28. Међународни меморијални турнир "Владан Петровић" 2024 II ДАНБеоград

Адреса: Дејана Смиљковића 121
Датум: 14.04.2024.

Такмичење "28. Међународни меморијални турнир "Владан Петровић" 2024 II ДАН" одржано је 14.04.2024. године. На овој страници можете погледати све резултате и бодове, као и клубове и такмичаре који су учествовали.

Медаље са такмичења

 
Клуб
Пријава
I
II
III
V
VII
1.

Црвена Звезда

Београд


Пријава

29

I

5

II

6

III

6

V

3

VII

1

29

5

6

6

3

1

2.

Партизан

Београд


Пријава

21

I

5

II

1

III

6

V

2

VII

2

21

5

1

6

2

2

3.

ОЏК Београд

Београд


Пријава

21

I

4

II

1

III

2

V

9

VII

21

4

1

2

9

4.

Хóд Јудо СЕ

Хóдмезőвáсáрхелј


Пријава

8

I

5

II

III

1

V

1

VII

8

5

1

1

5.

Жандармерија

Београд


Пријава

15

I

1

II

3

III

3

V

5

VII

15

1

3

3

5

6.

Тамиш

Панчево


Пријава

8

I

1

II

3

III

2

V

1

VII

8

1

3

2

1

7.

13. мај

Уб


Пријава

8

I

1

II

2

III

3

V

VII

8

1

2

3

8.

ОЏК Пролетер

Зрењанин


Пријава

10

I

2

II

2

III

V

1

VII

10

2

2

1

9.

Хајиме

Обреновац


Пријава

4

I

2

II

1

III

1

V

VII

4

2

1

1

10.

Царина

Смедерево


Пријава

10

I

2

II

III

2

V

2

VII

1

10

2

2

2

1

11.

Вождовац

Београд


Пријава

5

I

2

II

1

III

V

1

VII

5

2

1

1

12.

Динамо

Панчево


Пријава

5

I

II

2

III

2

V

VII

5

2

2

13.

4

2

14.

Храбро срце

Београд


Пријава

4

I

II

2

III

1

V

1

VII

4

2

1

1

15.

СУ "Учимата"

Београд


Пријава

4

I

II

2

III

1

V

1

VII

4

2

1

1

16.

Сирмијум

Сремска Митровица


Пријава

3

I

1

II

III

2

V

VII

3

1

2

17.

2

1

1

18.

Нови Београд

Београд


Пријава

9

I

II

1

III

2

V

1

VII

1

9

1

2

1

1

19.

СУ "Ипон 10"

Пирот


Пријава

5

I

II

1

III

1

V

1

VII

5

1

1

1

20.

СУ Соко 1 ЗП

Београд


Пријава

5

I

II

III

3

V

VII

5

3

21.

Фајтер

Обреновац


Пријава

3

I

II

III

3

V

VII

3

3

22.

Оками НС

Нови Сад


Пријава

4

I

II

1

III

1

V

VII

1

4

1

1

1

23.

Младост

Бечеј


Пријава

3

I

II

1

III

1

V

VII

3

1

1

24.

Цемент

Беочин


Пријава

5

I

II

III

2

V

2

VII

1

5

2

2

1

25.

3

1

26.

Винча

Београд


Пријава

2

I

1

II

III

V

VII

2

1

27.

Соколови

Зворник


Пријава

1

I

1

II

III

V

VII

1

1

28.

СУ "Мија&Зорка"

Суботица


Пријава

1

I

1

II

III

V

VII

1

1

29.

Књаз Милош

Београд


Пријава

3

I

II

III

2

V

VII

3

2

30.

Младост Царина

Смедерево


Пријава

2

I

II

III

2

V

VII

2

2

31.

Младост

Подгорица


Пријава

2

I

II

1

III

V

VII

2

1

32.

Кучево

Кучево


Пријава

5

I

II

III

1

V

1

VII

5

1

1

33.

Обреновац

Обреновац


Пријава

3

I

II

III

1

V

1

VII

3

1

1

34.

Банат

Житиште


Пријава

2

I

II

III

1

V

1

VII

2

1

1

35.

Академија Јочић

Старчево


Пријава

2

I

II

III

1

V

VII

2

1

36.

СУ Фуџи

Београд


Пријава

1

I

II

III

V

1

VII

1

1

37.

АС

Београд


Пријава

2

I

II

III

V

VII

2

38.

Бамби

Пожаревац


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1

39.

Чукарички

Београд


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1

40.

Партизан ВМЛ

Београд


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1