17. међународни турнир "Младост Европе" 2023Ниш

Адреса: Књажевачка 156
Датум: 05.03.2023.

Такмичење "17. међународни турнир "Младост Европе" 2023" одржано је 05.03.2023. године. На овој страници можете погледати све резултате и бодове, као и клубове и такмичаре који су учествовали.

Резултати са такмичења

Старији полетарци -22кг

Преузмите листу

 
 
 
Такмичар
Појед./Клупски
1.

МарианГеоргиев

Локомотива,
Софиа

12 бода
100%

0 бодова
0%

2.

ДемирДруштинац

Миоки,
Скопје

0 бодова
0%

0 бодова
0%

Старији полетарци -25кг

Преузмите листу

 
 
 
Такмичар
Појед./Клупски
1.

ЛукаГолубовић

СУ "Ипон 10",
Пирот

0 бодова
0%

12 бода
100%

2.

ГеоргиКостов

Илинден,
Софиа

8 бодова
100%

0 бодова
0%

3.

АлексаФилиповић

Џудо удружење Карађорђевић,
Сокобања

0 бодова
0%

4 бода
100%

3.

ВасилијеКрстић

Џудо удружење Карађорђевић,
Сокобања

4 бода
100%

4 бода
100%

5.

ЂорђеБлагојевић

Машинац,
Краљево

0 бодова
0%

0 бодова
0%

Старији полетарци -28кг

Преузмите листу

 
 
 
Такмичар
Појед./Клупски
1.

БојанРангелов

Респецт,
Софиа

12 бода
100%

0 бодова
0%

2.

ДимитријеМиленковић

Ниш,
Ниш

0 бодова
0%

8 бодова
100%

3.

ЛазарКулић

0 бодова
0%

4 бода
100%

3.

ДушанНешић

СО Кобра,
Смедеревска Паланка

0 бодова
0%

4 бода
100%

5.

НиколаЈовановић

Бор,
Бор

0 бодова
0%

2 бода
100%

5.

ЛукаМихајловић

Ниш,
Ниш

2 бода
100%

2 бода
100%

7.

ПресианДамјанов

ЦХАМПИОН,
Софиа

0 бодова
0%

0 бодова
0%

Старији полетарци -31кг

Преузмите листу

 
 
 
Такмичар
Појед./Клупски
1.

НиколаиКрацхунов

Илинден,
Софиа

12 бода
100%

0 бодова
0%

2.

МаксимТодоров

Хасково,
Хасково

8 бодова
100%

0 бодова
0%

3.

ДамјанСтојановић

Ниш,
Ниш

4 бода
100%

4 бода
100%

3.

КонстантинГригоров

Респецт,
Софиа

4 бода
100%

0 бодова
0%

5.

ПетарРистић

Врање,
Врање

2 бода
100%

2 бода
100%

5.

ВукашинМомчиловић

СУ "Еxтреме",
Крушевац

0 бодова
0%

2 бода
100%

7.

СтилјанГарневски

ЦХАМПИОН,
Софиа

0 бодова
0%

0 бодова
0%

7.

ПетарРакић

Машинац,
Краљево

0 бодова
0%

0 бодова
0%

Старији полетарци -34кг

Преузмите листу

 
 
 
Такмичар
Појед./Клупски
1.

ВикторМиловановић

Ниш,
Ниш

0 бодова
0%

12 бода
100%

2.

ИвоПавлов

ЦХАМПИОН,
Софиа

8 бодова
100%

0 бодова
0%

3.

КаменТотевски

Топалов,
Софиа

4 бода
100%

0 бодова
0%

3.

КирилПапазов

Топалов,
Софиа

4 бода
100%

0 бодова
0%

5.

ДимитријеДимитријевић

Академија Тодоровић,
Зајечар

0 бодова
0%

2 бода
100%

5.

АндрејКаличанин

Ниш,
Ниш

2 бода
100%

2 бода
100%

7.

ХадиХани

Локомотива,
Софиа

0 бодова
0%

0 бодова
0%

7.

