Куп "Сребрно Језеро" 2023Велико Градиште

Адреса: Булгаловска бр.40
Датум: 10.06.2023.

Такмичење "Куп "Сребрно Језеро" 2023" одржано је 10.06.2023. године. На овој страници можете погледати све резултате и бодове, као и клубове и такмичаре који су учествовали.

Пријаве клубова

 
Клуб
Пријава
Мушки
Женски
Пријава
1.

27

21

6

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ДушанБабић

Старији полетарци -28кг

4

2.

ВасилијеШекуларац

Старији полетарци -31кг

1

3.

АлексаВлачо

Старији полетарци -34кг

1

4.

ЛукаМијаиловић

Старији полетарци -34кг

6

5.

ВељкоВасић

Старији полетарци -34кг

-

6.

КонстантинМаринковић

Старији полетарци -38кг

2

7.

ИлијаШајфар

Старији полетарци -42кг

1

8.

Виктор урошВитановић

Старији полетарци -42кг

-

9.

АлексаВлајић

Старији полетарци +50кг

2

10.

СтрахињаМанојловић

Старији дечаци -50кг

1

11.

ФилипШајфар

Старији дечаци -50кг

4

12.

КонстантинПетронић

Старији дечаци -55кг

5

13.

АлександарМаринковић

Старији дечаци -60кг

1

14.

ДавидДелић

Старији дечаци -60кг

-

15.

МихајлоМанасијевић

Старији дечаци -66кг

2

16.

МаркоМијаиловић

Старији дечаци -66кг

-

17.

ТомиславФатић

Старији дечаци -73кг

2

18.

УрошГавриловић

Старији дечаци +73кг

1

19.

МихајлоТакић

Старији дечаци +73кг

7

20.

ЛукаСуботић

Кадети -73кг

4

21.

ДавидМачкић

Кадети -81кг

5

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ХеленаВлачо

Старије полетарке -31кг

7

2.

ИваШаровић

Старије полетарке -34кг

2

3.

ДуњаКостић

Старије полетарке -38кг

3

4.

ТамараЖивковић

Старије девојчице -63кг

1

5.

СандраЧигоја

Старије девојчице -63кг

7

6.

УнаМраковић

Старије девојчице +63кг

1

2.

18

13

5

 
 
Такмичар
Носилац
1.

НиколаЈонић

Старији полетарци -34кг

-

2.

ВукашинРајковић

Старији полетарци -42кг

-

3.

ВукашинСимовић

Старији полетарци -46кг

4

4.

ПетарСтојиљковић

Старији полетарци -50кг

3

5.

РасткоКопуновић

Старији дечаци -46кг

4

6.

СтефанЈонић

Старији дечаци -50кг

3

7.

ФилипСмиљковић

Старији дечаци -55кг

1

8.

МаркоСтојиљковић

Старији дечаци -60кг

5

9.

НемањаЈокић

Старији дечаци -66кг

1

10.

БогданВучковић

Старији дечаци -66кг

3

11.

МатејаМиочиновић

Старији дечаци -66кг

5

12.

ОгњенМаријан

Старији дечаци +73кг

6

13.

АндрејВучковић

Кадети -81кг

3

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ИнаСтојанов

Старије девојчице -44кг

2

2.

НадјаПурић

Старије девојчице -44кг

6

3.

ЈанаСтефановић

Старије девојчице -63кг

5

4.

АњаЈовановић

Кадеткиње -48кг

1

5.

АнастасијаМандић

Кадеткиње -57кг

4

3.

Џудока

Београд


Пријава

18

М

14

Ж

4

18

14

4

 
 
Такмичар
Носилац
1.

СергејНиколић

Старији полетарци -25кг

6

2.

ВељкоЈовановић

Старији полетарци -31кг

-

3.

ВањаМихаиловић

Старији полетарци -34кг

7

4.

ДимитријеМилетић

Старији полетарци -34кг

-

5.

ОгњенМихаиловић

Старији полетарци -38кг

6

6.

ВукМитрић

Старији полетарци -42кг

4

7.

