III међународни турнир "ТУРНИР ГРАДА РУМЕ" 2018Рума

Адреса: Вељка Дугошевића 100
Датум: 18.02.2018.

Такмичење "III међународни турнир "ТУРНИР ГРАДА РУМЕ" 2018" одржано је 18.02.2018. године. На овој страници можете погледати све резултате и бодове, као и клубове и такмичаре који су учествовали.

Пријаве клубова

 
Клуб
Пријава
Мушки
Женски
Пријава
1.

Српски Соко

Зворник


Пријава

27

М

11

Ж

16

27

11

16

 
 
Такмичар
Носилац
1.

АлексаДамјановић

Старији полетарци -25кг

0

2.

ИгорСавић

Старији полетарци -28кг

0

3.

НиколаЧворак

Старији полетарци -34кг

0

4.

ВојинТанасковић

Старији полетарци -38кг

0

5.

ТанаскоВукосаљевић

Старији полетарци +50кг

0

6.

НиколаРадивојевић

Млађи дечаци -34кг

0

7.

ЛукаБињевац

Млађи дечаци -38кг

0

8.

РоманЏинић

Млађи дечаци -42кг

0

9.

ПавлеГурдељевић

Млађи дечаци -55кг

0

10.

УрошРосуљаш

Старији дечаци -42кг

0

11.

НиколаГрабовица

Старији дечаци -50кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

КатаринаМијатовић

Старије полетарке -22кг

0

2.

МартинаБашић

Старије полетарке -34кг

0

3.

НиколинаЈасковац

Старије полетарке -34кг

0

4.

МилицаТијанић

Старије полетарке -38кг

0

5.

ЈованаНиколић

Млађе девојчице -36кг

0

6.

СандраПоповић

Млађе девојчице -44кг

0

7.

СараИвановић

Млађе девојчице -52кг

0

8.

КристинаЈасиковац

Млађе девојчице -52кг

0

9.

МаријаЛулеџија

Млађе девојчице -56кг

0

10.

СнежанаСавић

Млађе девојчице -56кг

0

11.

АнастасијаМемедовић

Млађе девојчице -56кг

0

12.

ЈаснаГрабовица

Старије девојчице -36кг

0

13.

МагдаленаЗекић

Старије девојчице -40кг

0

14.

АндреаМарковић

Старије девојчице -44кг

0

15.

ТамараТодоровић

Старије девојчице -57кг

0

16.

ВикторијаЏинић

Старије девојчице -63кг

0

2.

26

22

4

 
 
Такмичар
Носилац
1.

АлексаМилошевић

Старији полетарци -25кг

0

2.

ВањаАврамовић

Старији полетарци -31кг

0

3.

ЛазарКецојевић

Старији полетарци -34кг

0

4.

НиколаСувара

Старији полетарци -34кг

0

5.

ФилипБенишек

Старији полетарци -34кг

0

6.

УрошПуповац

Старији полетарци -38кг

0

7.

ИлијаПешић

Млађи дечаци -30кг

0

8.

СергејСкорић

Млађи дечаци -34кг

0

9.

ПавлеПетровић

Млађи дечаци -38кг

0

10.

ВојиславБугарчић

Млађи дечаци -42кг

0

11.

ПавлеТравица

Млађи дечаци -42кг

0

12.

ВукАврамовић

Млађи дечаци -46кг

0

13.

МаркоОстојић

Млађи дечаци -46кг

0

14.

ВојиславАрсенијевић

Млађи дечаци -55кг

0

15.

ЛазарЈововић

Старији дечаци -34кг

0

16.

МатијаЈеремић

Старији дечаци -42кг

0

17.

МаркоЛојаничић

Старији дечаци -46кг

0

18.

СергејТодоров

Старији дечаци -46кг

0

19.

ВукМилићевић

Старији дечаци -46кг

0

20.

ФилипИвовић

Старији дечаци -55кг

0

21.

ВуканДурутовић

Старији дечаци -60кг

0

22.

МаркоЈеловац

Старији дечаци -66кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ИваМилошевић

Млађе девојчице -32кг

0

2.

БојанаСавић

Млађе девојчице -32кг

0

3.

АнастасијаЋопић

Млађе девојчице -36кг

0

4.

ХеленаЈовић

Старије девојчице -57кг

0

3.

23

19

4

 
 
Такмичар
Носилац
1.

СтрахињаСокић

Старији полетарци -31кг

0

2.

