ИV међународни турнир "Радомир Ковачевић - Џиги" 2019 II данБеоград

Адреса: Вишевачка 2
Датум: 26.05.2019.

Такмичење "ИV међународни турнир "Радомир Ковачевић - Џиги" 2019 II дан" одржано је 26.05.2019. године. На овој страници можете погледати све резултате и бодове, као и клубове и такмичаре који су учествовали.

Медаље са такмичења

 
Клуб
Пријава
I
II
III
V
VII
1.

Рекорд Раковица

Београд


Пријава

42

I

9

II

6

III

7

V

6

VII

42

9

6

7

6

2.

Црвена Звезда

Београд


Пријава

15

I

2

II

4

III

6

V

1

VII

1

15

2

4

6

1

1

3.

Винча

Београд


Пријава

15

I

3

II

2

III

6

V

3

VII

1

15

3

2

6

3

1

4.

Звијезда

Бања Лука


Пријава

6

I

4

II

III

1

V

VII

1

6

4

1

1

5.

ОЏК Београд

Београд


Пријава

7

I

1

II

2

III

3

V

1

VII

7

1

2

3

1

6.

Обреновац

Обреновац


Пријава

5

I

2

II

2

III

V

1

VII

5

2

2

1

7.

УЏК Славија

Нови Сад


Пријава

5

I

2

II

1

III

1

V

1

VII

5

2

1

1

1

8.

Џудока

Београд


Пријава

8

I

2

II

III

2

V

2

VII

8

2

2

2

9.

9

1

1

3

1

10.

Чукарички

Београд


Пријава

4

I

1

II

2

III

1

V

VII

4

1

2

1

11.

Младост

Осјек


Пријава

3

I

2

II

1

III

V

VII

3

2

1

12.

ОЏК Пролетер

Зрењанин


Пријава

4

I

1

II

1

III

2

V

VII

4

1

1

2

13.

Партизан ВМЛ

Београд


Пријава

3

I

1

II

2

III

V

VII

3

1

2

14.

Цемент

Беочин


Пријава

3

I

II

2

III

1

V

VII

3

2

1

15.

Бежиград

Љубљана


Пријава

7

I

II

III

3

V

4

VII

7

3

4

16.

Академија Јочић

Старчево


Пријава

6

I

II

2

III

V

2

VII

6

2

2

17.

Локомотива

Вршац


Пријава

5

I

1

II

III

1

V

1

VII

5

1

1

1

18.

ТСК Темерин

Темерин


Пријава

3

I

1

II

III

1

V

1

VII

3

1

1

1

19.

Партизан

Београд


Пријава

4

I

II

2

III

V

1

VII

4

2

1

20.

Фајтер

Обреновац


Пријава

3

I

1

II

III

1

V

VII

3

1

1

21.

Борац

Београд


Пријава

2

I

II

2

III

V

VII

2

2

22.

Исхи

Београд


Пријава

4

I

II

1

III

1

V

VII

4

1

1

23.

Милићи

Милићи


Пријава

3

I

II

1

III

1

V

VII

3

1

1

24.

Борац

Чачак


Пријава

2

I

II

1

III

1

V

VII

2

1

1

25.

Лесковац

Лесковац


Пријава

4

I

II

III

2

V

2

VII

4

2

2

26.

Панчево

Панчево


Пријава

1

I

1

II

III

V

VII

1

1

27.

Нице Јудо

Нице


Пријава

1

I

1

II

III

V

VII

1

1

28.

Српски Соко

Зворник


Пријава

1

I

1

II

III

V

VII

1

1

29.

Вождовац

Београд


Пријава

1

I

1

II

III

V

VII

1

1

30.

Жандармерија

Београд


Пријава

8

I

II

III

2

V

VII

1

8

2

1

31.

Партизан

Нови Сад


Пријава

3

I

II

III

2

V

VII

3

2

32.

Олимп

Београд


Пријава

2

I

II

1

III

V

VII

1

2

1

1

33.

Макикоми

Београд


Пријава

3

I

II

III

1

V

2

VII

3

1

2

34.

Света Србија

Београд


Пријава

3

I

II

III

1

V

1

VII

1

3

1

1

1

35.

Самбо 18

Нови Сад


Пријава

2

I

II

III

1

V

VII

2

1

36.

Динамо

Панчево


Пријава

1

I

II

III

1

V

VII

1

1

37.

Соко М

Прњавор


Пријава

1

I

II

III

1

V

VII

1

1

38.

5

2

2

39.

Филоктет

Зрењанин


Пријава

1

I

II

III

V

1

VII

1

1

40.

Књаз Милош

Београд


Пријава

1

I

II

III

V

1

VII

1

1

41.

Раднички

Београд


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1

1

1

42.

АС

Београд


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1