38. меморијал "Драган Цигановић - Цига" 2023Кикинда

Адреса: Бранка Вујина
Датум: 29.04.2023.

Такмичење "38. меморијал "Драган Цигановић - Цига" 2023" одржано је 29.04.2023. године. На овој страници можете погледати све резултате и бодове, као и клубове и такмичаре који су учествовали.

Пријаве клубова

 
Клуб
Пријава
Мушки
Женски
Пријава
1.

49

36

13

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ВасилијеШекуларац

Старији полетарци -31кг

1

2.

МилутинВујко

Старији полетарци -31кг

3

3.

АлексаГледић

Старији полетарци -31кг

-

4.

ЛукаМаринковић

Старији полетарци -31кг

-

5.

ВељкоВасић

Старији полетарци -34кг

6

6.

КонстантинМаринковић

Старији полетарци -38кг

3

7.

ТеодорТанкосић

Старији полетарци -38кг

-

8.

ИлијаШајфар

Старији полетарци -42кг

2

9.

НиколаПеровић

Старији полетарци -42кг

5

10.

МихајлоМаринковић

Старији полетарци -46кг

4

11.

АлексаПилиповић

Старији полетарци -50кг

6

12.

АрсенииЗубарев

Млађи дечаци -34кг

2

13.

ТодорОбрадовић

Млађи дечаци -38кг

7

14.

НиколаДелић

Млађи дечаци -38кг

8

15.

РасткоПетровић

Млађи дечаци -42кг

3

16.

МаркоЈовановић

Млађи дечаци -42кг

-

17.

НиколаМаринковић

Млађи дечаци -46кг

1

18.

ПавлеСалатић

Млађи дечаци -46кг

5

19.

МилошТинтор

Млађи дечаци -50кг

5

20.

ВуканЈовановић

Млађи дечаци -50кг

-

21.

ВукИличковић

Млађи дечаци -55кг

8

22.

КонстантинДрагаш

Млађи дечаци -60кг

1

23.

ЛазарТица

Млађи дечаци -60кг

4

24.

ВањаКовачевић

Млађи дечаци -66кг

5

25.

ЛукаДангубић

Старији дечаци -46кг

3

26.

СтрахињаМанојловић

Старији дечаци -50кг

1

27.

ВукДангубић

Старији дечаци -50кг

3

28.

ЛукаМачкић

Старији дечаци -55кг

3

29.

КонстантинПетронић

Старији дечаци -55кг

6

30.

НиколаНешовић

Старији дечаци -55кг

-

31.

АлександарМаринковић

Старији дечаци -60кг

3

32.

ДавидДелић

Старији дечаци -60кг

-

33.

ДанилоБулић

Старији дечаци -60кг

-

34.

МихајлоМанасијевић

Старији дечаци -66кг

1

35.

ТомиславФатић

Старији дечаци -73кг

1

36.

УрошГавриловић

Старији дечаци +73кг

1

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЈањаМиладиновић

Старије полетарке -28кг

-

2.

ИваШаровић

Старије полетарке -34кг

4

3.

ТатјанаРајшић

Старије полетарке -38кг

3

4.

ДуњаКостић

Старије полетарке -38кг

8

5.

ИскраАнић

Млађе девојчице -36кг

3

6.

ЕмилијаМилисављевић

Млађе девојчице -36кг

6

7.

ЛаураБугарски

Млађе девојчице -40кг

-

8.

МилаДрагојловић

Млађе девојчице -44кг

2

9.

СофијаСтанковић

Млађе девојчице -48кг

2

10.

ЕмилијаШаровић

Млађе девојчице -48кг

3

11.

НинаРапајић

Млађе девојчице +56кг

1

12.

СандраЧигоја

Старије девојчице -63кг

4

13.

УнаМраковић

Старије девојчице +63кг

1

2.

Панда

Загреб


Пријава

33

М

16

Ж

17

33

16

17

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЈаковКришто

Старији полетарци -31кг

-

2.

НиколаРашић

Старији полетарци -42кг

-

3.

МихаелПаћин

Млађи дечаци -30кг

8

4.

ДоминикХорват

Млађи дечаци -34кг

-

5.

ТониМандац

Млађи дечаци -38кг

-

6.

РокоБрекало

Млађи дечаци -42кг

6

7.

ЈаковМусић

Млађи дечаци -42кг

-

8.

ЈосипТихава

Млађи дечаци -46кг

8

9.

ЛукаОдак

Млађи дечаци -46кг

-

10.

ВитоЦомиссо

Млађи дечаци -46кг

-

11.

