15. меморијални турнир "Жељко Николић" 2023Бечеј

Адреса: Змај Јовина 105
Датум: 12.11.2023.

Такмичење "15. меморијални турнир "Жељко Николић" 2023" одржано је 12.11.2023. године. На овој страници можете погледати све резултате и бодове, као и клубове и такмичаре који су учествовали.

Медаље са такмичења

 
Клуб
Пријава
I
II
III
V
VII
1.

Црвена Звезда

Београд


Пријава

38

I

9

II

7

III

6

V

3

VII

2

38

9

7

6

3

2

2.

ОЏК Београд

Београд


Пријава

22

I

5

II

4

III

10

V

1

VII

22

5

4

10

1

3.

УЏК Славија

Нови Сад


Пријава

23

I

5

II

4

III

2

V

1

VII

1

23

5

4

2

1

1

4.

ОЏК Пролетер

Зрењанин


Пријава

22

I

4

II

3

III

5

V

2

VII

22

4

3

5

2

5.

Фајтер

Обреновац


Пријава

12

I

2

II

3

III

5

V

1

VII

12

2

3

5

1

6.

Жандармерија

Београд


Пријава

18

I

1

II

5

III

4

V

1

VII

2

18

1

5

4

1

2

7.

Партизан

Београд


Пријава

9

I

5

II

1

III

1

V

VII

9

5

1

1

8.

Младост

Бечеј


Пријава

18

I

1

II

2

III

4

V

3

VII

1

18

1

2

4

3

1

9.

Турија

Турија


Пријава

24

I

2

II

2

III

1

V

3

VII

1

24

2

2

1

3

1

10.

Спартак

Суботица


Пријава

24

I

II

3

III

3

V

5

VII

2

24

3

3

5

2

11.

Академија Јочић

Старчево


Пријава

5

I

1

II

3

III

V

1

VII

5

1

3

1

12.

Могји Бајаи Јудо Цлуб

Баја


Пријава

8

I

1

II

III

5

V

1

VII

8

1

5

1

13.

13. мај

Уб


Пријава

11

I

1

II

1

III

3

V

1

VII

1

11

1

1

3

1

1

14.

Партизан

Нови Сад


Пријава

8

I

1

II

1

III

3

V

1

VII

8

1

1

3

1

15.

Цемент

Беочин


Пријава

5

I

2

II

III

2

V

1

VII

5

2

2

1

16.

АЦС ЈУДО АРАД

Арад


Пријава

10

I

2

II

III

2

V

VII

10

2

2

17.

ЛСК Лаћарак

Лаћарак


Пријава

6

I

1

II

III

3

V

1

VII

6

1

3

1

18.

Ибар

Рожаје


Пријава

5

I

1

II

1

III

1

V

1

VII

1

5

1

1

1

1

1

19.

Хајиме

Обреновац


Пријава

4

I

1

II

1

III

1

V

1

VII

4

1

1

1

1

20.

Џунс

Нови Сад


Пријава

7

I

1

II

III

2

V

3

VII

7

1

2

3

21.

Партизан

Кикинда


Пријава

15

I

II

1

III

2

V

4

VII

1

15

1

2

4

1

22.

Винча

Београд


Пријава

9

I

1

II

III

2

V

VII

9

1

2

23.

Вождовац

Београд


Пријава

12

I

II

1

III

1

V

5

VII

12

1

1

5

24.

Младост Релаx

Римавска Собота


Пријава

6

I

1

II

III

1

V

1

VII

1

6

1

1

1

1

25.

СУ "Мија&Зорка"

Суботица


Пријава

5

I

II

1

III

2

V

VII

1

5

1

2

1

26.

Рајко Кушић

Пале


Пријава

8

I

II

III

3

V

2

VII

8

3

2

27.

ПАНТЕР

Бијељина


Пријава

5

I

II

1

III

1

V

1

VII

5

1

1

1

28.

Књаз Милош

Београд


Пријава

7

I

II

1

III

1

V

VII

7

1

1

29.

Динамо

Панчево


Пријава

7

I

II

1

III

1

V

VII

7

1

1

30.

Бачка

Сомбор


Пријава

11

I

II

1

III

V

3

VII

11

1

3

31.

Југовић

Каћ


Пријава

7

I

II

III

2

V

2

VII

1

7

2

2

1

32.

Сирмијум

Сремска Митровица


Пријава

4

I

1

II

III

V

VII

1

4

1

1

33.

Рума

Рума


Пријава

5

I

1

II

III

V

VII

5

1

34.

Соколови

Зворник


Пријава

7

I

II

III

2

V

1

VII

2

7

2

1

2

35.

ЦСМ ИППОН 77

Молдова


Пријава

8

I

II

III

1

V

4

VII

2

8

1

4

2

36.

Сзегеди

Сегедин


Пријава

3

I

II

III

2

V

VII

3

2

37.

СУ Академија Њерш Иштван

Тотово Село


Пријава

3

I

II

III

2

V

VII

3

2

38.

Оками НС

Нови Сад


Пријава

1

I

II

1

III

V

VII

1

1

39.

Винковци

Винковци


Пријава

7

I

II

III

1

V

2

VII

7

1

2

40.

Рудар

Угљевик


Пријава

4

I

II

III

1

V

2

VII

4

1

2

41.

Сириг

Сириг


Пријава

8

I

II

III

1

V

1

VII

1

8

1

1

1

42.

Банат

Житиште


Пријава

4

I

II

III

1

V

1

VII

4

1

1

43.

Војводина

Нови Сад


Пријава

7

I

II

III

1

V

VII

7

1

44.

Домасзек

Домасзек


Пријава

3

I

II

III

1

V

VII

3

1

45.

ТСК Темерин

Темерин


Пријава

11

I

II

III

V

3

VII

11

3

46.

Сзатјмаз јудо

Сзатјмаз


Пријава

3

I

II

III

V

3

VII

3

3

47.

Тори

Врбас


Пријава

7

I

II

III

V

1

VII

7

1

48.

Партизан КОТ Кањиза

Кањижа


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1

1

1

49.

Борац

Бања Лука


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1

1

1

50.

Змај

Српски Крстур


Пријава

2

I

II

III

V

VII

2

51.

Омладинац

Степановићево


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1