ДаниелДимитров

Респецт,
Софиа

0 бодова
0%

0 бодова
0%

Старији полетарци -38кг

Преузмите листу

 
 
 
Такмичар
Појед./Клупски
1.

МилошПанић

СУ "Ипон 10",
Пирот

12 бода
100%

12 бода
100%

2.

ДамјанДељанин

Ниш,
Ниш

0 бодова
0%

8 бодова
100%

3.

КостаМијушковић

13. мај,
Јагодина

0 бодова
0%

4 бода
100%

3.

РељаСтефановић

Врање,
Врање

0 бодова
0%

4 бода
100%

5.

ВасилијеМиленковић

Алексинац,
Алексинац

0 бодова
0%

0 бодова
0%

5.

ДимитарСемердзхиев

Олимпиа-2005,
Софиа

2 бода
100%

0 бодова
0%

Старији полетарци -42кг

Преузмите листу

 
 
 
Такмичар
Појед./Клупски
1.

БојидарЈулев

Топалов,
Софиа

12 бода
100%

0 бодова
0%

2.

ИлијаПавловић

Бамби,
Пожаревац

8 бодова
100%

8 бодова
100%

3.

ДушанРадомировић

Машинац,
Краљево

0 бодова
0%

4 бода
100%

3.

ЛазарКрстић

СУ "Академија Ивезић",
Ниш

0 бодова
0%

4 бода
100%

5.

ВукБелопавловић

Машинац,
Краљево

0 бодова
0%

2 бода
100%

5.

ИвајлоИлиев

ЦХАВДАР,
Бјала Слатина

2 бода
100%

0 бодова
0%

Старији полетарци -46кг

Преузмите листу

 
 
 
Такмичар
Појед./Клупски
1.

ЈанкоПотић

СУ "Ипон 10",
Пирот

0 бодова
0%

12 бода
100%

2.

ВасилијеЂорић

13. мај,
Јагодина

0 бодова
0%

8 бодова
100%

3.

ДимитријеМиладиновић

Ниш,
Ниш

0 бодова
0%

4 бода
100%

3.

ВојинМладеновић

СО Кобра,
Смедеревска Паланка

0 бодова
0%

4 бода
100%

5.

СтефанСтанковски

СУ Круна,
Бор

0 бодова
0%

0 бодова
0%

5.

КонстантинЧечевић

Ниш,
Ниш

0 бодова
0%

0 бодова
0%

Старији полетарци -50кг

Преузмите листу

 
 
 
Такмичар
Појед./Клупски
1.

ВељкоКрстић

СУ "Академија Ивезић",
Ниш

0 бодова
0%

12 бода
100%

2.

ВасилијеКрстић

Ниш,
Ниш

0 бодова
0%

8 бодова
100%

3.

ВасилСпасов

ЦХАВДАР,
Бјала Слатина

4 бода
100%

0 бодова
0%

3.

МариоКонески

СЕИСХИН,
Прилеп

4 бода
100%

0 бодова
0%

5.

КристијанИлиев

ЦХАМПИОН,
Софиа

0 бодова
0%

0 бодова
0%

5.

КонстантинЂорђевић

Врање,
Врање

0 бодова
0%

2 бода
100%

7.

ЛукаСтојановић

СУ "Ипон 10",
Пирот

0 бодова
0%

0 бодова
0%

Старији полетарци +50кг

Преузмите листу

 
 
 
Такмичар
Појед./Клупски
1.

ВикторТричков

Миоки,
Скопје

12 бода
100%

0 бодова
0%

2.

БогданГлавчић

Машинац,
Краљево

0 бодова
0%

8 бодова
100%

3.

ОгњенЦветковић

Жупа Александровац,
Александровац

0 бодова
0%

4 бода
100%

3.

ДимитријеАлексић

Џудо удружење Карађорђевић,
Сокобања

0 бодова
0%

4 бода
100%

5.

ПавлеПетковић

Академија Тодоровић,
Зајечар

0 бодова
0%

0 бодова
0%

5.

ОгњенВељић

СУ "Ипон 10",
Пирот

0 бодова
0%

0 бодова
0%