Међународни турнир "Младост Европе" 2018Ниш

Адреса: 9. бригаде
Датум: 31.03.2018.

Такмичење "Међународни турнир "Младост Европе" 2018" одржано је 31.03.2018. године. На овој страници можете погледати све резултате и бодове, као и клубове и такмичаре који су учествовали.

Пријаве клубова

 
Клуб
Пријава
Мушки
Женски
Пријава
1.

УЏК Кинезис

Ниш


Пријава

28

М

22

Ж

6

28

22

6

 
 
Такмичар
Носилац
1.

СтрахињаПауновић

Старији полетарци -25кг

0

2.

НемањаЋирковић

Старији полетарци -28кг

0

3.

СтрахињаМикић

Старији полетарци -31кг

0

4.

СтефанРистић

Старији полетарци -31кг

0

5.

ТадијаРадовић

Старији полетарци -31кг

0

6.

УрошМишић

Старији полетарци -34кг

0

7.

ПетарЏунић

Старији полетарци -34кг

0

8.

АлексаСтошић

Старији полетарци -38кг

0

9.

ВукКрстић

Старији полетарци -42кг

0

10.

УрошДушанић

Старији полетарци -46кг

0

11.

ПавлеЗлатковић

Старији полетарци -46кг

0

12.

МаксимПрвуловић

Старији полетарци -50кг

0

13.

СаваВеличковић

Старији полетарци +50кг

0

14.

УрошБекчић

Млађи дечаци -38кг

0

15.

МихајлоЂелић

Млађи дечаци -42кг

0

16.

АндријаМладеновић

Млађи дечаци -42кг

0

17.

ОгњенКрасојевић

Млађи дечаци -42кг

0

18.

ЛукаИлић

Млађи дечаци -46кг

0

19.

ОбрадПетровић

Млађи дечаци -46кг

0

20.

СањинЛазић

Млађи дечаци +66кг

0

21.

ПетарСтојковић

Старији дечаци -60кг

0

22.

ОгњенПетровић

Старији дечаци -60кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ИваМитровић

Старије полетарке -34кг

0

2.

ЈанаМитровић

Старије полетарке -34кг

0

3.

СофијаРадоњић

Млађе девојчице -40кг

0

4.

АнастасијаСекулић

Млађе девојчице -44кг

0

5.

ДејанаШулић

Млађе девојчице -52кг

0

6.

АнђелаМиловановић

Старије девојчице -52кг

0

2.

Локомотива

Софиа


Пријава

18

М

14

Ж

4

18

14

4

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ДејанМилушев

Старији полетарци -28кг

0

2.

КалојанСтанков

Старији полетарци -31кг

0

3.

НиколаГеоргиев

Старији полетарци -34кг

0

4.

БојанСтоев

Старији полетарци -38кг

0

5.

ЈулијанБлагоев

Старији полетарци +50кг

0

6.

КристианГенов

Млађи дечаци -38кг

0

7.

АхмедРабие

Млађи дечаци -46кг

0

8.

СтефанСтефанов

Старији дечаци -38кг

0

9.

ЛюбомирКирилов

Старији дечаци -55кг

0

10.

ИванРаденков

Старији дечаци -55кг

0

11.

ИвајлоГеоргиев

Старији дечаци -55кг

0

12.

ДимитърМалев

Старији дечаци -66кг

0

13.

ЛюбомирКойчев

Старији дечаци -73кг

0

14.

ХейдерЕл аши

Старији дечаци +73кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

МаяНаумова

Млађе девојчице +56кг

0

2.

АделинаГълъбинова

Млађе девојчице +56кг

0

3.

СимонаГеоргиева

Старије девојчице -48кг

0

4.

АннаСтоева

Старије девојчице -52кг

0

3.

Алексинац

Алексинац


Пријава

18

М

16

Ж

2

18

16

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

БогданГолубовић

Старији полетарци -34кг

0

2.

ЈованЈовчић

Старији полетарци -38кг

0

3.

МијатЈовановић

Старији полетарци -42кг

0

4.

ЂорђеЂорђевић

Старији полетарци -42кг

0

5.

ЛукаТрајковић

Старији полетарци -46кг

0

6.

ИлијаТрајковић

Старији полетарци -46кг

0

7.

НиколаЦветковић

Старији полетарци -46кг

0

8.

ОгњенЛатински

Старији полетарци -46кг

0

9.

ЛазарСтоиљковић

Старији полетарци +50кг

0

10.

НиколаБожиновић

Млађи дечаци -34кг

0

11.