АлександарМаринковић

Старији полетарци -31кг

0

3.

МаркоОбрадовић

Старији полетарци -31кг

0

4.

АндрејЛолић

Старији полетарци -34кг

0

5.

МихајлоМанасијевић

Старији полетарци -34кг

0

6.

ДушанМанојловић

Старији полетарци -34кг

0

7.

КомненДрагаш

Старији полетарци -42кг

0

8.

ЛукаМарић

Старији полетарци -50кг

0

9.

ВукашинСокић

Млађи дечаци -34кг

0

10.

УрошУгарак

Млађи дечаци -38кг

0

11.

СтефанКолунџић

Млађи дечаци -38кг

0

12.

ЛукаБранковић

Млађи дечаци -42кг

0

13.

ЈованЈововић

Млађи дечаци -50кг

0

14.

СтефанСтефановић

Млађи дечаци -55кг

0

15.

НиколаЋировић

Млађи дечаци -55кг

0

16.

ВукашинГачић

Старији дечаци -46кг

0

17.

ВојинЋаловић

Старији дечаци -60кг

0

18.

ВасилијеЈововић

Старији дечаци -66кг

0

19.

ВукСталетовић

Старији дечаци +73кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ДуњаЛемајић

Старије полетарке -38кг

0

2.

МинаГачић

Млађе девојчице -40кг

0

3.

АнђелаЛолић

Млађе девојчице -48кг

0

4.

КатаринаМарић

Старије девојчице -57кг

0

4.

17

16

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ВојинЈанковић

Старији полетарци -28кг

0

2.

АлексаАндрејић

Старији полетарци -28кг

0

3.

БорисЈанковић

Старији полетарци -31кг

0

4.

МаркоАнтић

Старији полетарци -34кг

0

5.

ВукашинСтосић

Старији полетарци -34кг

0

6.

ВељкоВарницић

Старији полетарци -38кг

0

7.

НиколаосКомнос

Старији полетарци -42кг

0

8.

ВасилијеЈевтић

Старији полетарци +50кг

0

9.

МихаилоРадовановиц

Млађи дечаци -38кг

0

10.

ПавлеМилуновић

Млађи дечаци -38кг

0

11.

ТодорМујезиновић

Млађи дечаци -50кг

0

12.

МихаилоКрстић

Млађи дечаци -60кг

0

13.

ФилипКомазец

Млађи дечаци +66кг

0

14.

ЛукаЈорданов

Старији дечаци -50кг

0

15.

РаткоКовачевић

Старији дечаци -55кг

0

16.

АлександарЛончаревић

Старији дечаци -66кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

АнђелаРаковић

Старије девојчице -44кг

0

5.

Новосадски џудо клуб

Нови Сад


Пријава

17

М

13

Ж

4

17

13

4

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МихаилоКравић

Старији полетарци -38кг

0

2.

РасткоБлашковић

Старији полетарци -46кг

0

3.

БранкоБореновић

Млађи дечаци -30кг

0

4.

МирославБасара

Млађи дечаци -38кг

0

5.

СергејКовачевић

Млађи дечаци -38кг

0

6.

НиколаСтанковић

Млађи дечаци -42кг

0

7.

СтеванЈајић

Млађи дечаци -55кг

0

8.

ЕдинГаши

Млађи дечаци -55кг

0

9.

АлексаБубало

Старији дечаци -46кг

0

10.

МилошБабић

Старији дечаци -55кг

0

11.

МиланКатић

Старији дечаци -55кг

0

12.

МиланОстојић

Старији дечаци -60кг

0

13.

МилошБакић

Старији дечаци -60кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЕнаКупрешак

Старије полетарке -28кг

0

2.

НинаАндрић

Старије полетарке -28кг

0

3.

АлександраАндрић

Старије полетарке -38кг

0

4.

МилицаОстојић

Млађе девојчице -48кг

0

6.

16

13

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЛазарСпасенић

Старији полетарци -28кг

0

2.

НемањаЈокић

Старији полетарци -31кг

0

3.

МатејаМиочиновић

Старији полетарци -34кг

0

4.

ДимитријеАндјелковић

Старији полетарци -46кг

0

5.

ОгњенМаријан

Старији полетарци -46кг

0

6.

ПавлеЧабаркапа

Старији полетарци -50кг

0

7.

МаркоДјуровиц

Млађи дечаци -30кг

0

8.

ФилипСтојанов

Млађи дечаци -34кг

0

9.

