13. међународни турнир "Трофеј Беочина" 2023Беочин

Адреса: 1 Беочински трг
Датум: 15.10.2023.

Такмичење "13. међународни турнир "Трофеј Беочина" 2023" одржано је 15.10.2023. године. На овој страници можете погледати све резултате и бодове, као и клубове и такмичаре који су учествовали.

Пријаве клубова

 
Клуб
Пријава
Мушки
Женски
Пријава
1.

63

46

17

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ДушанБабић

Старији полетарци -31кг

3

2.

АлексаВлачо

Старији полетарци -34кг

1

3.

ВасилијеШекуларац

Старији полетарци -34кг

4

4.

ВељкоВасић

Старији полетарци -34кг

-

5.

КонстантинМаринковић

Старији полетарци -38кг

1

6.

МилутинВујко

Старији полетарци -38кг

5

7.

ТеодорТанкосић

Старији полетарци -38кг

-

8.

АндријаВесић

Старији полетарци -38кг

-

9.

ИлијаШајфар

Старији полетарци -42кг

1

10.

НиколаПеровић

Старији полетарци -42кг

5

11.

АлексаВлајић

Старији полетарци +50кг

2

12.

МаркоДукић

Старији полетарци +50кг

4

13.

АлексаПилиповић

Старији полетарци +50кг

6

14.

УгљешаМилошевић

Млађи дечаци -34кг

2

15.

СергејМиливојевић

Млађи дечаци -34кг

7

16.

АрсенииЗубарев

Млађи дечаци -38кг

5

17.

ПетарВагић

Млађи дечаци -38кг

-

18.

РасткоПетровић

Млађи дечаци -42кг

2

19.

СимеонНиколић

Млађи дечаци -42кг

3

20.

НиколаДелић

Млађи дечаци -42кг

6

21.

ЛукаВујко

Млађи дечаци -46кг

5

22.

МаркоЈовановић

Млађи дечаци -46кг

6

23.

АлексаЖивић

Млађи дечаци -46кг

-

24.

НиколаЈВујасин

Млађи дечаци -50кг

7

25.

ПавлеСалатић

Млађи дечаци -50кг

8

26.

МилошТинтор

Млађи дечаци -55кг

2

27.

ВикторЂурић

Млађи дечаци -55кг

4

28.

ДамјанМатић

Млађи дечаци -55кг

7

29.

МатијаРадовановић

Млађи дечаци -55кг

-

30.

ИлијаПетровић

Млађи дечаци -55кг

-

31.

ВањаКовачевић

Млађи дечаци -66кг

5

32.

ФилипФаркаш

Млађи дечаци -66кг

8

33.

ЛукаДангубић

Старији дечаци -46кг

2

34.

МаркоМиличић

Старији дечаци -46кг

7

35.

СтефанРодић

Старији дечаци -46кг

-

36.

СтрахињаМанојловић

Старији дечаци -50кг

1

37.

ВукДангубић

Старији дечаци -50кг

2

38.

ФилипВучковић

Старији дечаци -50кг

-

39.

КонстантинПетронић

Старији дечаци -55кг

1

40.

АлександарМаринковић

Старији дечаци -60кг

2

41.

ДавидДелић

Старији дечаци -60кг

7

42.

ТомиславФатић

Старији дечаци -73кг

1

43.

НиколаРадовановић

Старији дечаци -73кг

3

44.

УрошГавриловић

Старији дечаци +73кг

1

45.

МихајлоТакић

Старији дечаци +73кг

7

46.

ВасилијеЗорица

Старији дечаци +73кг

8

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЈањаМиладиновић

Старије полетарке -28кг

5

2.

ИваШаровић

Старије полетарке -34кг

2

3.

ХеленаВлачо

Старије полетарке -34кг

7

4.

ТатјанаРајшић

Старије полетарке -43кг

3

5.

БраниславаНиколић

Старије полетарке +43кг

8

6.

ИскраАнић

Млађе девојчице -36кг

5

7.

ЕмилијаМилисављевић

Млађе девојчице -40кг

7

8.

ЛаураБугарски

Млађе девојчице -40кг

8

9.

ЕмилијаШаровић

Млађе девојчице -48кг

1

10.

СофијаСтанковић

Млађе девојчице -52кг

1

11.

ИваДјармотски

Млађе девојчице -52кг

4

12.

КатаринаНиколић

Млађе девојчице +56кг

7

13.

НинаГајић

Млађе девојчице +56кг

-

14.

ТамараЖивковић

Старије девојчице -63кг

1

15.

УнаМраковић

Старије девојчице +63кг

1

16.

ЈованаРајшић

Старије девојчице +63кг

2

17.

СандраЧигоја

Старије девојчице +63кг

6

2.

Борса

Мостар


Пријава

24

М

10

Ж

14

24

10

14

 
 
Такмичар
Носилац
1.

АнтеРамљак

Старији полетарци -31кг

-

2.

ФилипСудар

Старији полетарци -34кг

-

3.

ФранкоШкутор

Старији полетарци -38кг

-

4.

МитарШимуновић

Старији полетарци -38кг

-

5.

