Кинезис Куп 2022Ниш

Адреса: Књажевачка 156
Датум: 30.04.2022.

Такмичење "Кинезис Куп 2022" одржано је 30.04.2022. године. На овој страници можете погледати све резултате и бодове, као и клубове и такмичаре који су учествовали.

Медаље са такмичења

 
Клуб
Пријава
I
II
III
V
VII
1.

Црвена Звезда

Београд


Пријава

29

I

6

II

8

III

5

V

4

VII

2

29

6

8

5

4

2

2.

УЏК Кинезис

Ниш


Пријава

21

I

4

II

2

III

8

V

2

VII

2

21

4

2

8

2

2

3.

Ниш

Ниш


Пријава

22

I

4

II

3

III

4

V

1

VII

1

22

4

3

4

1

1

4.

Бор

Бор


Пријава

20

I

1

II

6

III

3

V

2

VII

20

1

6

3

2

5.

ЦСКА Софиа

Софиа


Пријава

19

I

2

II

2

III

7

V

2

VII

1

19

2

2

7

2

1

6.

Жандармерија

Београд


Пријава

10

I

3

II

3

III

2

V

1

VII

10

3

3

2

1

7.

Џудо удружење Карађорђевић

Сокобања


Пријава

12

I

3

II

1

III

5

V

1

VII

12

3

1

5

1

8.

СУ "Академик СД"

Смедерево


Пријава

10

I

4

II

1

III

2

V

2

VII

1

10

4

1

2

2

1

9.

ОЏК Београд

Београд


Пријава

9

I

3

II

1

III

3

V

2

VII

9

3

1

3

2

10.

13. мај

Јагодина


Пријава

10

I

2

II

2

III

2

V

1

VII

1

10

2

2

2

1

1

11.

СО Кобра

Смедеревска Паланка


Пријава

14

I

II

2

III

6

V

3

VII

14

2

6

3

12.

Борац

Нови Сад


Пријава

6

I

3

II

III

1

V

1

VII

6

3

1

1

13.

Брус

Брус


Пријава

6

I

2

II

1

III

1

V

1

VII

6

2

1

1

1

14.

Алексинац

Алексинац


Пријава

7

I

2

II

III

2

V

2

VII

7

2

2

2

15.

Вук

Ниш


Пријава

9

I

1

II

1

III

3

V

1

VII

9

1

1

3

1

16.

Шогун

Ниш


Пријава

7

I

1

II

2

III

1

V

VII

1

7

1

2

1

1

17.

СУ "Ипон 10"

Пирот


Пријава

13

I

1

II

1

III

1

V

5

VII

1

13

1

1

1

5

1

18.

Врање

Врање


Пријава

3

I

2

II

1

III

V

VII

3

2

1

19.

Преспа-Ресен

Ресен


Пријава

7

I

1

II

1

III

2

V

1

VII

7

1

1

2

1

20.

Винча

Београд


Пријава

8

I

II

2

III

2

V

3

VII

8

2

2

3

21.

Звијезда

Бања Лука


Пријава

8

I

1

II

III

3

V

VII

8

1

3

22.

13. мај

Уб


Пријава

8

I

II

1

III

3

V

1

VII

8

1

3

1

23.

Фигхтер

Подгорица


Пријава

8

I

II

1

III

2

V

2

VII

8

1

2

2

24.

Обреновац

Обреновац


Пријава

4

I

1

II

1

III

V

VII

4

1

1

25.

Дрим

Струга


Пријава

6

I

1

II

III

1

V

1

VII

6

1

1

1

26.

Миоки

Скопје


Пријава

6

I

II

III

2

V

4

VII

6

2

4

27.

Сакура Катерини

Катерини


Пријава

3

I

II

1

III

1

V

1

VII

3

1

1

1

28.

Раднички

Београд


Пријава

3

I

1

II

III

V

1

VII

1

3

1

1

1

29.

Борац

Чачак


Пријава

4

I

II

1

III

1

V

VII

4

1

1

30.

Партизан

Београд


Пријава

3

I

II

1

III

1

V

VII

3

1

1

31.

Олимпиаки Елпида

Вериа


Пријава

1

I

1

II

III

V

VII

1

1

32.

Вождовац

Београд


Пријава

5

I

II

III

1

V

4

VII

5

1

4

33.

Књаз Милош

Београд


Пријава

4

I

II

1

III

V

1

VII

4

1

1

34.

Царина

Смедерево


Пријава

5

I

II

III

2

V

VII

2

5

2

2

35.

Кучево

Кучево


Пријава

1

I

II

1

III

V

VII

1

1

36.

Жупа Александровац

Александровац


Пријава

4

I

II

III

1

V

2

VII

4

1

2

37.

Академија Тодоровић

Зајечар


Пријава

2

I

II

III

1

V

VII

2

1

38.

Партизан Лесковац

Лесковац


Пријава

3

I

II

III

V

1

VII

3

1

39.

Бамби

Пожаревац


Пријава

3

I

II

III

V

1

VII

3

1

40.

Тхисеас

Превеза


Пријава

1

I

II

III

V

1

VII

1

1

41.

Омега

Ниш


Пријава

2

I

II

III

V

VII

2

42.

1

43.

Храбро срце

Београд


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1