Куп "Сребрно Језеро" 2019Велико Градиште

Адреса: Вељка Влаховића бб
Датум: 08.06.2019.

Такмичење "Куп "Сребрно Језеро" 2019" одржано је 08.06.2019. године. На овој страници можете погледати све резултате и бодове, као и клубове и такмичаре који су учествовали.

Медаље са такмичења

 
Клуб
Пријава
I
II
III
V
VII
1.

Винча

Београд


Пријава

28

I

5

II

4

III

4

V

7

VII

28

5

4

4

7

2.

13. мај

Јагодина


Пријава

30

I

2

II

4

III

7

V

5

VII

2

30

2

4

7

5

2

3.

ВГСК

Велико Градиште


Пријава

16

I

2

II

3

III

3

V

1

VII

1

16

2

3

3

1

1

4.

Динамо

Панчево


Пријава

10

I

2

II

3

III

2

V

2

VII

10

2

3

2

2

5.

Јединство

Качарево


Пријава

6

I

5

II

III

V

VII

6

5

6.

Бор

Бор


Пријава

8

I

2

II

2

III

3

V

VII

8

2

2

3

7.

13. мај

Уб


Пријава

11

I

2

II

1

III

4

V

2

VII

11

2

1

4

2

8.

Филоктет

Зрењанин


Пријава

10

I

1

II

2

III

5

V

1

VII

10

1

2

5

1

9.

Царина

Смедерево


Пријава

11

I

II

3

III

6

V

VII

11

3

6

10.

Џудока

Београд


Пријава

17

I

2

II

1

III

2

V

7

VII

17

2

1

2

7

11.

ОЏК Пролетер

Зрењанин


Пријава

8

I

3

II

1

III

1

V

VII

8

3

1

1

12.

Бушидо

Прилеп


Пријава

13

I

1

II

1

III

5

V

1

VII

13

1

1

5

1

13.

8

1

3

1

14.

Обреновац

Обреновац


Пријава

8

I

II

2

III

4

V

2

VII

8

2

4

2

15.

Панчево

Панчево


Пријава

6

I

2

II

1

III

1

V

1

VII

6

2

1

1

1

16.

Партизан ВМЛ

Београд


Пријава

6

I

2

II

1

III

1

V

VII

6

2

1

1

17.

Сириг

Сириг


Пријава

6

I

1

II

3

III

V

VII

1

6

1

3

1

18.

СЕИСХИН

Прилеп


Пријава

7

I

1

II

1

III

3

V

1

VII

7

1

1

3

1

19.

Спортско џудо удружење

Пожаревац


Пријава

7

I

2

II

1

III

V

1

VII

1

7

2

1

1

1

20.

Ниш

Ниш


Пријава

3

I

2

II

III

1

V

VII

3

2

1

21.

Академија Тодоровић

Зајечар


Пријава

6

I

1

II

III

3

V

1

VII

6

1

3

1

22.

Лукавац

Лукавац


Пријава

2

I

2

II

III

V

VII

2

2

23.

Младост Царина

Смедерево


Пријава

2

I

2

II

III

V

VII

2

2

24.

Локомотива

Вршац


Пријава

5

I

1

II

III

1

V

2

VII

5

1

1

2

25.

Жупа Александровац

Александровац


Пријава

4

I

II

1

III

2

V

1

VII

4

1

2

1

26.

Шогун

Ниш


Пријава

4

I

II

1

III

2

V

VII

4

1

2

27.

Бамби

Пожаревац


Пријава

3

I

II

1

III

2

V

VII

3

1

2

28.

Вождовац

Београд


Пријава

2

I

1

II

III

1

V

VII

2

1

1

29.

Кучево

Кучево


Пријава

5

I

II

III

3

V

1

VII

5

3

1

30.

Брус

Брус


Пријава

2

I

II

1

III

1

V

VII

2

1

1

31.

Лесковац

Лесковац


Пријава

8

I

II

III

2

V

2

VII

8

2

2

32.

Вук

Ниш


Пријава

1

I

1

II

III

V

VII

1

1

33.

Сиаултрас

Мјколаив


Пријава

2

I

II

1

III

V

1

VII

2

1

1

34.

Борац

Београд


Пријава

1

I

II

1

III

V

VII

1

1

35.

КОЗУВЦАНКА

Кавадарци


Пријава

4

I

II

III

1

V

2

VII

4

1

2

36.

Игало

Херцег-Нови


Пријава

1

I

II

III

1

V

VII

1

1

37.

Алексинац

Алексинац


Пријава

1

I

II

III

1

V

VII

1

1

38.

Партизан Лесковац

Лесковац


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1

1

1

39.

Партизан

Нови Сад


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1

40.

Тиват

Тиват


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1