АндрејВучковић

Млађи дечаци -42кг

0

10.

СтефанЈовановић

Млађи дечаци -42кг

0

11.

ЛукаЈовановић

Млађи дечаци -46кг

0

12.

ОгњенСпасенић

Млађи дечаци -46кг

0

13.

ФилипЧабаркапа

Старији дечаци -73кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

АњаЈовановић

Старије полетарке -28кг

0

2.

ТијанаЖивановић

Старије полетарке -34кг

0

3.

АнаЧобановић

Старије девојчице -36кг

0

7.

Словен Рума

Рума


Пријава

14

М

12

Ж

2

14

12

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

НемањаСимић

Старији полетарци -46кг

0

2.

ФилипЋорковић

Старији полетарци +50кг

0

3.

НемањаБјелић

Млађи дечаци -34кг

0

4.

РељаБуцало

Млађи дечаци -38кг

0

5.

УрошЗубовић

Млађи дечаци -38кг

0

6.

СашаРовић

Млађи дечаци -42кг

0

7.

МаркоОпаић

Старији дечаци -50кг

0

8.

ЈованМилићевић

Старији дечаци -60кг

0

9.

СтефанАрбутина

Старији дечаци -60кг

0

10.

СтефанСимић

Старији дечаци -66кг

0

11.

СтефанЗубовић

Старији дечаци -73кг

0

12.

СтефанЋорковић

Старији дечаци +73кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

СандраРовић

Млађе девојчице -40кг

0

2.

НевенаЦиндрић

Старије девојчице -48кг

0

8.

Динамо

Панчево


Пријава

14

М

14

Ж

-

14

14

 
 
Такмичар
Носилац
1.

АлексаЛехни

Старији полетарци -25кг

0

2.

ФилипЋирић

Старији полетарци -28кг

0

3.

ДушанСтанковић

Старији полетарци -38кг

0

4.

СтефанРабреновић

Старији полетарци -42кг

0

5.

НиколаМирковић

Млађи дечаци -34кг

0

6.

АлексаЂуровић

Млађи дечаци -38кг

0

7.

ФилипМаксимовић

Млађи дечаци -38кг

0

8.

МилошЂорђевић

Млађи дечаци -38кг

0

9.

МатејаЗубовић

Млађи дечаци -46кг

0

10.

ЂорђеЈакимовски

Млађи дечаци -50кг

0

11.

МилошСтојановић

Млађи дечаци -66кг

0

12.

ФилипФранцуз

Старији дечаци -42кг

0

13.

ВладимирБогдановски

Старији дечаци -42кг

0

14.

УрошЋућа

Старији дечаци -66кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

9.

Џунс

Нови Сад


Пријава

12

М

8

Ж

4

12

8

4

 
 
Такмичар
Носилац
1.

НемањаКесански

Старији полетарци -25кг

0

2.

ВукЗељко

Старији полетарци -28кг

0

3.

МихаилоДобријевић

Старији полетарци -31кг

0

4.

АлексаКопривица

Старији полетарци -31кг

0

5.

ОгњенРадуловић

Старији полетарци -34кг

0

6.

ПетарВеселиновић

Млађи дечаци -30кг

0

7.

ЈованМићић

Млађи дечаци -50кг

0

8.

НикшаТрифуновић

Старији дечаци -60кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

МашаНоваковић

Старије полетарке -31кг

0

2.

НинаОбадов

Млађе девојчице -44кг

0

3.

ТеодораАлан

Млађе девојчице -52кг

0

4.

СараИнђић

Старије девојчице -57кг

0

10.

Цемент

Беочин


Пријава

12

М

10

Ж

2

12

10

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ДавидМикец

Старији полетарци -28кг

0

2.

СрђанМиљић

Старији полетарци -31кг

0

3.

СинишаМиљић

Старији полетарци -38кг

0

4.

ИсметИбинци

Млађи дечаци -30кг

0

5.

РашаЈанковић

Млађи дечаци -38кг

0

6.

ДушанЖижа

Млађи дечаци -50кг

0

7.

ЛазарГулић

Старији дечаци -55кг

0

8.

ВељкоДомазетовски

Старији дечаци -66кг

0

9.

НиколаМикец

Старији дечаци -73кг

0

10.

ЛукаМиљић

Старији дечаци -73кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

НаталијаПролић

Млађе девојчице -32кг

0

2.

