23. међународни турнир ТУРИЈА 2023Турија

Адреса: Трг Младости бб
Датум: 26.02.2023.

Такмичење "23. међународни турнир ТУРИЈА 2023" одржано је 26.02.2023. године. На овој страници можете погледати све резултате и бодове, као и клубове и такмичаре који су учествовали.

Медаље са такмичења

 
Клуб
Пријава
I
II
III
V
VII
1.

Црвена Звезда

Београд


Пријава

61

I

5

II

1

III

9

V

8

VII

9

61

5

1

9

8

9

2.

Новосадски џудо клуб

Нови Сад


Пријава

21

I

5

II

2

III

2

V

2

VII

4

21

5

2

2

2

4

3.

ОЏК Београд

Београд


Пријава

17

I

2

II

4

III

4

V

2

VII

1

17

2

4

4

2

1

4.

Жандармерија

Београд


Пријава

26

I

1

II

5

III

3

V

3

VII

4

26

1

5

3

3

4

5.

УЏК Славија

Нови Сад


Пријава

14

I

5

II

III

2

V

1

VII

14

5

2

1

6.

Рекорд Раковица

Београд


Пријава

20

I

3

II

2

III

3

V

2

VII

3

20

3

2

3

2

3

7.

ОЏК Пролетер

Зрењанин


Пријава

19

I

2

II

2

III

5

V

1

VII

19

2

2

5

1

8.

Спартак

Суботица


Пријава

32

I

1

II

3

III

4

V

3

VII

2

32

1

3

4

3

2

9.

Партизан

Нови Сад


Пријава

18

I

1

II

4

III

1

V

3

VII

3

18

1

4

1

3

3

10.

Турија

Турија


Пријава

54

I

1

II

III

6

V

8

VII

6

54

1

6

8

6

11.

Хóд Јудо СЕ

Хóдмезőвáсáрхелј


Пријава

10

I

4

II

III

1

V

1

VII

10

4

1

1

12.

Фајтер

Обреновац


Пријава

14

I

3

II

1

III

1

V

3

VII

1

14

3

1

1

3

1

13.

СУ "Академик СД"

Смедерево


Пријава

13

I

2

II

III

5

V

2

VII

1

13

2

5

2

1

14.

ЦСМ ИППОН 77

Молдова


Пријава

8

I

1

II

2

III

2

V

VII

8

1

2

2

15.

Омладинац

Степановићево


Пријава

13

I

1

II

2

III

1

V

3

VII

1

13

1

2

1

3

1

16.

Ниш

Ниш


Пријава

7

I

II

2

III

4

V

1

VII

7

2

4

1

17.

Академија Јочић

Старчево


Пријава

9

I

1

II

III

5

V

VII

1

9

1

5

1

18.

Цемент

Беочин


Пријава

11

I

1

II

1

III

2

V

2

VII

2

11

1

1

2

2

2

19.

Илинден

Софиа


Пријава

8

I

1

II

1

III

2

V

1

VII

8

1

1

2

1

20.

ПАНТЕР

Бијељина


Пријава

6

I

1

II

1

III

2

V

1

VII

6

1

1

2

1

21.

Респецт

Софиа


Пријава

8

I

1

II

III

4

V

VII

1

8

1

4

1

22.

Мастер

Сату Маре


Пријава

7

I

1

II

2

III

V

1

VII

7

1

2

1

23.

Партизан

Београд


Пријава

9

I

2

II

III

1

V

VII

2

9

2

1

2

24.

САМУРАII ФЛОРII ДЕ ЦИРЕС

Воиницени


Пријава

4

I

1

II

1

III

1

V

VII

4

1

1

1

25.

Тамиш

Панчево


Пријава

18

I

1

II

III

2

V

2

VII

18

1

2

2

26.

8

1

1

1

27.

СУ "Мија&Зорка"

Суботица


Пријава

6

I

1

II

III

2

V

VII

6

1

2

28.

Оками НС

Нови Сад


Пријава

8

I

II

2

III

1

V

VII

1

8

2

1

1

29.

ТСК Темерин

Темерин


Пријава

15

I

II

1

III

2

V

2

VII

15

1

2

2

30.

ЦС МАКО РЈУ

Буцурести


Пријава

11

I

II

2

III

V

2

VII

1

11

2

2

1

31.

Локомотива

Вршац


Пријава

3

I

II

2

III

V

1

VII

3

2

1

32.

Вождовац

Београд


Пријава

8

I

II

1

III

2

V

VII

8

1

2

33.

Јединство

Качарево


Пријава

5

I

II

1

III

2

V

VII

5

1

2

34.

Партизан

Кикинда


Пријава

7

I

II

1

III

1

V

3

VII

1

7

1

1

3

1

35.

Џунс

Нови Сад


Пријава

17

I

II

III

3

V

2

VII

1

17

3

2

1

36.

ЛСК Лаћарак

Лаћарак


Пријава

7

I

II

III

3

V

2

VII

1

7

3

2

1

37.

Борац

Нови Сад


Пријава

6

I

1

II

III

1

V

VII

6

1

1

38.

Младост

Бечеј


Пријава

5

I

1

II

III

V

2

VII

5

1

2

39.

Сириг

Сириг


Пријава

8

I

II

1

III

1

V

1

VII

2

8

1

1

1

2

40.

СУ "Раднички НС 021"

Нови Сад


Пријава

5

I

1

II

III

V

1

VII

5

1

1

41.

Југовић

Каћ


Пријава

9

I

II

1

III

1

V

VII

1

9

1

1

1

42.

Хајиме

Обреновац


Пријава

10

I

II

III

2

V

2

VII

10

2

2

43.

Олимпийские Надежды

Санкт-Петербург


Пријава

1

I

1

II

III

V

VII

1

1

44.

Динамо

Панчево


Пријава

15

I

II

1

III

V

2

VII

15

1

2

45.

Јудо Пхоениx

Тимисоара


Пријава

10

I

II

III

2

V

1

VII

1

10

2

1

1

46.

Бачка

Сомбор


Пријава

6

I

II

1

III

V

1

VII

1

6

1

1

1

47.

ДМТК

Хунгарј


Пријава

2

I

II

1

III

V

1

VII

2

1

1

48.

13. мај

Уб


Пријава

12

I

II

III

1

V

3

VII

1

12

1

3

1

49.

Бамби

Пожаревац


Пријава

4

I

II

1

III

V

VII

4

1

50.

Миленијум

Подгорица


Пријава

10

I

II

III

1

V

1

VII

10

1

1

51.

Динамо

Брасхов


Пријава

4

I

II

III

1

V

1

VII

4

1

1

52.

Сирмијум

Сремска Митровица


Пријава

4

I

II

III

1

V

1

VII

4

1

1

53.

Козара

Градишка


Пријава

4

I

II

III

1

V

1

VII

4

1

1

54.

Партизан КОТ Кањиза

Кањижа


Пријава

3

I

II

III

1

V

VII

3

1

55.

Змај

Српски Крстур


Пријава

5

I

II

III

V

1

VII

1

5

1

1

56.

Војводина

Нови Сад


Пријава

7

I

II

III

V

1

VII

7

1

57.

Сзатјмаз јудо

Сзатјмаз


Пријава

4

I

II

III

V

1

VII

4

1

58.

Тори

Врбас


Пријава

1

I

II

III

V

1

VII

1

1

59.

1

60.

Кањижа

Кањижа


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1

61.

1

62.

Кучево

Кучево


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1