ДанилоМилићевић

Млађи дечаци -38кг

0

12.

ВикторМиленковић

Млађи дечаци -42кг

0

13.

ЂорђеСтанковић

Млађи дечаци -42кг

0

14.

УрошСтевановић

Млађи дечаци -42кг

0

15.

ПавлеСавић

Млађи дечаци -50кг

0

16.

МихајлоМилојковић

Млађи дечаци -50кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

КсењаМилошевић

Старије полетарке -38кг

0

2.

ЈањаЗдравковић

Млађе девојчице -36кг

0

4.

Арена Спорт

Пловдив


Пријава

17

М

12

Ж

5

17

12

5

 
 
Такмичар
Носилац
1.

НиколаКујмов

Старији полетарци +50кг

0

2.

ПетарТерзиев

Млађи дечаци -38кг

0

3.

ЕрикВитанов

Млађи дечаци -38кг

0

4.

ИванАрнаудов

Млађи дечаци -50кг

0

5.

МартинСтојцхев

Млађи дечаци +66кг

0

6.

КристоРусев

Старији дечаци -34кг

0

7.

ИванКолаксазов

Старији дечаци -38кг

0

8.

СтраxилАнгелов

Старији дечаци -42кг

0

9.

СтојанЦингалов

Старији дечаци -46кг

0

10.

ГеоргиКолев

Старији дечаци -55кг

0

11.

ПламенЗаприанов

Старији дечаци -66кг

0

12.

ДимитарГеоргиев

Старији дечаци -73кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ВикториаДаскалова

Старије полетарке -38кг

0

2.

АлександраКралева

Млађе девојчице -44кг

0

3.

АвестаЦхростани

Млађе девојчице -48кг

0

4.

МариаГорева

Млађе девојчице -52кг

0

5.

ИваГајева

Старије девојчице -48кг

0

5.

13. мај

Јагодина


Пријава

16

М

11

Ж

5

16

11

5

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ФилипПавловић

Старији полетарци -25кг

0

2.

ФилипПетровић

Старији полетарци -38кг

0

3.

ПетарМилановић

Старији полетарци -42кг

0

4.

СаваЖивковић

Млађи дечаци -34кг

0

5.

ИлијаЦветановић

Млађи дечаци -38кг

0

6.

АндријаНиколић

Млађи дечаци -55кг

0

7.

ИлијаМихајловић

Млађи дечаци -66кг

0

8.

МатејаБожић

Старији дечаци -38кг

0

9.

ВељкоВеличковић

Старији дечаци -55кг

0

10.

ДушанСавић

Старији дечаци -73кг

0

11.

АндрејаМилановић

Старији дечаци -73кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

АњаРајковић

Млађе девојчице -32кг

0

2.

АндјелијаНићифоровић

Млађе девојчице -32кг

0

3.

ЕваСтевановић

Млађе девојчице -36кг

0

4.

МајаРајковић

Старије девојчице -48кг

0

5.

СофијаЖивковић

Старије девојчице -52кг

0

6.

Партизан Лесковац

Лесковац


Пријава

16

М

12

Ж

4

16

12

4

 
 
Такмичар
Носилац
1.

БорисМитић

Старији полетарци -25кг

0

2.

ДимитријеМитић

Старији полетарци -31кг

0

3.

ЛукаЦветановић

Старији полетарци -31кг

0

4.

ЛукаЈовановић

Старији полетарци -34кг

0

5.

НемањаСтевановић

Старији полетарци -34кг

0

6.

МихајлоПешић

Старији полетарци -38кг

0

7.

ИлијаГавриловић

Старији полетарци -38кг

0

8.

СтефанСимић

Млађи дечаци -38кг

0

9.

НиколаЂорђевић

Млађи дечаци -50кг

0

10.

БогданГавриловић

Старији дечаци -42кг

0

11.

НиколаМарковић

Старији дечаци -50кг

0

12.

АлексаДавитков

Старији дечаци -55кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЛенаСтојановић

Старије полетарке -38кг

0

2.

УнаПетровић

Старије полетарке -43кг

0

3.

АнастасијаСтаменковић

Старије полетарке -43кг

0

4.

БогданаЗлатковић

Млађе девојчице -44кг

0

7.

Хадј-Димитар

Сливен


Пријава

15

М

7

Ж

8

15

7

8

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ДениславСарацхев

Старији полетарци -28кг

0

2.

ИвајлоБасхев

Старији полетарци -34кг

0

3.

РосенКостов

Старији дечаци -42кг

0

4.

