27. Међународни меморијални турнир "Владан Петровић" 2023 II ДАНБеоград

Адреса: Дејана Смиљковића 121
Датум: 09.04.2023.

Такмичење "27. Међународни меморијални турнир "Владан Петровић" 2023 II ДАН" одржано је 09.04.2023. године. На овој страници можете погледати све резултате и бодове, као и клубове и такмичаре који су учествовали.

Медаље са такмичења

 
Клуб
Пријава
I
II
III
V
VII
1.

Црвена Звезда

Београд


Пријава

21

I

2

II

5

III

7

V

2

VII

3

21

2

5

7

2

3

2.

Џудока

Београд


Пријава

16

I

3

II

3

III

5

V

2

VII

1

16

3

3

5

2

1

3.

Жандармерија

Београд


Пријава

14

I

5

II

1

III

1

V

4

VII

1

14

5

1

1

4

1

4.

Репрезентација Црне горе

Црна Гора


Пријава

10

I

3

II

2

III

3

V

VII

2

10

3

2

3

2

5.

ОЏК Београд

Београд


Пријава

15

I

1

II

1

III

5

V

4

VII

1

15

1

1

5

4

1

6.

Царина

Смедерево


Пријава

9

I

1

II

2

III

3

V

3

VII

9

1

2

3

3

7.

Хајиме

Обреновац


Пријава

6

I

3

II

1

III

V

2

VII

6

3

1

2

8.

Хóд Јудо СЕ

Хóдмезőвáсáрхелј


Пријава

6

I

2

II

1

III

2

V

VII

1

6

2

1

2

1

9.

ОЏК Пролетер

Зрењанин


Пријава

5

I

2

II

III

3

V

VII

5

2

3

10.

Аристарxос

Козани


Пријава

5

I

2

II

1

III

1

V

VII

5

2

1

1

11.

Академија Јочић

Старчево


Пријава

7

I

II

2

III

3

V

2

VII

7

2

3

2

12.

Обреновац

Обреновац


Пријава

5

I

1

II

1

III

1

V

1

VII

1

5

1

1

1

1

1

13.

Вождовац

Београд


Пријава

5

I

1

II

1

III

1

V

1

VII

5

1

1

1

1

14.

Југовић

Каћ


Пријава

4

I

1

II

1

III

1

V

1

VII

4

1

1

1

1

15.

Тамиш

Панчево


Пријава

4

I

1

II

III

3

V

VII

4

1

3

16.

СУ "Учимата"

Београд


Пријава

5

I

2

II

III

V

1

VII

2

5

2

1

2

17.

4

1

1

1

1

18.

ЦСМ ИППОН 77

Молдова


Пријава

3

I

1

II

1

III

1

V

VII

3

1

1

1

19.

Цемент

Беочин


Пријава

2

I

1

II

1

III

V

VII

2

1

1

20.

Раднички

Београд


Пријава

2

I

1

II

1

III

V

VII

2

1

1

21.

2

2

22.

Младост

Осијек


Пријава

2

I

II

2

III

V

VII

2

2

23.

ВГСК

Велико Градиште


Пријава

2

I

II

1

III

V

1

VII

2

1

1

24.

Младост Царина

Смедерево


Пријава

2

I

II

III

2

V

VII

2

2

25.

Света Србија

Београд


Пријава

2

I

II

III

2

V

VII

2

2

26.

Никифорос

Јањине


Пријава

1

I

II

1

III

V

VII

1

1

27.

Партизан

Београд


Пријава

5

I

II

III

1

V

2

VII

1

5

1

2

1

28.

Књаз Милош

Београд


Пријава

5

I

II

III

1

V

1

VII

2

5

1

1

2

29.

Фајтер

Обреновац


Пријава

3

I

II

III

1

V

1

VII

1

3

1

1

1

30.

Нови Београд

Београд


Пријава

4

I

II

III

1

V

1

VII

4

1

1

31.

Арис

Јањине


Пријава

2

I

II

III

1

V

1

VII

2

1

1

32.

Сакура Катерини

Катерини


Пријава

2

I

II

III

1

V

1

VII

2

1

1

33.

Морнар

Бар


Пријава

1

I

II

III

1

V

VII

1

1

34.

Тхисеас

Превеза


Пријава

1

I

II

III

1

V

VII

1

1

35.

СУ "Нови Сланкамен"

Инђија


Пријава

2

I

II

III

V

2

VII

2

2

36.

Бачка

Сомбор


Пријава

2

I

II

III

V

1

VII

1

2

1

1

37.

Борац

Чачак


Пријава

1

I

II

III

V

1

VII

1

1

38.

Бамби

Пожаревац


Пријава

1

I

II

III

V

1

VII

1

1

39.

Јудо Јин

Подгорица


Пријава

1

I

II

III

V

1

VII

1

1

40.

Храбро срце

Београд


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1

1

1

41.

Јединство

Качарево


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1

1

1