АнђелаГерманац

Старије девојчице -40кг

0

11.

Партизан

Београд


Пријава

11

М

7

Ж

4

11

7

4

 
 
Такмичар
Носилац
1.

УрошБановачки

Старији полетарци -31кг

0

2.

ЛукаЛончар

Старији полетарци -38кг

0

3.

НиколаПредојевић

Млађи дечаци -38кг

0

4.

ВељкоПантелић

Млађи дечаци -50кг

0

5.

УрошМилекић

Млађи дечаци -55кг

0

6.

ЛукаСтошић

Старији дечаци -38кг

0

7.

ЛукаБожић

Старији дечаци -50кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ИсидораМишковић

Млађе девојчице -36кг

0

2.

ТеодораСтошић

Млађе девојчице -48кг

0

3.

НаташаМитровић

Млађе девојчице -56кг

0

4.

ВањаСтанисављевић

Старије девојчице -48кг

0

12.

Бачка

Сомбор


Пријава

11

М

9

Ж

2

11

9

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

НемањаДрагојевић

Старији полетарци -31кг

0

2.

ДушанТопић

Старији полетарци -34кг

0

3.

АндрејВитковић

Млађи дечаци -30кг

0

4.

ДејанНоваковић

Млађи дечаци -30кг

0

5.

НемањаШврака

Млађи дечаци -38кг

0

6.

НемањаСтефановић

Млађи дечаци -38кг

0

7.

ВељкоВулиновић

Млађи дечаци -46кг

0

8.

НиколаНоваковић

Старији дечаци -38кг

0

9.

АлексаБјелајац

Старији дечаци -66кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЈанаКнежевић

Старије полетарке -34кг

0

2.

МилицаТот

Млађе девојчице -40кг

0

13.

11

11

 
 
Такмичар
Носилац
1.

РељаСтаменковић

Старији полетарци -31кг

0

2.

МилошИсаковић

Старији полетарци +50кг

0

3.

ЂорђеХирцл

Млађи дечаци -38кг

0

4.

АндрејДрчелић

Млађи дечаци -55кг

0

5.

ВојинМилосевић

Млађи дечаци +66кг

0

6.

СтефанМандић

Млађи дечаци +66кг

0

7.

АндријаЛукавац

Старији дечаци -42кг

0

8.

ТодорКрунић

Старији дечаци -46кг

0

9.

ФилипТраиловић

Старији дечаци -46кг

0

10.

ДимитријеЈовановић

Старији дечаци -66кг

0

11.

ГрегорБарац

Старији дечаци -73кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

14.

10

8

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ВукПоповић

Млађи дечаци -34кг

0

2.

ЈованЂорђевић

Млађи дечаци -34кг

0

3.

СтефанПоповић

Млађи дечаци -50кг

0

4.

ЛукаПоповић

Старији дечаци -46кг

0

5.

ВукИлиц

Старији дечаци -50кг

0

6.

ЂорђијеЂорђевић

Старији дечаци -55кг

0

7.

ИванРадовић

Старији дечаци -60кг

0

8.

БожидарМихајловић

Старији дечаци -66кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЈањаВоденицар

Старије полетарке -28кг

0

2.

ТатјанаПетровић

Млађе девојчице -32кг

0

15.

Оками НС

Нови Сад


Пријава

10

М

9

Ж

1

10

9

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ДанилоМагура

Старији полетарци -31кг

0

2.

НемањаЛајић

Старији полетарци -31кг

0

3.

ВасилијеБлитва

Старији полетарци -31кг

0

4.

МихајлоРаданов

Старији полетарци -34кг

0

5.

ОгњенРадонић

Старији полетарци -42кг

0

6.

ВукашинБлитва

Млађи дечаци -34кг

0

7.

СтрахињаМандарић

Млађи дечаци -38кг

0

8.

ВукашинМагура

Млађи дечаци -38кг

0

9.

МилошПопов

Старији дечаци -55кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

НаташаШурјанац

Млађе девојчице -36кг

0

16.

УЏК Славија

Нови Сад


Пријава

10

М

7

Ж

3

10

7

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ДушанАдамовић

Старији полетарци -28кг

0

2.

РадованМеничанин

Старији полетарци -34кг

0

3.

ФилипТесла

Старији полетарци -34кг

0

4.

МаркоСтефановић

Млађи дечаци -38кг

0

5.

ЈованПавловић

Млађи дечаци -42кг

0

6.

