Међународни турнир "Трофеј Тамиша 2022"Београд

Адреса: Устаничка 125/1
Датум: 10.09.2022.

Такмичење "Међународни турнир "Трофеј Тамиша 2022"" одржано је 10.09.2022. године. На овој страници можете погледати све резултате и бодове, као и клубове и такмичаре који су учествовали.

Медаље са такмичења

 
Клуб
Пријава
I
II
III
V
VII
1.

Академик

Никшић


Пријава

25

I

4

II

1

III

7

V

3

VII

25

4

1

7

3

2.

Рекорд Раковица

Београд


Пријава

31

I

4

II

4

III

2

V

2

VII

3

31

4

4

2

2

3

3.

Партизан

Београд


Пријава

26

I

4

II

1

III

6

V

2

VII

2

26

4

1

6

2

2

4.

Тамиш

Панчево


Пријава

26

I

5

II

III

4

V

3

VII

4

26

5

4

3

4

5.

Жандармерија

Београд


Пријава

26

I

4

II

1

III

2

V

5

VII

1

26

4

1

2

5

1

6.

14

3

2

3

1

7.

ОЏК Београд

Београд


Пријава

21

I

1

II

2

III

6

V

4

VII

1

21

1

2

6

4

1

8.

Фамос

Источно Сарајево


Пријава

8

I

4

II

1

III

1

V

1

VII

1

8

4

1

1

1

1

9.

СУ "Академик СД"

Смедерево


Пријава

12

I

4

II

1

III

1

V

VII

12

4

1

1

10.

Ниш

Ниш


Пријава

9

I

2

II

1

III

4

V

1

VII

9

2

1

4

1

11.

Црвена Звезда

Београд


Пријава

34

I

1

II

III

7

V

4

VII

3

34

1

7

4

3

12.

Џудока

Београд


Пријава

19

I

II

3

III

4

V

4

VII

19

3

4

4

13.

Хасково

Хасково


Пријава

7

I

2

II

2

III

1

V

1

VII

7

2

2

1

1

14.

Динамо

Панчево


Пријава

22

I

1

II

3

III

V

5

VII

1

22

1

3

5

1

15.

ОЏК Пролетер

Зрењанин


Пријава

11

I

1

II

2

III

2

V

2

VII

1

11

1

2

2

2

1

16.

Хамбургер Јудо-Вербанд е.В.

Хамбург


Пријава

10

I

II

2

III

4

V

2

VII

1

10

2

4

2

1

17.

Турија

Турија


Пријава

8

I

1

II

1

III

3

V

VII

1

8

1

1

3

1

18.

Локомотива

Вршац


Пријава

6

I

1

II

1

III

2

V

VII

6

1

1

2

19.

Ницосиа

Ларнака


Пријава

18

I

1

II

1

III

1

V

1

VII

3

18

1

1

1

1

3

20.

Браћа Лукач

Сарајево


Пријава

17

I

2

II

III

V

VII

1

17

2

1

21.

Хајиме

Обреновац


Пријава

6

I

2

II

III

V

VII

1

6

2

1

22.

Омладинац

Степановићево


Пријава

9

I

II

2

III

1

V

1

VII

9

2

1

1

23.

СУ "Мија&Зорка"

Суботица


Пријава

7

I

II

2

III

1

V

1

VII

7

2

1

1

24.

Макикоми

Београд


Пријава

9

I

II

1

III

2

V

3

VII

1

9

1

2

3

1

25.

Спартак

Суботица


Пријава

14

I

II

1

III

2

V

3

VII

14

1

2

3

26.

Фајтер

Обреновац


Пријава

11

I

II

1

III

2

V

3

VII

11

1

2

3

27.

Мастер

Сату Маре


Пријава

13

I

II

2

III

1

V

VII

1

13

2

1

1

28.

Вождовац

Београд


Пријава

9

I

II

1

III

2

V

2

VII

9

1

2

2

29.

Рандори

Источно Сарајево


Пријава

6

I

1

II

1

III

V

VII

1

6

1

1

1

30.

Цемент

Беочин


Пријава

6

I

1

II

III

1

V

2

VII

6

1

1

2

31.