ИвајлоДимов

Старији дечаци -46кг

0

5.

СтефанАтанасов

Старији дечаци -46кг

0

6.

СтилијанНадицхев

Старији дечаци -50кг

0

7.

АнтонРусев

Старији дечаци -55кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЗлатомираВасилења

Старије полетарке -28кг

0

2.

ПреславаГеоргиева

Млађе девојчице -56кг

0

3.

ВикториаСтојанова

Старије девојчице -40кг

0

4.

ЛилиаГеоргиева

Старије девојчице -40кг

0

5.

СимеонаВасилева

Старије девојчице -48кг

0

6.

СилванаАтанасова

Старије девојчице -48кг

0

7.

ИвелинаАрнаудова

Старије девојчице -57кг

0

8.

ИринаКацхева

Старије девојчице -63кг

0

8.

Црногорац

Цетиње


Пријава

15

М

10

Ж

5

15

10

5

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ИлијаВицковић

Старији полетарци -25кг

0

2.

ПавлеПоповић

Старији полетарци -28кг

0

3.

ФилипКнежевић

Старији полетарци -31кг

0

4.

ВуканВукадиновић

Млађи дечаци -30кг

0

5.

БалшаПоповић

Млађи дечаци -38кг

0

6.

ФилипЛиповина

Млађи дечаци -38кг

0

7.

ЛукаЂурић

Млађи дечаци -42кг

0

8.

ВојоПејаковић

Млађи дечаци -42кг

0

9.

МиланКривокапић

Старији дечаци -73кг

0

10.

АндријаМартиновић

Старији дечаци +73кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

АнђелаСтаменковић

Млађе девојчице -36кг

0

2.

АндреаТурчиновић

Млађе девојчице -56кг

0

3.

ТамараЈовичевић

Млађе девојчице +56кг

0

4.

КсенијаСтаменковић

Старије девојчице -44кг

0

5.

УнаШпадијер

Старије девојчице -48кг

0

9.

Респецт

Софиа


Пријава

10

М

10

Ж

-

10

10

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МахмутЈаффар

Старији полетарци -25кг

0

2.

АнгелБлагов

Старији полетарци -34кг

0

3.

КристијанИванов

Старији полетарци -38кг

0

4.

КристианЛазаров

Старији полетарци -46кг

0

5.

ПетарПавлов

Млађи дечаци -34кг

0

6.

АлеxДинев

Млађи дечаци -42кг

0

7.

РасхоТианов

Млађи дечаци -46кг

0

8.

ВентсиславЛајаров

Млађи дечаци -55кг

0

9.

АнгелИлиев

Старији дечаци -50кг

0

10.

АлеxИванов

Старији дечаци -55кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

10.

Пирот

Пирот


Пријава

8

М

4

Ж

4

8

4

4

 
 
Такмичар
Носилац
1.

НемањаЋирић

Млађи дечаци -50кг

0

2.

МиодрагПетров

Млађи дечаци -60кг

0

3.

ЈованРанчић

Старији дечаци -42кг

0

4.

МатејаГвозденац

Старији дечаци -66кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ДаницаЋирић

Старије девојчице -44кг

0

2.

МилаЛилић

Старије девојчице -44кг

0

3.

МинаКрстић

Старије девојчице -57кг

0

4.

НађаАнтић

Старије девојчице +63кг

0

11.

Шогун

Ниш


Пријава

8

М

7

Ж

1

8

7

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

УрошПераловић

Млађи дечаци -38кг

0

2.

НиколаДимитријевић

Млађи дечаци -42кг

0

3.

ЛазарПоповић

Старији дечаци -38кг

0

4.

МаркоЗивковић

Старији дечаци -42кг

0

5.

ВељкоРајковић

Старији дечаци -55кг

0

6.

ЛукаКовачевић

Старији дечаци -73кг

0

7.

УрошЛазић

Старији дечаци +73кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

АнђелаИвановић

Млађе девојчице -44кг

0

12.

Бор

Бор


Пријава

7

М

4

Ж

3

7

4

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЛукаМилаковић

Старији полетарци -46кг

0

2.

НиколаАритоновић

Старији полетарци -46кг

0

3.

ОгњенЗлатков

Млађи дечаци -30кг

0

4.

ВељкоСимић

Млађи дечаци -38кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

НиколинаАритоновић

Млађе девојчице -36кг

0

2.

ТеодораАритоновић

Млађе девојчице -56кг

0

3.

СараЖивковић

Старије девојчице -63кг

0

13.