ЈованТителац

Млађи дечаци -46кг

0

7.

ЛазарЋеран

Млађи дечаци -66кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЕленаМрђа

Старије полетарке -25кг

0

2.

ИванаТителац

Старије полетарке -28кг

0

3.

ЛанаМишковић

Старије девојчице -63кг

0

17.

Турија

Турија


Пријава

10

М

6

Ж

4

10

6

4

 
 
Такмичар
Носилац
1.

НиколаВираг

Старији полетарци -42кг

0

2.

ВукашинТробоњача

Млађи дечаци -30кг

0

3.

МаркоЂорђевић

Млађи дечаци -30кг

0

4.

НиколаЈовановић

Млађи дечаци -34кг

0

5.

ДавидЋурчић

Млађи дечаци -34кг

0

6.

БраниславПрерадов

Млађи дечаци -46кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

АдријанаСамарџић

Старије полетарке -28кг

0

2.

НаташаГаџић

Млађе девојчице -44кг

0

3.

АндреаГаџић

Старије девојчице -48кг

0

4.

АнастасијаБелић

Старије девојчице -57кг

0

18.

ОЏК Пролетер

Зрењанин


Пријава

9

М

5

Ж

4

9

5

4

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ДантеКондић

Старији полетарци -28кг

0

2.

НиколаМедан

Старији полетарци -38кг

0

3.

ОгњенВукобрат

Старији полетарци -42кг

0

4.

МиланБулаја

Старији дечаци -50кг

0

5.

ДушанМомирски

Старији дечаци -55кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЛенкаСтојанов

Старије полетарке -25кг

0

2.

ЈанаТерзин

Старије полетарке -31кг

0

3.

АњаКуручев

Млађе девојчице -44кг

0

4.

ДинаТерзин

Старије девојчице +63кг

0

19.

Рума

Рума


Пријава

8

М

5

Ж

3

8

5

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МаркоЈанковић

Млађи дечаци -42кг

0

2.

ВикторГагић

Млађи дечаци -50кг

0

3.

АлександарНоваковић

Старији дечаци -46кг

0

4.

ЛукаМатковић

Старији дечаци -55кг

0

5.

МилошСекулић

Старији дечаци -60кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ДуњаМладеновић

Старије девојчице -57кг

0

2.

ИсидораРадаковић

Старије девојчице +63кг

0

3.

СараЗаскалицки

Старије девојчице +63кг

0

20.

Вождовац

Београд


Пријава

8

М

3

Ж

5

8

3

5

 
 
Такмичар
Носилац
1.

АндријаЧепић

Старији полетарци -46кг

0

2.

СаваБојанић

Старији дечаци -46кг

0

3.

ПетарКопривица

Старији дечаци -55кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЈованаКопривица

Старије полетарке -38кг

0

2.

ЛуциаПавић

Старије полетарке +43кг

0

3.

ДуњаРадукић

Млађе девојчице -44кг

0

4.

АњаСтанковић

Млађе девојчице -56кг

0

5.

АницаМајсторовић

Старије девојчице -40кг

0

21.

ТСК Темерин

Темерин


Пријава

8

М

1

Ж

7

8

1

7

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЛукаОстојић

Млађи дечаци -38кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

МиаМалеш

Старије полетарке -31кг

0

2.

ИваРомелић

Старије полетарке -38кг

0

3.

ГеоргинаЈовичић

Старије полетарке -43кг

0

4.

СараОстојић

Млађе девојчице -36кг

0

5.

НађаГрлица

Млађе девојчице -48кг

0

6.

МилицаЛаврња

Старије девојчице -48кг

0

7.

ДраганаМилиновић

Старије девојчице +63кг

0

22.

Панчево

Панчево


Пријава

8

М

6

Ж

2

8

6

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МихајлоВуковић

Старији полетарци -25кг

0

2.

ДраганМандарић

Старији полетарци -28кг

0

3.

ВукВељковић

Млађи дечаци -30кг

0

4.

ЛазарВаневски

Млађи дечаци -30кг

0

5.

ВукБабић

Млађи дечаци -38кг

0

6.

МилошМандарић

Млађи дечаци -42кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

НинаАлбијанић

Млађе девојчице -40кг

0

2.

СараЂурђев

Млађе девојчице -40кг

0

23.

ЈУДОКАН

Пожега


Пријава

7

М

3

Ж

4

7

3

4

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ШимунБеговић

Старији полетарци -28кг

0

2.

