41. међународни џудо турнир “8. март” 2024 II данЗрењанин

Адреса: Карађорђев трг бб
Датум: 10.03.2024.

Такмичење "41. међународни џудо турнир “8. март” 2024 II дан" одржано је 10.03.2024. године. На овој страници можете погледати све резултате и бодове, као и клубове и такмичаре који су учествовали.

Медаље са такмичења

 
Клуб
Пријава
I
II
III
V
VII
1.

Црвена Звезда

Београд


Пријава

40

I

5

II

5

III

11

V

8

VII

2

40

5

5

11

8

2

2.

Жандармерија

Београд


Пријава

22

I

6

II

III

3

V

5

VII

22

6

3

5

3.

ОЏК Пролетер

Зрењанин


Пријава

23

I

5

II

2

III

1

V

6

VII

2

23

5

2

1

6

2

4.

СУ Београдски

Београд


Пријава

17

I

3

II

1

III

3

V

2

VII

1

17

3

1

3

2

1

5.

Бачка

Сомбор


Пријава

13

I

II

3

III

2

V

7

VII

1

13

3

2

7

1

6.

Аполон

Марибор


Пријава

8

I

2

II

III

4

V

VII

8

2

4

7.

ОЏК Београд

Београд


Пријава

10

I

II

4

III

2

V

VII

10

4

2

8.

УЏК Славија

Нови Сад


Пријава

10

I

1

II

2

III

2

V

2

VII

2

10

1

2

2

2

2

9.

Тамиш

Панчево


Пријава

8

I

2

II

2

III

V

VII

2

8

2

2

2

10.

Макикоми

Београд


Пријава

6

I

2

II

2

III

V

VII

6

2

2

11.

Џунс

Нови Сад


Пријава

9

I

1

II

1

III

3

V

2

VII

9

1

1

3

2

12.

Турија

Турија


Пријава

8

I

II

1

III

5

V

2

VII

8

1

5

2

13.

Рекорд Раковица

Београд


Пријава

9

I

1

II

1

III

3

V

VII

1

9

1

1

3

1

14.

Хајиме

Обреновац


Пријава

5

I

2

II

III

2

V

VII

5

2

2

15.

Партизан

Београд


Пријава

9

I

1

II

III

4

V

1

VII

1

9

1

4

1

1

16.

13. мај

Јагодина


Пријава

6

I

2

II

III

1

V

2

VII

6

2

1

2

17.

5

1

2

1

18.

Џудока

Београд


Пријава

9

I

1

II

1

III

1

V

3

VII

2

9

1

1

1

3

2

19.

Зрински

ЧАковец


Пријава

5

I

2

II

III

1

V

VII

5

2

1

20.

Лотус

Загреб


Пријава

4

I

1

II

1

III

1

V

1

VII

4

1

1

1

1

21.

Браћа Лукач

Сарајево


Пријава

5

I

1

II

III

2

V

2

VII

5

1

2

2

22.

Вождовац

Београд


Пријава

5

I

1

II

III

2

V

1

VII

5

1

2

1

23.

Академија Јочић

Старчево


Пријава

4

I

1

II

1

III

V

1

VII

4

1

1

1

24.

Оками НС

Нови Сад


Пријава

6

I

II

1

III

2

V

1

VII

1

6

1

2

1

1

25.

Партизан

Кикинда


Пријава

10

I

II

1

III

2

V

1

VII

10

1

2

1

26.

3

1

1

27.

Хóд Јудо СЕ

Хóдмезőвáсáрхелј


Пријава

5

I

II

III

3

V

1

VII

5

3

1

28.

Обреновац

Обреновац


Пријава

7

I

II

III

2

V

3

VII

7

2

3

29.

ЛСК Лаћарак

Лаћарак


Пријава

3

I

1

II

III

V

1

VII

3

1

1

30.

Јудо Ацадемј Кошице

Кошице


Пријава

4

I

II

1

III

1

V

VII

2

4

1

1

2

31.

Винча

Београд


Пријава

3

I

II

1

III

1

V

VII

1

3

1

1

1

32.

Цемент

Беочин


Пријава

4

I

II

1

III

1

V

VII

4

1

1

33.

Нови Београд

Београд


Пријава

2

I

II

1

III

1

V

VII

2

1

1

34.

СУ "Академик СД"

Смедерево


Пријава

1

I

1

II

III

V

VII

1

1

35.

Сцотланд

Сцотланд


Пријава

1

I

1

II

III

V

VII

1

1

36.

Топалов

Софиа


Пријава

4

I

II

III

2

V

1

VII

1

4

2

1

1

37.

Младост Царина

Смедерево


Пријава

3

I

II

1

III

V

1

VII

1

3

1

1

1

38.

Спартак

Суботица


Пријава

5

I

II

1

III

V

1

VII

5

1

1

39.

Соко М

Прњавор


Пријава

3

I

II

1

III

V

1

VII

3

1

1

40.

Машинац

Краљево


Пријава

2

I

II

1

III

V

1

VII

2

1

1

41.

Славонац

Хрватска


Пријава

2

I

II

1

III

V

1

VII

2

1

1

42.

Борац

Нови Сад


Пријава

2

I

II

III

2

V

VII

2

2

43.

Јединство

Качарево


Пријава

5

I

II

1

III

V

VII

1

5

1

1

44.

Динамо

Панчево


Пријава

2

I

II

1

III

V

VII

2

1

45.

Кучево

Кучево


Пријава

1

I

II

1

III

V

VII

1

1

46.

Југовић

Каћ


Пријава

4

I

II

III

1

V

1

VII

1

4

1

1

1

47.

Војводина

Нови Сад


Пријава

4

I

II

III

1

V

1

VII

4

1

1

48.

ТСК Темерин

Темерин


Пријава

2

I

II

III

1

V

VII

2

1

49.

Схун Јудо

Софиа


Пријава

1

I

II

III

1

V

VII

1

1

50.

Бања Лука

Бања Лука


Пријава

8

I

II

III

V

3

VII

1

8

3

1

51.

Сириг

Сириг


Пријава

4

I

II

III

V

1

VII

4

1

52.

Банат

Житиште


Пријава

3

I

II

III

V

1

VII

3

1

53.

Змај

Српски Крстур


Пријава

2

I

II

III

V

1

VII

2

1

54.

Вук

Ниш


Пријава

1

I

II

III

V

1

VII

1

1

55.

Тори

Врбас


Пријава

2

I

II

III

V

VII

1

2

1

56.

СУ Соко 1 ЗП

Београд


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1

1

1

57.

земплин

Михаловце


Пријава

2

I

II

III

V

VII

2

58.

Младост

Бечеј


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1

59.

Бамби

Пожаревац


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1

60.

Кањижа

Кањижа


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1