ЛеонардоТалић

Старији полетарци -38кг

-

6.

ЈосипМарић

Старији полетарци -38кг

-

7.

БорнаБухач

Старији полетарци -42кг

-

8.

ПатрикДујмовић

Старији полетарци -46кг

7

9.

ПетарЗадро

Старији полетарци -50кг

-

10.

ЛукаСкоко

Старији полетарци +50кг

8

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЛеонаРозић

Старије полетарке -25кг

3

2.

СараПоповић

Старије полетарке -25кг

4

3.

НикаЧеркез

Старије полетарке -31кг

8

4.

МиртаЈурић

Старије полетарке -31кг

-

5.

СофиаГлибо

Старије полетарке -34кг

-

6.

ЛеаПињух

Старије полетарке -38кг

4

7.

МартаЛакичевић

Старије полетарке -43кг

4

8.

АњаЛеко

Старије полетарке -43кг

6

9.

КлараКрезић

Старије полетарке +43кг

5

10.

МиаМикулић

Старије полетарке +43кг

-

11.

ПетраСолдо

Старије полетарке +43кг

-

12.

БарбараЧуљак

Старије полетарке +43кг

-

13.

МеланиМартиновић

Млађе девојчице -44кг

7

14.

МиаБошњак

Млађе девојчице -56кг

4

3.

Спартак

Суботица


Пријава

24

М

16

Ж

8

24

16

8

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ВукРовчанин

Старији полетарци -25кг

4

2.

МихајлоРадаковић

Старији полетарци -28кг

-

3.

МаркоЧонка

Старији полетарци -31кг

6

4.

ВељкоЂукић

Старији полетарци -31кг

-

5.

МихајлоБогић

Старији полетарци -42кг

-

6.

ДраганРајачић

Старији полетарци -50кг

6

7.

ЛукаМилић

Млађи дечаци -30кг

1

8.

НиколаРашовић

Млађи дечаци -34кг

1

9.

МихајлоСтокановић

Млађи дечаци -34кг

8

10.

ВукашинДјуран

Млађи дечаци -34кг

-

11.

РељаЖагар

Млађи дечаци -34кг

-

12.

ОливерТотх

Млађи дечаци -42кг

8

13.

ДушанЈегдић

Млађи дечаци -42кг

-

14.

МаксимМухадиновић

Млађи дечаци -46кг

3

15.

ЈованПеришић

Млађи дечаци -50кг

-

16.

МиљанКутузов

Старији дечаци -73кг

5

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

АлизТотх

Старије полетарке -28кг

-

2.

ВидаУзелац

Старије полетарке -34кг

8

3.

ТамараКокановић

Старије полетарке -38кг

7

4.

ЧенгеКемивеш

Млађе девојчице -36кг

3

5.

ЈованаБогић

Млађе девојчице -40кг

4

6.

АнђелаРадаковић

Млађе девојчице -44кг

2

7.

ЛеаМарковић

Млађе девојчице -44кг

6

8.

НађаВојнић Тунић

Старије девојчице -48кг

-

4.

Партизан

Београд


Пријава

23

М

14

Ж

9

23

14

9

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЛукаЛиздек

Старији полетарци -28кг

2

2.

ЛазарМилетић

Старији полетарци -31кг

-

3.

ДјордјеАндрејевић

Старији полетарци -34кг

-

4.

ВуканГолубовић

Старији полетарци -34кг

-

5.

УрошРадовановић

Старији полетарци -38кг

4

6.

ЛукаНешковић

Старији полетарци -50кг

2

7.

ДанилоСтојковић

Млађи дечаци -42кг

1

8.

МихајлоМарић

Млађи дечаци -60кг

1

9.

СергејСтанковић

Старији дечаци -46кг

1

10.

ЛазарПавловић

Старији дечаци -55кг

3

11.

АлексаАнтић

Старији дечаци -55кг

5

12.

ПетарМаксимовић

Старији дечаци -55кг

-

13.

ЛукаПавловић

Старији дечаци -60кг

1

14.

АндријаЛуковић

Старији дечаци -73кг

6

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЕмаКривокућа

Старије полетарке -28кг

3

2.

МилицаПетковић

Старије полетарке -31кг

4

3.

НинаГрубјешић

Старије полетарке -34кг

1

4.

МинаБлагојевић

Старије полетарке -38кг

3

5.

МилицаЛопичић

Старије полетарке -43кг

7

6.

КасијаМирић

Млађе девојчице -36кг

2

7.

ДуњаЈовић

Млађе девојчице -40кг

2

8.

УнаСимовић

Млађе девојчице -44кг

4

9.

ТеодораПантић

Старије девојчице -44кг

2

5.

Џудока

Београд


Пријава

23

М

17

Ж

6

23

17

6

 
 
Такмичар
Носилац
1.

РељаТановић

Старији полетарци -28кг

-

2.

ВањаМихаиловић

Старији полетарци -34кг

8

3.

ОгњенМихаиловић

Старији полетарци -38кг

2

4.

ДимитријеМилетић

Старији полетарци -38кг

7

5.

ВукМитрић

Старији полетарци -42кг

2

6.

АндрејЦвијовић

Старији полетарци -46кг

8

7.