АндрејЦвијовић

Старији полетарци -42кг

-

8.

КостаГрујић

Старији дечаци -46кг

3

9.

БобанАврамовић

Старији дечаци -46кг

5

10.

КостаЧулић

Старији дечаци -50кг

7

11.

МатејаГавриловић

Старији дечаци -50кг

8

12.

ЛукаЈовановић

Старији дечаци -60кг

3

13.

АндрејКирћански

Кадети -60кг

1

14.

НенадФилиповић

Кадети -66кг

3

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЛенаМилетић

Старије полетарке -31кг

3

2.

АнђелаИлић

Старије полетарке -31кг

4

3.

СараГајић

Старије девојчице -48кг

5

4.

СараИлић

Старије девојчице -63кг

2

4.

16

10

6

 
 
Такмичар
Носилац
1.

РасткоЦвијић

Старији полетарци -42кг

5

2.

ФилипКачар

Старији полетарци -46кг

1

3.

ВикторЗарић

Старији полетарци -50кг

-

4.

АндрејАлексић

Старији полетарци +50кг

1

5.

ПетарДудварски

Старији дечаци -46кг

2

6.

НенадПетровић

Старији дечаци -55кг

3

7.

АндрејАнастасов

Старији дечаци -73кг

3

8.

ВасилијеЂековић

Старији дечаци -73кг

7

9.

ВукЛалић

Кадети -50кг

1

10.

ПетарЋирковић

Кадети -81кг

7

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

УнаВукићевић

Старије полетарке -34кг

3

2.

ЛараНесовић

Старије полетарке -43кг

4

3.

НаталијаСавић

Старије девојчице -48кг

1

4.

АнђелаТодоровић

Старије девојчице -52кг

1

5.

СараДимић

Старије девојчице -52кг

4

6.

АндјелијаСавић

Кадеткиње -63кг

1

5.

15

14

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

СергејСтанковић

Старији полетарци -31кг

8

2.

УрошСадиковић

Старији полетарци -31кг

-

3.

СтрахињаТаневски

Старији полетарци -34кг

8

4.

ИлијаБобичић

Старији полетарци -34кг

-

5.

ЛазарГлухалић

Старији полетарци -38кг

1

6.

ИгорВидаковић

Старији полетарци -38кг

4

7.

ВукПивљанин

Старији полетарци -42кг

3

8.

КостаКецојевић

Старији дечаци -50кг

2

9.

ЛукаМилић

Старији дечаци -50кг

5

10.

АндрејВучковић

Старији дечаци -55кг

8

11.

ФилипПеруничић

Старији дечаци -60кг

2

12.

АндрејАризановић

Старији дечаци -60кг

6

13.

АлексаТанасијевић

Старији дечаци -60кг

7

14.

ВукВидаковић

Кадети -73кг

8

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

НинаКнезовић

Старије полетарке -28кг

1

6.

Тамиш

Панчево


Пријава

14

М

10

Ж

4

14

10

4

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ИлијаБогдановић

Старији полетарци -42кг

2

2.

КристианЛехни

Старији дечаци -34кг

1

3.

ГаврилоБошковић

Старији дечаци -42кг

2

4.

МихајлоВуковић

Старији дечаци -42кг

3

5.

МихајлоЦветковић

Старији дечаци -42кг

5

6.

ЛазарЂориц

Старији дечаци -55кг

-

7.

ВасилијеСтајчић

Старији дечаци -66кг

4

8.

ВукДугић

Кадети -55кг

1

9.

ФилипМаксимовић

Кадети -73кг

3

10.

ПетарНоваковић

Кадети +90кг

3

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

СташаМаринковић

Старије полетарке -22кг

2

2.

НиколијаШошевић

Старије полетарке -31кг

6

3.

ИскраРаденковић

Старије полетарке -31кг

8

4.

ДуњаПралица

Старије девојчице -44кг

5

7.

ВГСК

Велико Градиште


Пријава

13

М

8

Ж

5

13

8

5

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ИванЈовановић

Старији полетарци -31кг

-

2.