МатијаЧолаковић

Млађи дечаци -50кг

-

12.

ФранРадошевић

Млађи дечаци -50кг

-

13.

ЛовроБатина

Млађи дечаци -60кг

3

14.

ПетарМихић

Старији дечаци -42кг

8

15.

РудиФекежа

Старији дечаци -55кг

8

16.

ТигорКопривњак

Старији дечаци -55кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

МиаЈуди

Старије полетарке -28кг

8

2.

ТеаМартиновић

Старије полетарке -43кг

3

3.

ЛеонаБутковић

Старије полетарке +43кг

4

4.

ПатрициаПаћин

Млађе девојчице -32кг

-

5.

КоринаШлибар

Млађе девојчице -32кг

-

6.

ЕваФилипец

Млађе девојчице -32кг

-

7.

БрунаЈелинчић

Млађе девојчице -36кг

4

8.

ЛеонаМиљковић

Млађе девојчице -36кг

5

9.

ТенаШушак

Млађе девојчице -40кг

7

10.

ПиаВрачевић

Млађе девојчице -44кг

6

11.

ЛориИликић

Млађе девојчице -48кг

4

12.

ИренаШтимац

Млађе девојчице -56кг

3

13.

ТесаМихељ

Старије девојчице -48кг

3

14.

РеаВрачевић

Старије девојчице -52кг

-

15.

ИссаКатаница

Старије девојчице -52кг

-

16.

ЛоренаПавлић

Старије девојчице -57кг

6

17.

КиараКесер

Старије девојчице -63кг

3

3.

Спартак

Суботица


Пријава

24

М

18

Ж

6

24

18

6

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МаркоЧонка

Старији полетарци -31кг

-

2.

ВељкоЂукић

Старији полетарци -31кг

-

3.

ПетарТомовић

Старији полетарци -38кг

4

4.

ДраганРајачић

Старији полетарци -46кг

2

5.

ЛукаМилић

Млађи дечаци -30кг

3

6.

МихајлоСтокановић

Млађи дечаци -30кг

4

7.

ВукашинДјуран

Млађи дечаци -30кг

6

8.

НиколаРашовић

Млађи дечаци -34кг

5

9.

ДанијелБрајков

Млађи дечаци -42кг

-

10.

ДушанЈегдић

Млађи дечаци -42кг

-

11.

МаксимМухадиновић

Млађи дечаци -46кг

7

12.

АлексаНимчевић

Млађи дечаци -46кг

-

13.

АронВереб

Млађи дечаци -50кг

-

14.

ЈованПеришић

Млађи дечаци -55кг

-

15.

МаркоЛоваш

Млађи дечаци +66кг

1

16.

ДавидКовач

Старији дечаци -50кг

4

17.

НовакМамужић

Старији дечаци -50кг

6

18.

МиљанКутузов

Старији дечаци -73кг

3

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

АлизТотх

Старије полетарке -25кг

1

2.

ТамараКокановић

Старије полетарке -34кг

-

3.

ЧенгеКемивеш

Млађе девојчице -32кг

4

4.

ТимеаЛекеш

Млађе девојчице -32кг

-

5.

ТараБојанић

Млађе девојчице -40кг

-

6.

АнђелаРадаковић

Млађе девојчице -44кг

5

4.

Партизан

Кикинда


Пријава

24

М

17

Ж

7

24

17

7

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЂорђеЂурић

Старији полетарци -31кг

-

2.

МихајлоМега

Старији полетарци -34кг

-

3.

ДавидШимон

Старији полетарци -34кг

-

4.

МаркоМарков

Старији полетарци -34кг

-

5.

МаркоМађар

Старији полетарци -38кг

-

6.

ОгњенМитровић

Старији полетарци -46кг

5

7.

СинишаПопесков

Старији полетарци -50кг

4

8.

ОгњенЦуцић

Старији полетарци -50кг

8

9.

ГоранГавранчић

Млађи дечаци -34кг

-

10.

НемањаБабић

Млађи дечаци -38кг

-

11.

УрошВујадинов

Млађи дечаци -38кг

-

12.

ФилипМилановић

Млађи дечаци -38кг

-

13.

РељаПетровић

Млађи дечаци -38кг

-

14.

ЕрикШили

Млађи дечаци -42кг

8

15.

НемањаРомаков

Млађи дечаци -42кг

-

16.

НемањаГалић

Старији дечаци -42кг

2

17.

ФилипСрејин

Старији дечаци -60кг

4

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

МиланаШибул

Старије полетарке -28кг

7

2.

