Међународни турнир "Алексинац 2022"Алексинац

Адреса: Тихомира Ђорђевића 95
Датум: 04.09.2022.

Такмичење "Међународни турнир "Алексинац 2022"" одржано је 04.09.2022. године. На овој страници можете погледати све резултате и бодове, као и клубове и такмичаре који су учествовали.

Медаље са такмичења

 
Клуб
Пријава
I
II
III
V
VII
1.

Црвена Звезда

Београд


Пријава

34

I

6

II

6

III

6

V

6

VII

1

34

6

6

6

6

1

2.

Рекорд Раковица

Београд


Пријава

19

I

4

II

6

III

4

V

2

VII

19

4

6

4

2

3.

Жандармерија

Београд


Пријава

18

I

7

II

1

III

2

V

3

VII

2

18

7

1

2

3

2

4.

Партизан

Београд


Пријава

13

I

3

II

4

III

3

V

1

VII

13

3

4

3

1

5.

Џудо удружење Карађорђевић

Сокобања


Пријава

16

I

2

II

3

III

5

V

2

VII

16

2

3

5

2

6.

СУ "Академик СД"

Смедерево


Пријава

9

I

4

II

III

2

V

1

VII

9

4

2

1

7.

Хасково

Хасково


Пријава

9

I

2

II

2

III

3

V

1

VII

1

9

2

2

3

1

1

8.

Џудока

Београд


Пријава

9

I

2

II

2

III

3

V

1

VII

9

2

2

3

1

9.

Ниш

Ниш


Пријава

19

I

2

II

2

III

2

V

2

VII

3

19

2

2

2

2

3

10.

13. мај

Јагодина


Пријава

18

I

2

II

1

III

2

V

2

VII

3

18

2

1

2

2

3

11.

Алексинац

Алексинац


Пријава

13

I

1

II

3

III

V

5

VII

13

1

3

5

12.

ЦСКА Софиа

Софиа


Пријава

13

I

1

II

1

III

4

V

3

VII

13

1

1

4

3

13.

СУ "Ипон 10"

Пирот


Пријава

10

I

1

II

1

III

4

V

2

VII

10

1

1

4

2

14.

Фајтер

Обреновац


Пријава

9

I

1

II

III

5

V

3

VII

9

1

5

3

15.

8

1

2

2

16.

Хајиме

Обреновац


Пријава

8

I

1

II

2

III

1

V

3

VII

1

8

1

2

1

3

1

17.

Тамиш

Панчево


Пријава

7

I

1

II

1

III

3

V

1

VII

7

1

1

3

1

18.

Академија Јочић

Старчево


Пријава

5

I

2

II

1

III

V

1

VII

5

2

1

1

19.

Вождовац

Београд


Пријава

5

I

II

2

III

2

V

1

VII

5

2

2

1

20.

13. мај

Уб


Пријава

10

I

II

2

III

2

V

VII

1

10

2

2

1

21.

Респецт

Софиа


Пријава

5

I

2

II

III

V

1

VII

5

2

1

22.

Лесковац

Лесковац


Пријава

5

I

1

II

III

2

V

1

VII

5

1

2

1

23.

Шогун

Ниш


Пријава

4

I

1

II

III

2

V

1

VII

4

1

2

1

24.

Бор

Бор


Пријава

8

I

II

2

III

1

V

VII

1

8

2

1

1

25.

СУ "Еxтреме"

Крушевац


Пријава

14

I

II

1

III

2

V

1

VII

2

14

1

2

1

2

26.

СУ "Академија Ивезић"

Ниш


Пријава

8

I

II

1

III

2

V

1

VII

1

8

1

2

1

1

27.

Илинден

Софиа


Пријава

6

I

II

III

4

V

VII

6

4

28.

СЕИСХИН

Прилеп


Пријава

6

I

1

II

III

1

V

1

VII

2

6

1

1

1

2

29.

ЛУГИ Јудо

Лунд


Пријава

6

I

1

II

III

1

V

1

VII

1

6

1

1

1

1

30.

ВГСК

Велико Градиште


Пријава

5

I

II

1

III

2

V

VII

1

5

1

2

1

31.

Десант

Варна


Пријава

2

I

1

II

III

1

V

VII

2

1

1

32.

Олимпија

Козлодуј


Пријава

9

I

II

III

3

V

1

VII

1

9

3

1

1

33.

Миоки

Скопје


Пријава

7

I

II

III

3

V

1

VII

1

7

3

1

1

34.

Академија Тодоровић

Зајечар


Пријава

9

I

II

III

3

V

1

VII

9

3

1

35.

Спарта

Источно Сарајево


Пријава

6

I

1

II

III

V

2

VII

1

6

1

2

1

36.

Кучево

Кучево


Пријава

2

I

1

II

III

V

1

VII

2

1

1

37.

Бамби

Пожаревац


Пријава

3

I

II

III

2

V

1

VII

3

2

1

38.

Жупа Александровац

Александровац


Пријава

6

I

II

III

2

V

VII

1

6

2

1

39.

УЏК Кинезис

Ниш


Пријава

3

I

II

1

III

V

VII

3

1

40.

Топалов

Софиа


Пријава

3

I

II

1

III

V

VII

3

1

41.

Гоч

Врњачка Бања


Пријава

2

I

II

1

III

V

VII

2

1

42.

СУ "Мија&Зорка"

Суботица


Пријава

1

I

II

1

III

V

VII

1

1

43.

Схидо

Цеље


Пријава

6

I

II

III

1

V

2

VII

6

1

2

44.

Вук

Ниш


Пријава

3

I

II

III

1

V

2

VII

3

1

2

45.

4

1

1

1

46.

Рандори

Источно Сарајево


Пријава

4

I

II

III

1

V

1

VII

4

1

1

47.

Брус

Брус


Пријава

5

I

II

III

V

4

VII

5

4

48.

Цомбат Самбо

Софиа


Пријава

8

I

II

III

1

V

VII

3

8

1

3

49.

Обреновац

Обреновац


Пријава

3

I

II

III

1

V

VII

3

1

50.

Јединство

Качарево


Пријава

3

I

II

III

1

V

VII

3

1

51.

Борац

Чачак


Пријава

2

I

II

III

1

V

VII

2

1

52.

Винча

Београд


Пријава

1

I

II

III

V

1

VII

1

1

53.

Света Србија

Београд


Пријава

2

I

II

III

V

VII

1

2

1

54.

Крушевац

Крушевац


Пријава

2

I

II

III

V

VII

1

2

1

55.

1