УрошКрстић

Старији дечаци -42кг

4

3.

ВукашинЗгоњанин

Старији дечаци -46кг

6

4.

НиколаПавловић

Старији дечаци -50кг

6

5.

ЈакшаЈаковљевић

Кадети -55кг

2

6.

ЛазарМаркићевић

Кадети -66кг

6

7.

МиланЋирковић

Кадети -81кг

1

8.

МатијаМилошевић

Кадети -90кг

1

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ДуњаСтојковић

Старије полетарке -43кг

5

2.

ИсидораИлић

Старије девојчице -52кг

5

3.

АнастасијаИвковић

Старије девојчице -57кг

4

4.

ЗојаМиловановић

Старије девојчице +63кг

3

5.

ЉубицаСтојадиновић

Старије девојчице +63кг

6

8.

Партизан

Београд


Пријава

12

М

5

Ж

7

12

5

7

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЛукаЛиздек

Старији полетарци -25кг

3

2.

УрошРадовановић

Старији полетарци -38кг

8

3.

СергејСтанковић

Старији дечаци -46кг

1

4.

МихајлоПавловић

Старији дечаци -55кг

7

5.

АлександарПутниковић

Старији дечаци -55кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

СараДрљача

Старије полетарке -31кг

5

2.

НинаГрубјешић

Старије полетарке -34кг

1

3.

ЉубицаСтојановић

Старије полетарке -34кг

6

4.

ДуњаМрваљевић

Старије полетарке -38кг

4

5.

МилицаЛопичић

Старије полетарке -38кг

5

6.

СимоновићЛана

Старије девојчице -44кг

7

7.

ДаницаСтојановић

Старије девојчице -57кг

1

9.

СУ "Академик СД"

Смедерево


Пријава

12

М

8

Ж

4

12

8

4

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ПавлеСтанковић

Старији полетарци -28кг

1

2.

ФилипАрсић

Старији полетарци -31кг

2

3.

АлексаКукаљ

Старији полетарци -31кг

4

4.

ЂорђеСтанојевић

Старији полетарци -31кг

7

5.

МихајлоЗлатановић

Старији полетарци -34кг

5

6.

ВукашинСимоновић

Старији полетарци -38кг

3

7.

СтрахињаКостић

Кадети -50кг

2

8.

МиланОбрадовић

Кадети +90кг

4

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

МашаРадосављевић

Старије полетарке -31кг

1

2.

МилицаЦојић

Старије полетарке -38кг

2

3.

МилаСтепановић

Старије полетарке -43кг

1

4.

НевенаРошковић

Старије девојчице -48кг

6

10.

Винча

Београд


Пријава

12

М

9

Ж

3

12

9

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МихаилоМарић

Старији полетарци -34кг

-

2.

АлексаСтанковић

Старији полетарци -38кг

-

3.

ИлијаСтанковић

Старији дечаци -55кг

-

4.

ПавлеМладеновић

Старији дечаци -60кг

4

5.

ЛукаДелевић

Старији дечаци +73кг

3

6.

ЛазарЖивковић

Старији дечаци +73кг

4

7.

АлексаГрујић

Кадети -66кг

5

8.

ФилипПрокић

Кадети -66кг

7

9.

АлександарЛупулов

Кадети -66кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЂурђаМилојковић

Старије полетарке -31кг

-

2.

ЛараМијалковић

Старије девојчице -57кг

3

3.

ИвонаИвановић

Кадеткиње -57кг

3

11.

Бор

Бор


Пријава

12

М

9

Ж

3

12

9

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ИлијаШаиновић

Старији полетарци -34кг

-

2.

ВасилијеМарић

Старији полетарци -38кг

-

3.

ФилипЂокић

Старији полетарци -46кг

6

4.

СтрахињаРистић

Старији дечаци -38кг

2

5.

ПавлеНиколић

Старији дечаци -42кг

1

6.

НиколаБузејић

Старији дечаци +73кг

2

7.

НенадСтанковић

Кадети -60кг

4

8.

СтефанПетровски

Кадети -66кг

2

9.

