Еуро Лига 2019Суботица

Адреса: Ференца Сепа 3
Датум: 15.09.2019.

Такмичење "Еуро Лига 2019" одржано је 15.09.2019. године. На овој страници можете погледати све резултате и бодове, као и клубове и такмичаре који су учествовали.

Медаље са такмичења

 
Клуб
Пријава
I
II
III
V
VII
1.

Спартак

Суботица


Пријава

22

I

2

II

6

III

5

V

3

VII

3

22

2

6

5

3

3

2.

Васас

Будапест


Пријава

19

I

4

II

3

III

4

V

4

VII

1

19

4

3

4

4

1

3.

Винча

Београд


Пријава

10

I

3

II

4

III

V

VII

1

10

3

4

1

4.

Бачка

Сомбор


Пријава

9

I

4

II

III

3

V

1

VII

1

9

4

3

1

1

5.

Јединство

Качарево


Пријава

10

I

2

II

2

III

2

V

2

VII

10

2

2

2

2

6.

Турија

Турија


Пријава

8

I

2

II

1

III

4

V

1

VII

8

2

1

4

1

7.

Жандармерија

Београд


Пријава

5

I

3

II

2

III

V

VII

5

3

2

8.

Цемент

Беочин


Пријава

7

I

3

II

III

2

V

2

VII

7

3

2

2

9.

ОЏК Пролетер

Зрењанин


Пријава

7

I

1

II

3

III

2

V

1

VII

7

1

3

2

1

10.

Партизан ВМЛ

Београд


Пријава

7

I

2

II

1

III

2

V

2

VII

7

2

1

2

2

11.

Оками НС

Нови Сад


Пријава

7

I

1

II

2

III

2

V

2

VII

7

1

2

2

2

12.

ЦСМ Арад

Арад


Пријава

6

I

3

II

III

1

V

VII

1

6

3

1

1

13.

Сегед јудо Искола

Сегед


Пријава

6

I

1

II

2

III

2

V

1

VII

6

1

2

2

1

14.

Црвена Звезда

Београд


Пријава

7

I

1

II

2

III

1

V

1

VII

7

1

2

1

1

15.

Хонвед

Будапест


Пријава

4

I

1

II

2

III

1

V

VII

4

1

2

1

16.

Филоктет

Зрењанин


Пријава

9

I

II

2

III

2

V

3

VII

9

2

2

3

17.

Џунс

Нови Сад


Пријава

3

I

1

II

2

III

V

VII

3

1

2

18.

Ипон

Сомбор


Пријава

8

I

II

1

III

3

V

2

VII

1

8

1

3

2

1

19.

Ход Спортегјесулет

Ходмезовасармелј


Пријава

3

I

1

II

1

III

1

V

VII

3

1

1

1

20.

Рекорд Раковица

Београд


Пријава

10

I

II

1

III

2

V

3

VII

3

10

1

2

3

3

21.

Кőрöс Јудо СЕ

Нагјкőрöс


Пријава

3

I

1

II

1

III

V

VII

3

1

1

22.

Младост

Осијек


Пријава

4

I

1

II

III

1

V

VII

2

4

1

1

2

23.

Новосадски џудо клуб

Нови Сад


Пријава

2

I

1

II

III

1

V

VII

2

1

1

24.

МТК

Будапест


Пријава

2

I

1

II

III

1

V

VII

2

1

1

25.

Цлубул Спортив Муниципал Арад

Арад


Пријава

3

I

II

1

III

1

V

1

VII

3

1

1

1

26.

Партизан КОТ Кањиза

Кањижа


Пријава

4

I

1

II

III

V

1

VII

2

4

1

1

2

27.

Словен Рума

Рума


Пријава

3

I

II

1

III

1

V

VII

1

3

1

1

1

28.

Сзегеди

Сегедин


Пријава

1

I

1

II

III

V

VII

1

1

29.

СЗК

Будапест


Пријава

1

I

1

II

III

V

VII

1

1

30.

ДВТК

Хунгарј


Пријава

1

I

1

II

III

V

VII

1

1

31.

Сиклосс СЕ

Сиклос


Пријава

1

I

1

II

III

V

VII

1

1

32.

4

2

1

1

33.

Змај

Српски Крстур


Пријава

3

I

II

III

2

V

VII

1

3

2

1

34.

Осјек

Осјек


Пријава

3

I

II

1

III

V

VII

3

1

35.

Динамо

Панчево


Пријава

1

I

II

1

III

V

VII

1

1

36.

Локомотива

Вршац


Пријава

1

I

II

1

III

V

VII

1

1

37.

Младост Земун

Београд


Пријава

1

I

II

III

1

V

VII

1

1

38.

Тори

Хунгарј


Пријава

1

I

II

III

1

V

VII

1

1

39.

Теам Тото Спорт

Будапест


Пријава

1

I

II

III

1

V

VII

1

1

40.

А.Ц.С. ДЕВА

Романиа


Пријава

1

I

II

III

1

V

VII

1

1

41.

Олимп

Београд


Пријава

4

I

II

III

V

2

VII

1

4

2

1

42.

Сирмијум

Сремска Митровица


Пријава

1

I

II

III

V

1

VII

1

1

43.

Сзатјмаз јудо

Сзатјмаз


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1

1

1