КОЗУВЦАНКА

Кавадарци


Пријава

7

М

6

Ж

1

7

6

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ТошеПетров

Старији полетарци -22кг

0

2.

НиколаПетров

Старији полетарци -50кг

0

3.

ДусхкоЈовески

Старији полетарци -50кг

0

4.

ИгнатПетров

Млађи дечаци -34кг

0

5.

НиколаЈанев

Старији дечаци -42кг

0

6.

БлагојТодоров

Старији дечаци -55кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

МаријаИлиевска

Старије девојчице -40кг

0

14.

Топалов

Софиа


Пријава

7

М

7

Ж

-

7

7

 
 
Такмичар
Носилац
1.

АнџиБалабанов

Старији полетарци -28кг

0

2.

АлександартБалабанов

Старији полетарци -28кг

0

3.

СамуилСтефанов

Млађи дечаци -30кг

0

4.

АлексАпостолов

Млађи дечаци -34кг

0

5.

ДенисГлабов

Млађи дечаци -34кг

0

6.

БогданСтефанов

Старији дечаци -50кг

0

7.

АнтонијМинков

Старији дечаци -60кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

15.

Илинден

Софиа


Пријава

7

М

6

Ж

1

7

6

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МартинДонцхев

Старији полетарци -22кг

0

2.

ЦветанСтанев

Старији полетарци -31кг

0

3.

ДимитарИванов

Старији полетарци -50кг

0

4.

ГеоргиЈорданов

Млађи дечаци -46кг

0

5.

ИванДрагулев

Старији дечаци -55кг

0

6.

ПеткоПетков

Старији дечаци +73кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ДараДунцхева

Старије полетарке -22кг

0

16.

Левски

Софиа


Пријава

6

М

4

Ж

2

6

4

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ДимитарАнастасов

Старији полетарци -28кг

0

2.

ПреславНиколов

Старији полетарци -34кг

0

3.

ВасилКодјабацхиски

Млађи дечаци -34кг

0

4.

ДаниалСтефанов

Млађи дечаци -55кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ПреславаКовацхева

Старије полетарке -38кг

0

2.

ЈоаннаГаврилова

Млађе девојчице -36кг

0

17.

Омега

Ниш


Пријава

6

М

3

Ж

3

6

3

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ФилипМиловановић

Млађи дечаци -34кг

0

2.

АлексаБулатовић

Млађи дечаци -38кг

0

3.

МатијаМилановић

Млађи дечаци -42кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЕваЈовановић

Старије полетарке -31кг

0

2.

ИваМиловановић

Млађе девојчице -32кг

0

3.

НедаСпасић

Млађе девојчице -40кг

0

18.

Вук

Ниш


Пријава

6

М

6

Ж

-

6

6

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЂорђеРанђеловић

Старији полетарци -28кг

0

2.

ЂорђеМарковић

Старији полетарци -28кг

0

3.

ДушанПавковић

Старији полетарци -31кг

0

4.

ОгњенЛожајић

Старији полетарци -31кг

0

5.

ЂорђеИвановић

Млађи дечаци +66кг

0

6.

МладенПавловић

Старији дечаци -55кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

19.

Академија Тодоровић

Зајечар


Пријава

6

М

6

Ж

-

6

6

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МалишаДобривојевић

Старији полетарци -34кг

0

2.

ЈованБузаџин

Млађи дечаци -55кг

0

3.

ИгњатПауновић

Старији дечаци -50кг

0

4.

АндрејаНижницки

Старији дечаци -55кг

0

5.

СлађанПуловић

Старији дечаци -60кг

0

6.

НиколаЂорђевић

Старији дечаци -66кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

20.

Сливен

Сливен


Пријава

6

М

4

Ж

2

6

4

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

АлександарГладински

Старији полетарци -38кг

0

2.

АндиНиколов

Млађи дечаци -38кг

0

3.

СтојкоКанчев

Старији дечаци -38кг

0

4.

СерканМехмедов

Старији дечаци -55кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

АлександраЦенева

Млађе девојчице -44кг

0

2.

АнтонетаАнтонова

Старије девојчице -44кг

0

21.

Олимпија

Козлодуј


Пријава

6

М

4

Ж

2

6

4

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ВасилТсхлезапски

Млађи дечаци -38кг

0

2.

ВицторТсонов

Млађи дечаци -46кг

0

3.

АнтониоПавлов

Старији дечаци -60кг

0

4.

ИвајлоИлиев

Старији дечаци -66кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

РаијаКајакова

Старије девојчице -44кг

0

2.