НемањаЦањевић

Кадети -73кг

6

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

СараКрајњановић

Старије девојчице -44кг

8

2.

МилицаЈовановић

Кадеткиње -70кг

1

3.

СараШаиновиц

Кадеткиње +70кг

1

12.

13. мај

Уб


Пријава

11

М

4

Ж

7

11

4

7

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МихајлоЛазић

Старији полетарци -38кг

7

2.

БошкоЈованчић

Старији полетарци -42кг

-

3.

НиколаЈелић

Старији дечаци -55кг

2

4.

ЛазарПоповић

Старији дечаци -66кг

8

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ДуњаДубљевић

Старије полетарке -22кг

1

2.

МињаМиленковић

Старије полетарке -38кг

1

3.

ВишњаЈелић

Старије девојчице -44кг

3

4.

НевенаДрагићевић

Старије девојчице -48кг

4

5.

СараПоповић

Старије девојчице -57кг

5

6.

КристинаЛукић

Старије девојчице -63кг

6

7.

ДанијелаЈевтић

Кадеткиње -57кг

1

13.

Фајтер

Обреновац


Пријава

10

М

9

Ж

1

10

9

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ДеспотЛазиц

Старији полетарци -28кг

2

2.

СтефанБаловиц

Старији полетарци -31кг

3

3.

НемањаБаловиц

Старији полетарци -31кг

5

4.

МиланПетковиц

Старији полетарци -31кг

-

5.

АндријаМихаиловиц

Старији полетарци -42кг

7

6.

ЛазарСтанојевиц

Старији полетарци -42кг

8

7.

ЈованПоповић

Старији полетарци -50кг

1

8.

БогданМихаиловиц

Старији полетарци -50кг

4

9.

НиколаПоповиц

Старији дечаци +73кг

5

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЕмилијаАлексић

Старије полетарке +43кг

1

14.

ОЏК Пролетер

Зрењанин


Пријава

10

М

3

Ж

7

10

3

7

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ИлијаЋирић

Старији полетарци -28кг

6

2.

ПетарМарковић

Старији дечаци -38кг

1

3.

ВукБенгин

Старији дечаци -66кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ВалентинаСтанчић

Старије полетарке -25кг

2

2.

КатаринаГорановић

Старије девојчице -40кг

2

3.

ЛенкаСтефановић

Старије девојчице -44кг

1

4.

ЛенкаСтојанов

Старије девојчице -52кг

2

5.

ХанаБера

Старије девојчице -57кг

2

6.

МиљанаДанић

Старије девојчице +63кг

7

7.

АлександраБељуц

Кадеткиње +70кг

3

15.

13. мај

Јагодина


Пријава

9

М

6

Ж

3

9

6

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

КостаМијушковић

Старији полетарци -38кг

5

2.

ВукМарковић

Старији дечаци -38кг

3

3.

ВојинЈокић

Старији дечаци -55кг

4

4.

ЂорђеАпостоловић

Старији дечаци -73кг

5

5.

ИлијаМихајловић

Кадети -81кг

2

6.

ПетарМилановић

Кадети +90кг

1

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЂурђаНићифоровић

Старије девојчице -48кг

2

2.

АндјелијаНићифоровић

Кадеткиње -48кг

2

3.

АњаРајковић

Кадеткиње -48кг

3

16.

8

7

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ДанилоПап

Старији полетарци -25кг

5

2.

ВукАрандјеловиц

Старији полетарци -28кг

-

3.

ПламенСаравија

Старији полетарци -34кг

4

4.

НемањаСтанојевић

Старији полетарци -34кг

-

5.

ВукашинМилановић

Старији полетарци -34кг

-

6.

МатијаПавловић

Старији полетарци -46кг

2

7.

ЖикаТрумић

Старији полетарци -50кг

5

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЛенкаАлексић

Старије полетарке -25кг

3

17.

СУ "Ипон 10"

Пирот


Пријава

8

М

4

Ж

4

8

4

4

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЛукаГолубовић

Старији полетарци -25кг

1

2.