АлександарБеговић

Млађи дечаци -34кг

4

8.

ВикторСтевановић

Млађи дечаци -34кг

5

9.

БорисСекулић

Млађи дечаци -38кг

3

10.

МихаилоЂорђевић

Млађи дечаци -46кг

-

11.

ВукашинАрсић

Млађи дечаци -55кг

3

12.

СтефанБараћ

Млађи дечаци -55кг

-

13.

ЈованЧубраковић

Млађи дечаци -66кг

6

14.

БобанАврамовић

Старији дечаци -46кг

5

15.

КостаГрујић

Старији дечаци -46кг

6

16.

ПавлеТрифковић

Старији дечаци -50кг

3

17.

ДавидЧолаковић

Старији дечаци -73кг

7

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

АнђелаИлић

Старије полетарке -31кг

2

2.

ЛенаМилетић

Старије полетарке -31кг

3

3.

СофијаГајић

Млађе девојчице -40кг

6

4.

УнаЗаконовић

Млађе девојчице -52кг

5

5.

ИваТрифковић

Старије девојчице -57кг

7

6.

СараИлић

Старије девојчице -63кг

2

6.

ОЏК Пролетер

Зрењанин


Пријава

22

М

12

Ж

10

22

12

10

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МилошНиколић

Старији полетарци -28кг

3

2.

ИлијаЋирић

Старији полетарци -28кг

4

3.

СтрахињаПопов

Старији полетарци -28кг

5

4.

МаркоМилановић

Старији полетарци -28кг

6

5.

ДеспотМарков

Старији полетарци -28кг

8

6.

МилошВејновић

Старији полетарци -31кг

8

7.

СергејДеме

Млађи дечаци -38кг

1

8.

НемањаТомашевић

Млађи дечаци -38кг

-

9.

ИванМекић

Млађи дечаци -55кг

1

10.

ПетарМарковић

Старији дечаци -42кг

1

11.

АлекДеме

Старији дечаци -46кг

3

12.

ВукБенгин

Старији дечаци -66кг

4

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ВалентинаСтанчић

Старије полетарке -25кг

1

2.

МиаБодваи

Старије полетарке -28кг

4

3.

ЈеленаСтанчић

Старије полетарке -31кг

1

4.

КатаринаМилованов

Старије полетарке -38кг

1

5.

ЈанаКопривица

Старије полетарке +43кг

2

6.

ПетраКнежевић

Старије полетарке +43кг

3

7.

ТиханаВукотић

Старије полетарке +43кг

4

8.

КатаринаГорановић

Старије девојчице -40кг

1

9.

ЛенкаСтојанов

Старије девојчице -52кг

1

10.

ХанаБера

Старије девојчице -57кг

4

7.

21

19

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

УрошСадиковић

Старији полетарци -31кг

2

2.

СтрахињаТаневски

Старији полетарци -34кг

6

3.

СергејСтанковић

Старији полетарци -34кг

-

4.

ИгорВидаковић

Старији полетарци -42кг

6

5.

ВукПивљанин

Старији полетарци -46кг

-

6.

ВидакКаблар

Млађи дечаци -38кг

2

7.

ВидВидаковић

Млађи дечаци -38кг

-

8.

ВукМарјановић

Млађи дечаци -38кг

-

9.

ЛукаМикшин

Млађи дечаци -50кг

1

10.

ЛукаРакановић

Млађи дечаци -50кг

-

11.

ИлијаВуковић

Млађи дечаци +66кг

1

12.

ЛукаАђанчић

Млађи дечаци +66кг

2

13.

НиколаПетровиц

Старији дечаци -46кг

-

14.

ЛукаМилић

Старији дечаци -55кг

7

15.

КостаКецојевић

Старији дечаци -55кг

-

16.

ВукашинСкоко

Старији дечаци -55кг

-

17.

АлексаТанасијевић

Старији дечаци -60кг

3

18.

АндрејВучковић

Старији дечаци -60кг

-

19.

АндрејАризановић

Старији дечаци -66кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

НинаКнезовић

Старије полетарке -28кг

2

2.

ЕмаБахтјаревић

Старије девојчице -57кг

3

8.

Новосадски џудо клуб

Нови Сад


Пријава

18

М

11

Ж

7

18

11

7

 
 
Такмичар
Носилац
1.

АлексаТрифковић

Старији полетарци -31кг

1

2.

МихајлоАндрић

Старији полетарци -34кг

2

3.

ВукашинБјелић

Старији полетарци -34кг

5

4.

НовакКурјаков

Старији полетарци -38кг

6

5.

ИлијаСтаматовић

Старији полетарци -42кг

7

6.

МомчилоДраганић

Старији полетарци -42кг

8

7.

ВељкоЋириловић

Млађи дечаци -34кг

-

8.

АндрејВукоје

Млађи дечаци -38кг

7

9.

ОгњенРосић

Млађи дечаци -42кг

7

10.

ЛазарБерић

Млађи дечаци -46кг

2

11.

НесторАндрић

Старији дечаци -55кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ИваЦвјетићанин

Старије полетарке -34кг

5

2.