КристинаБајин

Старије полетарке -43кг

4

3.

АњаМортвански

Млађе девојчице -40кг

5

4.

СањаОлајић

Млађе девојчице -56кг

4

5.

КатаринаИсаков

Старије девојчице -40кг

3

6.

СараБањац

Старије девојчице -44кг

3

7.

МилицаПјевић

Старије девојчице -44кг

6

5.

22

18

4

 
 
Такмичар
Носилац
1.

СергејСтанковић

Старији полетарци -31кг

4

2.

УрошСадиковић

Старији полетарци -31кг

-

3.

ЛазарЂорђевић

Старији полетарци -31кг

-

4.

СтрахињаТаневски

Старији полетарци -34кг

8

5.

ЛазарГлухалић

Старији полетарци -38кг

1

6.

ИгорВидаковић

Старији полетарци -38кг

-

7.

ВукПивљанин

Старији полетарци -42кг

3

8.

ДанилоБубања

Старији полетарци -42кг

-

9.

ВидВидаковић

Млађи дечаци -34кг

3

10.

ВидакКаблар

Млађи дечаци -38кг

4

11.

ВукЈовановић

Млађи дечаци -38кг

-

12.

ВукМарјановић

Млађи дечаци -38кг

-

13.

ЛукаМикшин

Млађи дечаци -50кг

1

14.

ЛукаАђанчић

Млађи дечаци +66кг

2

15.

НиколаПетровиц

Старији дечаци -42кг

1

16.

КостаКецојевић

Старији дечаци -50кг

5

17.

АлексаТанасијевић

Старији дечаци -55кг

4

18.

АндрејВучковић

Старији дечаци -55кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

НинаКнезовић

Старије полетарке -28кг

3

2.

ДораБенишек

Млађе девојчице -40кг

2

3.

АнђелијаМилић

Млађе девојчице -40кг

8

4.

ЛараБенишек

Старије девојчице -44кг

2

6.

Тамиш

Панчево


Пријава

20

М

15

Ж

5

20

15

5

 
 
Такмичар
Носилац
1.

СтефанЗубовић

Старији полетарци -31кг

-

2.

МихајлоСтефановић

Старији полетарци -31кг

-

3.

ТодорДубак

Старији полетарци -34кг

3

4.

ВукСтанковић

Старији полетарци -38кг

2

5.

ВуканТаушан

Старији полетарци -38кг

-

6.

ЈованВитас

Старији полетарци -46кг

3

7.

ДавидМамојка

Млађи дечаци -34кг

4

8.

ДушанИлић

Млађи дечаци -34кг

-

9.

МатејаНиколић

Млађи дечаци -38кг

-

10.

ВелиборГрабунџија

Млађи дечаци -50кг

6

11.

СтрахињаПантић

Млађи дечаци -55кг

5

12.

КристианЛехни

Старији дечаци -34кг

1

13.

ГаврилоБошковић

Старији дечаци -42кг

5

14.

ВасилијеСтајчић

Старији дечаци -66кг

4

15.

МатејаСпасковски

Старији дечаци -66кг

5

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ТамараГрабунџија

Старије полетарке -34кг

8

2.

НевенаИлић

Млађе девојчице -32кг

7

3.

ДивнаМилановић

Млађе девојчице -36кг

1

4.

ТијанаЈожевић

Млађе девојчице -48кг

5

5.

ТеодораПајчин

Млађе девојчице -52кг

1

7.

ОЏК Пролетер

Зрењанин


Пријава

20

М

14

Ж

6

20

14

6

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ДеспотМарков

Старији полетарци -25кг

4

2.

МилошНиколић

Старији полетарци -28кг

4

3.

ДанилоЈокић

Старији полетарци -38кг

-

4.

МаксимПауноски

Старији полетарци +50кг

5

5.

ЛукаЂаковић

Млађи дечаци -30кг

5

6.

МатејаКостић

Млађи дечаци -34кг

7

7.

СергејДеме

Млађи дечаци -38кг

2

8.

ЖаркоНиколић

Млађи дечаци -38кг

-

9.

МаркоАндрић

Млађи дечаци -42кг

2

10.

ИванМекић

Млађи дечаци -50кг

2

11.

МихајлоФлока

Млађи дечаци -55кг

6

12.

НемањаПаркајић

Млађи дечаци -55кг

7

13.

ПетарМарковић

Старији дечаци -38кг

2

14.

АлекДеме

Старији дечаци -46кг

2

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

КатаринаМилованов

Старије полетарке -38кг

2

2.

ЈанаКопривица

Старије полетарке +43кг

1

3.