ДаниелаСтефанова

Старије девојчице -57кг

0

22.

Лесковац

Лесковац


Пријава

5

М

3

Ж

2

5

3

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ДјордјеНиколић

Старији полетарци -34кг

0

2.

ЂорђеГрујић

Старији полетарци +50кг

0

3.

ДавидВељковић

Старији дечаци -38кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

НиколинаВељковић

Старије полетарке -34кг

0

2.

АнастасијаНиколић

Млађе девојчице -40кг

0

23.

Брус

Брус


Пријава

5

М

2

Ж

3

5

2

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ОгњенЛазић

Старији полетарци -34кг

0

2.

ЛазарЂокић

Старији полетарци -38кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

АндријанаМаринковић

Старије полетарке -28кг

0

2.

АнђелаТерзић

Старије полетарке -31кг

0

3.

АњаЧикарић

Старије полетарке -34кг

0

24.

Бушидо

Прилеп


Пријава

4

М

1

Ж

3

4

1

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ХристијанЗдравески

Млађи дечаци -55кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

СтефанијаПетреска

Старије девојчице -48кг

0

2.

ЕмаДимитриоска

Старије девојчице -48кг

0

3.

МартинаЈанкоска

Старије девојчице -52кг

0

25.

ТХЕ СТРОНГЕСТ

Скопје


Пријава

4

М

2

Ж

2

4

2

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МаркоПанцевски

Старији полетарци -28кг

0

2.

ДамјанПетровски

Млађи дечаци -38кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ИваБогдановска

Млађе девојчице -36кг

0

2.

ДаниелаАлексовска

Млађе девојчице -36кг

0

26.

Ниш

Ниш


Пријава

4

М

2

Ж

2

4

2

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ИгњатЂокић

Старији полетарци -25кг

0

2.

МатејаМиловановић

Млађи дечаци -42кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

МилаМихаилов

Млађе девојчице -52кг

0

2.

ЈастраМиловановић

Старије девојчице -44кг

0

27.

ЦХАВДАР

Бјала Слатина


Пријава

3

М

3

Ж

-

3

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

СимеонПенев

Старији дечаци -46кг

0

2.

ЕмануилКирилов

Старији дечаци -66кг

0

3.

ДенисРусхидов

Старији дечаци +73кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

28.

ЦСКА Софиа

Софиа


Пријава

3

М

2

Ж

1

3

2

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

СветославДимитров

Млађи дечаци -42кг

0

2.

БојидарГалев

Млађи дечаци -46кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

МихаелаКирилова

Млађе девојчице -44кг

0

29.

СЕИСХИН

Прилеп


Пријава

3

М

-

Ж

3

3

3

 
 
Такмичар
Носилац

Нема података.

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ТеодораТасеска

Млађе девојчице -44кг

0

2.

СимонаСтојкоска

Старије девојчице -57кг

0

3.

ЛеонаНастоска

Старије девојчице -57кг

0

30.

Партизан

Краљево


Пријава

3

М

1

Ж

2

3

1

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЛукаТерзић

Старији дечаци -46кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

МаријаРадосављевић

Старије полетарке -34кг

0

2.

АнђелаТрнавац

Старије полетарке +43кг

0

31.

Ипон

Скопје


Пријава

3

М

2

Ж

1

3

2

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ФиснихФејзулаху

Млађи дечаци -38кг

0

2.

ИсенДемирсхаји

Старији дечаци -60кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

РумејсаФејзула

Старије девојчице -63кг

0

32.

Десант

Варна


Пријава

3

М

3

Ж

-

3

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ГеоргиГеоргиев

Старији полетарци -28кг

0

2.

БоианРадев

Старији полетарци -34кг

0

3.

ВелимирПопов

Млађи дечаци -34кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

33.

Стара Чаршија

Краљево


Пријава

3

М

1

Ж

2

3

1

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ПетарПавловић

Старији дечаци -50кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

КатаринаРудњанин

Млађе девојчице -48кг

0

2.

НаталијаБогојевић

Старије девојчице -44кг

0

34.

Жупа Александровац

Александровац


Пријава

2

М

-

Ж

2

2

2

 
 
Такмичар
Носилац

Нема података.

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

АлександраИвановић

Млађе девојчице -32кг

0

2.

МилицаИвковић

Млађе девојчице -40кг

0

35.

Санкаку

Прилеп


Пријава

1

М

1

Ж

-

1

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

АндрејСотироски

Млађи дечаци -66кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.