ИнаЧадевски

Старије полетарке -34кг

6

3.

ЕленаБукинац

Старије полетарке -34кг

-

4.

ВасилисаКравић

Старије полетарке -43кг

-

5.

НаташаЂорђевић

Млађе девојчице -36кг

4

6.

БојанаБатинић

Млађе девојчице -40кг

3

7.

УнаРанковић

Млађе девојчице -40кг

5

9.

18

10

8

 
 
Такмичар
Носилац
1.

НиколаЈонић

Старији полетарци -34кг

-

2.

ВукашинРајковић

Старији полетарци -42кг

-

3.

ПетарСтојиљковић

Старији полетарци -50кг

3

4.

ЛукаАндјелковић

Млађи дечаци -38кг

6

5.

ЈованМилићевић

Млађи дечаци -38кг

-

6.

АлексаЗец

Млађи дечаци -55кг

8

7.

СтрахињаЈовановић

Млађи дечаци -66кг

1

8.

СтефанЈонић

Старији дечаци -55кг

-

9.

ЛазарБабовић

Старији дечаци -60кг

-

10.

БогданВучковић

Старији дечаци -66кг

1

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

МинаМиочиновић

Млађе девојчице -40кг

1

2.

НаталијаРашковић

Млађе девојчице -48кг

5

3.

НаталијаАрсић

Млађе девојчице -56кг

1

4.

АњаПродановић

Млађе девојчице -56кг

3

5.

ЕмилијаМиловановић

Млађе девојчице +56кг

2

6.

ИнаСтојанов

Старије девојчице -44кг

1

7.

НадјаПурић

Старије девојчице -44кг

3

8.

ДуњаВојводић

Старије девојчице -57кг

1

10.

Цемент

Беочин


Пријава

18

М

14

Ж

4

18

14

4

 
 
Такмичар
Носилац
1.

КостаСтарчевић

Старији полетарци -31кг

-

2.

ЛазарСтанојевић

Старији полетарци -31кг

-

3.

МихаилоИлић

Старији полетарци -38кг

-

4.

АлексаИвковић

Млађи дечаци -38кг

4

5.

ПредрагКовачевић

Млађи дечаци -42кг

4

6.

ЛазарЈокић

Млађи дечаци -42кг

-

7.

МиленкоМилинковић

Млађи дечаци -50кг

2

8.

СавоПушић

Млађи дечаци -55кг

-

9.

МихајлоМиљановић

Старији дечаци -46кг

4

10.

ВељкоСелак

Старији дечаци -55кг

4

11.

МиланДимшић

Старији дечаци -60кг

-

12.

УрошЈалић

Старији дечаци -66кг

2

13.

ДавидМикец

Старији дечаци -73кг

-

14.

ОгњенСавић

Старији дечаци +73кг

4

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

АнђелаИлић

Старије полетарке -28кг

-

2.

ЈованаТомашевић

Старије полетарке -34кг

-

3.

МиленаБојанић

Старије полетарке -38кг

-

4.

ГоранаИлић

Млађе девојчице -52кг

2

11.

15

8

7

 
 
Такмичар
Носилац
1.

РасткоЦвијић

Старији полетарци -46кг

2

2.

ФилипКачар

Старији полетарци -50кг

4

3.

АндрејАлексић

Старији полетарци +50кг

1

4.

ВуканЂековић

Млађи дечаци -66кг

2

5.

ПетарДудварски

Старији дечаци -50кг

6

6.

НенадПетровић

Старији дечаци -60кг

5

7.

АндрејАнастасов

Старији дечаци -73кг

2

8.

ВасилијеЂековић

Старији дечаци -73кг

4

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЛараНесовић

Старије полетарке -43кг

2

2.

АнђелаМаринковић

Млађе девојчице -48кг

3

3.

НинаКораћ

Млађе девојчице -52кг

3

4.

ЛенаГашић

Млађе девојчице -56кг

2

5.

НаталијаСавић

Старије девојчице -48кг

1

6.

ЈањаВоденицар

Старије девојчице -48кг

2

7.

СараДимић

Старије девојчице -52кг

3

12.

УЏК Славија

Нови Сад


Пријава

14

М

11

Ж

3

14

11

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

АлександарЗечевић

Старији полетарци -34кг

-

2.

УрошЕрхартић

Старији полетарци -38кг

3

3.

МихаилоПрњаворац

Старији полетарци -42кг

-

4.

МилорадПетрушић

Старији полетарци -50кг

-

5.

МихајлоМургашки

Млађи дечаци -34кг

-

6.

ЛукаМатановић

Млађи дечаци -34кг

-

7.

ОбренЈововић

Млађи дечаци -50кг

4

8.

ЕмилВеселиновиц

Старији дечаци -50кг

-

9.

ФилипУрошевић

Старији дечаци -50кг

-

10.

МаксимГарић

Старији дечаци -60кг

6

11.

ВукСпахић

Старији дечаци +73кг

3

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

КсенијаГарић

Старије полетарке -38кг

5

2.

ЕленаПавловић

Млађе девојчице -32кг

2

3.

ИсидораИлијин

Млађе девојчице -44кг

1

13.