КлаудиоПипиниц

Старији полетарци -28кг

0

3.

ЛеонДрашковић

Млађи дечаци -50кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

АнтраХан

Старије полетарке -34кг

0

2.

АнтонелаПећи

Млађе девојчице -40кг

0

3.

ДеаПечур

Старије девојчице -57кг

0

4.

ИрисШилободец

Старије девојчице -57кг

0

24.

Јединство

Качарево


Пријава

7

М

3

Ж

4

7

3

4

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ВасилијеСтошић

Старији полетарци -31кг

0

2.

МихајлоАнђеловић

Старији дечаци -66кг

0

3.

МаркоШарац

Старији дечаци -73кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

АндријанаКртенић

Старије девојчице -36кг

0

2.

АнаВелићковски

Старије девојчице -48кг

0

3.

НиколинаТошић

Старије девојчице -48кг

0

4.

АлександраДимитровски

Старије девојчице -52кг

0

25.

Спартак

Суботица


Пријава

6

М

5

Ж

1

6

5

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ВељкоБоројевић

Старији полетарци -38кг

0

2.

АлександарСкочајић

Млађи дечаци -55кг

0

3.

МатејИмрић

Млађи дечаци -60кг

0

4.

МатејаБоројевић

Млађи дечаци -66кг

0

5.

АлександарСавић

Старији дечаци +73кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЈулијаКајари

Млађе девојчице -44кг

0

26.

ЦСМ Дробета

Турну Северин


Пријава

6

М

3

Ж

3

6

3

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ДариусБулаи

Старији полетарци -22кг

0

2.

АлбертСуциган

Старији полетарци -25кг

0

3.

Роберто цинтезаБигза

Старији полетарци -34кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЛарисаЦимпоеру

Старије полетарке -25кг

0

2.

ЦаталинаПредут

Старије полетарке -43кг

0

3.

СараМолдовеану

Старије полетарке +43кг

0

27.

Сирмијум

Сремска Митровица


Пријава

6

М

5

Ж

1

6

5

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЛукаНоваковић

Старији полетарци -31кг

0

2.

НиколаДиклић

Млађи дечаци -42кг

0

3.

НиколаШајин

Млађи дечаци -55кг

0

4.

ДаркоМатајић

Старији дечаци -60кг

0

5.

ОгњенТрогрлић

Старији дечаци -66кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

КатаринаТрећаковић

Старије девојчице +63кг

0

28.

Лукавац

Лукавац


Пријава

6

М

4

Ж

2

6

4

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МаидНукић

Старији полетарци -50кг

0

2.

АнесТуфекчић

Млађи дечаци -34кг

0

3.

МахирБушић

Млађи дечаци -46кг

0

4.

АдиНукић

Млађи дечаци -55кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

СараБегић

Старије полетарке -31кг

0

2.

ЛејлаКовачевић

Старије полетарке -34кг

0

29.

СЕНТОКИ

Темесњар


Пријава

5

М

3

Ж

2

5

3

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЦапсалиИанис

Млађи дечаци -46кг

0

2.

ГеоргиуАди

Старији дечаци -38кг

0

3.

СандуЦезар

Старији дечаци -46кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

АнамариаМирцеа

Старије девојчице -40кг

0

2.

ИоанаРотари

Старије девојчице -52кг

0

30.

Омладинац

Степановићево


Пријава

4

М

4

Ж

-

4

4

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ДушанВелемиров

Старији полетарци -34кг

0

2.

ВељкоМилановић

Млађи дечаци -38кг

0

3.

ИванНађ

Старији дечаци -46кг

0

4.

ДимитријеБотић

Старији дечаци -55кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

31.

4

4

 
 
Такмичар
Носилац
1.

БухаДанило

Млађи дечаци -38кг

0

2.

ЛазарШапић

Млађи дечаци -42кг

0

3.

РаткићАндреј

Млађи дечаци -46кг

0

4.

АћимовНикола

Старији дечаци -46кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

32.

ПАНТЕР

Бијељина


Пријава

4

М

4

Ж

-

4

4

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ИванЧолић

Млађи дечаци -46кг

0

2.

ЈованБодирогић

Млађи дечаци -46кг

0

3.

ЛукаПетрушиновић

Старији дечаци -38кг

0

4.

ЛукаЈовановић

Старији дечаци -73кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

33.

БОСНА

Сарајево


Пријава

4

М

4

Ж

-

4

4

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЏанШљиво

Старији дечаци -55кг

0

2.