ЈованаЧобанов

Млађе девојчице -40кг

3

4.

КатаринаГорановић

Старије девојчице -36кг

1

5.

ЛенкаСтефановић

Старије девојчице -48кг

2

6.

ЛенкаСтојанов

Старије девојчице -52кг

2

8.

Партизан

Београд


Пријава

19

М

16

Ж

3

19

16

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЛукаЛиздек

Старији полетарци -25кг

3

2.

НиколаКутјевац

Старији полетарци -31кг

7

3.

ВуканГолубовић

Старији полетарци -34кг

-

4.

ФилипИкодиновић

Старији полетарци -34кг

-

5.

ЛукаРафаиловић

Старији полетарци -34кг

-

6.

ЛавСочо

Старији полетарци -38кг

7

7.

ЛукаНешковић

Старији полетарци -50кг

2

8.

ДанилоСтојковић

Млађи дечаци -42кг

1

9.

ВукЛиздек

Млађи дечаци -46кг

4

10.

РасткоВасиљевић

Млађи дечаци -46кг

-

11.

МихајлоМарић

Млађи дечаци -55кг

1

12.

ЈованПаравина

Млађи дечаци -66кг

4

13.

АлексаАнтић

Старији дечаци -50кг

2

14.

ТадијаЂермановић

Старији дечаци -50кг

7

15.

МаркоПетричевић

Старији дечаци -55кг

-

16.

АндријаЛуковић

Старији дечаци -73кг

4

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЕмаКривокућа

Старије полетарке -28кг

5

2.

НинаГрубјешић

Старије полетарке -34кг

1

3.

ДуњаЈовић

Млађе девојчице -40кг

-

9.

Младост

Бечеј


Пријава

17

М

12

Ж

5

17

12

5

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ФилипПопов

Старији полетарци -28кг

1

2.

ЛукаЖиванов

Старији полетарци -28кг

6

3.

ЈованМатић

Старији полетарци -31кг

-

4.

ВојиславЈакшић

Старији полетарци -34кг

7

5.

ДушанМиљуш

Млађи дечаци -34кг

-

6.

МартенГрцић

Млађи дечаци -34кг

-

7.

СтрахињаВењхарт

Млађи дечаци -38кг

-

8.

ОгњенОстојић

Млађи дечаци -42кг

7

9.

ВељкоАгбаба

Млађи дечаци -42кг

-

10.

СтефанКекић

Млађи дечаци -66кг

3

11.

МаркоОсманхаџић

Млађи дечаци -66кг

6

12.

МиланКекић

Старији дечаци +73кг

5

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

НедаМладеновић

Старије полетарке -31кг

4

2.

СлађанаВењхарт

Старије полетарке +43кг

6

3.

АнастасијаРадовановић

Старије девојчице -44кг

1

4.

МилицаЏамбас

Старије девојчице -48кг

5

5.

ЛуцијаСремчевић

Старије девојчице -52кг

7

10.

Турија

Турија


Пријава

16

М

7

Ж

9

16

7

9

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЛеонВаркула

Старији полетарци -25кг

6

2.

ФилипВујанић

Старији полетарци -34кг

-

3.

СимаСавин

Млађи дечаци -50кг

4

4.

СветозарМалишевић

Старији дечаци -46кг

1

5.

ЛукаЂурић

Старији дечаци -60кг

6

6.

ОгњенМићин

Старији дечаци +73кг

3

7.

ЛевентеБарна

Старији дечаци +73кг

6

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ТамараВираг

Старије полетарке -28кг

2

2.

МинаТепић

Старије полетарке -28кг

6

3.

АндреаАвдић

Старије полетарке -31кг

2

4.

НаташаМолнар

Старије полетарке -34кг

7

5.

МиаМилосављевић

Старије полетарке +43кг

2

6.

АнђелаГајиновић

Млађе девојчице -32кг

5

7.

АнастасијаРадукић

Млађе девојчице -48кг

6

8.

БожанаЈовановић

Старије девојчице -40кг

1

9.

ЈованаВираг

Старије девојчице -57кг

1

11.

АЦС Цхампионс

Орадеа


Пријава

16

М

11

Ж

5

16

11

5

 
 
Такмичар
Носилац
1.

РазванГхерман

Старији полетарци -31кг

-

2.

ИанисФазекас

Старији полетарци -34кг

-

3.

ПатрицкФазекас

Старији полетарци -34кг

-

4.

АндреиГурау

Старији полетарци -34кг

-

5.

АндреиСабау

Старији полетарци -34кг

-

6.