Фајтер

Обреновац


Пријава

14

М

9

Ж

5

14

9

5

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ДеспотЛазиц

Старији полетарци -31кг

4

2.

НемањаБаловиц

Старији полетарци -34кг

3

3.

СтефанБаловиц

Старији полетарци -34кг

7

4.

ЛазарСтанојевиц

Старији полетарци -42кг

3

5.

АндријаМихаиловиц

Старији полетарци -42кг

4

6.

ЈованПоповић

Старији полетарци -50кг

1

7.

БогданМихаиловиц

Старији полетарци +50кг

3

8.

АлексаСтепић

Старији дечаци -55кг

2

9.

НиколаПоповиц

Старији дечаци +73кг

2

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЈоанаТребесанин

Старије полетарке -38кг

8

2.

ЕмилијаАлексић

Старије полетарке +43кг

1

3.

ЛенаПантелић

Млађе девојчице -48кг

2

4.

ИваПантелић

Млађе девојчице +56кг

3

5.

ЈулијаКовацевиц

Млађе девојчице +56кг

5

14.

Партизан

Нови Сад


Пријава

14

М

11

Ж

3

14

11

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЂорђеКушић

Старији полетарци -31кг

-

2.

ДимитријеШипка

Старији полетарци -31кг

-

3.

ИванГребелдингер

Старији полетарци -38кг

-

4.

РадомирТепић

Млађи дечаци -30кг

3

5.

СретенМијатовић

Млађи дечаци -38кг

-

6.

УрошБорош

Млађи дечаци -46кг

4

7.

ОгњенБабовић

Млађи дечаци -55кг

-

8.

УросНоваковић

Старији дечаци -38кг

1

9.

БоркоКушић

Старији дечаци -55кг

-

10.

ДушанНиколић

Старији дечаци -60кг

-

11.

ТепићДејан

Старији дечаци -66кг

3

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЈеленаМијатовић

Старије полетарке -28кг

8

2.

ЈеленаБоровић

Старије девојчице -48кг

3

3.

ЛараМаћешић

Старије девојчице -52кг

5

15.

Оками НС

Нови Сад


Пријава

13

М

13

Ж

-

13

13

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ИлијаПејак

Старији полетарци -25кг

2

2.

ФилипЛукић

Старији полетарци -28кг

-

3.

НовакМихајловић

Старији полетарци -28кг

-

4.

УрошМоравац

Старији полетарци -34кг

-

5.

ИгорБреберина

Старији полетарци -38кг

-

6.

ПетарЧикић

Старији полетарци -38кг

-

7.

СтефанЈакшић

Старији полетарци +50кг

7

8.

ВукТепшић

Млађи дечаци -46кг

1

9.

АлексаИвановић

Млађи дечаци -60кг

2

10.

ПавлеЂогаш

Млађи дечаци -60кг

6

11.

ЛукаМоравац

Старији дечаци -50кг

-

12.

ВукЂоковић

Старији дечаци -55кг

8

13.

ПавлеКецојевић

Старији дечаци -73кг

8

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

16.

Браћа Лукач

Сарајево


Пријава

12

М

9

Ж

3

12

9

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЕминЗијадиц

Старији полетарци -34кг

-

2.

АлиБабић

Старији полетарци -42кг

-

3.

НидалБечар

Млађи дечаци -38кг

-

4.

ХарунМулаосмановић

Млађи дечаци -42кг

-

5.

ХамзаКусес

Млађи дечаци -50кг

-

6.

БилалПрљача

Млађи дечаци -60кг

5

7.

НухПањета

Млађи дечаци +66кг

5

8.

ИсмаилГушић

Старији дечаци -66кг

6

9.

СулејманГушић

Старији дечаци -73кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

АднаЛукач

Старије полетарке -43кг

8

2.

ЕмаПрљача

Старије полетарке +43кг

7

3.

АјшаАдиловић

Млађе девојчице -36кг

6

17.

Турија

Турија


Пријава

12

М

2

Ж

10

12

2

10

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ФилипВујанић

Старији полетарци -38кг

8

2.

ВладимирСимин

Млађи дечаци -34кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ТамараВираг

Старије полетарке -28кг

1

2.

АндреаАвдић

Старије полетарке -31кг

5

3.

ЗоранаМалетин

Старије полетарке -31кг

-

4.

НаташаМолнар

Старије полетарке -34кг

3

5.

ЛеонтинаШућов

Старије полетарке -43кг

5

6.

АнђелаГајиновић

Млађе девојчице -32кг

3

7.

АлисаБелић

Млађе девојчице -32кг

5

8.

СандраРитер

Млађе девојчице +56кг

6

9.

БожанаЈовановић

Старије девојчице -48кг

-

10.

БраниславаКрњетин

Старије девојчице -63кг

3

18.

Џунс

Нови Сад


Пријава

11

М

10

Ж

1

11

10

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ВукашинЈанковић

Старији полетарци -31кг

5

2.

ВукМитрић

Старији полетарци -31кг

7

3.

ЕгорНедопекин

Старији полетарци -31кг

-

4.

РељаМилосављевиц

Старији полетарци -46кг

1

5.