АнелКарић

Старији дечаци -55кг

0

3.

МиладинХамза

Старији дечаци -60кг

0

4.

МухамедКајмовић

Старији дечаци -66кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

34.

Локомотива

Вршац


Пријава

3

М

2

Ж

1

3

2

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ВукОжеговић

Млађи дечаци -46кг

0

2.

ДанилоЂорђевић

Старији дечаци -66кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ТараЂекић

Млађе девојчице -56кг

0

35.

Партизан

Кикинда


Пријава

3

М

3

Ж

-

3

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

СимонПетковић

Млађи дечаци +66кг

0

2.

МиљанПетковић

Млађи дечаци +66кг

0

3.

ВељкоВишњеи

Старији дечаци -66кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

36.

3

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЛазарСтупар

Старији полетарци -28кг

0

2.

МихаилоЂурић

Млађи дечаци -38кг

0

3.

НиколаНађ

Старији дечаци -38кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

37.

Кучево

Кучево


Пријава

3

М

1

Ж

2

3

1

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МиљанШулеић

Старији дечаци -42кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

КсенијаКоцић

Млађе девојчице -40кг

0

2.

АнастасијаСтојковић

Млађе девојчице -48кг

0

38.

Олимп

Београд


Пријава

3

М

3

Ж

-

3

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

АлексејНоваковиц

Млађи дечаци -50кг

0

2.

ПавлеДодевски

Старији дечаци -50кг

0

3.

МихаилСтрахинић

Старији дечаци -60кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

39.

Милићи

Милићи


Пријава

3

М

3

Ж

-

3

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

СтефанСавић

Старији дечаци -38кг

0

2.

ОгњенДукић

Старији дечаци -66кг

0

3.

РадованСавић

Старији дечаци -73кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

40.

Сакура Катерини

Катерини


Пријава

3

М

1

Ж

2

3

1

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

НиколаосПапастергиоу

Млађи дечаци -34кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

АннаПапастергиоу

Старије полетарке -34кг

0

2.

МартаПапастергиоу

Старије девојчице -52кг

0

41.

Прибава

Грачаница


Пријава

3

М

1

Ж

2

3

1

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЕмирЏуферовић

Млађи дечаци -50кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЕсмаМекић

Млађе девојчице -32кг

0

2.

ЏенанаЏанановић

Млађе девојчице -40кг

0

42.

Тори

Врбас


Пријава

3

М

3

Ж

-

3

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МаркоБекут

Старији дечаци -50кг

0

2.

ЛазарСекицки

Старији дечаци -50кг

0

3.

СергејКостелник

Старији дечаци +73кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

43.

Безбедност

Нови Сад


Пријава

3

М

-

Ж

3

3

3

 
 
Такмичар
Носилац

Нема података.

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ИсидораТаталовић

Старије полетарке -34кг

0

2.

ТараРебрача

Млађе девојчице -52кг

0

3.

МилицаНешковић

Старије девојчице +63кг

0

44.

ЦСМ Арад

Арад


Пријава

3

М

1

Ж

2

3

1

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ГабриелЦалмар

Старији дечаци +73кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЦристианаМерцеа

Млађе девојчице -40кг

0

2.

АндреаЦиопрага

Старије девојчице -63кг

0

45.

3

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МаркоТесла

Старији дечаци -55кг

0

2.

ЂорђеПетровић

Старији дечаци -66кг

0

3.

СаваБућковић

Старији дечаци +73кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

46.

Бамби

Пожаревац


Пријава

2

М

-

Ж

2

2

2

 
 
Такмичар
Носилац

Нема података.

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

АнђелаВасиљевић

Старије девојчице -40кг

0

2.

МилицаЈовић

Старије девојчице -63кг

0

47.

Младост

Бечеј


Пријава

2

М

2

Ж

-

2

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МирославСтојановић

Млађи дечаци -38кг

0

2.

ЛеонБенковић

Млађи дечаци -66кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

48.

2

2

 
 
Такмичар
Носилац

Нема података.

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ХанаАлексић

Старије полетарке -31кг

0

2.

АњаМијалковић

Млађе девојчице -32кг

0

49.

Браник Брокер

Марибор


Пријава

1

М

-

Ж

1

1

1

 
 
Такмичар
Носилац

Нема података.

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

Ванеса асјаХерич

Старије девојчице +63кг

0