10. међународни турнир "Трофеј Беочина" 2019Беочин

Адреса: 1 Беочински трг
Датум: 19.10.2019.

Такмичење "10. међународни турнир "Трофеј Беочина" 2019" одржано је 19.10.2019. године. На овој страници можете погледати све резултате и бодове, као и клубове и такмичаре који су учествовали.

Медаље са такмичења

 
Клуб
Пријава
I
II
III
V
VII
1.

Рекорд Раковица

Београд


Пријава

20

I

7

II

3

III

2

V

4

VII

20

7

3

2

4

2.

Новосадски џудо клуб

Нови Сад


Пријава

28

I

4

II

1

III

6

V

2

VII

2

28

4

1

6

2

2

3.

Цемент

Беочин


Пријава

24

I

2

II

2

III

6

V

4

VII

1

24

2

2

6

4

1

4.

УЏК Славија

Нови Сад


Пријава

23

I

1

II

2

III

9

V

2

VII

1

23

1

2

9

2

1

5.

Рандори

Источно Сарајево


Пријава

10

I

3

II

4

III

V

VII

10

3

4

6.

Динамо

Панчево


Пријава

17

I

2

II

1

III

6

V

3

VII

2

17

2

1

6

3

2

7.

Жандармерија

Београд


Пријава

18

I

1

II

2

III

4

V

3

VII

2

18

1

2

4

3

2

8.

Аполон

Марибор


Пријава

13

I

2

II

1

III

3

V

3

VII

13

2

1

3

3

9.

Херцеговац

Мостар


Пријава

7

I

3

II

1

III

1

V

1

VII

7

3

1

1

1

10.

Партизан ВМЛ

Београд


Пријава

15

I

2

II

2

III

1

V

2

VII

1

15

2

2

1

2

1

11.

ОЏК Пролетер

Зрењанин


Пријава

10

I

2

II

1

III

2

V

3

VII

1

10

2

1

2

3

1

12.

Оками НС

Нови Сад


Пријава

13

I

2

II

III

4

V

2

VII

1

13

2

4

2

1

13.

Турија

Турија


Пријава

10

I

2

II

2

III

V

2

VII

10

2

2

2

14.

Џудока

Београд


Пријава

23

I

II

2

III

5

V

1

VII

4

23

2

5

1

4

15.

Топалов

Софиа


Пријава

9

I

2

II

1

III

2

V

VII

9

2

1

2

16.

Фајтер

Обреновац


Пријава

17

I

1

II

III

5

V

2

VII

1

17

1

5

2

1

17.

Винча

Београд


Пријава

7

I

II

4

III

1

V

1

VII

7

4

1

1

18.

Обреновац

Обреновац


Пријава

10

I

II

3

III

V

7

VII

10

3

7

19.

Јудо Пхоениx

Тимисоара


Пријава

9

I

1

II

III

4

V

1

VII

9

1

4

1

20.

Словен Рума

Рума


Пријава

8

I

1

II

1

III

1

V

4

VII

8

1

1

1

4

21.

Спартак

Суботица


Пријава

15

I

II

1

III

4

V

1

VII

1

15

1

4

1

1

22.

Џунс

Нови Сад


Пријава

6

I

2

II

III

V

3

VII

6

2

3

23.

Омладинац

Степановићево


Пријава

14

I

1

II

III

3

V

VII

2

14

1

3

2

24.

Макикоми

Београд


Пријава

6

I

1

II

III

3

V

VII

6

1

3

25.

Спортско џудо удружење

Пожаревац


Пријава

4

I

1

II

1

III

1

V

VII

4

1

1

1

26.

Југовић

Каћ


Пријава

3

I

1

II

1

III

1

V

VII

3

1

1

1

27.

Борац

Нови Сад


Пријава

7

I

1

II

1

III

V

3

VII

7

1

1

3

28.

Партизан

Нови Сад


Пријава

8

I

II

2

III

1

V

2

VII

8

2

1

2

29.

Исхи

Београд


Пријава

6

I

1

II

1

III

V

2

VII

1

6

1

1

2

1

30.

Бачка

Сомбор


Пријава

9

I

1

II

1

III

V

1

VII

9

1

1

1

31.

Рума

Рума


Пријава

4

I

1

II

III

2

V

VII

4

1

2

32.

Сирмијум

Сремска Митровица


Пријава

8

I

II

2

III

V

3

VII

1

8

2

3

1

33.

Сириг

Сириг


Пријава

5

I

II

III

4

V

1

VII

5

4

1

34.

Филоктет

Зрењанин


Пријава

4

I

1

II

III

1

V

1

VII

4

1

1

1

35.

Партизан

Кикинда


Пријава

8

I

II

2

III

V

1

VII

2

8

2

1

2

36.

Кучево

Кучево


Пријава

2

I

1

II

III

1

V

VII

2

1

1

37.

4

2

1

38.

Вождовац

Београд


Пријава

3

I

1

II

III

V

2

VII

3

1

2

39.

Банат

Житиште


Пријава

4

I

1

II

III

V

1

VII

4

1

1

40.

Соко М

Прњавор


Пријава

3

I

II

1

III

1

V

VII

3

1

1

41.

Младост

Осијек


Пријава

9

I

II

1

III

V

3

VII

1

9

1

3

1

42.

ОЏК Београд

Београд


Пријава

7

I

II

III

2

V

1

VII

7

2

1

43.

Локомотива

Вршац


Пријава

4

I

II

1

III

V

1

VII

4

1

1

44.

Нови Београд

Београд


Пријава

5

I

II

1

III

V

VII

5

1

45.

Борац

Београд


Пријава

1

I

II

1

III

V

VII

1

1

46.

ЛСК Лаћарак

Лаћарак


Пријава

3

I

II

III

1

V

1

VII

3

1

1

47.

Катерини

Катерини


Пријава

3

I

II

III

1

V

1

VII

3

1

1

48.

КОДОКАН

Бања Лука


Пријава

2

I

II

III

1

V

1

VII

2

1

1

49.

Јединство

Качарево


Пријава

1

I

II

III

1

V

VII

1

1

50.

Чукарички

Београд


Пријава

1

I

II

III

1

V

VII

1

1

51.

Винковци

Винковци


Пријава

3

I

II

III

V

1

VII

3

1

52.

Рудар

Угљевик


Пријава

3

I

II

III

V

1

VII

3

1

53.

Олимп

Београд


Пријава

3

I

II

III

V

VII

3

54.

Младост

Бечеј


Пријава

2

I

II

III

V

VII

2

55.

Бамби

Пожаревац


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1