МиланДрасковиц

Старији полетарци -46кг

4

6.

ЈорданСтакић

Млађи дечаци -38кг

-

7.

ЛукаМијаиловић

Млађи дечаци -55кг

6

8.

АндрејКертес

Млађи дечаци -60кг

3

9.

ДавидЂуровић

Млађи дечаци +66кг

3

10.

НемањаБркљац

Старији дечаци -34кг

1

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

КатаринаЈевтовић

Старије полетарке -28кг

6

19.

Словен Рума

Рума


Пријава

10

М

10

Ж

-

10

10

 
 
Такмичар
Носилац
1.

АлексаДјордјевић

Старији полетарци -34кг

-

2.

ВукашинЋирић

Старији полетарци -38кг

-

3.

ВукашинЦимеша

Старији полетарци -38кг

-

4.

НемањаПараклис

Старији полетарци -46кг

-

5.

НовакБуцало

Млађи дечаци -38кг

-

6.

УрошМудрић

Млађи дечаци -42кг

5

7.

СтефанСамарџија

Млађи дечаци -55кг

5

8.

ЈованКовачевић

Млађи дечаци -66кг

3

9.

ОгњенБуцало

Старији дечаци -50кг

7

10.

МаркоЂорђевић

Старији дечаци -60кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

20.

Рандори

Источно Сарајево


Пријава

10

М

8

Ж

2

10

8

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ДушанБјелобрк

Старији полетарци -38кг

-

2.

МладенДрагић

Млађи дечаци -42кг

-

3.

ЛазарЈоловић

Млађи дечаци -46кг

7

4.

НенадКрајишник

Млађи дечаци -46кг

-

5.

ЛазарЛазаревић

Старији дечаци -50кг

-

6.

ВељкоНоваковић

Старији дечаци -55кг

-

7.

ДушанКрсмановић

Старији дечаци -66кг

-

8.

ВојинЛаловић

Старији дечаци +73кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЛанаКрајишник

Старије девојчице -52кг

7

2.

МилаЈовичић

Старије девојчице -63кг

4

21.

Топалов

Софиа


Пријава

10

М

7

Ж

3

10

7

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

КирилПапазов

Старији полетарци -34кг

-

2.

АнтониоНиколов

Млађи дечаци -46кг

8

3.

КонстантинХристов

Млађи дечаци -60кг

8

4.

ДимитарИванов

Старији дечаци -38кг

2

5.

ДејанМилусхев

Старији дечаци -46кг

-

6.

ИлијаТонов

Старији дечаци -66кг

-

7.

КрумЛазаров

Старији дечаци +73кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

МихаелаПапазова

Старије девојчице -48кг

-

2.

МариаЦхеркесова

Старије девојчице -52кг

8

3.

АлександринаДимитрова

Старије девојчице +63кг

3

22.

ТСК Темерин

Темерин


Пријава

9

М

5

Ж

4

9

5

4

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ТадијаРибић

Старији полетарци -38кг

-

2.

АлексејЛичина

Старији полетарци -38кг

-

3.

МаркоРанђеловић

Старији полетарци +50кг

-

4.

ЛукаКостић

Млађи дечаци -30кг

2

5.

ВасилијеРибић

Млађи дечаци -46кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

МартинаМишколци

Старије полетарке -34кг

-

2.

МашаШтефановић

Старије полетарке -34кг

-

3.

АнђелаРамач

Старије полетарке -38кг

-

4.

МиаШтефановић

Старије полетарке -38кг

-

23.

ПАНТЕР

Бијељина


Пријава

8

М

4

Ж

4

8

4

4

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЂорђеБожић

Млађи дечаци -60кг

-

2.

ПавлеМацан

Старији дечаци -50кг

8

3.

МаксимПетровић

Старији дечаци -73кг

-

4.

НиколаНешковић

Старији дечаци +73кг

6

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

СофијаСамарџић

Старије полетарке +43кг

6

2.

ВалентинаСамарџић

Старије девојчице -52кг

6

3.

МилицаХржић

Старије девојчице -52кг

-

4.

ВераПавличевић

Старије девојчице -57кг

6

24.

Младост

Бечеј


Пријава

8

М

4

Ж

4

8

4

4

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ВојиславЈакшић

Старији полетарци -38кг

-

2.

ВукашинМихајловић

Старији полетарци -50кг

5

3.

СтрахињаВењхарт

Млађи дечаци -38кг

-

4.

ВељкоАгбаба

Млађи дечаци -46кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

СлавицаВасић

Млађе девојчице -44кг

3

2.

НаталијаГужвић

Млађе девојчице -44кг

5

3.

АнастасијаРадовановић

Старије девојчице -52кг

2

4.

ЛуцијаСремчевић

Старије девојчице -52кг

4

25.

Сирмијум

Сремска Митровица


Пријава

7

М

5

Ж

2

7

5

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ТомиславРаца

Млађи дечаци -50кг

-

2.

ДушанБожић

Млађи дечаци -50кг

-

3.

АлександарДерикоња

Старији дечаци -50кг

5

4.

ЛукаДеспотовић

Старији дечаци -50кг

-

5.