МихајлоНешић

Старији дечаци -38кг

5

3.

ЛазарПотић

Кадети -60кг

2

4.

НиколаПоповић

Кадети -66кг

8

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

МилицаСандић

Старије полетарке -28кг

3

2.

СараРакић

Старије полетарке -43кг

3

3.

МашаПотић

Старије девојчице -52кг

6

4.

СофијаЈовичић

Кадеткиње -63кг

3

18.

Ниш

Ниш


Пријава

7

М

7

Ж

-

7

7

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ДимитријеМиленковић

Старији полетарци -28кг

3

2.

ЛукаМихајловић

Старији полетарци -28кг

8

3.

ДамјанСтојановић

Старији полетарци -31кг

6

4.

ДушанЈанковић

Старији полетарци -34кг

2

5.

ВикторМиловановић

Старији полетарци -34кг

3

6.

АндрејКаличанин

Старији полетарци -34кг

-

7.

ЂорђеЈевремић

Старији полетарци -34кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

19.

Џудо удружење Карађорђевић

Сокобања


Пријава

7

М

4

Ж

3

7

4

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ПетарЖивановић

Старији полетарци -22кг

1

2.

ВасилијеКрстић

Старији полетарци -25кг

4

3.

ЂорђеПетковић

Старији полетарци -28кг

5

4.

ЈованМарјановић

Кадети -73кг

2

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ХеленаУсаиновић

Старије полетарке -25кг

1

2.

ТараАндрејевић

Старије полетарке -28кг

2

3.

НедаМилијић

Старије девојчице -52кг

3

20.

СУ "Еxтреме"

Крушевац


Пријава

6

М

5

Ж

1

6

5

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ВукашинМомчиловић

Старији полетарци -31кг

-

2.

АндрејРешетар

Старији дечаци -60кг

8

3.

ЈованЧапаковић

Старији дечаци -66кг

7

4.

ВељкоВучковић

Кадети -66кг

4

5.

МилошВукићевић

Кадети -90кг

4

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

НађаБуковац

Старије полетарке -34кг

5

21.

6

3

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ВладимирЛаудановић

Старији полетарци -46кг

7

2.

АндрејНиколић

Старији дечаци -73кг

4

3.

БорисЧолаковић

Кадети -81кг

4

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

МилаЈокановић

Старије полетарке -28кг

4

2.

ТеодораАрсовиц

Старије полетарке -28кг

5

3.

ЕмилијаЧолаковић

Кадеткиње -70кг

3

22.

Царина

Смедерево


Пријава

6

М

3

Ж

3

6

3

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЂурађПавловић

Старији полетарци -28кг

7

2.

АлександарМарковић

Старији дечаци -66кг

-

3.

НовакДачић

Кадети -66кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЈулијаЈевремовић

Старије полетарке -31кг

2

2.

АдријанаСтанимировић

Старије девојчице -40кг

3

3.

ХеленаБожовић

Кадеткиње -63кг

4

23.

Кукољ Тим

Београд


Пријава

5

М

4

Ж

1

5

4

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

РељаТрифуновић

Старији полетарци -31кг

-

2.

АлексаБрадаш

Старији полетарци -34кг

-

3.

СтрахињаРадосављевић

Старији полетарци -46кг

5

4.

МаркоНиколић

Старији полетарци -50кг

8

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЂурђаЗекић

Старије полетарке -38кг

6

24.

5

2

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

НикшаЛукач

Старији полетарци -34кг

-

2.

ЛазарТешић

Старији полетарци -34кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ХеленаДрљевић

Старије полетарке -38кг

7

2.

ТеодораЂајић

Старије полетарке +43кг

2

3.

АнђелијаАрсенијевић

Старије девојчице -57кг

6

25.

Бамби

Пожаревац


Пријава

5

М

5

Ж

-

5

5

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ТадијаДимић

Старији полетарци -25кг

2

2.

ВасилијеДимић

Старији полетарци -38кг

-

3.

ИлијаДедовић

Старији полетарци -42кг

-

4.