КевинБодеа

Млађи дечаци -34кг

-

7.

ЕдуардБејан

Млађи дечаци -38кг

-

8.

ПаулТицарат

Млађи дечаци -42кг

-

9.

МихаиБран

Млађи дечаци -42кг

-

10.

ЦиприанБусану

Старији дечаци -55кг

-

11.

ГабриелТицарат

Старији дечаци -66кг

6

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЦлараБејан

Старије полетарке -28кг

-

2.

ВанессаРогојан

Старије полетарке -31кг

3

3.

РебецаУрс

Старије полетарке -31кг

6

4.

СофиаЦиолос

Млађе девојчице -40кг

6

5.

АлеxандраЦимпан

Старије девојчице -57кг

4

12.

15

10

5

 
 
Такмичар
Носилац
1.

РасткоЦвијић

Старији полетарци -42кг

4

2.

ФилипКачар

Старији полетарци -46кг

1

3.

АндрејАлексић

Старији полетарци +50кг

1

4.

ДусанРатковић

Млађи дечаци -46кг

3

5.

ДанилоЦурциц

Млађи дечаци -46кг

-

6.

ПетарНешовић

Млађи дечаци -50кг

7

7.

ЛазарНешовић

Млађи дечаци -60кг

2

8.

ВуканЂековић

Млађи дечаци -66кг

1

9.

ПетарДудварски

Старији дечаци -46кг

5

10.

НенадПетровић

Старији дечаци -55кг

1

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЛараНесовић

Старије полетарке -38кг

5

2.

АнђелаМаринковић

Млађе девојчице -44кг

3

3.

АндријанаЋирковић

Млађе девојчице -48кг

1

4.

НаталијаСавић

Старије девојчице -48кг

1

5.

АнђелаТодоровић

Старије девојчице -52кг

1

13.

Фајтер

Обреновац


Пријава

14

М

9

Ж

5

14

9

5

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ДеспотЛазиц

Старији полетарци -28кг

3

2.

СтефанБаловиц

Старији полетарци -31кг

2

3.

НемањаБаловиц

Старији полетарци -31кг

5

4.

АлексаВлачо

Старији полетарци -34кг

1

5.

ЛазарСтанојевиц

Старији полетарци -42кг

6

6.

ЈованПоповић

Старији полетарци -50кг

1

7.

БогданМихаиловиц

Старији полетарци -50кг

3

8.

АлексаСтепић

Старији дечаци -55кг

5

9.

НиколаПоповиц

Старији дечаци +73кг

2

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЈоанаТребесанин

Старије полетарке -34кг

2

2.

ХеленаВлачо

Старије полетарке -34кг

6

3.

ЛенаПантелић

Млађе девојчице -44кг

1

4.

ИваПантелић

Млађе девојчице -56кг

1

5.

ЈулијаКовацевиц

Млађе девојчице +56кг

5

14.

Оками НС

Нови Сад


Пријава

12

М

8

Ж

4

12

8

4

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ФилипЛукић

Старији полетарци -25кг

7

2.

УрошМоравац

Старији полетарци -34кг

-

3.

ДушанТерзић

Старији полетарци -34кг

-

4.

УрошКотрљановић

Млађи дечаци -34кг

6

5.

ВукТепшић

Млађи дечаци -46кг

2

6.

АлексаИвановић

Млађи дечаци -55кг

3

7.

ЛукаМоравац

Старији дечаци -46кг

6

8.

ПавлеКецојевић

Старији дечаци -66кг

3

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

НађаИрић

Старије полетарке -25кг

2

2.

ДоротеаВуковић

Старије полетарке +43кг

5

3.

МаријаБлагојевић

Старије полетарке +43кг

7

4.

ЛанаЈукић

Старије девојчице -57кг

2

15.

Цемент

Беочин


Пријава

12

М

10

Ж

2

12

10

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЛазарСтанојевић

Старији полетарци -31кг

-

2.

ПредрагКовачевић

Млађи дечаци -38кг

1

3.

ЛазарЈокић

Млађи дечаци -38кг

6

4.

АлексаИвковић

Млађи дечаци -38кг

-

5.

МиленкоМилинковић

Млађи дечаци -50кг

3

6.

МихајлоМиљановић

Старији дечаци -46кг

4

7.

ВељкоСелак

Старији дечаци -55кг

-

8.

УрошЈалић

Старији дечаци -60кг

2

9.

ДавидМикец

Старији дечаци -66кг

2

10.

ОгњенСавић

Старији дечаци +73кг

7

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

МиленаБојанић

Старије полетарке -38кг

7

2.