МладенМацканић

Старији дечаци -55кг

6

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

АлександраКочић

Старије девојчице -40кг

3

2.

ТеодораВукасовић

Старије девојчице -44кг

4

26.

Аполон

Марибор


Пријава

7

М

3

Ж

4

7

3

4

 
 
Такмичар
Носилац
1.

НикЗвезич

Млађи дечаци -38кг

-

2.

ТиборЦиленшек

Млађи дечаци -38кг

-

3.

ЈаниФрешер

Млађи дечаци -66кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

НејаПредан познић

Млађе девојчице -48кг

4

2.

НејаЈенуш

Млађе девојчице +56кг

-

3.

НикаЛонгар

Млађе девојчице +56кг

-

4.

АлинаБарбер

Старије девојчице +63кг

7

27.

Вождовац

Београд


Пријава

7

М

3

Ж

4

7

3

4

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЈакшаЈапунџа

Старији полетарци -38кг

-

2.

НиколаСтрубел

Старији полетарци -50кг

8

3.

ВуканСтанковић

Млађи дечаци -50кг

3

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

НинаНасковић

Млађе девојчице -32кг

1

2.

МиаДробњак

Млађе девојчице +56кг

1

3.

ЈанаПрљић

Старије девојчице -48кг

5

4.

ЛенаПрљић

Старије девојчице -48кг

8

28.

ЛСК Лаћарак

Лаћарак


Пријава

7

М

3

Ж

4

7

3

4

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ДимитријеОпачић

Млађи дечаци -50кг

5

2.

СтрахињаГргичевић

Млађи дечаци -60кг

4

3.

АлександарВинчић

Млађи дечаци -66кг

4

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ТатјанаРаковић

Старије полетарке -34кг

4

2.

ЖељкаПурешевић

Млађе девојчице -32кг

4

3.

ТамараКрстић

Млађе девојчице -32кг

6

4.

ЈованаВоркапић

Старије девојчице -48кг

7

29.

Југовић

Каћ


Пријава

7

М

6

Ж

1

7

6

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ГеоргијеТанасић

Млађи дечаци -38кг

-

2.

СтефанБаника

Млађи дечаци -38кг

-

3.

МаркоЛончар

Млађи дечаци -66кг

7

4.

АлексаЧанак

Старији дечаци -50кг

-

5.

БорисГрубер

Старији дечаци -60кг

4

6.

ПетарКрстин

Старији дечаци -60кг

8

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

МаријаБаника

Старије девојчице -57кг

2

30.

Сзатјмаз јудо

Сзатјмаз


Пријава

7

М

7

Ж

-

7

7

 
 
Такмичар
Носилац
1.

АтилаЦсити-галфи

Старији полетарци -31кг

-

2.

БотондЦсех

Млађи дечаци -38кг

-

3.

БенеттЦсех

Млађи дечаци -42кг

-

4.

ЦсонгорНагј

Млађи дечаци -42кг

-

5.

КристофЈаноска

Млађи дечаци -46кг

-

6.

МарцеллМарта

Млађи дечаци +66кг

4

7.

ТамасЈагер

Старији дечаци -50кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

31.

Макикоми

Београд


Пријава

6

М

5

Ж

1

6

5

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЈованЂурић

Старији полетарци -38кг

-

2.

ДјурадјКесиц

Старији полетарци -46кг

5

3.

АндрејНинић

Млађи дечаци -34кг

6

4.

МаркоЦуцић

Старији дечаци -42кг

2

5.

ВидЂурић

Старији дечаци +73кг

5

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ХанаВукмировић

Старије девојчице -40кг

2

32.

Борац

Нови Сад


Пријава

6

М

4

Ж

2

6

4

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

РаткоПетровић

Старији полетарци -31кг

-

2.

СтефанВеселиновић

Старији полетарци -31кг

-

3.

ТадијаМакарић

Старији полетарци -38кг

-

4.

СергејМићевић

Старији полетарци -46кг

3

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЛазаријаМрђа

Старије полетарке -25кг

2

2.

ЈованаБожовић

Старије полетарке -31кг

7

33.

Динамо

Панчево


Пријава

6

М

4

Ж

2

6

4

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ВукашинБачевић

Старији полетарци -28кг

1

2.

ВасилијеФилиповић

Старији полетарци -28кг

-

3.

СрђанРадић

Старији полетарци -34кг

-

4.

ЛукаИвановић

Старији полетарци -42кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ХристинаДимитријевски

Старије полетарке -31кг

6

2.

СташаСиманић

Старије полетарке -43кг

1

34.

ЦСМ Дробета

Турну Северин


Пријава

6

М

6

Ж

-

6

6

 
 
Такмичар
Носилац
1.

СтефанСтан

Старији полетарци -34кг

-

2.

АмадоПопесцу

Млађи дечаци -38кг

-

3.

ДавидЦхирица

Млађи дечаци -66кг

-

4.

АлбертСуциган

Старији дечаци -55кг

-

5.

МатеиКунсзабо

Старији дечаци -60кг

-

6.

АндреиДроцан

Старији дечаци -66кг

5

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

35.

