Куп "Сребрно Језеро" 2023 II ДАНВелико Градиште

Адреса: Булгаловска бр.40
Датум: 11.06.2023.

Такмичење "Куп "Сребрно Језеро" 2023 II ДАН" одржано је 11.06.2023. године. На овој страници можете погледати све резултате и бодове, као и клубове и такмичаре који су учествовали.

Резултати са такмичења

Млађи дечаци -30кг

Преузмите листу

 
 
 
Такмичар
Појед./Клупски
1.

АлексаПетровиц

Академија Јочић,
Старчево

12 бода
100%

12 бода
100%

2.

НиколаЂуров

СУ "Ипон 10",
Пирот

0 бодова
0%

0 бодова
0%

Млађи дечаци -34кг

Преузмите листу

 
 
 
Такмичар
Појед./Клупски
1.

УрошРистић

Џудо удружење Карађорђевић,
Сокобања

12 бода
100%

12 бода
100%

2.

ДавидМамојка

Тамиш,
Панчево

8 бодова
100%

8 бодова
100%

3.

АлександарБеговић

4 бода
100%

4 бода
100%

3.

ПавлеЋосић

Тамиш,
Панчево

4 бода
100%

4 бода
100%

5.

ВикторСтевановић

0 бодова
0%

0 бодова
0%

5.

БогданСтојановић

0 бодова
0%

0 бодова
0%

Млађи дечаци -38кг

Преузмите листу

 
 
 
Такмичар
Појед./Клупски
1.

ДимитријеДејановић

СУ "Академик СД",
Смедерево

12 бода
100%

12 бода
100%

2.

УрошЦојић

СУ "Академик СД",
Смедерево

0 бодова
0%

8 бодова
100%

3.

БорисСекулић

4 бода
100%

4 бода
100%

3.

ЛукаАндјелковић

4 бода
100%

4 бода
100%

5.

ЈованБранковић

0 бодова
0%

2 бода
100%

5.

НиколаДелић

0 бодова
0%

2 бода
100%

Млађи дечаци -42кг

Преузмите листу

 
 
 
Такмичар
Појед./Клупски
1.

НовакНедељковић

Тамиш,
Панчево

0 бодова
0%

12 бода
100%

2.

ДанилоСтојковић

0 бодова
0%

8 бодова
100%

3.

АндрејаНиколић

0 бодова
0%

4 бода
100%

3.

ФилипБруић

0 бодова
0%

4 бода
100%

5.

ОгњенЖивановић

2 бода
100%

2 бода
100%

5.

ЛавИлчић

Крушевац,
Крушевац

0 бодова
0%

2 бода
100%

7.

БорисПавловиц

0 бодова
0%

0 бодова
0%

7.

АлексаЖивић

0 бодова
0%

0 бодова
0%

Млађи дечаци -46кг

Преузмите листу

 
 
 
Такмичар
Појед./Клупски
1.

ДанилоЦурциц

0 бодова
0%

12 бода
100%

2.

ВељкоМанојловић

Алексинац,
Алексинац

8 бодова
100%

8 бодова
100%

3.

НиколаМаринковић

0 бодова
0%

4 бода
100%

3.

ДусанРатковић

4 бода
100%

4 бода
100%

5.

ВукЛиздек

0 бодова
0%

2 бода
100%

5.

ДамјанСтојковић

0 бодова
0%

2 бода
100%

7.

АлексаШабат

Тамиш,
Панчево

0 бодова
0%

0 бодова
0%

Млађи дечаци -50кг

Преузмите листу

 
 
 
Такмичар
Појед./Клупски
1.

АндријаПетронијевић

12 бода
100%

12 бода
100%

2.

ПетарСтоиљковић

Алексинац,
Алексинац

0 бодова
0%

8 бодова
100%

3.

БогданЛазаревић

Борац,
Чачак

4 бода
100%

4 бода
100%

3.

ПавлеСалатић

4 бода
100%

4 бода
100%

5.

ОгњенБабовић

Партизан,
Нови Сад

0 бодова
0%

0 бодова
0%

5.

ВелиборГрабунџија

Тамиш,
Панчево

0 бодова
0%

0 бодова
0%

Млађи дечаци -55кг

Преузмите листу

 
 
 
Такмичар
Појед./Клупски
1.

ВукашинАрсић

0 бодова
0%

12 бода
100%

2.

МиланСмиљкић

8 бодова
100%

8 бодова
100%

3.

ДамјанМатић

0 бодова
0%

4 бода
100%

3.

ВикторЂурић

4 бода
100%

4 бода
100%

5.

СтрахињаПантић

Тамиш,
Панчево

0 бодова
0%

0 бодова
0%

Млађи дечаци -60кг

Преузмите листу

 
 
 
Такмичар
Појед./Клупски
1.

МихајлоМарић

0 бодова
0%

12 бода
100%

2.

СтрахињаЈовановић

0 бодова
0%

8 бодова
100%

3.

СветозарМилић

0 бодова
0%

4 бода
100%

3.

ЛазарНешовић

4 бода
100%

4 бода
100%

5.

ЛазарТица

0 бодова
0%

0 бодова
0%

5.

ФилипФаркаш

0 бодова
0%

2 бода
100%

Млађи дечаци -66кг

Преузмите листу

 
 
 
Такмичар
Појед./Клупски
1.

ОгњенМиленковић

13. мај,
Уб

0 бодова
0%

12 бода
100%

2.

ВуканЂековић

0 бодова
0%

8 бодова
100%

3.

ЈованЧубраковић

0 бодова
0%

4 бода
100%

3.

ВањаКовачевић

4 бода
100%

4 бода
100%

Млађи дечаци +66кг

Преузмите листу

 
 
 
Такмичар
Појед./Клупски
1.

ВојинМудрић

Царина,
Смедерево

0 бодова
0%

12 бода
100%

2.

МатејаТимотијевић

Царина,
Смедерево

0 бодова
0%

8 бодова
100%

3.

ВукТошић

СУ "Ипон 10",
Пирот

0 бодова
0%

4 бода
100%

3.

АлексаЈелић

Борац,
Чачак

4 бода
100%

4 бода
100%

5.

ДјордјеБогић

Бамби,
Пожаревац

0 бодова
0%

0 бодова
0%