Академија Јочић

Старчево


Пријава

7

I

II

1

III

2

V

1

VII

1

7

1

2

1

1

32.

13. мај

Уб


Пријава

9

I

II

1

III

2

V

1

VII

9

1

2

1

33.

Царина

Смедерево


Пријава

6

I

II

2

III

V

1

VII

1

6

2

1

1

34.

Видин

Видин


Пријава

6

I

II

1

III

2

V

VII

1

6

1

2

1

35.

Алексинац

Алексинац


Пријава

7

I

II

1

III

1

V

2

VII

7

1

1

2

36.

Ибар

Рожаје


Пријава

7

I

II

III

3

V

1

VII

7

3

1

37.

Винча

Београд


Пријава

11

I

II

III

2

V

3

VII

11

2

3

38.

Младост Царина

Смедерево


Пријава

2

I

1

II

III

V

1

VII

2

1

1

39.

Кодокан

Пазардзик


Пријава

3

I

II

1

III

1

V

VII

1

3

1

1

1

40.

Респецт

Софиа


Пријава

6

I

1

II

III

V

VII

1

6

1

1

41.

13. мај

Јагодина


Пријава

19

I

II

III

2

V

1

VII

2

19

2

1

2

42.

Бор

Бор


Пријава

7

I

II

III

2

V

1

VII

7

2

1

43.

Миоки

Скопје


Пријава

5

I

II

III

2

V

VII

5

2

44.

СУ "Академија Ивезић"

Ниш


Пријава

4

I

II

III

2

V

VII

4

2

45.

Борац

Чачак


Пријава

2

I

II

1

III

V

VII

1

2

1

1

46.

ЛСК Лаћарак

Лаћарак


Пријава

4

I

II

1

III

V

VII

4

1

47.

СУ "Учимата"

Београд


Пријава

2

I

II

1

III

V

VII

2

1

48.

Банат

Житиште


Пријава

2

I

II

1

III

V

VII

2

1

49.

Спарта

Источно Сарајево


Пријава

5

I

II

III

1

V

2

VII

1

5

1

2

1

50.

Оками НС

Нови Сад


Пријава

8

I

II

III

1

V

2

VII

8

1

2

51.

Индепендента

Цалафат


Пријава

5

I

II

III

1

V

2

VII

5

1

2

52.

Зрински

ЧАковец


Пријава

7

I

II

III

1

V

1

VII

7

1

1

53.

Партизан ВМЛ

Београд


Пријава

5

I

II

III

1

V

1

VII

5

1

1

54.

Атхлете М

Добој


Пријава

2

I

II

III

1

V

1

VII

2

1

1

55.

Џунс

Нови Сад


Пријава

8

I

II

III

V

3

VII

1

8

3

1

56.

Јудо Пхоениx

Тимисоара


Пријава

7

I

II

III

V

3

VII

7

3

57.

Света Србија

Београд


Пријава

5

I

II

III

V

2

VII

1

5

2

1

58.

Пролетер

Прилеп


Пријава

3

I

II

III

V

2

VII

3

2

59.

Тиват

Тиват


Пријава

3

I

II

III

V

1

VII

1

3

1

1

60.

Младост

Бечеј


Пријава

10

I

II

III

V

1

VII

10

1

61.

Клитомахос

Солун


Пријава

4

I

II

III

V

1

VII

4

1

62.

Кучево

Кучево


Пријава

2

I

II

III

V

1

VII

2

1

63.

Партизан

Нови Сад


Пријава

1

I

II

III

V

1

VII

1

1

64.

Домасзек

Домасзек


Пријава

4

I

II

III

V

VII

1

4

1

65.

Козара

Градишка


Пријава

3

I

II

III

V

VII

3

66.

Сзатјмаз јудо

Сзатјмаз


Пријава

3

I

II

III

V

VII

3

67.

Бамби

Пожаревац


Пријава

3

I

II

III

V

VII

3

68.

Озрен

Добој


Пријава

2

I

II

III

V

VII

2

69.

Спортско џудо удружење

Пожаревац


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1

70.

Соко М

Прњавор


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1

71.

Фамос-Источно Сарајево

Сарајево


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1

72.

1