0

5.

АлексаНиколић

Кадети -50кг

0

6.

АндријаДимитровски

Кадети -66кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

МараРашић

Старије полетарке -28кг

0

2.

МашаДенић

Млађе девојчице -48кг

0

11.

Бор

Бор


Пријава

7

М

5

Ж

2

7

5

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ОгњенЗлатков

Млађи дечаци -34кг

0

2.

АлександарПетровски

Кадети -60кг

0

3.

МладенЂорђевић

Кадети -60кг

0

4.

УрошПетровић

Кадети -73кг

0

5.

ЈованБошков

Кадети -73кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ТеодораАритоновић

Млађе девојчице -56кг

0

2.

МилицаЈовановић

Млађе девојчице -56кг

0

12.

ВГСК

Велико Градиште


Пријава

7

М

2

Ж

5

7

2

5

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ПетарМиловановић

Старији полетарци +50кг

0

2.

МиланЋирковић

Млађи дечаци -50кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ВиолетаТимотијевић

Старије полетарке -31кг

0

2.

ТеодораСтојићевић

Старије полетарке -34кг

0

3.

МинаГашпаревић

Старије полетарке +43кг

0

4.

ЗојаМиловановић

Старије полетарке +43кг

0

5.

КатаринаСтојићевић

Млађе девојчице -56кг

0

13.

Брус

Брус


Пријава

6

М

1

Ж

5

6

1

5

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЛазарЂокић

Старији полетарци -46кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

АндријанаМаринковић

Старије полетарке -28кг

0

2.

АнђелаТерзић

Старије полетарке -34кг

0

3.

НевенаЧикарић

Млађе девојчице -36кг

0

4.

КристинаДељанин

Кадеткиње -48кг

0

5.

ЈеленаЗдравић

Кадеткиње -52кг

0

14.

Бамби

Пожаревац


Пријава

5

М

4

Ж

1

5

4

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

БогданТраиловић

Старији полетарци -38кг

0

2.

МилошЈовић

Млађи дечаци -46кг

0

3.

ПавлеЈелисавац

Млађи дечаци -46кг

0

4.

АндријаАлексић

Кадети -60кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

АнђелаВасиљевић

Кадеткиње -48кг

0

15.

Академија Јочић

Старчево


Пријава

4

М

3

Ж

1

4

3

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МихајлоРистов

Старији полетарци -38кг

0

2.

ГолубСтригић

Старији полетарци -50кг

0

3.

МатејаИлић

Старији полетарци +50кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

НаталијаСтригић

Старије полетарке +43кг

0

16.

Борац

Чачак


Пријава

4

М

3

Ж

1

4

3

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МаркоГеновић

Старији полетарци -31кг

0

2.

ДимитријеУрошевић

Млађи дечаци -46кг

0

3.

ПетарБојовић

Млађи дечаци -50кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

НиколинаСипетић

Старије полетарке -43кг

0

17.

Гоч

Врњачка Бања


Пријава

3

М

1

Ж

2

3

1

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

СтрахињаСавковић

Кадети -81кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

АнитаРадуловић

Кадеткиње -48кг

0

2.

ТијанаПљеваљчић

Кадеткиње -52кг

0

18.

Крушевац

Крушевац


Пријава

3

М

3

Ж

-

3

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

НиколаЖивић

Старији полетарци -28кг

0

2.

ЈованЧапаковић

Старији полетарци -38кг

0

3.

ВељкоВучковић

Млађи дечаци -50кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

19.

3

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

НиколаПетровиц

Старији полетарци -25кг

0

2.

ВукЗувић

Старији полетарци +50кг

0

3.

ФилипРушић

Млађи дечаци +66кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

20.

Игало

Херцег-Нови


Пријава

2

М

1

Ж

1

2

1

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МитарКокот

Старији полетарци -25кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

НиколинаКокот

Старије полетарке -25кг

0

21.

Јединство

Качарево


Пријава

2

М

2

Ж

-

2

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ВасилијеСтошић

Старији полетарци -31кг

0

2.

ПетарНоваковић

Старији полетарци +50кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

22.

Младост Царина

Смедерево


Пријава

2

М

2

Ж

-

2

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

СтрахињаКостић

Старији полетарци -31кг

0

2.

АлексаЈовановић

Старији полетарци +50кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

23.

Самбо 18

Нови Сад


Пријава

2

М

2

Ж

-

2

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МихајлоЈовић

Млађи дечаци -42кг

0

2.

СтефанЈовић

Кадети -66кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

24.

Златар

Нова Варош


Пријава

1

М

1

Ж

-

1

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

НиколаГолубовић

Кадети -73кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

25.

Тутин

Тутин


Пријава

1

М

1

Ж

-

1

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЕдинХасић

Кадети -81кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

26.

Вук

Ниш


Пријава

1

М

1

Ж

-

1

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ОгњенЛожајић

Старији полетарци -34кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

27.

Жупа Александровац

Александровац


Пријава

1

М

-

Ж

1

1

1

 
 
Такмичар
Носилац

Нема података.

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

НађаЗајић

Старије полетарке -34кг

0

28.

Локомотива

Вршац


Пријава

1

М

-

Ж

1

1

1

 
 
Такмичар
Носилац

Нема података.

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ТараЂекић

Млађе девојчице -56кг

0