ГоранаИлић

Млађе девојчице -52кг

2

16.

11

7

4

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ПетарЛалић

Старији полетарци -25кг

2

2.

БанеОстојић

Старији полетарци -28кг

5

3.

МатијаСедларевић

Старији полетарци -38кг

-

4.

МаркоБојић

Старији полетарци -38кг

-

5.

ПавлеРадивојевић

Млађи дечаци -34кг

1

6.

ЛавАрсенијевић

Млађи дечаци -42кг

4

7.

ВукАрсенијевић

Старији дечаци -42кг

3

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ХанаСтојановић

Млађе девојчице -56кг

2

2.

АнастасијаЈовановић

Млађе девојчице +56кг

2

3.

ЈеленаВеличковић

Старије девојчице -57кг

3

4.

АндреаЈањић

Старије девојчице +63кг

2

17.

Џунс

Нови Сад


Пријава

10

М

10

Ж

-

10

10

 
 
Такмичар
Носилац
1.

АндрејРоманкив

Старији полетарци -28кг

-

2.

ВукашинЈанковић

Старији полетарци -31кг

-

3.

РељаМилосављевиц

Старији полетарци -42кг

1

4.

РељаСамардзић

Старији полетарци -46кг

8

5.

СергејВалушек

Млађи дечаци -42кг

-

6.

ФилипДобријевић

Млађи дечаци -50кг

8

7.

АндрејКертес

Млађи дечаци -55кг

2

8.

ДавидЂуровић

Млађи дечаци +66кг

3

9.

НемањаБркљац

Старији дечаци -34кг

2

10.

МихаилоДобријевић

Старији дечаци -60кг

5

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

18.

СУ "Академик СД"

Смедерево


Пријава

10

М

6

Ж

4

10

6

4

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ПавлеСтанковић

Старији полетарци -28кг

2

2.

ЂорђеСтанојевић

Старији полетарци -31кг

6

3.

МихајлоЗлатановић

Старији полетарци -34кг

2

4.

АлексаКукаљ

Старији полетарци -34кг

4

5.

ДимитријеДејановић

Млађи дечаци -38кг

3

6.

УрошЦојић

Млађи дечаци -38кг

5

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

МашаРадосављевић

Старије полетарке -28кг

1

2.

ДуњаАрсић

Старије полетарке -34кг

5

3.

МилицаЦојић

Старије полетарке -38кг

4

4.

МилаСтепановић

Старије полетарке -43кг

1

19.

УЏК Славија

Нови Сад


Пријава

9

М

6

Ж

3

9

6

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

АлексаМатовић

Старији полетарци -38кг

8

2.

МихаилоПрњаворац

Старији полетарци -42кг

8

3.

ЛукаМатановић

Млађи дечаци -30кг

1

4.

МатијаУрошевић

Млађи дечаци -46кг

-

5.

ФилипУрошевић

Старији дечаци -42кг

7

6.

МаксимГарић

Старији дечаци -55кг

2

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

КсенијаГарић

Старије полетарке -34кг

3

2.

ЕленаПавловић

Млађе девојчице -32кг

2

3.

ИсидораИлијин

Млађе девојчице -40кг

1

20.

ТСК Темерин

Темерин


Пријава

9

М

2

Ж

7

9

2

7

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МаркоРанђеловић

Старији полетарци -50кг

7

2.

Лав димитријеМирнић

Млађи дечаци -34кг

8

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

МашаШтефановић

Старије полетарке -31кг

1

2.

ЛеонораВасилић

Старије полетарке -31кг

7

3.

МиаШтефановић

Старије полетарке -34кг

-

4.

АнђелаРамач

Старије полетарке -38кг

6

5.

ИвонаЕрак

Старије полетарке -43кг

2

6.

ЛенкеБанко

Млађе девојчице -40кг

4

7.

ЛанаЈоветић

Млађе девојчице -52кг

3

21.

ЦСМ Арад

Арад


Пријава

8

М

6

Ж

2

8

6

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МатеиДрагомир

Старији полетарци -38кг

-

2.

АбелБортис

Млађи дечаци -30кг

-

3.

ЛаннисСаласан

Млађи дечаци -46кг

-

4.

ВикторЦосте

Старији дечаци -46кг

-

5.

РаулСаласан

Старији дечаци -55кг

-

6.

ВладСимон

Старији дечаци -55кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

МариаДрагомир

Млађе девојчице -52кг

5

2.

ЕленаЦостеа

Старије девојчице +63кг

5

22.