ИлијаПавловић

Старији полетарци -46кг

3

5.

ДушанЂорђевић

Старији полетарци -50кг

7

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

26.

5

4

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ПетарМарковић

Старији полетарци -50кг

6

2.

МатијаГрујић

Старији дечаци -38кг

4

3.

МихаилоЈовић

Старији дечаци -55кг

6

4.

СаваПетровић

Кадети -81кг

6

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ДуњаАџић

Кадеткиње -70кг

4

27.

Спортско џудо удружење

Пожаревац


Пријава

5

М

5

Ж

-

5

5

 
 
Такмичар
Носилац
1.

СтрахињаКрстић

Старији полетарци -31кг

-

2.

СтеванМиловановић

Старији полетарци -42кг

6

3.

ИванМиловановић

Старији дечаци -34кг

2

4.

БојанВарга

Старији дечаци -66кг

6

5.

СтеванЂурић

Старији дечаци -73кг

1

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

28.

АС

Београд


Пријава

5

М

2

Ж

3

5

2

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ПетарЂорђевић

Старији дечаци -55кг

-

2.

АлексаПарезановић

Старији дечаци -55кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ТијанаМаксимовић

Старије полетарке -43кг

2

2.

МаријаВидовић

Старије девојчице -57кг

7

3.

ПетраОстојић

Старије девојчице -63кг

3

29.

Хајиме

Обреновац


Пријава

5

М

2

Ж

3

5

2

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

СтрахињаСтојановић

Старији полетарци -50кг

2

2.

СтефанМарковић

Старији дечаци -60кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

УнаФилиповић

Старије полетарке -31кг

-

2.

ИваМаринковић

Старије девојчице -40кг

1

3.

АндјелинаПавловић

Старије девојчице -48кг

3

30.

Кучево

Кучево


Пријава

4

М

-

Ж

4

4

4

 
 
Такмичар
Носилац

Нема података.

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

НађаБлагојевић

Старије девојчице -44кг

4

2.

ЛенаЖивановић

Старије девојчице -48кг

7

3.

ХеленаПауновић

Старије девојчице +63кг

5

4.

АнастасијаСтојковић

Кадеткиње -70кг

2

31.

Вождовац

Београд


Пријава

4

М

3

Ж

1

4

3

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

СтрахињаТубић

Старији полетарци -31кг

-

2.

МихаилоЈошић

Старији полетарци -34кг

-

3.

АндрејМаксимовски

Старији полетарци -34кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

АнаГњатовић

Старије полетарке -34кг

7

32.

Жупа Александровац

Александровац


Пријава

4

М

3

Ж

1

4

3

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ДушанСавовић

Кадети -60кг

3

2.

ИванВашчук

Кадети -90кг

5

3.

НиколаМилосављевић

Кадети +90кг

2

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

АндријанаПетковић

Кадеткиње +70кг

2

33.

Машинац

Краљево


Пријава

3

М

2

Ж

1

3

2

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

НиколаЈелић

Кадети -73кг

1

2.

ЛукаСтојић

Кадети -73кг

7

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЕленаСкочајић

Кадеткиње -63кг

2

34.

2

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ВукПоповић

Кадети -73кг

5

2.

СтефанПоповић

Кадети -90кг

3

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

35.

Младост Царина

Смедерево


Пријава

2

М

-

Ж

2

2

2

 
 
Такмичар
Носилац

Нема података.

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

НиколинаИвановић

Старије девојчице +63кг

2

2.

АнастасијаИвановић

Старије девојчице +63кг

4

36.

Партизан

Краљево


Пријава

1

М

-

Ж

1

1

1

 
 
Такмичар
Носилац

Нема података.

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

МаријаМатовић

Старије полетарке -34кг

4

37.

Јединство

Качарево


Пријава

1

М

1

Ж

-

1

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МилошСтојановић

Кадети -90кг

2

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

38.

Динамо

Брасхов


Пријава

1

М

-

Ж

1

1

1

 
 
Такмичар
Носилац

Нема података.

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ТеодораПуиуу

Кадеткиње -57кг

2