ВЕЛЕНЦЕ ТСЕ

Мађарска


Пријава

5

М

5

Ж

-

5

5

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ГергеПрдкаи

Старији полетарци +50кг

-

2.

БенелЦсоба

Млађи дечаци -38кг

-

3.

ДавидМаргитта

Млађи дечаци -42кг

-

4.

ЛевентеЕнједи

Млађи дечаци -55кг

-

5.

БотондБиро

Старији дечаци -66кг

7

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

36.

Академија Јочић

Старчево


Пријава

5

М

4

Ж

1

5

4

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

НиколаМалетиц

Старији полетарци -25кг

1

2.

АндрејГрковић

Старији полетарци -42кг

-

3.

СтрахињаКикановић

Старији полетарци -46кг

6

4.

ВукМиловановић

Старији дечаци -42кг

3

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

АнтонинаНиколић

Млађе девојчице -36кг

1

37.

Тори

Врбас


Пријава

5

М

5

Ж

-

5

5

 
 
Такмичар
Носилац
1.

СимеонМиловић

Старији полетарци -31кг

-

2.

ВукашинПешић

Старији полетарци -42кг

-

3.

МилошВукобратовић

Старији дечаци -73кг

-

4.

МитарБулатовић

Старији дечаци -73кг

-

5.

МаркоШкељић

Старији дечаци -73кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

38.

Младост

Осијек


Пријава

4

М

3

Ж

1

4

3

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

НиколаХогл

Старији дечаци -66кг

8

2.

РокоГолоб

Старији дечаци -66кг

-

3.

МатејЛацовић лучан

Старији дечаци -73кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ТенаМикуландра

Старије девојчице -52кг

-

39.

Омладинац

Степановићево


Пријава

4

М

2

Ж

2

4

2

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МиљанЂукић

Старији полетарци -42кг

-

2.

АлексаСимиљени

Млађи дечаци -38кг

8

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЈованаМатијашевић

Старије полетарке -38кг

2

2.

БојанаСимиљени

Млађе девојчице -32кг

7

40.

Сириг

Сириг


Пријава

4

М

3

Ж

1

4

3

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МатеТот

Старији полетарци -42кг

-

2.

РељаМарић

Старији полетарци -50кг

-

3.

АлексаКараћ

Старији дечаци +73кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

СоњаТот

Млађе девојчице +56кг

8

41.

Херцеговац

Мостар


Пријава

4

М

3

Ж

1

4

3

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МатеоНовак

Старији полетарци -28кг

-

2.

МатеоЛончар

Старији полетарци -34кг

-

3.

ДомагојБубало

Старији полетарци -38кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

НераШимунић

Старије полетарке -38кг

6

42.

Рудар

Угљевик


Пријава

4

М

-

Ж

4

4

4

 
 
Такмичар
Носилац

Нема података.

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

НиколинаЈевтић

Старије полетарке -28кг

-

2.

СараЂурић

Старије полетарке -34кг

-

3.

ВањаТодоровић

Старије полетарке -38кг

-

4.

МаријанаСавић

Млађе девојчице -40кг

-

43.

Бачка

Сомбор


Пријава

4

М

2

Ж

2

4

2

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

УгљешаКерезовић

Млађи дечаци -34кг

3

2.

НиколаПлавшић

Млађи дечаци -38кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

АнђелаСекулић

Старије девојчице -36кг

1

2.

МирјанаШторк

Старије девојчице -57кг

5

44.

Козара

Градишка


Пријава

4

М

1

Ж

3

4

1

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

НиколаМиздрак

Млађи дечаци -60кг

7

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

МилицаЈањић

Старије полетарке -43кг

-

2.

ЈованаЈањић

Старије девојчице -52кг

-

3.

ЈеленаЦупиц

Старије девојчице +63кг

5

45.

Кодомо

Хунгарј


Пријава

4

М

4

Ж

-

4

4

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МаxимБалогх

Старији полетарци -28кг

-

2.

МаркТрестјен

Старији полетарци -31кг

-

3.

ЗаланТуковитс

Старији полетарци -34кг

-

4.

БотондПутер

Старији полетарци -50кг

7

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

46.

СУ Академија Њерш Иштван

Тотово Село


Пријава

3

М

2

Ж

1

3

2

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

АрминСалма

Старији полетарци -34кг

-

2.

БалинтБичкеи

Млађи дечаци -34кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЈазминЊари

Старије девојчице -48кг

6

47.

Соко М

Прњавор


Пријава

3

М

3

Ж

-

3

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МилошКнежевић

Старији полетарци +50кг

-

2.

ЈованСувајац

Млађи дечаци -50кг

-

3.

ЛазарМусић

Старији дечаци -42кг

5

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

48.

Банат

Житиште


Пријава

3

М

1

Ж

2

3

1

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЛукаКовачевић

Млађи дечаци -34кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЛенаКовачевић

Млађе девојчице +56кг

4

2.

АнђелаПетровић

Старије девојчице -48кг

4

49.

Кањижа

Кањижа


Пријава

2

М

2

Ж

-

2

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ИгорХанђа

Старији полетарци -25кг

3

2.

НиколаБилић

Старији дечаци -46кг

8

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.