Раднички

Београд


Пријава

8

М

3

Ж

5

8

3

5

 
 
Такмичар
Носилац
1.

АрсенијеПеришић

Старији полетарци -31кг

-

2.

МаксимВуковић

Старији полетарци -34кг

-

3.

РељаМарјановић

Млађи дечаци -55кг

4

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ДаријаПеришић

Млађе девојчице -32кг

3

2.

ИваШикопарија

Млађе девојчице -32кг

8

3.

ДуњаШикопарија

Старије девојчице -52кг

3

4.

ДуњаЧикарић

Старије девојчице -57кг

7

5.

ПетраПеришић

Старије девојчице -63кг

2

23.

Леотар

Требиње


Пријава

8

М

8

Ж

-

8

8

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ВукРуњевац

Старији полетарци -28кг

7

2.

НемањаСорајић

Старији полетарци -28кг

-

3.

ВикторБјелогрлић

Старији полетарци -31кг

-

4.

КристијанДелић

Старији полетарци +50кг

4

5.

МилошВучуревић

Млађи дечаци -38кг

-

6.

УрошГаланос

Старији дечаци -42кг

6

7.

СтефанБуквић

Старији дечаци -46кг

-

8.

НиколаКокот

Старији дечаци -55кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

24.

7

6

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЛавМаљковић

Старији полетарци -31кг

8

2.

ПетарЗимовић

Старији полетарци -31кг

-

3.

ПавлеСтевановић

Старији полетарци -34кг

5

4.

НовакРатковић

Старији полетарци -34кг

-

5.

АндријаВучковић

Старији полетарци -42кг

7

6.

ЂорђеСтојановић

Млађи дечаци -38кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЛенаКрстициц

Млађе девојчице -32кг

6

25.

Академија Јочић

Старчево


Пријава

7

М

6

Ж

1

7

6

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

НиколаМалетиц

Старији полетарци -25кг

1

2.

АндрејГрковић

Старији полетарци -38кг

6

3.

АлексаПетровиц

Млађи дечаци -30кг

2

4.

ВукМиловановић

Старији дечаци -38кг

1

5.

ГолубСтригић

Старији дечаци -60кг

1

6.

МатејаИлић

Старији дечаци -73кг

2

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

АнтонинаНиколић

Млађе девојчице -36кг

2

26.

Ц.С. Отелу

Росу


Пријава

7

М

1

Ж

6

7

1

6

 
 
Такмичар
Носилац
1.

РаресОнциу

Млађи дечаци -34кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ДарианаБлагое

Млађе девојчице -40кг

-

2.

ЦасианаЛуп

Млађе девојчице -40кг

-

3.

ЛоренаВисан

Млађе девојчице -40кг

-

4.

МарисаМироносеи

Млађе девојчице -48кг

7

5.

ДелиаОпарлесцу

Старије девојчице -40кг

4

6.

АмирахОприсор

Старије девојчице -57кг

5

27.

Словен Рума

Рума


Пријава

7

М

7

Ж

-

7

7

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ВукашинЦимеша

Старији полетарци -34кг

-

2.

НовакБуцало

Млађи дечаци -38кг

-

3.

УрошМудрић

Млађи дечаци -42кг

5

4.

СтефанСамарџија

Млађи дечаци -50кг

-

5.

ЈованКовачевић

Млађи дечаци -66кг

2

6.

ОгњенБуцало

Старији дечаци -46кг

7

7.

МаркоЂорђевић

Старији дечаци -55кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

28.

Јудо Пхоениx

Тимисоара


Пријава

6

М

4

Ж

2

6

4

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ВицторДеган

Старији полетарци -34кг

-

2.

ДавидМестер

Млађи дечаци -34кг

-

3.

ДемианБаланецу

Млађи дечаци -46кг

-

4.

РадуМарис

Старији дечаци -34кг

3

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

НатасаРусу

Старије девојчице -52кг

5

2.

НадиаГиуцхин

Старије девојчице +63кг

3

29.

Динамо

Панчево


Пријава

6

М

3

Ж

3

6

3

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МиланБожић

Старији полетарци -31кг

-

2.

СрђанРадић

Старији полетарци -34кг

-

3.

ЛазарВучковић

Старији полетарци -38кг

5

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ХристинаДимитријевски

Старије полетарке -28кг

4

2.

СташаСиманић

Старије полетарке -38кг

1

3.

КсенијаКовачевић

Старије девојчице -52кг

-

30.

Сириг

Сириг


Пријава

6

М

2

Ж

4

6

2

4

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МатеТот

Старији полетарци -34кг

-

2.

МилошКовачевић

Старији полетарци -50кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЈованаГоведарица

Старије полетарке -31кг

5

2.

ЕникоДоша

Млађе девојчице -52кг

4

3.

СоњаТот

Млађе девојчице +56кг

3

4.

АнаВлајков

Млађе девојчице +56кг

6

31.

Ц.С.М. Царрансебес

Царрансебес


Пријава

5

М

-

Ж

5

5

5

 
 
Такмичар
Носилац

Нема података.

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

АндрианаЛиту

Млађе девојчице +56кг

4

2.

РолвцоиХегхедис

Старије девојчице -44кг

4

3.

МариаИонцхис

Старије девојчице -48кг

4

4.

ИзабелаПаулесцу

Старије девојчице -52кг

8

5.

ИрисБона

Старије девојчице -63кг

5

32.

Сирмијум

Сремска Митровица


Пријава

4

М

2

Ж

2

4

2

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ТомиславРаца

Млађи дечаци -50кг

-

2.

АлександарДерикоња

Старији дечаци -50кг

8

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

АлександраКочић

Старије девојчице -36кг

2

2.

ТеодораВукасовић

Старије девојчице -40кг

2

33.

Никшић

Никшић


Пријава

4

М

4

Ж

-

4

4

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ПетарМиљанић

Старији полетарци -38кг

-

2.

МатијаПетричевић

Старији полетарци -46кг

7

3.

ВукМиљанић

Млађи дечаци -34кг

-

4.

ЛазарПавићевић

Млађи дечаци -60кг

5

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

34.

Јединство

Качарево


Пријава

4

М

3

Ж

1

4

3

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

РаданЧигоја

Старији полетарци +50кг

2

2.

ИванГлозик

Старији полетарци +50кг

3

3.

ИлијаАнђеловић

Старији дечаци -42кг

4

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЕмилијаИлић

Старије полетарке +43кг

3

35.

Вождовац

Београд


Пријава

4

М

3

Ж

1

4

3

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

СтрахињаТубић

Старији полетарци -31кг

-

2.

НиколаСтрубел

Старији полетарци -46кг

6

3.

ВуканСтанковић

Млађи дечаци -46кг

6

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

НинаНасковић

Млађе девојчице -32кг

1

36.

Дугаве

Загреб


Пријава

3

М

2

Ж

1

3

2

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЛовроСливоња

Старији полетарци -28кг

8

2.

ЛеонФерк

Старији полетарци +50кг

6

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЛиндаБулић

Старије девојчице +63кг

6

37.

Војводина

Нови Сад


Пријава

3

М

1

Ж

2

3

1

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ВуканЛекић

Млађи дечаци -46кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

НинаБошњаковић

Млађе девојчице -44кг

4

2.

ЕмаКострешевић

Старије девојчице -52кг

6

38.

Бачка

Сомбор


Пријава

3

М

2

Ж

1

3

2

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

УгљешаКерезовић

Млађи дечаци -30кг

7

2.

НиколаПлавшић

Млађи дечаци -34кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

МирјанаШторк

Старије девојчице -52кг

4

39.

Оногошт

Никшић


Пријава

2

М

2

Ж

-

2

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МихаилоБурић

Старији дечаци -60кг

7

2.

ДамјанБлечић

Старији дечаци -60кг

8

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

40.

Партизан КОТ Кањиза

Кањижа


Пријава

2

М

2

Ж

-

2

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ДавидРафаи

Старији дечаци -46кг

8

2.

ГергеРафаи

Старији дечаци +73кг

4

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

41.

Змај

Српски Крстур


Пријава

2

М

2

Ж

-

2

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

НенадНовковић

Старији дечаци -55кг

7

2.

ПредрагНовковић

Старији дечаци -55кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

42.

Кањижа

Кањижа


Пријава

2

М

2

Ж

-

2

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ИгорХанђа

Старији полетарци -25кг

5

2.

ФилипШаму

Старији полетарци -31кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

43.

Про-Мотрика

Темишвар


Пријава

2

М

1

Ж

1

2

1

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

АлеxИримие

Старији полетарци -28кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ГлориаТуцхила

Старије девојчице -40кг

5

44.

Банат

Житиште


Пријава

2

М

2

Ж

-

2

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ГојкоПудар

Старији полетарци -50кг

5

2.

БогданЛучић

Старији дечаци -66кг

7

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

45.

1

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЛавГрујин

Старији дечаци -55кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

46.

1

1

 
 
Такмичар
Носилац

Нема података.

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ТамараЖивковић

Старије девојчице -63кг

1